Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

RUDENS MODE VĪRIETIM

 
Reitings 554
Reģ: 04.12.2019
Sveikas!
Mūsu ģimenē esmu atbildīga par apģērba un apavu sagādi un stilistiku gan sev, gan mīļotajam.
Ir pienācis rudens. Esmu sākusi iepirkumu, taču vēlējos lūgt pēc jūsu padoma, ieteikumiem vīrieša apģērbšanai rudenī.
Jau šobrīd esmu nopirkusi viņam šņorējamās siltās rudens sandales uz augstā papēža.
Ir garie, siltie šorti ar oderi, kas beidzas nedaudz virs potītes.
Vēsais laiks prasa galvassegu - esmu iegādājusies vīrietim bereti. Pavisam vēsam laikam ir nopirktas arī pūkainās austiņas, lai ir silti.
Esmu domājusi par vīriešu legingiem. Vai Amoralle veikalā tādus var dabūt?
Noteikti pirkšu frotē žaketi (silta) ar polsterētiem pleciem - tagad tādi ir modē.
Viļņas tirgū ir pieejamas pufīgās neilona jakas par ļoti demokrātisku cenu.
Novembra aukstajam dubļainajam laikam plānoju viņam nopirkt militāros šņorzābakus līdz celim, kā arī siltās getras.
Šīs ir manas idejas, taču gribētos uzklausīt vēl ieteikumus. Vai BestSecret ir kādi labi piedāvājumi?
18.09.2022 22:02 |
 
10 gadi
Reitings 299
Reģ: 31.08.2012
Pilnīgi ienāca prātā tēls, vīrietis ar pūkainajām austiņām, frotē žaketi un legingos 😂😂😂 es padomāt ka gejs 🤭
18.09.2022 23:25 |
 
Reitings 554
Reģ: 04.12.2019
goodmorning @ 18.09.2022 23:25
Pilnīgi ienāca prātā tēls, vīrietis ar pūkainajām austiņām, frotē žaketi un legingos ??? es padomāt ka gejs ?

Mūsdienu modernā vīriešu mode arvien vairāk saplūst ar sieviešu un otrādi. Ir ļoti daudz unisex apģērbu. Piemēram, rudens šorti, kurus valkā manējais, un kuri ir ļoti stilīgi, faktiski ir kā sieviešu bikšu svārki. Es tur neredzu nekādu problēmu. Tie ir ērti, silti un gana seksīgi.
18.09.2022 23:33 |
 
10 gadi
Reitings 734
Reģ: 04.10.2009
Sveika.
Ļoti iespējams ka esmu super nemodīga, neko nesaprotu, esmu atpalikusi modes tendencēs…
Bet tas kas te sarakstīts kā grasies “izpušķot” savu vīrieti, nu galīgi jums vienam ar otru nav paveicies…
Vai viņam šis izklāstītais stils patīk? Un viņš jau pēta legingus un austiņas?
Es neko neteiktu ja sieviete vīrietim iegādajas kādus apsesuārus (šalli, apakšveļu, kādu T-kreklu) bet te aprakstītais, nu dzīvās šausmas.😳
Man vīrišķīgi liekas, ka katrs pats vīrietis sev iegādājas drēbes, apavus- pats veido savu stilu.(pat ja tas ir bezstils)
Un sievietei ir jāprot pieņemt vīrietis, kam ir savs tēls un pašam vēlme apģērbties. (Minimāli šo to piemeklējot)
Lasu un šokējos, tā kā nopietni…? Legingi, šņorzābaki, un bikšsvārku šorti, +pūkainas austiņas! 😬🙄 (pa kādiem dubļiem tu grasies ar viņu mīcīties šņorzābakos un šortos) 😬
Manuprāt ļoti nevīrišķīgi. Ieraugot ko šādu manas acis “degtu”. 😀🔥
Citēju: Šīs ir manas idejas, taču gribētos uzklausīt vēl ieteikumus.
Ieteikums: Ļauj vīrietim būt vīrietiem, un pašam tomēr izvēlēties!
P.S. Tikai mans viedoklis, atvainojos, ja nespēju uztvert Jūsu modes stila izjūtu!
19.09.2022 02:01 |
 
Reitings 554
Reģ: 04.12.2019
Lasu un šokējos, tā kā nopietni…?

Piekrītu, ka mans redzējums vīrieša ietērpšanai nav tradicionāls. Es neskrienu pakaļ pelēkajai masai. Konkrēto savu vīrieša kolekciju esmu izvēlējusies uzmanīgi vērojot dažādu modes namu jaunākās skates, tendences - Prada, Dior, Burberry un Bvlgari ir mani favorīti.
19.09.2022 08:22 |
 
Reitings 1310
Reģ: 19.07.2019
Vakarkleita @ 19.09.2022 02:01
Sveika.
Ļoti iespējams ka esmu super nemodīga, neko nesaprotu, esmu atpalikusi modes tendencēs…
Bet tas kas te sarakstīts kā grasies “izpušķot” savu vīrieti, nu galīgi jums vienam ar otru nav paveicies…
Vai viņam šis izklāstītais stils patīk? Un viņš jau pēta legingus un austiņas?
Es neko neteiktu ja sieviete vīrietim iegādajas kādus apsesuārus (šalli, apakšveļu, kādu T-kreklu) bet te aprakstītais, nu dzīvās šausmas.?
Man vīrišķīgi liekas, ka katrs pats vīrietis sev iegādājas drēbes, apavus- pats veido savu stilu.(pat ja tas ir bezstils)
Un sievietei ir jāprot pieņemt vīrietis, kam ir savs tēls un pašam vēlme apģērbties. (Minimāli šo to piemeklējot)
Lasu un šokējos, tā kā nopietni…? Legingi, šņorzābaki, un bikšsvārku šorti, +pūkainas austiņas! ?? (pa kādiem dubļiem tu grasies ar viņu mīcīties šņorzābakos un šortos) ?
Manuprāt ļoti nevīrišķīgi. Ieraugot ko šādu manas acis “degtu”. ??
Citēju: Šīs ir manas idejas, taču gribētos uzklausīt vēl ieteikumus.
Ieteikums: Ļauj vīrietim būt vīrietiem, un pašam tomēr izvēlēties!
P.S. Tikai mans viedoklis, atvainojos, ja nespēju uztvert Jūsu modes stila izjūtu!

Tas ir trollis.
19.09.2022 10:13 |
 
Reitings 20816
Reģ: 18.08.2022
Lauma neaizmirsti arī vīrieša vasaras stringus nomainīt pret garajiem boxer šortiem ar silto oderi 😁😁😁😁
19.09.2022 10:25 |
 
Reitings 554
Reģ: 04.12.2019
TimeToDream @ 19.09.2022 10:13

Tas ir trollis.

Nepiekrītu. Nevar tā bez pamata pārmest cilvēkam. Viss TimeToDream rakstītais ir subjektīvi argumentēts, diezgan loģiski skaidrota pozīcija. Cits jautājums - patīk vai nē, piekrītu vai nepiekrītu.
19.09.2022 13:25 |
 
Reitings 554
Reģ: 04.12.2019
Lauma07 @ 19.09.2022 13:25

Nepiekrītu. Nevar tā bez pamata pārmest cilvēkam. Viss TimeToDream rakstītais ir subjektīvi argumentēts, diezgan loģiski skaidrota pozīcija. Cits jautājums - patīk vai nē, piekrītu vai nepiekrītu.

Biju domājusi - Vakarkleitas rakstītais. Nav viņa trollis.
19.09.2022 13:26 |
 
Reitings 554
Reģ: 04.12.2019
SantaBarbara @ 19.09.2022 10:25
Lauma neaizmirsti arī vīrieša vasaras stringus nomainīt pret garajiem boxer šortiem ar silto oderi ????

Stringi rudens siltajā daļā ir ok. Novembra otrajā pusē varbūt arī vajadzīgas pārmaiņas intīmajā daļā.
Noteikti arī ir jāpalielina apmatojums bikini zonā.
19.09.2022 20:53 |
 
Reitings 244
Reģ: 10.05.2013
Man tieši šķiet, ka ziemā būtu jānēsā pūkainie siltie stringi, komplektā ar pūkainajām austiņām un cimdiņiem.
19.09.2022 21:01 |
 
Reitings 554
Reģ: 04.12.2019
Mao @ 19.09.2022 21:01
Man tieši šķiet, ka ziemā būtu jānēsā pūkainie siltie stringi, komplektā ar pūkainajām austiņām un cimdiņiem.

Kādi ir pūkainie siltie stringi? Tādi ir?
19.09.2022 21:07 |
 
Reitings 244
Reģ: 10.05.2013
Tagad jau par vēlu, labās sievas jau pavasarī visus izķēra saviem vīriem.
19.09.2022 21:10 |
 
Reitings 554
Reģ: 04.12.2019
Jāatzīst arī, ka stringu jautājums rudens pusē mūsu savienībā ar draugu nav tik aktuāli, jo man tie ir svarīgi tieši seksa sesijās, bet rudens pusē man parasti seksuālā aktivitāte samazinās, tādēļ vīrietis var atteikties no stringiem.
19.09.2022 21:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits