Ģimene burkā.

 
Reitings 380
Reģ: 09.05.2022
Sākās jauna sezona. Kuģi standartā un protams jaunā ģimene arī nasing spešel kā teiktu mūsu viena persona no politiskā loka, laimīgi mūžīgi mūžos, bet par Agritu gan man acis uz kātiņiem, ko viņa darīs ar to 20gadnieku tikko tik mātes pienu noslaucījis no lūpām un ko tas 20gadnieks darīs ar 40gadīgu sievieti ar 5 bērniem , vai tas man vienai liekas whaat? 😅
12.08.2022 13:40 |
 
Reitings 44
Reģ: 15.08.2016
Krizdole @ 01.05.2024 22:55

Gribam un ņemamies, un, atšķirībā no Tevis, tiekam vēl līdztekus tam arī ar saviem bērniem un dzīvesvietu galā. Varbūt mazāk jūsmo un raksti slavas dziesmas Ievai, tā vietā labāk pievērsies savam bērnam un sakop māju
nē nu supersieviete atradusies 😀 neviens te nedzied nekādu slavas dziesmu. Ir lietas, kuras vienkārši notiek un notiek tieši tā un ne savādāk. Iedomājies? 😀 Gribas vienkārši gaisu pamaisīt, jo šeit daļa esošo sieviešu ir tādas kazas ( negribas aizvainot dzīvniekus 😀), ka nu tik 😀 Supermodeles, supersievietes, supermammas, superdirsējas, superdīvānāpirdējas, superstilisties, superpsiholoģes 😀 Droši vien ja ieraudzītu daļu dzīvē, sabītos 😀 Mani bērni ir lamīgākie pasaulē, jo es kā mamma neskrienu pakaļ standartiem, atļaujos būt es pati un tādiem ļauju būt bērniem! 😘
01.05.2024 23:26 |
 
10 gadi
Reitings 9271
Reģ: 15.03.2012
lapsina33 @ 01.05.2024 22:39
ko jūs varat ņemties? Jūs dzīvojat Bindru ģimenē? Jūs dzīvojat Janiševu vai Saulietes ģimenē? Es lasu šeit komenentārus un arī bieži domāju, nerakstīšu, jo tā pat nav jēgas, bet tiešām nagi niez, jo es šo šovu esmu iemīļojuši tieši tapēc, ka parāda reālas ģimenes un reālas situācijas, kuras ir REĀLAS!!! Skatos vēl dažus šovus un vemt gribas no tās samākslotības! Es gan ticu, ka arī burkā viss nav īsti, jo tomēr šovs ir šovs, BET, es tiešām katrā ģimenē saskatu pozitīvo. Man ļoti pati iepriekšējā sezona, Janiševi, Poļiško, Graudiņi! Sekoju dāmām arī IG un teikšu, ka Ieva ir mana favorīte! Un te nav runa par to, ka es esmu Ievas druška vai vēl kas! Nē! Kerkirai, Ievai un Līvai ir tik dzīvi profili! Ģimenes, dažādība! Es brīžiem lasu te tos komentārus un nespēju saprast, KUR IR JŪSU PROBLĒMA??? Vai jūs pazīstat šīs ģimenes personiski? Vai jūs esat satikušas Ievu, Kerkiru, Līgu un Agritu klātienē, lai pajautātu kāda ir realitāte? Es domāju, ka nē! Skatos uz Ievu - skaista sieviete! Apaļīgāka? Jā! Un ziniet cik daudz tādas ir? Tas, ka viņa parādījusies TV? Viņai harizma līst pāri malām! Jūs te diršat, bet ir sievietes, kura Ieva motivē un, kuras tiešām apbrīno šo sievieti. Tā pat ir ar Līvu! 4 bērni!! Joptvai - 4 bērni! Man ir 1 un es netieku ar viņu un dzīvokli galā! Taisu makaronus un drēbes mazgāju, kad nav ko vilkt! Kāda jums ir problēma? Es zinu, ka ar savu komentāru neko nepanākšu, jo te dažas ir tik tupas, kā teļa pupi ? Bet es Ievai, piemēram, esmu IG sūtījusi vēstules ar to ko domāju un šaubos, ka kāda no jums šeit ir uzdrošinājusies to darīt! Es savu esmu pateikusi! Domājat, ko jūs rakstat!

Gribam un ņemamies, un, atšķirībā no Tevis, tiekam vēl līdztekus tam arī ar saviem bērniem un dzīvesvietu galā. Varbūt mazāk jūsmo un raksti slavas dziesmas Ievai, tā vietā labāk pievērsies savam bērnam un sakop māju
01.05.2024 22:55 |
 
Reitings 44
Reģ: 15.08.2016
Dzinnn @ 01.05.2024 19:34

Vispār, viņas abas ar meitu (visas Latvijas priekšā) savām rociņām pielika to suni pie ķēdes pie kaut kāda šķūņa. Suni, kurš pirms tam dzīvoja istabā un pa gultu, vienkārši atdeva pirmajiem, kas piekrita viņu paņemt. Par suņa neaudzināšanu (viņām, raidījuma ietvaros, nāca uz mājām kinologs, kuru viņas neņēma galvā) un nepotēšanu pat nav jēga runāt.
Vispār viņu suņu epopeja jau no paša sākuma bija izcils piemērs kā nevajag darīt.
ko jūs varat ņemties? Jūs dzīvojat Bindru ģimenē? Jūs dzīvojat Janiševu vai Saulietes ģimenē? Es lasu šeit komenentārus un arī bieži domāju, nerakstīšu, jo tā pat nav jēgas, bet tiešām nagi niez, jo es šo šovu esmu iemīļojuši tieši tapēc, ka parāda reālas ģimenes un reālas situācijas, kuras ir REĀLAS!!! Skatos vēl dažus šovus un vemt gribas no tās samākslotības! Es gan ticu, ka arī burkā viss nav īsti, jo tomēr šovs ir šovs, BET, es tiešām katrā ģimenē saskatu pozitīvo. Man ļoti pati iepriekšējā sezona, Janiševi, Poļiško, Graudiņi! Sekoju dāmām arī IG un teikšu, ka Ieva ir mana favorīte! Un te nav runa par to, ka es esmu Ievas druška vai vēl kas! Nē! Kerkirai, Ievai un Līvai ir tik dzīvi profili! Ģimenes, dažādība! Es brīžiem lasu te tos komentārus un nespēju saprast, KUR IR JŪSU PROBLĒMA??? Vai jūs pazīstat šīs ģimenes personiski? Vai jūs esat satikušas Ievu, Kerkiru, Līgu un Agritu klātienē, lai pajautātu kāda ir realitāte? Es domāju, ka nē! Skatos uz Ievu - skaista sieviete! Apaļīgāka? Jā! Un ziniet cik daudz tādas ir? Tas, ka viņa parādījusies TV? Viņai harizma līst pāri malām! Jūs te diršat, bet ir sievietes, kura Ieva motivē un, kuras tiešām apbrīno šo sievieti. Tā pat ir ar Līvu! 4 bērni!! Joptvai - 4 bērni! Man ir 1 un es netieku ar viņu un dzīvokli galā! Taisu makaronus un drēbes mazgāju, kad nav ko vilkt! Kāda jums ir problēma? Es zinu, ka ar savu komentāru neko nepanākšu, jo te dažas ir tik tupas, kā teļa pupi 😂 Bet es Ievai, piemēram, esmu IG sūtījusi vēstules ar to ko domāju un šaubos, ka kāda no jums šeit ir uzdrošinājusies to darīt! Es savu esmu pateikusi! Domājat, ko jūs rakstat!
01.05.2024 22:39 |
 
Reitings 37
Reģ: 09.01.2022
Ļaunums @ 01.05.2024 18:26

Vispār, ja cilvēki kārtīgi būt skatījušies toreiz to sēriju, saprastu, ka suni atdeva tikai tāpēc, ka viņai bija jāizvācās no tās mājas un jaunajā nedrīkstēja būt dzīvnieki.
Nu atdeva neīstajiem cilvēkiem, ak tu dievs, tpc tgd visu mūžu to metīs acīs? Katrs cilvēks ir un var kļūdīties.

Vispār, viņas abas ar meitu (visas Latvijas priekšā) savām rociņām pielika to suni pie ķēdes pie kaut kāda šķūņa. Suni, kurš pirms tam dzīvoja istabā un pa gultu, vienkārši atdeva pirmajiem, kas piekrita viņu paņemt. Par suņa neaudzināšanu (viņām, raidījuma ietvaros, nāca uz mājām kinologs, kuru viņas neņēma galvā) un nepotēšanu pat nav jēga runāt.
Vispār viņu suņu epopeja jau no paša sākuma bija izcils piemērs kā nevajag darīt.
01.05.2024 19:34 |
 
Reitings 96
Reģ: 03.03.2024
Ļaunums @ 01.05.2024 18:26

Vispār, ja cilvēki kārtīgi būt skatījušies toreiz to sēriju, saprastu, ka suni atdeva tikai tāpēc, ka viņai bija jāizvācās no tās mājas un jaunajā nedrīkstēja būt dzīvnieki.
Nu atdeva neīstajiem cilvēkiem, ak tu dievs, tpc tgd visu mūžu to metīs acīs? Katrs cilvēks ir un var kļūdīties.
varbūt nav jāņem suns ,un visi citi dzīvnieki ja zin ka būs jāīrē?
Turklāt nesen bija sižets ,SUNS GADU dzīvo patversmē !!
01.05.2024 19:12 |
 
10 gadi
Reitings 1031
Reģ: 20.05.2013
Ļaunums @ 01.05.2024 18:26

Vispār, ja cilvēki kārtīgi būt skatījušies toreiz to sēriju, saprastu, ka suni atdeva tikai tāpēc, ka viņai bija jāizvācās no tās mājas un jaunajā nedrīkstēja būt dzīvnieki.
Nu atdeva neīstajiem cilvēkiem, ak tu dievs, tpc tgd visu mūžu to metīs acīs? Katrs cilvēks ir un var kļūdīties.
nu nu. Šī sieviete apzināti par šo suni nerūpējās. Nebija ne vakcinēts, ne čipots . Un arī neaudzināts .Jācer vienīgi, ka bija labi barots.
01.05.2024 18:53 |
 
Reitings 329
Reģ: 04.03.2020
Krizdole @ 29.04.2024 22:02
Nu vai nav skaisti - gads pagājis, suņa lieta aizmirsta un zvaigzne atgriežas ekrānos ?

Vispār, ja cilvēki kārtīgi būt skatījušies toreiz to sēriju, saprastu, ka suni atdeva tikai tāpēc, ka viņai bija jāizvācās no tās mājas un jaunajā nedrīkstēja būt dzīvnieki.
Nu atdeva neīstajiem cilvēkiem, ak tu dievs, tpc tgd visu mūžu to metīs acīs? Katrs cilvēks ir un var kļūdīties.
01.05.2024 18:26 |
 
Reitings 6299
Reģ: 14.12.2022
Naomi* @ 30.04.2024 20:35

Gribēju rakstīt, tad pārdomāju, bet tomēr šeit jau priekšā komentārs, tad nu pievienošu arī savas domas- visa ģimene ļoti apaļa un visapaļākās tieši daiļā dzimuma pārstāves, sievietēm jau tā ir par 30% lēnāka vielmaiņa kā vīriešiem. Meita simpātiska, bet ļoti dūšīga, vai tik viņas ar Katrīnes meitu Kortniju nav vienaudzes? Un paskatoties, tāds pretstats. Pati mamma, manuprāt, palikusi vēl apaļāka, kā aizejot no šova. Bet es nevaru nosodīt, man arī patīk ēst, ļoti patīk. ? Tomer arī pastiprināti sekoju līdzi, ko, cik daudz apēdu un sports+ vakuummasāžas. No vienas puses es saprotu to, ka patīk garšīgi paēst, bet man kaut kā šķiet, ka viņi arī ņem treknāko saldo krējumu un visu treknāko, jo tā jau ir garšīgāk.
Cik atceros tur bija vēl regulārie makaroni utt. Ah laikam meitai vēl meduskūkas garšoja un vai tik nebija, ka skolā vēl burgerus pirka. Kad ar vecmammu palika tur brokastis arī bija graujošas vieni milti😔
30.04.2024 22:51 |
 
10 gadi
Reitings 1483
Reģ: 17.01.2013
Knita @ 30.04.2024 19:27

Šoreiz piekritīšu, ka tas tomēr ir mātes nopelns. Bērnu svars ir atkarīgs no tā, ko mamma dod ēst un kādas sporta aktivitātes tiek organizētas.

Gribēju rakstīt, tad pārdomāju, bet tomēr šeit jau priekšā komentārs, tad nu pievienošu arī savas domas- visa ģimene ļoti apaļa un visapaļākās tieši daiļā dzimuma pārstāves, sievietēm jau tā ir par 30% lēnāka vielmaiņa kā vīriešiem. Meita simpātiska, bet ļoti dūšīga, vai tik viņas ar Katrīnes meitu Kortniju nav vienaudzes? Un paskatoties, tāds pretstats. Pati mamma, manuprāt, palikusi vēl apaļāka, kā aizejot no šova. Bet es nevaru nosodīt, man arī patīk ēst, ļoti patīk. 🙈 Tomer arī pastiprināti sekoju līdzi, ko, cik daudz apēdu un sports+ vakuummasāžas. No vienas puses es saprotu to, ka patīk garšīgi paēst, bet man kaut kā šķiet, ka viņi arī ņem treknāko saldo krējumu un visu treknāko, jo tā jau ir garšīgāk.
30.04.2024 20:35 |
 
10 gadi
Reitings 1031
Reģ: 20.05.2013
Bindre man bieži parādās TikTok. Tik fake teksti, tik fake pozitīvisms, tik fake cilvēks ar filtriem.
30.04.2024 20:12 |
 
Reitings 8766
Reģ: 19.09.2023
Gardenia @ 30.04.2024 13:02
Piedod, bet manuprāt visas LV pakaļas būs smukākas par abu Janiševu pakaļām. Es noteikti uz turieni neiešu jo nekad nespēšu saprast un atbalstīt vecākus kuri tik ļoti nevīžo parūpēties par bērniem un viņu veselību? nekad nesapratīšu kā var šitā nobarot savu meitu? meita ir cilvēks ne cūka aizgaldā?

Šoreiz piekritīšu, ka tas tomēr ir mātes nopelns. Bērnu svars ir atkarīgs no tā, ko mamma dod ēst un kādas sporta aktivitātes tiek organizētas.
30.04.2024 19:27 |
 
Reitings 8766
Reģ: 19.09.2023
Tērvetniece @ 29.04.2024 15:44
https://play.1188.lv/pasmaju-tv-sovi/gimene-burka-1/kadus_secinajumus_bindru_gimene_ir_izdarijusi_pec_dalibas_partrauksanas_sova_gimene_burka-739716/
O, Bindrene atkal tikusi ekrānā! ?

Bindre esot izdarījusi secinājumus. Diez kādus? Izliec savu ğimeni šādā kaktu šovā un par katru kļūdu tavus bērnu nobullingo. Pati Estere runāja par bullingu, kurš tā arī nav norimis. Tas ir šausmīgi, ja māte, apzinoties situāciju, to veicina. Viņai aug vēl 3 skolas vecuma bērni. Tādā ziņā piekrītu Magones stilam - bērni netiek rādīti un uz ielas neviens Magones bērniem ar pirkstu nerādīs. Bet vispār priekš kam līst atpakaļ, ja ar tādu kaunu aizgāja? Kaut kāda atkarība, vai? Varbūt jāiet pie terapeita, ja nevar dzīvot bez dalības TV šovos?
30.04.2024 19:13 |
 
Reitings 328
Reģ: 13.03.2024
Inna86 @ 29.04.2024 21:43
Es pareizi sapratu, ka Estere taisās precēties?

Cik tad viņai ir gadi?
30.04.2024 13:53 |
 
Reitings 96
Reģ: 03.03.2024
Krizdole @ 29.04.2024 22:02
Nu vai nav skaisti - gads pagājis, suņa lieta aizmirsta un zvaigzne atgriežas ekrānos ?
Suns taču gadu patversme dzīvoja vai dzīvo joprojām .Tv saimniekus meklēt nepalīdzēja .
30.04.2024 13:30 |
 
Reitings 6299
Reģ: 14.12.2022
lapsina33 @ 19.04.2024 16:31
oooo, saulīt, tu par mani vēl te raksti? Neesi aizmirsusi? Cik mīļi! :D Paldies par bezmaksas reklāmu. :D Gan jau aizvilksi savu nosēdēto pakaļu pie viņiem, lai papukstētu, ka viss ir slikti :D Galvenais nepārpūlies :D
Piedod, bet manuprāt visas LV pakaļas būs smukākas par abu Janiševu pakaļām. Es noteikti uz turieni neiešu jo nekad nespēšu saprast un atbalstīt vecākus kuri tik ļoti nevīžo parūpēties par bērniem un viņu veselību😢 nekad nesapratīšu kā var šitā nobarot savu meitu🙈 meita ir cilvēks ne cūka aizgaldā😢
30.04.2024 13:02 |
 
10 gadi
Reitings 3515
Reģ: 05.08.2013
Krizdole @ 29.04.2024 22:02
Nu vai nav skaisti - gads pagājis, suņa lieta aizmirsta un zvaigzne atgriežas ekrānos ?

sorry, es principa pēc neskatīšos.
30.04.2024 12:53 |
 
Reitings 220
Reģ: 12.04.2022
Klaviere @ 29.04.2024 22:05
Laikam reitingi krītās, ja Bindre atpakaļ, jo to viņas stulbumu var pārsist tikao Magone no blakus šofa, tā vismaz visu samaksāto atstrādā.

Magone ir lēto šovu aktrise, viņa taču lielāko daļu pārforsē vienkārši šova pēc. Vismaz man viņa kā šādu šovu personība liekas tīri sakarīga.
30.04.2024 12:47 |
 
Reitings 532
Reģ: 02.03.2022
Laikam reitingi krītās, ja Bindre atpakaļ, jo to viņas stulbumu var pārsist tikao Magone no blakus šofa, tā vismaz visu samaksāto atstrādā.
29.04.2024 22:05 |
 
10 gadi
Reitings 9271
Reģ: 15.03.2012
Nu vai nav skaisti - gads pagājis, suņa lieta aizmirsta un zvaigzne atgriežas ekrānos 🤮
29.04.2024 22:02 |
 
Reitings 385
Reģ: 03.08.2022
Es pareizi sapratu, ka Estere taisās precēties?
29.04.2024 21:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!