Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kontracepcijas tabletes

 
Reitings 234
Reģ: 16.08.2017
Dāmas. Ko jūs domājat par kontracepcijas tabletēm? Šobrīd nepieciešamas veselības nolūkos tās lietot. Man tiešām pieaugs svars un sāpēs galva...? 😬😀Lietošu Qlaira.
29.08.2022 19:05 |
 
Reitings 2160
Reģ: 10.04.2022
lietoju yarina, +10kg, pēc 3 gadu lietošanas grūti tikt pie bērniem. Man arī bija jālieto veselības nolūkos(pcos), ja man būtu pirms 3 gadiem domāšana, kā šodien, es kategoriski nedzertu. Viss atkarīgs kādas tev ir veselības problēmas. Varbūt ir iespējams ar uztura bagātinātājiem uzlabot. Jo manā gadījumā var..
29.08.2022 19:15 |
 
Reitings 2160
Reģ: 10.04.2022
Viss arī atkarīgs cik stipras ir tavas tabletes, kā viņas reaģēs uz tavu organismu..ja pirmajās dienās jutīsi, ka galva sāp, reiboņi, slikta pašsajūta, depresija, obligāti ej pie ārsta un prasi, lai dod vājākas.
Man arī sākotnēji izrakstīja stipras, kuras organisms nepavilka(depresija, slikta pašsajūta) uzreiz arsts izrakstija vajakas
29.08.2022 19:17 |
 
Reitings 234
Reģ: 16.08.2017
Manā īsti gadījumā ar uztura bagātinātajiem nederēs , jo ir endometrioze, līdz ar to max jāsamazina plūsma. Jā, sākšu lietot tad jau manīs.
Lai gan, kaut kad ļoooti sen lietoju 3 mēnešus un tad dakteris teica "vienīgais, ko varu ieteikt, turies tālāk no ledusskapja." Apetīte nebija vispār toreiz. Lai gan saka, ka mūsdienās viss ir palicis savādāk un kontracepcijas tabletes attīstās, vienalga liekas, ka tas kas mākslīgs un jocīgs.
29.08.2022 19:26 |
 
Reitings 45
Reģ: 10.07.2013
Hay! Nu Qlaira skaitās ļoti mūsdienīga , tur jau tie hormoni ir ļoti maz , katrā tabletītē savs daudzums utt , pēc kautkādas mūsdienīgās etiķetes …. bet es dzeru qlaira un internets ir ļoti skops ar atsauksmēm pat meklējot pēc nosaukuma Natazia , dod ziņu kā tev ies!
Man ne svars ne apetīte , tikai velme pēc seksa ir atgriezusies un libido beidzot arī atgriezies lietoju gandrīz jau gadu pirmos 4 mēnešus mēnešreizes vispār nebija tagad arī diemžēl dzīvo kautkādu savu dzīvi vispār nesakrīt ar tabletēm , bet tākā manas pēdējās ko gin.izrakstīs , jo dzeru jau gadiem dēļ cistām, cenšos sadzīvot ar qlairu.
29.08.2022 20:29 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Lietoju jau 5 gadus. Sākumā bija daylette, bet ar tām bija problēmas - migrēnas, kas ļoti slikti un zīme ka jāmaina uz citām. Tagad 4 gadus lietoju Qlaira. Svars pieauga par kādiem 5 kg, bet varbūt tāpēc ka sakrita ar stresaini laiku un tad bija vēlme ēst.
Qlaira skaitās kombinētās tabletes un ir atšķirība vai kombinētās vai viens hormons.
Hormonālās tabletes kā jau visi medikamenti ar saviem plusiem un mīnusiem. Var jau lasīt šausmu stāstus par to cik tas viss ir slikti, bojā organismu utt.
29.08.2022 21:32 |
 
Reitings 231
Reģ: 19.01.2015
Man svars nepieauga un galva nesāpēja, bet vispār pazuda libido un bija ļoti nomākts garastāvoklis
30.08.2022 17:13 |
 
Reitings 231
Reģ: 19.01.2015
Bet ne no Qlaira. Lietoju kaut kādas citas toreiz
30.08.2022 17:13 |
 
Reitings 2160
Reģ: 10.04.2022
Man no kontracepcijas arī bija ļoti zems libido..nesen biju pie ginekoloģes, jo gribu bērniņu, šī man jautāja cik bieži man ar vīru ir sekss, saku, ka tik un tik, šī uz mani skatās ar lielām acīm un nesaprot, domā, ka man ar vīru ir savstarpejās attiecības ne tādas, vai ka nav īstais tapēc katru dienu nemīlējamies. Sāka skalot smadzenes, lai vēl reiz padomāju, vai tiešām gribu tieši no šī vīrieša bērnu, jo ir tik daudz šķirtas ģimenes kur bērns ir nelaimīgs. Es viņai saku, ka vaina jau nav vīrietī, bet gan tabletēs, tās nomāc libido, un šī man netic. Ginekoloģe dzīvo laikam stereotipos, ka ja jauni(zem 30), tad jāmīlējas 6x nedēļā, un nedod dievs izlaidīsi kādu dienu.
Runāju ar draudzenēm kas arī bija lietojušas tabletes, visas, kā viena saka, ka zems libido, ļoti sevi jāpiespiež mīlēties.
Kā Jums meitenes, arī tā bija?
30.08.2022 19:53 |
 
Reitings 686
Reģ: 23.03.2020
Nelietoju Qlaira, bet citas un arī tikai 1 mēnesi, jo bija parādījusies cista, kura vēlāk pazuda. (ārsts izrakstīja) Man sāpēja galva un bija klāt svars, tieši uz vēdera 😁
sauliiite.paula, pārtrauci lietot, bet tāpat zems libido?
31.08.2022 09:48 |
 
Reitings 2160
Reģ: 10.04.2022
pradacandy @ 31.08.2022 09:48
Nelietoju Qlaira, bet citas un arī tikai 1 mēnesi, jo bija parādījusies cista, kura vēlāk pazuda. (ārsts izrakstīja) Man sāpēja galva un bija klāt svars, tieši uz vēdera ?
sauliiite.paula, pārtrauci lietot, bet tāpat zems libido?

kā nelietoju tabletes taa viss ok ar libido. jo kad lietoju tabletes vareju menešiem nenodarboties
31.08.2022 13:47 |
 
10 gadi
Reitings 1347
Reģ: 13.02.2009
sauliiite.paula @ 30.08.2022 19:53
Man no kontracepcijas arī bija ļoti zems libido..nesen biju pie ginekoloģes, jo gribu bērniņu, šī man jautāja cik bieži man ar vīru ir sekss, saku, ka tik un tik, šī uz mani skatās ar lielām acīm un nesaprot, domā, ka man ar vīru ir savstarpejās attiecības ne tādas, vai ka nav īstais tapēc katru dienu nemīlējamies. Sāka skalot smadzenes, lai vēl reiz padomāju, vai tiešām gribu tieši no šī vīrieša bērnu, jo ir tik daudz šķirtas ģimenes kur bērns ir nelaimīgs. Es viņai saku, ka vaina jau nav vīrietī, bet gan tabletēs, tās nomāc libido, un šī man netic. Ginekoloģe dzīvo laikam stereotipos, ka ja jauni(zem 30), tad jāmīlējas 6x nedēļā, un nedod dievs izlaidīsi kādu dienu.
Runāju ar draudzenēm kas arī bija lietojušas tabletes, visas, kā viena saka, ka zems libido, ļoti sevi jāpiespiež mīlēties.
Kā Jums meitenes, arī tā bija?

Es gan pirms ~8 gadiem lietoju hormonālo kontracepciju, citas tabletes, bet precīzi kā saki, zems libido bija pirmā pazīme. Arī svars nāca klāt, nogurums, apātisks noskaņojums, migrēna, kā arī asins analīzēs aknu rādītāji pasliktinājās. Pārtraucu lietot un viss lieliski. 👌🏻
31.08.2022 14:21 |
 
Reitings 149
Reģ: 16.01.2018
Meitene. @ 29.08.2022 19:05
Dāmas. Ko jūs domājat par kontracepcijas tabletēm? Šobrīd nepieciešamas veselības nolūkos tās lietot. Man tiešām pieaugs svars un sāpēs galva...? ??Lietošu Qlaira.

Viedoklis atkarīgs no pieredzes. Mana pieredze ir laba. Lietoju pirms bērnu dzimšanas, atsāku, kad atkal varēju. Tad atkal pārtraucu, jo plānojām otru bērnu, pēc tam atkal atsāku un lietoju.
Galva nesāp, libido tabletes nemaina, pie bērniem tikām ar pirmo un svarā pieņēmos tikai tad, kad ēdu par daudz. No zila gaisa nekas man nepieauga. Teorētiski, ja lietojot strauji sāksi pieņemties svarā (un ja pie vainas būs tabletes, tad tu uzreiz jutīsi, nevis ēd Snikerus un vaino tabletes), tabletes ir jāmaina, jāsazinās ar savu ginekologu un jāatrod, kas der tev. Nav jāsagaida +10kg. Bet...ja svarā pieņemšanās ir tikai no tabletēm, pārstājot tās lietot - svaram ir jāsamazinās pūles nepieliekot. Ja tomēr ir dikti jātievē, tad visdrīzāk tabletes nav bijušas pie vainas.
Taukus neviena tablete tev nepieliks, ūdens aiztures utml., gan varētu notikties.
31.08.2022 14:37 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
jenna @ 31.08.2022 14:21

Es gan pirms ~8 gadiem lietoju hormonālo kontracepciju, citas tabletes, bet precīzi kā saki, zems libido bija pirmā pazīme. Arī svars nāca klāt, nogurums, apātisks noskaņojums, migrēna, kā arī asins analīzēs aknu rādītāji pasliktinājās. Pārtraucu lietot un viss lieliski. ??

ārsts nelika mainīt? Jo galvas sāpēs un it īpaši migrēnas tipa ir big no no ka tādas neder tev. Pat palasot instrukciju tas ir minēts.
Kā arī dažas min ka zems libido, svara pieaugums. Ir taču dažādu kombināciju tabletes(viens vai divi hormoni, dažādās devās) un var iet pie ginekologa un teikt lai maina uz citām. Kas der daudzām nederēs citām.
31.08.2022 15:38 |
 
Reitings 1401
Reģ: 31.08.2022
Es lietoju MIDIANA jau kādu laiku. Man īpaši bija jāizvērtē un jāpiemeklē, jo no vienām sāpēja galva, no citām vēders, no vēl citām pieņēmos svarā. Tad nu tagad esam nonākuši pie šīm un ir ļoti ok. Bet noteikti kātrai tas ir individuāli, kas der vienai - otrai neder. man sanāca izmēģināt vairākas, kamēr atradām īstās, kas der tieši man.
31.08.2022 17:13 |
 
10 gadi
Reitings 1347
Reģ: 13.02.2009
YaeMiko @ 31.08.2022 15:38

ārsts nelika mainīt? Jo galvas sāpēs un it īpaši migrēnas tipa ir big no no ka tādas neder tev. Pat palasot instrukciju tas ir minēts.
Kā arī dažas min ka zems libido, svara pieaugums. Ir taču dažādu kombināciju tabletes(viens vai divi hormoni, dažādās devās) un var iet pie ginekologa un teikt lai maina uz citām. Kas der daudzām nederēs citām.

Protams, ka lika mainīt. Mēģināju citas , bet tāpat nederēja un ilgstoši negribējās eksperimentēt meklējo īstās, kuras derētu,
31.08.2022 22:13 |
 
Reitings 1809
Reģ: 17.03.2022
Jautājums - vai ir dzirdēts kaut kas par insultiem/ žultakmeņiem kontracepcijas dēļ? Man arī izskatās,ka būs jālieto dēļ PCOS,jo nesakārtojas nekas un tas ietekmē pilnīgi visu. Protams esmu salasījusies arī par riskiem un insults šķiet ļoti baiss...
01.09.2022 19:57 |
 
Reitings 2160
Reģ: 10.04.2022
Hermia @ 01.09.2022 19:57
Jautājums - vai ir dzirdēts kaut kas par insultiem/ žultakmeņiem kontracepcijas dēļ? Man arī izskatās,ka būs jālieto dēļ PCOS,jo nesakārtojas nekas un tas ietekmē pilnīgi visu. Protams esmu salasījusies arī par riskiem un insults šķiet ļoti baiss...

Man ir pcos, labāk lieto uztura bagatinatajus neka kontracepciju. velak bus gruti pie berniem tikt. pati tagad beidzu dzert jau no marta. Dirsā ir.
D vitamins
folskabe
cinks
magnijs
inositols (tieši preks pcos domats)
01.09.2022 20:55 |
 
10 gadi
Reitings 1746
Reģ: 18.11.2009
Hermia - es lietoju dēļ pcos labu laiku trīs dažādas OK. Bet šogad nometu, jo konkrēti palika zb. Tagad domāju ārstēties citos veidos. Ja gribi varam par šo parunāt pm:)
01.09.2022 20:58 |
 
Reitings 1809
Reģ: 17.03.2022
sauliiite.paula @ 01.09.2022 20:55

Man ir pcos, labāk lieto uztura bagatinatajus neka kontracepciju. velak bus gruti pie berniem tikt. pati tagad beidzu dzert jau no marta. Dirsā ir.
D vitamins
folskabe
cinks
magnijs
inositols (tieši preks pcos domats)

Lietoju visu šo, bet maniem hormoniem ne silts,ne auksts :D
01.09.2022 21:03 |
 
Reitings 1809
Reģ: 17.03.2022
apšulapa @ 01.09.2022 20:58
Hermia - es lietoju dēļ pcos labu laiku trīs dažādas OK. Bet šogad nometu, jo konkrēti palika zb. Tagad domāju ārstēties citos veidos. Ja gribi varam par šo parunāt pm:)

Tev PM :)
01.09.2022 21:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits