Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai ticat, gribat ticēt monogāmijai?

 
Reitings 25
Reģ: 06.09.2022
Vai ticat, ka var ar vienu vīrieti jauki nodzīvot kopā līdz dzīves beigām?
Kāpēc jā, kāpēc nē?
30.09.2022 12:02 |
 
Reitings 9
Reģ: 25.04.2020
Ticu. Nu jau ar trešo, bet joprojām ticu :D
Bet man liekas, ka jo vēlāk saiet kopā, jo lielāka ticamība.
Bet šobrīd jūtos baigi forši. Saprotu kāpēc man bija tās iepriekšējās kopdzīves. Tāpēc lai saprastu, ka ir ari foršāki vīrieši pasaulē. Bija jāiziet tam cauri, lai novērtētu tagadējo.
30.09.2022 12:51 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10491
Reģ: 29.01.2009
Ticu, ja cilvēks ir satikts jau saprātīgā vecumā un attiecību attīstība ir notikusi, tāpēc, ka ir labi , nevis tāpēc, ka vajag.
30.09.2022 15:01 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Ticu. Ja abi cilvēki ir ar tādu vēlmi tad tas ir iespējams.
Bet ir arī cilvēki kuri nevar būt monogāmi. Ja gribi esi poligāms, bet tad atrodi partnerus kas šo atbalsta, vai arī neizliecies un nestāsti ka vīrieši tā ir ieprogramēti ka gribas vairākas , vai normāli ka gribas vairākus vīriešus jo viens ir seksam otrs naudai.
30.09.2022 15:50 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
Bet šobrīd jūtos baigi forši. Saprotu kāpēc man bija tās iepriekšējās kopdzīves. Tāpēc lai saprastu, ka ir ari foršāki vīrieši pasaulē. Bija jāiziet tam cauri, lai novērtētu tagadējo.

Drīz būs klāt BlackPill ar tekstiem, ka sievietes jaunību notriec ar sliktajiem zēniem 😀
30.09.2022 16:13 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Kā kurš cilvēks, ir tādi, kas paši zina, ka nekad nebūs monogāmi un nevar iztēloties dzīvi ar vienu cilvēku un tad ir tādi, kas tieši to meklē - otro pusi uz visiem laikiem.
Vēl arī jāpaveicas satikt kādu, ar kuru ir pietiekami labi un saskanīgi
30.09.2022 17:22 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Īstenībā man liekas, ka tā ir tēma par kuru nemaz nav vērts domāt. Nekas nemainīsies vai cilvēks nolems - es būšu vai nebūšu monogāms, viss atkarīgs no tā, ko satiekam, ar ko esam kopā. Ja satiec lielisku cilvēku, bez kura nevar iedomātie savu dzīvi, tad kāpēc kaut ko mainīt?
Vai arī, ja ar jau 5to partenri īsti nesaskan, nav jau jāpaliek kopā tāpēc, ka tici monogāmijai
30.09.2022 17:24 |
 
Reitings 9
Reģ: 25.04.2020
Vēl arī jāpaveicas satikt kādu, ar kuru ir pietiekami labi un saskanīgi

Es pazīstu vīrieti. Ir ģimene, liek fb laimīgas kopbildes, pēc komentāriem var spriest, ka ari ikdienā ir radijis laimīgas, saskanīgas ģimenes tēlu. Ari sieva izskatas laimīga utt. Smuka, jauna. Brauc ceļojumos, ikdienu pavada kopā. Bet zinu, ka vīrietis darba laikā, pēc darba satiekas seksam ar citām. Joprojām sēž oho el vē un medī :D Pat bildi ielicis. Kad toreiz jautāju kas par lietu. It kā jau viss ok. Bet prasas kaut kādu ekšenu. Mēs kad iepazināmies nezināju, ka precēts, to tikai pēc tam uzzināju. Biju brīva, nemeklēju nopietnas attiecības un pārāk neiedziļinājos, vēlāk kad sāku jautāt ko tāds tramīgs un tik pa viesnīcām grib un brīvdienās vienmēr aizņemts, atzinās, ka precēts :D Tā kā laikam tā tāda suga. Neatkarīgi no tā cik saskanīga un laimīga ģimene...
30.09.2022 17:38 |
 
Reitings 9
Reģ: 25.04.2020
Drīz būs klāt BlackPill ar tekstiem, ka sievietes jaunību notriec ar sliktajiem zēniem 😀

Nav obligāti ar sliktajiem zēniem. Vienkārši jaunībā cita dzīves pieredze (vai tās neesamība patiesībā), jaunības ambīcijas, nespēja novērtēt kas ir ģimene utt. Katrs grib tā kā viņš grib, neprot pielāgoties, otru pieņemt tāds kāds ir utt. Un tas acīmredzot sāk radīt pārpratumus. It kā liekas viss baigi ok, pat nesaproti, ka tas otrs jūtas varbūt apspiests, nenovērtēts, nesaprasts. Un tā rodas tie teksti, ka mums taču viss bija baigi ok. Vai tiešām? Un nejau vienmēr kāds vainīgs. Vienkārši jaunības stulbums. Reizēm atkal vienkārši nesaproti, ka tas kas tev ir nav normāli. Ciet. Pieņem. Līdz satiec īsto un novērtē. Nebūtu iepriekšējā pieredze kā mēs zinātu, ka tagad ir labi? Ja nekad nav bijis slikti?
30.09.2022 17:43 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits