Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Piedáváju pievienoties manai komandai!

 
Reitings 164
Reģ: 24.02.2021
Par šo lasīju, ka viena vienīga krāpšana vien ir. Tip nevari sagaidīt otro līmeni, veic iemaksu un tad viss pazūd, neko neiegūstot... Kkā tā....!
10.08.2022 20:35 |
 
Reitings 686
Reģ: 06.02.2016
esmu jau lidziga projekta zm.world
Pagaidam VIP 4 stavoklis. Deguns saka ka driz projekts mirs, bet savu naudu jau atsitu.
10.08.2022 21:58 |
 
Reitings 2
Reģ: 05.08.2022
Cilvéks kurs mani uzaicinája, reáli sanem nopelníto naudu sákot no 40 eur + bonusi diená un vins negaidíja to 2 límeni, saaicinája ap 15 cilvéki savá komandá un pelna. Tapéc arí pati vélos paméginat :) Vinam divu dienu laiká izdevas tikt 2 límení. Mūsdienās ir ļoti daudz interesantas lietas un piedávájumi, kapéc nepaméginát diená izpildit tos uzdevumus max 3 min dzerot kafiju vai téju no ríta. Ká prieks manis, man bija svarígi, lai ir bez naudas ieguldisanas, jo naudu musdienas ieguldít tomer ir riskanti. Tapec, ja káds vélaties paméginát ar mani soli pa solim kopá, laipni gaidíti: t.me/job_for_you_onlain
10.08.2022 22:39 |
 
Reitings 37
Reģ: 03.01.2022
Otro līmeni var dabūt diezgan ātri, izveidojot grupas saraksti no saviem pieaicinātajiem cilvēkiem, atbildot u dažiem jautājumiem un aizsūtot CV:D
Pašai diezgan liels slinkums vākt cilvekus, bet ir paziņa kas jau ap 200e ir saņēmis.
11.08.2022 18:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits