Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Piedāvāju pakalpojumus..

 
Reitings 4
Reģ: 29.08.2022
Sveiki! Jūsu foruma pulkā pievienojies esmu es — Ezītis. 👍
Esmu te.. Lai atrastu sev sievu. 😀 Joks.
Runājot pavisam nopietni..
Tad vasara nupat ir gandrīz galā un tuvojoties ziemai (kurā runā.. ka viss būs dārgāks) vēlētos mazliet piepelnīties ārpus saviem ik dienas darbiem. Tā teikt atrast papildus haltūru iekš nelieliem papildus ienākumiem. Tāpēc vēlētos mazliet pareklamēt sevi un piedāvāt nelielus.. bet kvalitatīvus pakalpojumus virtuālajā vidē. 👍
Kas tie par pakalpojumiem? 🤨
Piedāvāju latviešu Mozello vietnē radīt pēc Jūsu ieskatiem superīgu un modernu mājaslapu.
Uzskatu ka tā vietne ir ideāla.
— Tā nav dārga.
— Tajā ir viss vienkāršais.
— Tā sniedz iespēju izpausties.
Nu tā kā mana iekrātā pieredze ir lieliska darbojoties Mozello vietnē veidojot mājaslapas.. tad nu esmu gatavs radīt Jūsu mājaslapu aptuveni 10 līdz 14 darba dienu laikā.
Cenas?
Par tām runāju privāti.. bet noteikti tās ir draudzīgas (apzinos ka finansiāli grūti ir ne tikai man.. negribu prasīt ne daudz un ne maz.. kaut kur tam visam pa vidu)
Otrā lieta manā piedāvājumu listē ir darbs ar Jūsu fotogrāfijām. Esmu praktizējies atjaunot nekvalitatīvas bildes. Jūsu pirmie 3 foto kā paraugi pa velti. 🙃 Jo grūti parādīt savus piemērus.. Darbs ar katru foto ir individuāls un privāts. Bet gala uzdevums ir bildi pārvērst maksimāli tuvu tam.. ka foto liksies bildēts no kvalitatīva fotoaparāta (ne telefona) Iekš IG bildes izskatās fantastiski + protams ja veicu nelielas korekcijas ar fotošopu pēc tam.
ā. Ja kādu interesē melnbaltas bildes padarīt (vai atgūt) tajā krāsas.. arī ko tādu šobrīd apgūstu. Tostarp atjaunoju pilnīgi veco laiku bildes. Tas ir grūtāk.. bet es cenšos.
Cenas arī izdevīgas. 👍
Tuvojas skolas laiks. Varbūt kādu prezentāciju izveidot? 😁
Nav problēmu. Protams viss par samaksu.
Varu arī citus virtuālus darbus censties izveidot vai radīt. Mans radošais spektrs ir diezgan daudzpusīgs. Esmu datoros gudrs puika un ātri apgūstu visu jauno.
Samaksu prasu tikai pēc padarītā darba. Raksti. Jautā. Palīdzēšu.
Ar mani iespējams (un vēlams) sazināties būtu caur e-pastu: [email protected]
Gadījumā ja neko Jums nevajag.. tad būtu jauki ja ar šiem pakalpojumiem padalītos savā draugu lokā.
Tiešām būtu lieliski gūt papildus ienākumus. Sievas nav un tas nozīmē arī to.. ka darbu veicu arī nakts stundās. 😬
Komatus ar māku likt. 😀 Jo ne velti ir teiciens: ''Neskati vīru pēc cepures''
Jauku vakaru! 🙃
29.08.2022 19:47 |
 
Reitings 4
Reģ: 29.08.2022
Paldies tiem, kas izmanto manus pakalpojumus, prieks palīdzēt it visā.
Šobrīd attīstu arī interneta veikala izveidi, tāpēc savam sarakstam piedāvāju arī tā izveidi sākot no 70€ (kopā ar konsultāciju un mārketingu) 🤝
04.09.2022 11:10 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits