Karmas Latvieši-Go3

 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
Lai nebūtu jaklejo pa citam diskusijām.varat diskutēt ,izteikt savu viedokli.Šodien pirmā serija go3.
30.08.2022 10:55 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
kinderbueno @ 07.09.2022 10:40
Pats labākais tajā visā ir tas, ka visi tie kursi tāpat balstīti uz google atrasto info, pat tas materiāls, kur katru dienu jāizdara kāda lietiņa. Vai katra pati to nevar izdarīt, ka jātērē tik liela nauda! Raidījums iespējams daudzām atvērs acis, nekas atmaskojoš tur protams nav, bet nu vairāk varbūt aizķersies, ka ne jau no manifest;acijas tu kļūsi bagata

Par to jau ir stāsts. Nav te žurnālistu konkurss.
07.09.2022 10:55 |
 
Patīk
Reitings 10222
Reģ: 18.09.2021
Ieva333 @ 07.09.2022 09:19
Monta Viļumsone ir izdzēsusies vai mani nobloķējusi? :D

Man viņa rādās... Laikam Tevi nobloķējusi 🙈
07.09.2022 19:39 |
 
Reitings 596
Reģ: 23.02.2022
bus japaskatas, jo es no vinas pirku kursus :(
07.09.2022 20:53 |
 
Reitings 2537
Reģ: 05.12.2021
Lai piedod man citi cilvēki , bet mans uzskats ir nemainīgs. Ja cilvēks ir stulbs, viņš ir. Ja ir gatavs maksāt kaut kādiem interneta guru, klučiem un visādiem šitādiem, lai ar manifestāciju uzlabotu savu dzīvi, uz priekšu. Pēc tam, lai nesūdzas. Neviens miljonārs nav kļuvis par miljonāru manifestejot. Bet strādājot. Cits jautājums cik legāli. Un es esmu to cilvēku kategorijā , kuri reāli skatoties tos piedāvājums vienkārši iesmej. Nu reāli, kuri tam tic
09.09.2022 11:15 |
 
Reitings 847
Reģ: 02.02.2020
krixis3 @ 09.09.2022 11:15
Lai piedod man citi cilvēki , bet mans uzskats ir nemainīgs. Ja cilvēks ir stulbs, viņš ir. Ja ir gatavs maksāt kaut kādiem interneta guru, klučiem un visādiem šitādiem, lai ar manifestāciju uzlabotu savu dzīvi, uz priekšu. Pēc tam, lai nesūdzas. Neviens miljonārs nav kļuvis par miljonāru manifestejot. Bet strādājot. Cits jautājums cik legāli. Un es esmu to cilvēku kategorijā , kuri reāli skatoties tos piedāvājums vienkārši iesmej. Nu reāli, kuri tam tic

Taisnība. Tas ir vienkārši kritiskās domāšanas maksimāls trūkums. Un visi šie kouči un līderi ir atraduši, ka ir liela sabiedrības daļa, ar kuru manipulēt un pavilkt līdzi kaut kādām muļķībām, lai pelnītu naudu.
09.09.2022 11:21 |
 
Patīk
Reitings 10222
Reģ: 18.09.2021
bouquettt @ 09.09.2022 11:21

Taisnība. Tas ir vienkārši kritiskās domāšanas maksimāls trūkums. Un visi šie kouči un līderi ir atraduši, ka ir liela sabiedrības daļa, ar kuru manipulēt un pavilkt līdzi kaut kādām muļķībām, lai pelnītu naudu.

Piekrītu!!!
Jā, domāšana (mindset) arī ir svarīgs, bet tiktāl, cik sniedzas psiholoģija. Piem., ja būsi bēdīgs, bezcerīgs, sev neticēsi un neko nedarīsi, tad visdrīzāk arī nekā nebūs. Ja iesi, darīsi, mēģināsi, tad sasniegsi. Punkts. Ne jau nopērkot kursiņu no Kubasovas vai Viļumsones, sēžot lotosa pozā un "manifestējot" atnāks lielā nauda un mīlestība
09.09.2022 12:42 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
Ieva333 @ 07.09.2022 20:53
bus japaskatas, jo es no vinas pirku kursus :(

Baigi laba attieksme pret klientu - nobloķēt 😁
09.09.2022 13:02 |
 
Reitings 8646
Reģ: 06.07.2022
Spriņģe savā FB taimlainā ielikusi 3.sērijas tīzeri: Uresina un tamlīdzīgās :) Ševeļovs feini komentē: "Es arī gribētu, lai sekotāji man pie baseina Dubaijā nestu savu naudu, un varbūt savu pēdējo naudu" :D
Uresinai peļņa gadā pēc nodokļu nomaksas 155 tūkstoši?! Wow...
09.09.2022 13:45 |
 
Reitings 1
Reģ: 09.09.2022
https://instagram.com/feminineempire?igshid=YmMyMTA2M2Y=
09.09.2022 14:27 |
 
Reitings 596
Reģ: 23.02.2022
es esmu taa stulbaa, kura perk kursus, jaa, man patik, bet Uresina ed italija picu kamer jus maksajat kreditu par vinas kursiem!!!!!!! loti ceru, ka Springe vinu atmaskos
09.09.2022 17:13 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
Ieva333 @ 09.09.2022 17:13
es esmu taa stulbaa, kura perk kursus, jaa, man patik, bet Uresina ed italija picu kamer jus maksajat kreditu par vinas kursiem!!!!!!! loti ceru, ka Springe vinu atmaskos
uz doto brīdi manā Antitopā ir Arturs un Uresina(par Uresinu serija vel nav,bet malarijas izarstesanas bez arstiem 4 dienas ,un iepriekšējā darba izturešanas pret darbiniekiem man uzdzen šermuļus) Kubasova - nu ja neskaita tos finanšu brīnumus,un "sieviskigas sievietes aprakstu"tad nekas briesmigs nav šo to var arī paķert sev.
09.09.2022 19:42 |
 
Reitings 1887
Reģ: 26.12.2021
Ieva333 @ 09.09.2022 17:13
es esmu taa stulbaa, kura perk kursus, jaa, man patik, bet Uresina ed italija picu kamer jus maksajat kreditu par vinas kursiem!!!!!!! loti ceru, ka Springe vinu atmaskos
Tev nešķiet, ka nonāc pretrunās? 😁
09.09.2022 23:34 |
 
Reitings 596
Reģ: 23.02.2022
Tev nešķiet, ka nonāc pretrunās? 😁

ja godigi, del foruma atsekoju Uresinai, Vilumsonei. Dalitas jutas. Sakuma vinas aizstaveju, tagad paveroju no malas un ir pretrunas. Ieraugot tas summas ko vinas pelna....
10.09.2022 09:05 |
 
Reitings 159
Reģ: 24.02.2013
Es gaidīšu, kad šis iznāks TV ekrānos. Nu tas pirmais skaidrs, tur vnk čau, cilvēks pa fāzēm aizgājis un seko tādi paši.
Man laikam no visiem vislabāk patīk Zane, nav tie kursiki tik dārgi un, protams, ka tur no zila gaisa neko nedarot tev 10'000k pēkšņi neieripos kontā, var drusku palīdzēt motivēt, pozitīvai domāšanai, tas tiešām daudz ko dzīvē maina.
Uresina liekas riktīga naudas kāsēja, it sevišķi palasot forumiņu kāda tad šī kundze ir.
Diāna liekas tik auksta, tik neinteresanta būtne. Pat viss skaistums izgaist klausoties tajā vienveidīgajā monologā, šķiet, ka viņā nav ne kripatiņas jautrības,odziņas. Atceros viņu no Dejo ar zvaigzni, jau tad tā likās, ir seja, ir augums, padejot ar var, bet tik salta un vēsa.
10.09.2022 13:08 |
 
Reitings 1461
Reģ: 10.02.2016
Tiešām cilvēki ir tādas aitas mūsdienās, ka nefiltre ko dara? Bāc, tur pat idiotam skaidrs ka visi šitie - Uresinas utml ir dirseji. Tak, ja jums ir kāds interesējoš jautājums no psiholoģijas puses, atver Google un meklē angļu valodā. Pilns internets ar to pašu info, ko stāsta Uresina un viņai līdzīgie. Turklāt Google būs bezmaksas pa lielam. Vajag tikai meklēt, rakt, mācīties un iedvesmoties pašiem. Nevis maksāt simtus, tūkstošus kādam.
10.09.2022 13:23 |
 
Reitings 159
Reģ: 24.02.2013
Mocheato @ 10.09.2022 13:23
Tiešām cilvēki ir tādas aitas mūsdienās, ka nefiltre ko dara? Bāc, tur pat idiotam skaidrs ka visi šitie - Uresinas utml ir dirseji. Tak, ja jums ir kāds interesējoš jautājums no psiholoģijas puses, atver Google un meklē angļu valodā. Pilns internets ar to pašu info, ko stāsta Uresina un viņai līdzīgie. Turklāt Google būs bezmaksas pa lielam. Vajag tikai meklēt, rakt, mācīties un iedvesmoties pašiem. Nevis maksāt simtus, tūkstošus kādam.

+youtube bez maksas var klausīties līdz nemaņai
10.09.2022 17:16 |
 
Reitings 6
Reģ: 10.09.2022
Raidījums aktualizē interesantu tēmu, bet tā veidotāji varēja vairāk, spēcīgāk un jaudīgāk spiest tieši uz naudas apgrozību šajos kursos, jo "influencere" nav ne finansiste, nav ne grāmatvede un nav arī juriste, ja vien viņai nav izglītība un apliecinājums par to !!!
Jaunai meitenei, kurai nav vēl izglītības, pieredzes, dzīves briedums, influencere saka: "Padanco sava spogulīša priekšā pie savas mīļākās dziesmiņas ar iedegtām smaržīgām svecītēm un šādi tu "uzmanifestēsi" ceļojumu 3 mēnešu garumā priekš ziemas brīvdienām un nauda tāpat tik nāks un nāks, un nāks!!!"
Te derēja skaidrojums, ka influencere ir reģistrējusi speciāli biedrības statusu, jo biedrības locekļi nenes mantisko atbildību no savas personīgās mantas, ja gadījumā pret šo juridisko veidojumu tiktu ierosināts kāds kriminālprocess. Ja reģistrēta SIA, tad valdes locekļi atbild ar savu personisko mantu. Pie šī visvienkāršākā punkta jau redzams, ka nevis jādanco pie kaut kādām tur pesņām, bet jāiet uz konsultāciju pie kvalificēta jurista, kas paskaidros kādi plusi un mīnusi ir tavai plānotajai uzņēmējdarbībai.
Tāpat "runāšana, dejošana spoguļa priekšā" nevar aizstāt profesionālu konsultāciju pie grāmatveža.
10.09.2022 18:54 |
 
Reitings 6
Reģ: 10.09.2022
Šis temats arī aktualizē cenas par profesionālām konsultācijām!!!
Cik tu maksā influencerei par "kursikiem" un cik tu maksātu par grāmatvedības konsultāciju, kurā reāli izskaidro par nodokļiem.
Vienā gadījumā "svecītes tik jauki smaržo un smaržo un nebeidz smaržot...", bet otrā gadījumā palīdz saprast, kas ir pašnodarbinātais statuss, kas ir jaunuzņēmuma statuss, kad nav jāmaksā IIN par darbinieku...
Ar pozitīvo domāšanu nekad nepietiks, jo realitātē ir nodokļu aprēķini, biznesa plāns un statusi, kas izriet no juridiskās puses.
10.09.2022 19:05 |
 
Reitings 8646
Reģ: 06.07.2022
Incantu komentāru FB ielikusi kkāda Sandija Krūkle, kas pati jogojās un koučojās. Izrādās, pārdozējot tos infočigānus, var arī aiziet pa fāzēm... iekopēju:
"Kāpēc es šoreiz esmu Inga Springe pusē. Par Karmas latviešiem. Lai gan manu draugu un paziņu lokā ir skolotāji, kas man ir bijuši patiešām Skolotāji. Mēs ar manu bijušo vīru bijām totāli skaisti garīgi ezotēriķi, mums bija idejas, garīgās prakses, izglītojāmies dažādās pasaules valstīs, katrs pa savu interešu līniju, uzbūvējām brīnišķīgu biznesu, mums gāja ļoti LABI! Nu tā, kā manifestētājas influenceres varētu tikai sapņot. Ceļojumi, nauda, veiksmīgs bizness. Līdz... Mans vīrs , kurš meditēja 6 h dienā, saslima ar šizofrēniju. Varbūt, varbūt jau bija slims pirms tam, bet es neko tādu nenovēroju mūsu 10 gadu ilgajā laulībā. Viņš bija lielisks vīrs un tētis mūsu bērniem. Mēs abi bijām "jogā". Vienkārši viņam tas aizgāja uz to, ka lielāko savu gada laiku viņš pavada psihiatriskajā slimnīcā. Mēs par šiem gadiem izmēģinājām nu totāli VISU! Healingus, terapijas, budistu klosterus, dziedniekus, nu jebko ko vispār šī nozare piedāvā. Slimība (karma, kā es to saucu), vienkārši periodiski parādās un tā ir ļoti smaga. Sabruka mūsu laulība, sabruka reāli ļoti talantīga un gudra cilvēka dzīve. Nekas, nekas, nekas.. nepalīdz, izņemot zāles. Ko es ar šo gribu sacīt? Mana dzīves pieredze, kas ir saistīta ar medijiem, ar pārdošanu, ar reklāmu, ar kursu pārdošanu, ar to, ka es personīgi esmu cilvēks, kam interesē ezotērika un joga un garīgums un jebkas kas ar to saistīts, esmu piedzīvojusi šo metožu nenostrādāšanu
Un jā, par naudu, noteikti apmēram ntās desmitu štukas, ko iztērējām. Tagad - psihiatriskā palīdzība - par valsts līdzekļiem.
Kas palīdzēja, psihiatrija un psihoterapija. Tik vienkārši, ne?"
10.09.2022 22:00 |
 
Patīk
Reitings 10222
Reģ: 18.09.2021
CoolVibes @ 10.09.2022 18:54
Raidījums aktualizē interesantu tēmu, bet tā veidotāji varēja vairāk, spēcīgāk un jaudīgāk spiest tieši uz naudas apgrozību šajos kursos, jo "influencere" nav ne finansiste, nav ne grāmatvede un nav arī juriste, ja vien viņai nav izglītība un apliecinājums par to !!!
Jaunai meitenei, kurai nav vēl izglītības, pieredzes, dzīves briedums, influencere saka: "Padanco sava spogulīša priekšā pie savas mīļākās dziesmiņas ar iedegtām smaržīgām svecītēm un šādi tu "uzmanifestēsi" ceļojumu 3 mēnešu garumā priekš ziemas brīvdienām un nauda tāpat tik nāks un nāks, un nāks!!!"
Te derēja skaidrojums, ka influencere ir reģistrējusi speciāli biedrības statusu, jo biedrības locekļi nenes mantisko atbildību no savas personīgās mantas, ja gadījumā pret šo juridisko veidojumu tiktu ierosināts kāds kriminālprocess. Ja reģistrēta SIA, tad valdes locekļi atbild ar savu personisko mantu. Pie šī visvienkāršākā punkta jau redzams, ka nevis jādanco pie kaut kādām tur pesņām, bet jāiet uz konsultāciju pie kvalificēta jurista, kas paskaidros kādi plusi un mīnusi ir tavai plānotajai uzņēmējdarbībai.
Tāpat "runāšana, dejošana spoguļa priekšā" nevar aizstāt profesionālu konsultāciju pie grāmatveža.

Biedrība varētu būt reģistrēta arī tāpēc, ka to uzreģistrēt ir vieglāk un lētāk nekā SIA. Nezinu, kā tagad, bet pirms dažiem gadiem biedrību uzreģistrēt maksāja 11 eur.
Bet jā - 100% piekrītu, ka tieši šo visu sapņu pārdevēju finanses un biznesu modeļus vajag izcelt gaismā.
Un cilvēkiem naivajiem savukārt finanses pašiem pamācīties. Un mārketingu. Un padomāt reiz pa visām reizēm KRITISKI
10.09.2022 23:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits