Ģimene burkā.

 
Reitings 380
Reģ: 09.05.2022
Sākās jauna sezona. Kuģi standartā un protams jaunā ģimene arī nasing spešel kā teiktu mūsu viena persona no politiskā loka, laimīgi mūžīgi mūžos, bet par Agritu gan man acis uz kātiņiem, ko viņa darīs ar to 20gadnieku tikko tik mātes pienu noslaucījis no lūpām un ko tas 20gadnieks darīs ar 40gadīgu sievieti ar 5 bērniem , vai tas man vienai liekas whaat? 😅
12.08.2022 13:40 |
 
Reitings 380
Reģ: 09.05.2022
Skatos vakar /šodien un brīnos . Ir daudzi, kuri baidās no zobārsta, vai nav finansiālu iespēju (pieaugušajam ) iet pie zobārsta. Es visu saprotu , bet paskaidrojiet man kā var nolaist bērnu tik tālu ka caurums melns un sāp un 7gadnieks mokās? Es esmu mamma un komunicēju ar citam mammām, nezinu nevienu, kura nevestu profilaktiski reizi gadā uz pārbaudi, un/vai higiēnista , arī tomēr Tu 6, 7 gadniekam tīri /pārtīri zobus un seko līdzi kas notiek mutē , nē?
Es nesaprotu Agritai tikai viena vieta niez un visur par večiem tik runā a tas ka suns kož nost ezi pofig, bērnam caurumi zobos līdz jādod pretsāpju zāles ? Pofig ! (Man bērnam 7 gadu laikā par laimi tfu tfu tfu nav nācies dot neko vairāk par nurofenu pie temperatūras (ok citiem kad zobi sāk nākt ) bet šī jau kaut kādas baltas tabletes dod (iespējams paracetamols ) … tiešām nesaprotu kā …
27.09.2022 22:06 |
 
Reitings 380
Reģ: 09.05.2022
P. S nepārprotiet neesmu ideāla , arī manam bērnam ir caurumi , kuri tiek laboti , es vairāk nesaprotu kā var ielaist līdz kam tādam, ka bērns mokās .
P. P.s izlasiju, ja tā baltā tablete bija paracetamols ko deva , tad to var tikai no 12 gadiem nevis no 6, 7 gadi .
27.09.2022 22:11 |
 
Reitings 81
Reģ: 25.08.2022
Es tieši pēc vakardienas epizodes nodomāju to pašu. Bērns ir jāved pie zobārsta kā minimums x gadā, tā pat arī pašam jāiet pie zobārsta un higiēnista x-2x gadā, tad neveidosies tādi “akūtie gadījumi”, jo zobs mēneša vai divu laikā nevar sabojāties. Cita runa ir par to ja gadās nolauzt vai kā citādi traumēt zobu.
Tik liels caurums ka var jau pa gabalu redzēt izveidojas gadu laikā. Ja laicīgi risina problēmas, tad nav jazvana visām rajona zobārstniecībām un jāsūdzas TV, ka patiesībā esi nolaidīga māte un nerūpējies par primitīvu bernu higiēnu.
Bet nu tajā sižetā jau viņa teica, ka sīkais pirmo reizi mūžā pie zobārsta, tad nav ko brīnīties.
Zobi bērnam jāsāk mazgāt jau kopš tikko ir parādījušies.
28.09.2022 15:32 |
 
Reitings 518
Reģ: 02.03.2022
Ienācu "iekakāt" to pašu, ko citas meitenes.
Un vispār "zobs spa, nevajadzēja končas ēst", tad pasaka, ka zobu sāpes ir visbriesmīgākās sāpes un nobeidz stāstījumu ar "rīt meklēsim zobārstu", vnk gada māte!
Tas jau nerunājot par to, ko ZaneZa un Zuzii te ierakstīja.
28.09.2022 16:39 |
 
Reitings 114
Reģ: 02.03.2022
Un vispār to cik daudz saldumus bērns lieto ir atbildīga māte 😄
28.09.2022 16:45 |
 
Reitings 380
Reģ: 09.05.2022
Vēl labāk , par laimi to es nedzirdēju , ka bērnam 7 gados pirmo rezi pie zobārsta , viņa ir idiote ? Es atvainojos , bet mums jau pirms bērna 2 gadu vecuma gājām uz profilaktiskām pārbaudēm ! Kā var pirmo reizi aizvest 7 gados ar zobu sāpēm un milzu caurumu ??? Jej bogu ja saražoja bērnus tad vajadzētu beigt lakstīt pakaļ večiem un meklēt kurš uztaisīs piekto bērnu , par ko visu laiku runā, bet gan rūpēties par esošo bērnu higiēnu elementāru !
Tās mājas arī kā var 7gadnieks apzīmēt sienas ? Kā ? Vēl jo vairāk svešā īpašumā ! Mums savā mājā es to nepieļautu un bērnam prāta pietiek to nedarīt jau no 4/5 gadu vecuma … 🤦🏽‍♀️
28.09.2022 20:26 |
 
Reitings 518
Reģ: 02.03.2022
Zuziii @ 28.09.2022 20:26
Vēl labāk , par laimi to es nedzirdēju , ka bērnam 7 gados pirmo rezi pie zobārsta , viņa ir idiote ? Es atvainojos , bet mums jau pirms bērna 2 gadu vecuma gājām uz profilaktiskām pārbaudēm ! Kā var pirmo reizi aizvest 7 gados ar zobu sāpēm un milzu caurumu ??? Jej bogu ja saražoja bērnus tad vajadzētu beigt lakstīt pakaļ večiem un meklēt kurš uztaisīs piekto bērnu , par ko visu laiku runā, bet gan rūpēties par esošo bērnu higiēnu elementāru !
Tās mājas arī kā var 7gadnieks apzīmēt sienas ? Kā ? Vēl jo vairāk svešā īpašumā ! Mums savā mājā es to nepieļautu un bērnam prāta pietiek to nedarīt jau no 4/5 gadu vecuma … ??‍♀️

Toties ur 10 min klusums, ko var pavadīt izliekoties par laimīgu NL biznesmeni IG vai meklējot jaunu tēti saviem 4. :D
29.09.2022 09:57 |
 
Reitings 380
Reģ: 09.05.2022
Klaviere @ 29.09.2022 09:57

Toties ur 10 min klusums, ko var pavadīt izliekoties par laimīgu NL biznesmeni IG vai meklējot jaunu tēti saviem 4. :D

Nu bet man ir viņas dēla vecuma bērns mājās un citus esmu satikusi , tad tam bērnam viņas nav pilns rublis, vai izlaists līdz pēdējam . Jo goda vārds par ar vistrakāko 7 gadnieku ja ir mācīts, audzināts var sarunāt , kaut ārdies pa savam mantām vai sliktākajā gadījumā multene , bet nebojājam īpašumu , nu ja bērnam nav kāda novirze galvā un viss ir labi var sarunāt ar 7 gadnieku jau un dabūt ne tikai 10 min klusuma .
Goda vārds visi burkai metas krāgā bet šitā Agrita 100X sliktāka .
Es visu saprotu sieviete ir sieviet un jāveido attiecības utt bet viņai katrā sērijā runas par jauna bērna ieņemšanu , dandāļiem, večiem tenderiem goda vārds !!! Un ik pa laikam tad dēls apēd veļas pulvera kapsulu , neraža izrauj no jauna dandāļa iegūšanas , tad dēls ar tādu caurumu ka zobs jārauj ārā mokās . Man bērnam 6 gados bija caurums lielajā zobā un ārste to laboja , teica priekšā nevajag ja būs neko labot jo priekšā ātri krit ārā bet lielos zobus ja nav pilnīgs dupsis tad labo , tad iedomājaties kā viņa bija bērnam ielaidusi to zobu ! 🤦🏽‍♀️
29.09.2022 18:25 |
 
Reitings 81
Reģ: 25.08.2022
Zuziii @ 29.09.2022 18:25

Nu bet man ir viņas dēla vecuma bērns mājās un citus esmu satikusi , tad tam bērnam viņas nav pilns rublis, vai izlaists līdz pēdējam . Jo goda vārds par ar vistrakāko 7 gadnieku ja ir mācīts, audzināts var sarunāt , kaut ārdies pa savam mantām vai sliktākajā gadījumā multene , bet nebojājam īpašumu , nu ja bērnam nav kāda novirze galvā un viss ir labi var sarunāt ar 7 gadnieku jau un dabūt ne tikai 10 min klusuma .
Goda vārds visi burkai metas krāgā bet šitā Agrita 100X sliktāka .
Es visu saprotu sieviete ir sieviet un jāveido attiecības utt bet viņai katrā sērijā runas par jauna bērna ieņemšanu , dandāļiem, večiem tenderiem goda vārds !!! Un ik pa laikam tad dēls apēd veļas pulvera kapsulu , neraža izrauj no jauna dandāļa iegūšanas , tad dēls ar tādu caurumu ka zobs jārauj ārā mokās . Man bērnam 6 gados bija caurums lielajā zobā un ārste to laboja , teica priekšā nevajag ja būs neko labot jo priekšā ātri krit ārā bet lielos zobus ja nav pilnīgs dupsis tad labo , tad iedomājaties kā viņa bija bērnam ielaidusi to zobu ! ??‍♀️

Vienā no sērijām tak teica, ka šogad bernu atstāja uz vēl vienu gadu dārziņā, jo nav gatavs skolai. Cik bieži bērni paliek uz otru gadu dārziņā? 🤦🏽‍♀️
29.09.2022 23:02 |
 
Reitings 175
Reģ: 24.02.2021
tie bérni man liekas aug savā vaļā,katram sava istaba...rij paslēptos saldumus kā jau Marks teica.agrita taisa live saviem kvēlajiem faniem un peldās savos NL produktos cenšoties viņus pārdot.Par kuru laiku viņa vēl var audzinat bērnus?Izskatās ka tikai filmējot sērijas visi sanāk kopā
30.09.2022 01:19 |
 
Reitings 175
Reģ: 24.02.2021
agrita var censties cik grib ar tiem visiem ārējiem uzlabojumiem bet labu gaumi neimacīt...aizvien izskatas ka viņai jāstrādā tirgū piena paviljonā vai jāsver gaļa.Jaunajam Jānim gan jau mommy issues savādak reāli nesaprotu kā var stāvet uz tādas ,kāa???
30.09.2022 01:24 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10495
Reģ: 29.01.2009
ZaneZa @ 29.09.2022 23:02

Vienā no sērijām tak teica, ka šogad bernu atstāja uz vēl vienu gadu dārziņā, jo nav gatavs skolai. Cik bieži bērni paliek uz otru gadu dārziņā? ??‍♀️

Kuru bērnu, Marku? Tāds prātīgs puisītis gan likās, bet varbūt visas tās ģimenes peripētijas ir ko mainījušas.
30.09.2022 09:34 |
 
Reitings 280
Reģ: 12.09.2022
Man šķiet, ka Markam vēl nebija pilni 7, tāpēc arī atstāja. Tiem , kam paliek 7 septembrī , oktobrī un vēlāk, tad skatās vai bērns ir gatavs, vai nē. Tas nav nekas ārkārtējs, ka paliek uz gadu dārziņā.
30.09.2022 10:10 |
 
Reitings 518
Reģ: 02.03.2022
Zuziii @ 29.09.2022 18:25

Nu bet man ir viņas dēla vecuma bērns mājās un citus esmu satikusi , tad tam bērnam viņas nav pilns rublis, vai izlaists līdz pēdējam . Jo goda vārds par ar vistrakāko 7 gadnieku ja ir mācīts, audzināts var sarunāt , kaut ārdies pa savam mantām vai sliktākajā gadījumā multene , bet nebojājam īpašumu , nu ja bērnam nav kāda novirze galvā un viss ir labi var sarunāt ar 7 gadnieku jau un dabūt ne tikai 10 min klusuma .
Goda vārds visi burkai metas krāgā bet šitā Agrita 100X sliktāka .
Es visu saprotu sieviete ir sieviet un jāveido attiecības utt bet viņai katrā sērijā runas par jauna bērna ieņemšanu , dandāļiem, večiem tenderiem goda vārds !!! Un ik pa laikam tad dēls apēd veļas pulvera kapsulu , neraža izrauj no jauna dandāļa iegūšanas , tad dēls ar tādu caurumu ka zobs jārauj ārā mokās . Man bērnam 6 gados bija caurums lielajā zobā un ārste to laboja , teica priekšā nevajag ja būs neko labot jo priekšā ātri krit ārā bet lielos zobus ja nav pilnīgs dupsis tad labo , tad iedomājaties kā viņa bija bērnam ielaidusi to zobu ! ??‍♀️

Nu Tu jau droši vien savu bērnu audzini, pievērs uzmanību, pavadi laiku kopā ne tikai uz kameru, vai ne?
Te taču var redzēt pēc bērna uzvedības, ka bērns burtiski brēc pēc regulāras un kvalitatīvas uzmanības, bet ko darīt, ja māte ir attention whore pa dzīvi, vāvere niez, Janka ignorē, rietingi jāceļ?
30.09.2022 16:25 |
 
Reitings 386
Reģ: 24.02.2022
Klaviere @ 30.09.2022 16:25

Nu Tu jau droši vien savu bērnu audzini, pievērs uzmanību, pavadi laiku kopā ne tikai uz kameru, vai ne?
Te taču var redzēt pēc bērna uzvedības, ka bērns burtiski brēc pēc regulāras un kvalitatīvas uzmanības, bet ko darīt, ja māte ir attention whore pa dzīvi, vāvere niez, Janka ignorē, rietingi jāceļ?

Sāk izskatīties, ka visu pēdējo lapu ar fake kontiem komentāriem pierakstījis bijušais Jānis, lai pazemotu Agritu, kas izskatās super, kam ir jaunāks skaists vīrietis un lai ko neteiktu, bet bērni ir labi apģērbti, pabaroti un mīlēti.
30.09.2022 18:26 |
 
Reitings 79
Reģ: 03.11.2021
Scandinavian @ 30.09.2022 09:34

Kuru bērnu, Marku? Tāds prātīgs puisītis gan likās, bet varbūt visas tās ģimenes peripētijas ir ko mainījušas.

Tas ir normali. Mūsu grupas daži bērni arī palika. Jo, pilni 7 paliek novembrī/decembri un bērniņš nav īsti gatavs, līdz ar to, var vēl gadu nogaidīt.
30.09.2022 18:57 |
 
Reitings 175
Reģ: 24.02.2021
agrita par šīs nedēļas uzdevuma ka dienā max var iztērēt 10eur :" pozitīvākais tajā visā ir ka brokastīs mēs netaisam -nekādas maizītes vai kko tamlīdzīgu, jo mēs taisām funkcionālo uzturu un bērni izdzer kokteili un līdz ar to brokastis mums atkrīt,tās nav jāgatavo mājās ,tas jau ir labi, jo viss funkcionālais uzturs mums ir šobrīd mājās." Viņa reāli ir sapisusies galvā,wtf .Augošam organismam dod kkādus debīlus kokteiļus🤯
03.10.2022 18:54 |
 
Reitings 380
Reģ: 09.05.2022
Scandinavian @ 30.09.2022 09:34

Kuru bērnu, Marku? Tāds prātīgs puisītis gan likās, bet varbūt visas tās ģimenes peripētijas ir ko mainījušas.

Nu nezinu cik prātīgs, ja veikalā ir histērijas un met zemē tīras drēbes , 7 gados ēd pulveri un sazīmē svešu īpašumu , kā arī ir iedomājies spert sunim ar kāju .
Kā arī atstāja uz otru gadu ar psihologa atzinumu , nevis , ka 7 gadi nav tieši uz 1 septembri . (Noteikti šis viss ir mātes audzināšanas rezultāts)
03.10.2022 20:00 |
 
Reitings 380
Reģ: 09.05.2022
NataL @ 30.09.2022 18:26

Sāk izskatīties, ka visu pēdējo lapu ar fake kontiem komentāriem pierakstījis bijušais Jānis, lai pazemotu Agritu, kas izskatās super, kam ir jaunāks skaists vīrietis un lai ko neteiktu, bet bērni ir labi apģērbti, pabaroti un mīlēti.

Mīl savus bērnus jau arī pievārtes bezpajumtnieks , bet mīlēt un pirkt mantas ir viens, audzināt ir kas cits . Bērni ir neaudzināti. Un vai normāla māte bērnam dos kokteiļus , kuri domāti piegušai vecenei lai nomestu riepu?
Es pilnīgi apzinos, ka ja viņa atļaujas brokastis dot pulverus, tad noteikti ir dienas kad bērni normāli paēd tikai dārziņā jo nav laika jātaisa live , padzeriet pulverīšus ! Un normāla māte ievēros to ka līdz 8 gadiem vismaz zobi ir jāpartīra un nav jāielaiž līdz tam ka bērns mokās sāpēs ar mega lielu caurumu, kur zobu vairs nevar pat salabot! Ak Dievs te skaitīt un skaitīt varētu . Un sākat ko gribas jā Jānis ir pēc sūda ja pamet šitā bērnus , un ļoti labi ka Agrita finansiāli nodrošina , bet vajag arī audzināt un rūpēties tērējot ne tikai naudu bet arī laiku . Man ir tik bērni cik varu kopā atļauties laika ziņā, man ar darbu, nepietiktu laika 4 bērniem , katram pilnvērtīgi veltīt laiku, tāpat acīmredzot ir Agritai un par suni vispār klusēju , paņēma mantiņu , nesajēdzot ka ar to arī ir jādarbojas !
03.10.2022 20:09 |
 
Reitings 175
Reģ: 24.02.2021
Zuziii @ 03.10.2022 20:09

Mīl savus bērnus jau arī pievārtes bezpajumtnieks , bet mīlēt un pirkt mantas ir viens, audzināt ir kas cits . Bērni ir neaudzināti. Un vai normāla māte bērnam dos kokteiļus , kuri domāti piegušai vecenei lai nomestu riepu?
Es pilnīgi apzinos, ka ja viņa atļaujas brokastis dot pulverus, tad noteikti ir dienas kad bērni normāli paēd tikai dārziņā jo nav laika jātaisa live , padzeriet pulverīšus ! Un normāla māte ievēros to ka līdz 8 gadiem vismaz zobi ir jāpartīra un nav jāielaiž līdz tam ka bērns mokās sāpēs ar mega lielu caurumu, kur zobu vairs nevar pat salabot! Ak Dievs te skaitīt un skaitīt varētu . Un sākat ko gribas jā Jānis ir pēc sūda ja pamet šitā bērnus , un ļoti labi ka Agrita finansiāli nodrošina , bet vajag arī audzināt un rūpēties tērējot ne tikai naudu bet arī laiku . Man ir tik bērni cik varu kopā atļauties laika ziņā, man ar darbu, nepietiktu laika 4 bērniem , katram pilnvērtīgi veltīt laiku, tāpat acīmredzot ir Agritai un par suni vispār klusēju , paņēma mantiņu , nesajēdzot ka ar to arī ir jādarbojas !

já,iedeva suni meitai lai tà būtu nodarbināta un tagad kad suns apnicis jau tikusi pie kāmja.
03.10.2022 23:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits