Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kosmetologs - cik bieži

 
Reitings 284
Reģ: 03.11.2019
Sveikas meitenes!
Cik bieži jūs apmeklējat kosmetologu?
Pēc sarunas ar paziņu, kura izrādās, ka apmeklē katru mēnesi, sajutos slikti, jo es to apmeklēju ļoti reti - kādu reizi gadā. Sapratu, ka pienācis laiks to iekļaut biežākos skaistuma rituālos.
Tām, kuras apmeklē regulāri - kādas procedūras veicat?
16.09.2022 18:42 |
 
Reitings 291
Reģ: 12.07.2015
Man ir diezgan problemātiska āda un kosmetoloģe saka, ka biežāk kā reizi divos mēnešos uz tīrīšanu nav nepieciešams :) Eju uz kompleksu procedūru, katru reizi nedaudz pamaina, standartā manuālā tīrīšana, tad kādreiz iekļauj tīrīšanu ar ultraskaņu, citreiz mikrodermabrāziju (laikam mana mīļākā tīrīšanas metode), pīlingi, maskas, mitrināšana... atkarīgs no sezonas un tā brīža ādas vajadzībām. Vienmēr fiksēta cena un tad, kad atnāku, skatās pēc vajadzības, man šādi patīk labāk nekā pašai skatīties un domāt, uz ko iet.
Biežāk droši vien ietu, ja ņemtu papildus dziļās mitrināšanas vai ko tamlīdzīgu, bet šobrīd laikam nejūtu vajadzību.
16.09.2022 19:19 |
 
Reitings 9972
Reģ: 16.09.2022
Paix @ 16.09.2022 19:19
Man ir diezgan problemātiska āda un kosmetoloģe saka, ka biežāk kā reizi divos mēnešos uz tīrīšanu nav nepieciešams :) Eju uz kompleksu procedūru, katru reizi nedaudz pamaina, standartā manuālā tīrīšana, tad kādreiz iekļauj tīrīšanu ar ultraskaņu, citreiz mikrodermabrāziju (laikam mana mīļākā tīrīšanas metode), pīlingi, maskas, mitrināšana... atkarīgs no sezonas un tā brīža ādas vajadzībām. Vienmēr fiksēta cena un tad, kad atnāku, skatās pēc vajadzības, man šādi patīk labāk nekā pašai skatīties un domāt, uz ko iet.
Biežāk droši vien ietu, ja ņemtu papildus dziļās mitrināšanas vai ko tamlīdzīgu, bet šobrīd laikam nejūtu vajadzību.
pie kaa tu taisi mikrodermabraziju?
16.09.2022 19:33 |
 
Reitings 291
Reģ: 12.07.2015
AvecMonAmour @ 16.09.2022 19:33
pie kaa tu taisi mikrodermabraziju?

Atiķes Doktorāts Torņakalnā. Gāju tur arī uz lāzerepilāciju, viss ļoti forši, labas cenas, bet atrašanās vieta nav baigi ērta, ja tajā galā nedzīvo.
16.09.2022 19:43 |
 
Reitings 9972
Reģ: 16.09.2022
Paix @ 16.09.2022 19:43

Atiķes Doktorāts Torņakalnā. Gāju tur arī uz lāzerepilāciju, viss ļoti forši, labas cenas, bet atrašanās vieta nav baigi ērta, ja tajā galā nedzīvo.
Paldies
16.09.2022 20:02 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits