Ģimene burkā.

 
Reitings 380
Reģ: 09.05.2022
Sākās jauna sezona. Kuģi standartā un protams jaunā ģimene arī nasing spešel kā teiktu mūsu viena persona no politiskā loka, laimīgi mūžīgi mūžos, bet par Agritu gan man acis uz kātiņiem, ko viņa darīs ar to 20gadnieku tikko tik mātes pienu noslaucījis no lūpām un ko tas 20gadnieks darīs ar 40gadīgu sievieti ar 5 bērniem , vai tas man vienai liekas whaat? 😅
12.08.2022 13:40 |
 
Reitings 380
Reģ: 09.05.2022
Objektīvi skatoties , sākumā likās it kā ģimenīte parastā, bet nu tā pastāvīgi neapmierinātā seja un Jāņa zāģēšana, es laikam, ka arī saktu dzert, ja mani mājās sagaidītu visu laiku pilnīgs haoss ar četriem bērniem un vēl neapmierināta Agrita , es saprotu, ka Jānis bija arī vainīgs un viena pagale nedeg, bet var jau mīļi palūgt un pateikt paldies, kad pārmetoši un agresīvi runā tad nevienam negribas neko darīt vai palīdzēt :https://failiem.lv/u/7wkazm4jm
Pēc tam bija sērija, ja kāda zinošāka kā to izdarīt var atrast , ka Agrita ar Jāni runāja par viņas resnumu un viņa teica “es nevaru notievēt veselības problēmu dēļ , Tu tak zini vai ne” Jānis teica “nu ja nu ja veselības dēļ nevar” , tad sanāk, ka viņa meloja un varēja notievēt vienkārši negribēja jo virs blakus un viss var nerūpēties par sevi (un kā Jūs zināt no citām diskusijām, šī nav pirmā reize , kad Agrita pieķerta melos, piemēram kad savāca to Ukraiņiem ziedoto Stenders dāvanu , vai pasakot ka tievē ar NL , un Madara viņu pasūta trīs mājas tālāk jo neatbalsta NL un reāli nav taisnība ) un kā cilvēks kurš nevar tievēt veselības dēļ , var tievēt tagad lietojot pulverus utt)
Pēc tam pa vidu Jānis pameta kopā sevi , vingroja bija ok skatīties uz viņas ģimeni, likās fui Jānim par to ka bērnus aizmirsis un tad sākās, viens vecis pēc otra stāstīja ka esot baigā BMW meitene un sajūsminājās un jutās kruta braucot ar vecu BMW no kāda veca dabūtu , protams ko es neatbalstu !!! Viņa taisīja videozvanus ar saviem aizjūras večiem dīvainajiem tajā iesaistot bērnus un iepazīstinot ar tiem veciem (tā nedrīkst traumēt bērnu!!!) pēc tam viņai viens no aizjūras alkāniem atbrauca un abiem bija randiņš viņas mājā kur atradās bērni (nu kas tā dara? ) un tajā laikā viņas 6gadnieks tolaik izdomā apēst pulvera kapsulas un ātrie utt (nezinu varbūt kāda var pateikt ka jā tas ir normāli ka 6gadnieks nesaprot kas ir veļas kapsulas? ) pēc tam bērni mājās šī īrē baļļu ar kaut kādām vecenēm un to aizjūras alkānu , kurš koķetē ar citām Agrita protams lien šim virsū (bērni tikmēr mājās guļ ) . Vienmēr Agritai bērni ir iekš viņas mīlas dzīves vai pieskata vecākā māsa (kurai Jānis pirmajās sezinās par to maksāja tagad Agrita diez vai maksā, labi ja paldies dabuj)
Tagad šī priecājas ka viņu slavē bezzobains alkāns un apgramsta nu fui nu un tās sievietes vairāk esmu šokā par tam sievietēm, kurš neturējās kājās piedzerušās tur pīpēja un tie saucas Agritai draugi kur jaunajam Jānim redz jāpieņem . Īsāk sakot šausmas nogribējusies pusmūžā sieviete (40+) kura acīmredzot nemaz nav painteresējusies par bērnu psihveselību , jo nevar visus vecus vest pie bērniem (tas puika jau saka kurš no tētiem ) . Neticu ka viņa savam exvīram ko pierāda ar tādiem fui veciem tikai to ka vieglas uzvedības sieviete . Īsāk sakot šausmas un ceru ka Agrita ieklausīsies skatītājos un nebojās bērniem dzīvi , es brīnīšos ja esteri un citus bērnus neaprunājas skolā par to ka māte tiekas ar bērnu un tusē ar alkāniem .
17.08.2022 19:46 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
Zuziii @ 17.08.2022 19:46
Objektīvi skatoties , sākumā likās it kā ģimenīte parastā, bet nu tā pastāvīgi neapmierinātā seja un Jāņa zāģēšana, es laikam, ka arī saktu dzert, ja mani mājās sagaidītu visu laiku pilnīgs haoss ar četriem bērniem un vēl neapmierināta Agrita , es saprotu, ka Jānis bija arī vainīgs un viena pagale nedeg, bet var jau mīļi palūgt un pateikt paldies, kad pārmetoši un agresīvi runā tad nevienam negribas neko darīt vai palīdzēt :https://failiem.lv/u/7wkazm4jm
Pēc tam bija sērija, ja kāda zinošāka kā to izdarīt var atrast , ka Agrita ar Jāni runāja par viņas resnumu un viņa teica “es nevaru notievēt veselības problēmu dēļ , Tu tak zini vai ne” Jānis teica “nu ja nu ja veselības dēļ nevar” , tad sanāk, ka viņa meloja un varēja notievēt vienkārši negribēja jo virs blakus un viss var nerūpēties par sevi (un kā Jūs zināt no citām diskusijām, šī nav pirmā reize , kad Agrita pieķerta melos, piemēram kad savāca to Ukraiņiem ziedoto Stenders dāvanu , vai pasakot ka tievē ar NL , un Madara viņu pasūta trīs mājas tālāk jo neatbalsta NL un reāli nav taisnība ) un kā cilvēks kurš nevar tievēt veselības dēļ , var tievēt tagad lietojot pulverus utt)
Pēc tam pa vidu Jānis pameta kopā sevi , vingroja bija ok skatīties uz viņas ģimeni, likās fui Jānim par to ka bērnus aizmirsis un tad sākās, viens vecis pēc otra stāstīja ka esot baigā BMW meitene un sajūsminājās un jutās kruta braucot ar vecu BMW no kāda veca dabūtu , protams ko es neatbalstu !!! Viņa taisīja videozvanus ar saviem aizjūras večiem dīvainajiem tajā iesaistot bērnus un iepazīstinot ar tiem veciem (tā nedrīkst traumēt bērnu!!!) pēc tam viņai viens no aizjūras alkāniem atbrauca un abiem bija randiņš viņas mājā kur atradās bērni (nu kas tā dara? ) un tajā laikā viņas 6gadnieks tolaik izdomā apēst pulvera kapsulas un ātrie utt (nezinu varbūt kāda var pateikt ka jā tas ir normāli ka 6gadnieks nesaprot kas ir veļas kapsulas? ) pēc tam bērni mājās šī īrē baļļu ar kaut kādām vecenēm un to aizjūras alkānu , kurš koķetē ar citām Agrita protams lien šim virsū (bērni tikmēr mājās guļ ) . Vienmēr Agritai bērni ir iekš viņas mīlas dzīves vai pieskata vecākā māsa (kurai Jānis pirmajās sezinās par to maksāja tagad Agrita diez vai maksā, labi ja paldies dabuj)
Tagad šī priecājas ka viņu slavē bezzobains alkāns un apgramsta nu fui nu un tās sievietes vairāk esmu šokā par tam sievietēm, kurš neturējās kājās piedzerušās tur pīpēja un tie saucas Agritai draugi kur jaunajam Jānim redz jāpieņem . Īsāk sakot šausmas nogribējusies pusmūžā sieviete (40+) kura acīmredzot nemaz nav painteresējusies par bērnu psihveselību , jo nevar visus vecus vest pie bērniem (tas puika jau saka kurš no tētiem ) . Neticu ka viņa savam exvīram ko pierāda ar tādiem fui veciem tikai to ka vieglas uzvedības sieviete . Īsāk sakot šausmas un ceru ka Agrita ieklausīsies skatītājos un nebojās bērniem dzīvi , es brīnīšos ja esteri un citus bērnus neaprunājas skolā par to ka māte tiekas ar bērnu un tusē ar alkāniem .
Es saprotu.dzive ir dzive.un ellē ratā kļūdas ir daudz un visādas.,Bet johaidi ir tas jaunais čalis nu sāc ar viņu pa jaunam visu.Pašai savādāks izskats(salidzinoši ar iepriekšejo,sakat ko gribat,ir uzlabojies 10 kārtīgi ,pēc operacijas) ,kada velna pēc jāiet uz tadu kompāniju.Varu deret tas vecis Jānim aizkadrā prasīja"tu mani cieni? Nu tad iedzer,ja cieni"
17.08.2022 20:36 |
 
Reitings 2171
Reģ: 10.04.2022
Agritas valodu vācelīte - pozitīvas emocijas, esiet pozitīvi, jauku jums šo dienu, pilns ar emocijām.
Un tā uz riņķi…
17.08.2022 20:46 |
 
Reitings 380
Reģ: 09.05.2022
sauliiite.paula @ 17.08.2022 20:46
Agritas valodu vācelīte - pozitīvas emocijas, esiet pozitīvi, jauku jums šo dienu, pilns ar emocijām.
Un tā uz riņķi…

Pati sevi zombē jo tiešām laimīgi cilvēki to visu laiku nekladzina . 🤷🏻‍♀️
17.08.2022 21:19 |
 
Reitings 386
Reģ: 24.02.2022
Olly30 @ 17.08.2022 18:55
labi.vecuma starpiba ir stiepts jēdziens,un pasaulē tadu ir daudz.par vecumu nerunāsim. Bet pastasti man lūdzu,kāpec Agrita jauno Jāni šadi pazemo aizvedot pie tādas kompānijas.Ja čalis tev patīk,kada hrena pēc(es atvainojos) jatiksminas par piedzeruša veča komplimentiem,ja tev sava otra pusīte ir blakus,kad acimredzot ir samulsis no kautkā tāda.ko ar to panākt? Ja Agritai ir jauna dzive ar jaunu čali,kam vinai tie vecie izgajieni vajadzīgi?

Es nesaprotu, ko viņai vajadzēja darīt, iesist tam vīrietim, bļauj lai beidz... tas bija sadzēries vīrietis, kas izteica komplimentus un viss, kas tik pat sadzēries teica Jānim,ka Agita ir super, lai mīl viņu.
Jā kompānija patraka, nedomāju, ka viņa zināja, ka tur visi tik silti jau un gan jau ieberzās.
Un nē, es neesmu Agrita. Vienkāršs skatītājs no malas un man par viņiem abiem priekš, atšķirībā no lielākās māsas te. Man liekas viņi viens otru labāku dara.
17.08.2022 22:54 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
NataL @ 17.08.2022 22:54

Es nesaprotu, ko viņai vajadzēja darīt, iesist tam vīrietim, bļauj lai beidz... tas bija sadzēries vīrietis, kas izteica komplimentus un viss, kas tik pat sadzēries teica Jānim,ka Agita ir super, lai mīl viņu.
Jā kompānija patraka, nedomāju, ka viņa zināja, ka tur visi tik silti jau un gan jau ieberzās.
Un nē, es neesmu Agrita. Vienkāršs skatītājs no malas un man par viņiem abiem priekš, atšķirībā no lielākās māsas te. Man liekas viņi viens otru labāku dara.
pēc tas epizodes.Tu pati labi redzēji,ka čalis bija totāli samulsis(ja skatijies) ja tu zinātu,ka tavēja kompānija ir tāda,kas ta uzvedīsies vai tu savu pusīti vestu pie tādiem? Ta ir pagātne,kas nav saistita ar tagadni.Ko tam Mazajam Jānim viņi iemācis.dzert jo jaciena?,pālī stastit cik skaista sieviete? Skaidrā nevar pastāstīt?Nu nav viņam japieskaņojas tādām tandēmam.tas viss velk bedrē no ka gribēja izkāpt
17.08.2022 23:16 |
 
Reitings 596
Reģ: 23.02.2022
Es nesaprotu, ko viņai vajadzēja darīt, iesist tam vīrietim, bļauj lai beidz... tas bija sadzēries vīrietis, kas izteica komplimentus un viss, kas tik pat sadzēries teica Jānim,ka Agita ir super, lai mīl viņu.

vispār nevajadzēja TV un jauno čali vest uz tādu kompāniju, kur cilvēki jau dienas vidū ir pilnīgā kliņķī. Tēlo Agrita Dubajas princesi, ce;lotāju, bet beigās tusē ar cilvēkiem, kuri nemāk uzvesties. Tad dari to bez TV un jaunā mīlnieka, kura sejā vareja nolasīt - Agrita, viss ir slikti!
17.08.2022 23:20 |
 
Reitings 4088
Reģ: 25.07.2022
NataL @ 17.08.2022 22:54

Es nesaprotu, ko viņai vajadzēja darīt, iesist tam vīrietim, bļauj lai beidz... tas bija sadzēries vīrietis, kas izteica komplimentus un viss, kas tik pat sadzēries teica Jānim,ka Agita ir super, lai mīl viņu.
Jā kompānija patraka, nedomāju, ka viņa zināja, ka tur visi tik silti jau un gan jau ieberzās.
Un nē, es neesmu Agrita. Vienkāršs skatītājs no malas un man par viņiem abiem priekš, atšķirībā no lielākās māsas te. Man liekas viņi viens otru labāku dara.

Oi, nevajag šito. Nezināja, domāja, ka nebūs tik traki. Tādās kompānijās vienmēr ir šādi. Nu nav tā, ka vienacainais parasti ir skaidrā, solīdi saģērbies, nelamājas un kaklā nekaras. Takš paskaties uz to publiku.
Pēc šīs epizodes viss salikās atpakaļ. Agrita var izlikties par baigo sabiedrības dāmu, bet nebūs..
18.08.2022 07:39 |
 
Reitings 336
Reģ: 29.07.2020
NataL @ 17.08.2022 22:54

Es nesaprotu, ko viņai vajadzēja darīt, iesist tam vīrietim, bļauj lai beidz... tas bija sadzēries vīrietis, kas izteica komplimentus un viss, kas tik pat sadzēries teica Jānim,ka Agita ir super, lai mīl viņu.
Jā kompānija patraka, nedomāju, ka viņa zināja, ka tur visi tik silti jau un gan jau ieberzās.
Un nē, es neesmu Agrita. Vienkāršs skatītājs no malas un man par viņiem abiem priekš, atšķirībā no lielākās māsas te. Man liekas viņi viens otru labāku dara.

Varēja ātri, pieklājīgi izbeigt šo sarunu un atgriezties pie sava vīrieša nevis uzklausīt ar sajūsmu visu to runu.
18.08.2022 08:32 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
Protams, ka zināja kāda tā kompānija un to, ka tur viss būs slikti. Bet acīmredzami Agritai ir nepieciešams, lai viņu visu laiku slavina un apbrīno, bet labākais veids kā to dabūt, ir tusēt tādās pagrīdes kompānijās!
18.08.2022 09:13 |
 
Reitings 4088
Reģ: 25.07.2022
kinderbueno @ 18.08.2022 09:13
Protams, ka zināja kāda tā kompānija un to, ka tur viss būs slikti. Bet acīmredzami Agritai ir nepieciešams, lai viņu visu laiku slavina un apbrīno, bet labākais veids kā to dabūt, ir tusēt tādās pagrīdes kompānijās!

Vienkārši citas kompānijas nav. Kāda ir, tādā arī tusē.
18.08.2022 14:09 |
 
Reitings 159
Reģ: 24.02.2013
NataL @ 17.08.2022 22:54

Es nesaprotu, ko viņai vajadzēja darīt, iesist tam vīrietim, bļauj lai beidz... tas bija sadzēries vīrietis, kas izteica komplimentus un viss, kas tik pat sadzēries teica Jānim,ka Agita ir super, lai mīl viņu.
Jā kompānija patraka, nedomāju, ka viņa zināja, ka tur visi tik silti jau un gan jau ieberzās.
Un nē, es neesmu Agrita. Vienkāršs skatītājs no malas un man par viņiem abiem priekš, atšķirībā no lielākās māsas te. Man liekas viņi viens otru labāku dara.

Jā, viņai vajadzēja gan kaut ko teikt, ja tev ir draugs, kurš pie tam metru no tevis stāv un tu ļauj visādi sevi apgramstīt. Tak pasaki beidz, un iepazīstini - re kur mans draugs.
18.08.2022 16:53 |
 
Reitings 380
Reģ: 09.05.2022
Ak Dievs Agrita kārtējo Jāni dazāģējusi, ka šis jau lamu vārdiem izsakās viņas virzienā. Bet ja nopietni a ko viņa gaidīja 40+ gados ka tas 20 gadnieks skraidīs un laizīs ies ap viņu . Nez kas viņai iedevis tādu ego būstu, ka neredz patiesību bet jūtas kā nenormālā misuniverse…
22.08.2022 22:00 |
 
Reitings 518
Reģ: 02.03.2022
Nu Agrita arī šad tad pa Ozolniekiem no Elvīša līdz mašīnai iet un skatās vai kāds ir viņu atpazinis vai nē. No malas tas izskatās nu ļoti komiski.
22.08.2022 22:17 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10493
Reģ: 29.01.2009
Zuziii @ 22.08.2022 22:00
Ak Dievs Agrita kārtējo Jāni dazāģējusi, ka šis jau lamu vārdiem izsakās viņas virzienā. Bet ja nopietni a ko viņa gaidīja 40+ gados ka tas 20 gadnieks skraidīs un laizīs ies ap viņu . Nez kas viņai iedevis tādu ego būstu, ka neredz patiesību bet jūtas kā nenormālā misuniverse…

Tā nerunāšana vēl tā, bet kā pret suni izturējās.. Patika Agritas vārdi aizkadrā, ka, ja nav garīgais, tad ko vispār tur atbrauca.
22.08.2022 22:17 |
 
Reitings 380
Reģ: 09.05.2022
Scandinavian @ 22.08.2022 22:17

Tā nerunāšana vēl tā, bet kā pret suni izturējās.. Patika Agritas vārdi aizkadrā, ka, ja nav garīgais, tad ko vispār tur atbrauca.

Es palaidu garām ko viņš sunim ? Nu bet par nerunāšanu ko no bērna var prasīt ? 45 gados to būtu jāsaprot . Paskatītos cik vētrainas citiem 20gadniekiem attiecības .
22.08.2022 22:20 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10493
Reģ: 29.01.2009
Zuziii @ 22.08.2022 22:20

Es palaidu garām ko viņš sunim ? Nu bet par nerunāšanu ko no bērna var prasīt ? 45 gados to būtu jāsaprot . Paskatītos cik vētrainas citiem 20gadniekiem attiecības .

Suns verandā nāca klāt un vińš to atgrūda un lamājās.
23.08.2022 06:05 |
 
Reitings 568
Reģ: 03.10.2021
Tad Agritai off mīla ar BumbierJāni? 🤦🏻‍♀️
23.08.2022 09:45 |
 
Reitings 15
Reģ: 16.08.2022
Pata @ 23.08.2022 09:45
Tad Agritai off mīla ar BumbierJāni? ??‍♀️
Nē. Viņš laikam ir Vācijā. Tagad abiem ir long distance relationship. Vismaz viņš tā savā tiktok live minēja.
23.08.2022 11:24 |
 
Reitings 568
Reģ: 03.10.2021
Something @ 23.08.2022 11:24
Nē. Viņš laikam ir Vācijā. Tagad abiem ir long distance relationship. Vismaz viņš tā savā tiktok live minēja.

Gan jau izčābēs tās attiecības. Atradīs citu vietā...kaut vai to bezzobaino maziņo no tā piknika 🙈
23.08.2022 11:27 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits