Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

reklāmas FB

 
Reitings 705
Reģ: 04.05.2015
FB reklāmas ir un tas normāli, to zinu. Bet nesaprotu, kas man pa problēmu. Ik pa laikam, nu jau pāris reizes nedēļā, ir dienas, kad katrs piektais, sestais ieraksts ir azartspēļu reklāma. Agrāk bija vnk spēļu reklāmas, tagad jau šādas. esmu simts reizes izskatījusi reklāmu perferences un noņēmusi visu, kas saistīts ar spēlēm vai naudu utml. visām šīm reklāmām arī līdz nelabumam spiežu, ka nerādīt vairs utml. Bet tāpat ir dienas, kad vnk pilns ar viņām. Cik prasu citiem, nevienam tā nav. Piebildīšu, ka ārpus fb neko saistībā ar spēlēm vai azartspēlēm neskatos un neizmantoju. Kaitinoši vnk tas ira un netieku nekādi vaļā.
23.08.2022 15:03 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Laikam lielākie maksātāji un tad uzspiež arī tiem, kam neintetesē 😒
23.08.2022 15:23 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Nospiežot mazāk redzēt konkrēto reklāmu, tas nemazinās šīs tēmas biežumu, reklāmas tēmas un tās palaidēju var noņemt ad settingos. Ja to izdara, tad rādīt vairs nevajadzētu.
Instrukcija:Settings, pie sadaļas Permission spied Ad preferences un Ad Topics un tur noņem visus kredītu advertiserus, gambling topicu.
23.08.2022 15:43 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
Iespējams kautkad.google ir parādījusies reklama kadai mājas lapai ko apmekleji.man reklamas paradas FB pec tam kad esmu google paskatijusies kadu preci.vai netišam uzspiedusi uz iznistosajam reklamam.pec tam lenta tieši to sak radīt
23.08.2022 15:44 |
 
Reitings 705
Reģ: 04.05.2015
Jacqueline @ 23.08.2022 15:43
Nospiežot mazāk redzēt konkrēto reklāmu, tas nemazinās šīs tēmas biežumu, reklāmas tēmas un tās palaidēju var noņemt ad settingos. Ja to izdara, tad rādīt vairs nevajadzētu.
Instrukcija:Settings, pie sadaļas Permission spied Ad preferences un Ad Topics un tur noņem visus kredītu advertiserus, gambling topicu.

to jau esmu izdarījusi, nelīdz diemžēl. Bet citās dienās nav neviena tāda reklāma, tas ir dīvaini. Un kad ir tad ir pilns ar viņām.
23.08.2022 16:05 |
 
Reitings 705
Reģ: 04.05.2015
Olly30 @ 23.08.2022 15:44
Iespējams kautkad.google ir parādījusies reklama kadai mājas lapai ko apmekleji.man reklamas paradas FB pec tam kad esmu google paskatijusies kadu preci.vai netišam uzspiedusi uz iznistosajam reklamam.pec tam lenta tieši to sak radīt
tā arī ir jā, bet tas netraucē. Google neko saistībā ar spēlēm vai azartspēlēm nekad neesmu meklējusi.
23.08.2022 16:06 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Algoritms ne jau tikai skatās uz ko spied, bet arī kādus YouTube video skaties, cik ilgi to dari un galvenais watch time visām ko dari internetā. Teiksim tu rullē cauri instagram un tur reklāma par puķēm tu netīšām uz tās reklāmas paliec ilgāk, jo noliki telefonu malā un algoritms domā ka tev interesē šī tēma un dos tev vairāk reklāmas par puķēm. Tā par arī ja algoritms domās kā esi vīrietis viņš tev dos vairāk azartspēļu reklāmas. Vai arī ja sāksi meklēt info par IT tad arī algoritms automātiski assumo tavu gender un dos tev reklāmas kas paredzētas vīriešiem. Man vienu laiku bojā daudz lūpukrāsa reklāmas, lai gan tādas nelietoju/neinteresē/nemeklēju, bet paskatījos vienu video YouTube, jo bija smieklīgs saturs.
Iespējams jo mazāk uz tām reklāmām skatīsies/centīsies dabūt prom, jo mazāk tev viņu tur būs.
Un galvenais runājot par interneta drošību utt. skaties ko spied kad accept cookies un citus pop up logus.
Uppsss nepaskatījos ka vecā tēma un kāds spamu ielicis tāpēc augšā uznākusi.
01.12.2022 14:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits