Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mājdzīvnieka zaudējums

 
Reitings 17
Reģ: 15.09.2022
Pirmo reizi reģistrējos šādos forumos, bet sāp tik ļoti, ka tveru visu.
Gribētu dzirdēt, kāda cilvēka no malas pieredzi, ja tāda ir.
Pirms nepilnas nedēļas traģiski zaudējām takšu šķirnes suņuku. Tā patiešām bija beznosacījuma mīlestība, to sapratīs tikai tie, kuriem ir mājas mīluļi. Viņš paskrēja zem mašīnas. Teiksiet, ka esam bezatbildīgi saimnieki, tā arī šobrīd pašai liekas, ka nenosargājām,vajadzēja darīt tā un šitā, kā būtu, bijis, ja... Utt. Viņš dzīvoja pie manas mammas, lauku mājā. Nekad neskrēja uz ceļa. Liktenīgajā dienā ar kaimiņa suni sētā spēlējās un pēkšņi abi izskrēja uz ceļa un viss, mūsu draugs vairs neatgriezās. Sirds sāp tik ļoti,vārdos nevar izteikt. Liekas, ka sāpes nekad nepāries. Raudam visi,dienu no dienas...
15.09.2022 19:44 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Diez vai tu atradīsi īsto formulu kā vieglāk pārdzīvot. Tāpat kā ar attiecībām, ir jāpārdzīvo un jādzīvo tālāk un pēc laika jāpaņem cits suns (protams, ja ir vēlme pēc cita dzīvnieka). Laiks dziedē visu.
15.09.2022 19:55 |
 
Reitings 36
Reģ: 03.09.2017
Izsaku līdzjūtību, saprotu cik ļoti tas sāp 😭 tikai laiks dziedēs, diemžēl neko nevar padarīt. Izsāpēt, izraudāt, ar laiku paliks vieglāk, bet rēta sirdī paliks. Palūdz atbalstu kādam tuviniekam vai labākajam draugam
15.09.2022 20:02 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Tikai laiks 😓 Ļoti jūtu līdzi! Viņam noteikti bija pilna laimīte dzīvojot ar jums, ļoti priecīgi nodzīvota dzīve mīlošā ģimenē.
15.09.2022 20:12 |
 
Reitings 17
Reģ: 15.09.2022
Mīlējām ļoti, nu kā mazu bērnu, liekas, ka pat pārāk daudz. Pat gadiņš vēl nebija... Rakstu un atkal raudu😭 Ja ir jāpiedzīvo tādas sāpes, tad dzīvniekus vairs nē, nekad. Vairs nekad ko tādu nepārdzīvotu!
15.09.2022 20:19 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3735
Reģ: 31.10.2010
Zaudēt mājas mīluli bieži ir kā zaudēt ģimenes locekli. Nedēļa ir ļoti īss laiks sērām, tas var ilgt mēnešiem, pat gadiem. Ar laiku jau pāries, bet tas noteikti nebūs.
Sunim jau jebkurā gadījumā ir īsāka dzīve nekā cilvēkam, tā ka viņa nāvi tu piedzīvotu agrāk vai vēlāk.
15.09.2022 20:20 |
 
Reitings 17
Reģ: 15.09.2022
Aizmirsu pieminēt, ka tie bija tikai 9 mēneši kopā ar viņu!
Paldies Jums!
15.09.2022 20:24 |
 
Reitings 1796
Reģ: 08.02.2022
Man tiešām ļoti žēl šo lasīt! Turies! Man suns nomira pirms gada ,no vecuma 18 gados, bet es tāpat nespēju pārdzīvot. Kad ir slikts noskaņojums, skatos bildes un raudu.
Kaut es spētu paturēt Tavu roku, lai vari izraudāties ♥
15.09.2022 20:25 |
 
Reitings 17
Reģ: 15.09.2022
Elvīra458 @ 15.09.2022 20:25
Man tiešām ļoti žēl šo lasīt! Turies! Man suns nomira pirms gada ,no vecuma 18 gados, bet es tāpat nespēju pārdzīvot. Kad ir slikts noskaņojums, skatos bildes un raudu.
Kaut es spētu paturēt Tavu roku, lai vari izraudāties ♥
paldies 😭❤️
15.09.2022 20:34 |
 
Reitings 36
Reģ: 03.09.2017
Asara @ 15.09.2022 20:19
Mīlējām ļoti, nu kā mazu bērnu, liekas, ka pat pārāk daudz. Pat gadiņš vēl nebija... Rakstu un atkal raudu? Ja ir jāpiedzīvo tādas sāpes, tad dzīvniekus vairs nē, nekad. Vairs nekad ko tādu nepārdzīvotu!

Turies sirsniņ. Man pirms vairākiem gadiem bija dzīvnieciņš kurš man bija kā bērniņš, mīlēju bez gala un arī traģiski zaudēju pirms viņai palika gadiņš. Raudāju ļoti ilgi, sāpēja vēl gadiem ilgi zaudējums. Tikai tagad varu ar mierīgu prātu atcerēties viņu. Tagad man ir 3 gadus veca sunīte, kuru ārprātîgi mīlu, nevaru dienu bez viņas dzīvot, bet līdz ar pirmā zaudējuma pieredzi man ir nenormāla paranoja. Par katru sīkumu skrienu pie vetārsta, no pavadas nekad nelaižu vaļā un nenolaižu acis ne uz mirkli ārpus mājām.
Padzer kādus nomierinošus līdzekļus, tējiņas, esi kopā ar mīļajiem. Turies 😢
15.09.2022 20:36 |
 
Reitings 17
Reģ: 15.09.2022
Sayona @ 15.09.2022 20:36

Turies sirsniņ. Man pirms vairākiem gadiem bija dzīvnieciņš kurš man bija kā bērniņš, mīlēju bez gala un arī traģiski zaudēju pirms viņai palika gadiņš. Raudāju ļoti ilgi, sāpēja vēl gadiem ilgi zaudējums. Tikai tagad varu ar mierīgu prātu atcerēties viņu. Tagad man ir 3 gadus veca sunīte, kuru ārprātîgi mīlu, nevaru dienu bez viņas dzīvot, bet līdz ar pirmā zaudējuma pieredzi man ir nenormāla paranoja. Par katru sīkumu skrienu pie vetārsta, no pavadas nekad nelaižu vaļā un nenolaižu acis ne uz mirkli ārpus mājām.
Padzer kādus nomierinošus līdzekļus, tējiņas, esi kopā ar mīļajiem. Turies ?
paldies❤️, jā, katru dienu dzeru nomierinošos! Es vēl aizdomājos par to, ko es teikšu saimniecei, no kuras iegādājāmies sunīti? Viņa ik pa laikam apjautājas, kā mums iet? Es nespēšu 😭😭😭 Varbūt nesāpināt viņu un noklusēt. Es tiešām nezinu... 💔
15.09.2022 21:01 |
 
Reitings 894
Reģ: 05.12.2021
Asara @ 15.09.2022 21:01
paldies❤️, jā, katru dienu dzeru nomierinošos! Es vēl aizdomājos par to, ko es teikšu saimniecei, no kuras iegādājāmies sunīti? Viņa ik pa laikam apjautājas, kā mums iet? Es nespēšu ??? Varbūt nesāpināt viņu un noklusēt. Es tiešām nezinu... ?

Izsaku līdzjūtību. Bet tā dzīvē notiek - mēs neviens nezinām, kad un kā mūs piemeklēs jebkāds notikums, arī traģisks. Vainot sevi nevajag, tomēr tā ir adekvāta reakcija esošajā situācijā, jo šobrīd, kamēr izdosies pieņemt un kaut cik samierināties ar notikušo, būs domas - kā būtu, ja būtu utt. Par cik pašlaik pati esat ļoti jūtīga, ir spilgta vainas apziņa, varbūt arī var noklusēt, bet domāju, ka pēc laiciņa var arī pateikt, jo jūs pati zināt, ka situācija diemžēl bija vienkārši nelaimīga apstākļu sakritība. Tā var gadīties pat visrūpīgakajam cilvēkam, jo mēs nespējam paredzēt visus notikumus. Turaties un lai izdodas rast mieru :)
15.09.2022 21:29 |
 
Patīk
Reitings 677
Reģ: 11.04.2019
Manuprāt, visu dziedēs laiks. Ir jāpaiet laikam, kamēr apjēgsi, pieradīsi, ka mīluļa vairs nav. Tādas vienas formulas, kā tikt tam pāri, noteikti nebūs.
Arī man bija nepatīkama šķiršanās ar mīļdzīvnieku. Kad dzīvoju pie vecākiem, mums bija kaķis. Uzsākot patstāvīgu dzīvi, mincis palika pie mammas. Katru nedēļu braucu ciemos, vedu kārumus, spēlējāmies. Vienu nedēļu kaķītis staigāja pa lauku, otru kaut kur bija ielīdis gulēt, pēctam atkal kaut kur aizklīdis, tā mamma visu laiku atrunājās, kāpēc viņa nav.
Ziemassvētkos radi sabraucām pie ģimenes, es atstāju zem eglītes katram kādu dāvaniņu, arī minčukam. Kad pienāca laiks dāvināt dāvanu kaķim, visi savā starpā saskatījās un es sapratu, ka man jau vismaz mēnesi meloja. Es tajā dienā biju tāāā pārbimbājusies. Nezināju par ko vairāk - mammas nekaunību tik ilgi melot vai minčuka zaudējumu. Vēl ilgi, ja sanāca ierunāties, sariesās acīs asaras, bet pēc pus gada biju apradusi.
Galvenais sevi nešaustini ar to, kā varēja darīt citādāk, nemēģini sev uzvelt vainu. Būs jāparaud, būs jāpaskumst, bet ceru, ka jau pēc laiciņa būsi gatava dot mājas citam suņabērnam.
15.09.2022 21:56 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Tās ir briesmīgas sāpes. Zaudējums ir trakākais, ko cilvēks spēj just, jo tam nav pretsāpju formulas. Ir tikai laiks.
Turaties. Ar laiku sāpes aiziet. Cilvēki sāp, sāp, līdz izsāp. ❤️
15.09.2022 22:49 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Tikai un vienīgi laiks, jūs arī neesat vainīgi. Tas sāp un ļoti. Mazajai dvēselītei tur ir labi. Izraudies, laiks dziedē.
15.09.2022 23:31 |
 
Reitings 7683
Reģ: 05.09.2022
Kaa saprotu Tevi . Zaudeeju kakji nesen, nu jau 2 meeneshi pagaajushi bet joprojaam skatos savas miulules video , bildiites un raudu. Joprojaam piebraucot pie maajas liekaas ka tuuliit no stuura izliidiis mana skaistuliite. 🥹 joprojaam dazreiz liekaas ka kaut kur ienjaudaas, tad uzreiz naakoshaa sekundee atceros ka nav tacu vairs kam njaudeet. Ljoti smagi. Nezinu Kad tas paaries, bet ne tik aatri noteikti 🤎
16.09.2022 00:31 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Laiks ir vienīgais,kas remdēs sāpes un skumjas.
Mums pirms 4g nomira ģimenes mīlule-kaķenīte un grūti bija pieņemt to.
Bērns traki pārdzīvoja,jo kopā uzauga ar kaķīti.
Mums palīdzēja jauna ģimenes mīluļa ienākšana ģimenē,pēc mēneša paņēmām mazu kaķēnu,darījām to īpaši bērna dēļ un tas bija labākais lēmums,kas mums palīdzēja tikt galā.
16.09.2022 06:32 |
 
Reitings 17
Reģ: 15.09.2022
Paldies Jums visām 🙏
16.09.2022 12:32 |
 
Reitings 8522
Reģ: 05.07.2020
Pavasarī arī pazaudēju savu draugu, ļoti tev saprotu..man palīdzēja tas , ka iekopu skaistu atdusas vietiņu , iestādīju blakus mazu kociņu, gāju dedzināt svecītes .😞 kā arī ,nesen paņēmām tādas pašas šķirnes kucēnu, šis noteikti ir labākais lēmums tieši mums.
16.09.2022 13:01 |
 
Reitings 17
Reģ: 15.09.2022
Mayaaa @ 16.09.2022 13:01
Pavasarī arī pazaudēju savu draugu, ļoti tev saprotu..man palīdzēja tas , ka iekopu skaistu atdusas vietiņu , iestādīju blakus mazu kociņu, gāju dedzināt svecītes .? kā arī ,nesen paņēmām tādas pašas šķirnes kucēnu, šis noteikti ir labākais lēmums tieši mums.
Ak, ļoti žēl 🙏
16.09.2022 20:32 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits