Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

RTU maģistra studijas

 
Reitings 13
Reģ: 01.10.2017
Hey :) Varbūt kāds studē kādā no RTU maģistra studiju programmām? Pieteicos studijām šeit un šobrīd redzu, ka septembrī ir salikts grafiks katru nedēļu no pirmdienas līdz ceturtdienai 18:15-21:30. Saprotu, ka šādu grafiku nevarēšu apvienot ar darbu un ierasties uz katru lekciju, tāpēc jautājums ir sekojošs - cik svarīgs ir apmeklējums RTU maģistros?
Protams, saprotu, ka tas atkarīgs no katra pasniedzēja, bet gribētos saprast kopējo bildi, jo piem. kad mācījos BA, pasniedzējiem apmeklējums nebija diez ko svarīgs - galvenais, lai visi darbi ir iesniegti.
29.08.2022 13:49 |
 
Reitings 242
Reģ: 24.04.2020
Es arī sākšu RTU maģistros un man grafiks ir katru dienu, arī piektdienās no 16:30-19:50, trešdienās pat sākas 14:30. Ļoti ceru savienot ar savu 9-17 darbu, bet, jā, tāpēc man tāds pats jautājums.
29.08.2022 20:06 |
 
Reitings 88
Reģ: 27.02.2016
Šobrīd gan studēju citā universitātē, bet varu teikt, ka 8-17 darbu un 17-20 studijas katru darba dienu var apvienot. Tomēr prasa diezgan daudz resursu - sanāk mosties un agrāk doties uz darbu, tāpat braukāšana katru dienu mājas-darbs-skola-mājas, un ja vēl ārsts vai kāds cits jautājums jānokārto... :) Varu tikai vēlēt, lai visiem ir tik atsaucīgi darba devēji.
Protams, man ir pāris brīvas dienas mēnesī bez studijām - ja nemaldos, starp katru studiju kursu ap 5 darba dienām, neskaitot visas brīvās sestdienas un svētdienas.
Noteikti iesaku izmantot Ziemassvētku / Jaunā gada brīvdienas vai brīvdienas starp sesiju un jauno semestri, lai kārtīgi atpūstos - tad arī paņemt pāris atvaļinājuma dienas (manā pieredzē 5 atvaļinājuma darba dienas ziemā starp ziemas sesiju un semestri bija izcils restarts, arī pirms vasaras sesijas, kad universitāte mazliet apnikusi un darbā pienākumu kļūst tikai vairāk). ☺
29.08.2022 20:39 |
 
Reitings 133
Reģ: 14.08.2013
Nemācēšu atbildēt par visām fakultātēm, bet Inženierekonomikas un vadības fakultātē ļoti pretimnākoši pasniedzēji, tieši šogad ieguvu maģistra grādu.
100% apmeklējums netika prasīts, tomēr pirms neapmeklēt kādu lekciju, labāk noskaidrot, kas nākošajā lekcijā plānojas - ja, piemēram, kāds projekts grupās ar vērtējumu vai mājas darbs grupās, lai kāds kursa biedrs "aizņem vietu" komandā arī Tev!
29.08.2022 22:27 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits