Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Iemīlos citā vīrietī.

 
Reitings 3
Reģ: 10.08.2022
Sveikas. Vairāk jau rakstu tādēļ, ka ir ļoti sakrājies visu turēt sevī, kad nevari nevienam neko teikt. Abām draudzenēm es negribu uzkraut nastu, jo labos draugos ir arī ar manu otru pusīti, bet man ir tik grūti un man tā grauž viss, pat ir apetītes zudumi, sliktas dūšas. Gribas izlikt uz āru. Tad nu stāsts...
Man ir draugs, kopā 4 gadi, bērnu nav. Viss bija lieliski, līdz kamēr darbā neieradās jauniņais. Ok, vīrietis simpātisks, dzīvoju tālāk. Bija patīkami strādāt kopā utt. Gāja krietns laiks un kādu mēnesi atpakaļ sapratu, ka simpātijas pastiprinās. Nevaru sagaidīt iešanu uz darbu, lai gan tajā pat laikā cīnos ar to, ka nedrīkst tā. Stāstu sev, ka es viņam neesmu vajadzīga, tā ir tikai iekāre, bet notika tas ko negaidīju, šis cilvēks meklē acu skatienus, palīdz man veikt darba pienākumus, uzkavējas telpā, flirtē. Ja kādam doma, ka babņiks. Nu nez, pagāja pusgads kamēr ar kolēģiem sāka runāt. Kautrīgs bez gala vai labs aktieris. Nezinu. Lai vai kā, tas manas simpātijas nemazina. Un te arī sākas manas problēmas, izjūtos simpātijas, man ir nenormāli grūti, es mokos, cīnos. Man ļoti velk pie šī cilvēka, bet man ir draugs. Draugs man ir mīļš, cienu viņu, bet uz šī fona viņš mani sāk kaitināt. Tas ir tik grūti, kad dzīvo ar kādu kas kaitina, bet domās par citu cilvēku. Es reāli nesaprotu ko darīt. Darbā nespēju pusdienot, mājās apetīte laba. Psiholoģiski smagi.
No šodienas esmu mazā atvaļinājumā, bet tiklīdz sāku pārdomāt situāciju, sāku raudāt un atkal slikta dūša.
Es pirmo reizi dzīvē apsveru domu, ka būtu spējīga nokrāpt un tas ir briesmīgi no manas puses.
Varbūt kādai ir izdevusies šī cīņa pašam ar sevi? Kāda pieredze.....
10.08.2022 14:29 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Draugs man ir mīļš, cienu viņu,

:D Nemūldi, tu viņu necieni un droši vien nemīli arī. Iemīlēties vai ieķerties citā jau ir daļēji krāpšana. Žēl, ka tavs draugs neredz šo diskusiju. izpaliktu mēnešiem vai pat gadiem ilga vacāšana aiz deguna (būsim reāli, nebūs darba kolēģis, būs cits kurā ieķeries.) Nebūšu populārs un neteikšu šos tupos ieteikumus kā "tā ir tikai iekāŗe, tas paries", "jasaglabā attiecības un jānoslēdz kontakti ar darba kolēģi", bet gan teikšu - droši uz priekšu, darbojies ar darba kolēģi un šķiries no drauga (ko tu protams nedarīsi, jo nevar tak zināt, beigās var palikt ar pliku pakaļu, bez abiem), lai tavs draugs var atrast normālu sievieti, kura būtu sievas matereāls.
10.08.2022 14:44 |
 
Reitings 400
Reģ: 09.08.2022
Šķiries tad ja ir iespēja izveidot attiecības ar šo vīrieti.
Pašai šobrīd ir līdzīga mānija pret vīrieti ar kuru objektīvi iemeslu dēļ iespējamība ko izveidot ir niecīgas. Jo vins ir tas kurš ir aizņemts šajā stāsta. Ne precēts, bet tikko izveidojis attiecības.
10.08.2022 14:55 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
Tavā stāsta nav tā vārda- savu draugu mīlu.tad tikai nozīmē,ka attiecibas vairs nav kā pārim.vins tev ir tikai draugs,tapec arī tik viegli simpatizē cits virietis.Nemoki ne sevi ne draugu un ejat katrs savu ceļu.bērnu jums nav ,kad bieži attur no tada soļa.dod vinam iespeju satikt meiteni kas vinu mīlēs un sev iespēju būt ar cilveku ar kuru tiesam gribi būt
10.08.2022 15:09 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Tevi te diemžēl apēdīs bez sāls. :(
No psiholoģijas viedokļa ir pilnīgi normāli šad tad ieķerties kādā citā cilvēka, galvenais ir tas, ko tu dari vai nedari ar tām jūtām.
Parasti tas "pats no sevis pāries" darbojas tad, ja ikdienā nesanāk tik bieži satikties, bet tu tiecies katru dienu un tad droši vien nepāries.
Atliek tikai pieņemt tādu stingru nostāju - ārpus darbalaika nekad netikties, arī strādājot veidot minimālu konktaktu, vai arī paskatīties uz esošajām attiecībām ar skaidru prātu un padomāt, vai esat laimīgi.
10.08.2022 15:11 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Es pilnīgi nekā nespēju noticēt tām meitenēm, ka saka - ja iepatikās kāds cits, tādad savu puisi tu nemīli. Ir kāda, kura esot attiecībās apkārt citus vīriešus vispār neredz? Nu tā, ka pēc 4 gadiem attiecībās visi pārējie ir neglīti, un tikai savējais ir hot? Man liekas tikai normāli, ka kāds var iepatikties, bet nav normāli katrā tādā iepatikšanās reizē rīkoties, flirtēt utt.
10.08.2022 15:14 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
ka saka - ja iepatikās kāds cits, tādad savu puisi tu nemīli. Ir kāda, kura esot attiecībās apkārt citus vīriešus vispār neredz?

Tavuprāt, autores situācijai var likt vienādības zīmi ar "ieraudzīdzju vīrieti un man viņš liekas pievilcīgs? Ja tā, tad būsi neuzmanīgi lasījusi vai arī vnk tev galvā ir salmi.
10.08.2022 15:18 |
 
Reitings 3
Reģ: 10.08.2022
Lula, lai ēd bez sāls, esmu ram gatava. Jo tiešāki un riebīgāki komentāri, jo vieglāk būs saprast. Grūtāk kā tagad man nebūs. Mokas un cīņa ar sevi ir liela. Ēstgribas trūkums, raudāšana nav nekas patīkams.
Mana nostāja par krāpšanu vienmēr ir bijusi stingri nē un arī kādu varētju apēst bez sāls, bet redz kā dzīvē notiek, pats nonāc situācijā, kurā nevēlies būt.
Šobrīd gribu saglabāt attiecības. Materiāli neesmu atkarīga no drauga (mazums kāds šo faktoru iedomājas). Arī aiziešana pie cita ir tik pats liels Nē kā krāpšana. Jāmēģina izrunāties.
10.08.2022 15:20 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
GhostGG @ 10.08.2022 15:18

Tavuprāt, autores situācijai var likt vienādības zīmi ar "ieraudzīdzju vīrieti un man viņš liekas pievilcīgs? Ja tā, tad būsi neuzmanīgi lasījusi vai arī vnk tev galvā ir salmi.

Te viss ir aizgājis tālāk, jo satiek katru dienu. No tā visa ir vēl atpakaļceļš un var uzlikt stingras robežas. Ja tiešām krāptu, tad es vairs tā neteiktu
10.08.2022 15:22 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
Lula @ 10.08.2022 15:11
Tevi te diemžēl apēdīs bez sāls. :(
No psiholoģijas viedokļa ir pilnīgi normāli šad tad ieķerties kādā citā cilvēka, galvenais ir tas, ko tu dari vai nedari ar tām jūtām.
Parasti tas "pats no sevis pāries" darbojas tad, ja ikdienā nesanāk tik bieži satikties, bet tu tiecies katru dienu un tad droši vien nepāries.
Atliek tikai pieņemt tādu stingru nostāju - ārpus darbalaika nekad netikties, arī strādājot veidot minimālu konktaktu, vai arī paskatīties uz esošajām attiecībām ar skaidru prātu un padomāt, vai esat laimīgi.
es pilnīgi nekritizēju.man bija tāda pati situacija jauniba ar pirmo viru.pec 4 gadiem jau izšķīrāmies ,jo sapratu ka ne es vinu vairs mīlu ne vins mani.(tas gan bija vinam ātrāk nekā man izrādās) vienigais mums bija mazais. ,bet tados momentos ari vieglāk un ātrāk cits iekrīt acis. Ja sev godigi pajautā mīli vai nē , ta jau ir puse no atbildes un otra puse izriet no pirmā jautājuma, ko darit -attiecibas turpināt vai aiziet.
10.08.2022 15:23 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Lienux92 @ 10.08.2022 15:20
Lula, lai ēd bez sāls, esmu ram gatava. Jo tiešāki un riebīgāki komentāri, jo vieglāk būs saprast. Grūtāk kā tagad man nebūs. Mokas un cīņa ar sevi ir liela. Ēstgribas trūkums, raudāšana nav nekas patīkams.
Mana nostāja par krāpšanu vienmēr ir bijusi stingri nē un arī kādu varētju apēst bez sāls, bet redz kā dzīvē notiek, pats nonāc situācijā, kurā nevēlies būt.
Šobrīd gribu saglabāt attiecības. Materiāli neesmu atkarīga no drauga (mazums kāds šo faktoru iedomājas). Arī aiziešana pie cita ir tik pats liels Nē kā krāpšana. Jāmēģina izrunāties.

Izrunāties noteikti ir ļoti laba ideja, nav otram jādara pāri un jāsaka, klausies, tu mani sāc kaitināt un man sāk viens cits iepatikties. Varat atklāti izrunāties, ka attiecības ir iegājušas kaut kādā posmā, kur vairs nav forši, ka vajadzētu pie tām piestrādāt. Pilnīgi mierīgi vari arī rezultātā 2x stiprāk iemīlēties savā puisī un par to otru aizmirsīsi.
Starp citu, var palīdzēt tas, ka tu viņu vairs neidealizē, piedomā vairāk pie kādiem mīnusiem, ko esi pamanījusi, utml
10.08.2022 15:24 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Protams, neviens jau nezina, kas tieši tev galvā darās. Varbūt tiešām viena mīlestība lēnām beidzas un sāc ieķerties kādā citā. Ja tā ir, tad labāk izrunāt un izšķirties pēc iespējas ātrāk - abiem būs vieglāk. Lai nav kaut kādi pārmetumi pēc vairākiem gadiem, ka sen jau vajadzēja šķirties.
Varbūt tavs esošais puisis arī diez ko laimīgs nav, un sen jau to apsver? Nevar zināt
10.08.2022 15:27 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Olly30 @ 10.08.2022 15:23
es pilnīgi nekritizēju.man bija tāda pati situacija jauniba ar pirmo viru.pec 4 gadiem jau izšķīrāmies ,jo sapratu ka ne es vinu vairs mīlu ne vins mani.(tas gan bija vinam ātrāk nekā man izrādās) vienigais mums bija mazais. ,bet tados momentos ari vieglāk un ātrāk cits iekrīt acis. Ja sev godigi pajautā mīli vai nē , ta jau ir puse no atbildes un otra puse izriet no pirmā jautājuma, ko darit -attiecibas turpināt vai aiziet.

tas gan, te autorei ir kārtīgi jāsaprot ko pati vispār jūt
10.08.2022 15:28 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Pirmajās attiecības man tā bija kā autorei un godīgi teikšu kā nemīlēju savu vīrieti un paliku kopā tikai iekšējā spiediena dēļ. Nenokrāpu, bet skatījos uz citu vīrieti un attiecības nebija laimīgas. Lai gan pārstāju iet uz to vietu kur bija simpātija tā pat uz attiecībām neskatījos kā agrāk. Viss kaitināja, nepatika būt kopā utt.
Tagad laulībā ar savu vīru ir tā ka vispār nekad neesmu skatījusies uz citiem un domājusi cik viņi smuki vai seksīgi. Darbā parādījās jauns un brīvs vīrietis un kolēģes klačojas un mēģina sist kanti. Es pat nebiju ievērojusi kāda krāsa viņam acis vai ka iet uz sporta zāli. Nezinu vabrut tādi cilvēki ir retums mūsdienās.
Autorei ieteiktu padomāt vai tiešām mīli savu draugu un neesi kopā tikai dēļ spiediena, žēluma pret otru, pieraduma utt. Bet grūti būs izmest to citu vīrieti no galvas, ja tas ir tik tālu un ievilcies.
10.08.2022 15:32 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Izrunāties noteikti ir ļoti laba ideja, nav otram jādara pāri un jāsaka, klausies, tu mani sāc kaitināt un man sāk viens cits iepatikties. Varat atklāti izrunāties, ka attiecības ir iegājušas kaut kādā posmā, kur vairs nav forši, ka vajadzētu pie tām piestrādāt

Mhm. "atklāti" tas ir - teikt to kas nav, lai vīrietis domā, ka viņš ir kaut ko izdarījis un viņam vajadzētu piestrādāt.. Bet pašu svarīgāko gan vajag izlaist (esmu iemīlējusies citā un gribu viņa krānu). Tipiska sieviešu taktika, lai noveltu no sevis da jebkādu atbildību. You can't make this shit up :D
10.08.2022 15:42 |
 
Patīk
Reitings 2067
Reģ: 22.05.2019
Tavā stāstā Tu nemini,ka mīli savu draugu un ja piesaista cits,tātad nav mīlestības Tev pret savu vīrieti.
Izanalizē sevi,savas jūtas un tad domā,ko darīsi tālāk.
Ja nemīli esošo draugu,tad attiecības ir jāpārtrauc un nav jābūt kopā,jo ir ērti utt..,laid viņu vaļā.
10.08.2022 15:44 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
YaeMiko @ 10.08.2022 15:32
Pirmajās attiecības man tā bija kā autorei un godīgi teikšu kā nemīlēju savu vīrieti un paliku kopā tikai iekšējā spiediena dēļ. Nenokrāpu, bet skatījos uz citu vīrieti un attiecības nebija laimīgas. Lai gan pārstāju iet uz to vietu kur bija simpātija tā pat uz attiecībām neskatījos kā agrāk. Viss kaitināja, nepatika būt kopā utt.
Tagad laulībā ar savu vīru ir tā ka vispār nekad neesmu skatījusies uz citiem un domājusi cik viņi smuki vai seksīgi. Darbā parādījās jauns un brīvs vīrietis un kolēģes klačojas un mēģina sist kanti. Es pat nebiju ievērojusi kāda krāsa viņam acis vai ka iet uz sporta zāli. Nezinu vabrut tādi cilvēki ir retums mūsdienās.
Autorei ieteiktu padomāt vai tiešām mīli savu draugu un neesi kopā tikai dēļ spiediena, žēluma pret otru, pieraduma utt. Bet grūti būs izmest to citu vīrieti no galvas, ja tas ir tik tālu un ievilcies.

Laikam tiešām retums. Vai arī varbūt tas atkarīgs no personības, ej nu sazin. Man pašai un draudzenēm, kas ilgi ir attiecībās ik pa laikam kāds mazs crush parādās, bet tik pat ātri arī pazūd.
Mēs ar vīru par tādām lietām diezgan atklāti arī runājam
10.08.2022 15:44 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
GhostGG @ 10.08.2022 15:42

Mhm. "atklāti" tas ir - teikt to kas nav, lai vīrietis domā, ka viņš ir kaut ko izdarījis un viņam vajadzētu piestrādāt.. Bet pašu svarīgāko gan vajag izlaist (esmu iemīlējusies citā un gribu viņa krānu). Tipiska sieviešu taktika, lai noveltu no sevis da jebkādu atbildību. You can't make this shit up :D

Vai es teicu, ka jāliek vīrietim justies vainīgam? Es saku, ka viņiem abiem kopīgi jāparunā kā viņi abi var uzlabot savas attiecības.
Tik pat labi var izrādīties, ka puisis arī attiecībās nejūtās labi un gribētu kaut ko mainīt vai kopā piestādāt pie visa.
Tu ļoti projecē savu naidu pret sievietēm, mazliet uzelpo
10.08.2022 15:45 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Tu ļoti projecē savu naidu pret sievietēm, mazliet uzelpo

Kurā vietā es provicēju kaut kādu naidu? Es tikai norādu, kā ar vārda spēli tiek sagrozīta realitāte.
10.08.2022 15:50 |
 
Reitings 3
Reģ: 10.08.2022
Lula, izrunājoties tiešām nespēšu pateikt visu kā ir, ļoti negribas sāpināt. Rutīna, protams, ir. Esmu apsvērusi mainīt darbu. Atvaļinājums ar kā reiz noder. Mīnusu meklēšana ir laba doma, paldies.
Manās pirmajās attiecībās bija ļoti daudz greizsirdības un pat tad es neskatījos uz citiem, lai gan bija kolēģis pēc kura visas skrēja. Man bija vienalga. Greizsirdīgs vīrietis ir smags gadījums un ilgi attiecības neturpinājās. Tad mēģināju tikties ar citu cilvēku, kurš pēc pāris mēnešiem man iesita. Attiecības pātraucu. Dzīvoju divus gadus viena, nevienu negribēju.
Iepazinos ar esošo draugu un viss tik feini, iemīlējos. Sākumā bija ļoti bail, grūti uzticēties pēc piedzīvotā. Bet viss bija ideāli - Ne greizsirdīgs, ne sit, nēsā uz rokām. Kādēļ tieši tagad tam tā bija jānotiek un ar šo cilvēku ? Šausmīgi smagi.
10.08.2022 15:51 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
GhostGG @ 10.08.2022 15:50

Kurā vietā es provicēju kaut kādu naidu? Es tikai norādu, kā ar vārda spēli tiek sagrozīta realitāte.

Man liekas, ka tu pats izlasi un tad uztver saasināti, un piedomā kaut ko, kas nemaz netika pateikts.
Autorei noteikti ir jāuzņemas atbildību par to, ko tagad raksta un kā jūtās, bet lai atteicības uzlabotu viņiem ir jārunā un jāstrādā kopā, vispār jāsaprot, vai abi to vēlas.
10.08.2022 15:52 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits