Ko sagaidīt

 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Sveikas!
Pēdējā laikā sāk rasties tāds iespaids, ka reāli šī pasaule sāk "iet" uz galu. Lielākajā daļā pasaules valstu tiek apzināti iznīcināta pārtika, pamazām sāk viss pāriet uz biometriski kontrolētu pasauli un apzināti tiek reklamēta kukaiņu ēšana, kā arī kanibālisms + cilvēkus vēl arī nav beiduši indēt ar šļurām...un es vēl pat neesmu "skāries klāt" izvirtības un dažādu iznīcinošu ideju/kustību pr0pagandai.
Gribētu uzzināt, kā jūs skatāties uz visiem šiem procesiem? Kā sadzīvojat ar šo apziņu, ka pasaule nekad vairs nebūs tāda, kāda tā bija agrāk?
06.08.2022 12:37 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Nu, cik es zinu, pat dэputātiem nācās durties ar to šļuru. Var jau būt, ka tas bija vienkārši ūdens - nezinu, jo klāt nebiju, bet fakts paliek fakts. Ko tu domā par to?

A kā tu zini, ka viņi dūrās? To pa TV teica un tu ar sveci stāvēji blakus? :)
06.08.2022 13:21 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
GhostGG @ 06.08.2022 13:10

Kādiem vēl miljardiem. Pietiek pilnīgi ar to, ka esi turīgs uz Latvijas fona, kas, manuprāt, nav nemaz tik grūti sasniedzams. Tā pat arī kad bija lielā karantīna ar covid. Tu domā Latvijā, tiem kuri bija turīgi, dzīve baigi izmainījās? Protams ka nē. Tāpēc arī esmu 100% pārliecināts, ka būs tā pat, kad sāksies kāda cita huiņa.

Nu, cik es zinu, pat dэputātiem nācās durties ar to šļuru. Var jau būt, ka tas bija vienkārši ūdens - nezinu, jo klāt nebiju, bet fakts paliek fakts. Ko tu domā par to?
Tāpat, Pasaules ekonomikas forumā jau nopietni apspriež, kā panākt, lai cilvēkam nekas nepiederētu un viņš(-a) būtu "laimīgs(-a)". Kā, tavuprāt, tava turība ietekmēs šādu situāciju?
06.08.2022 13:17 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Top 1% pasaules turīgāko cilvēku ir bagātāki nekā pārējie 99%. Tavuprāt, pat ja mēs pieņemtu, ka tu esi miljonārs, tu būtu drošībā? Ar to es domāju, ka kaut kādiem miljardieriem arī miljonāri var likties "zemais slānis". Neesi apsvēris tādu varbūtību? Tas, kas tev var likties "finansiāli nodrošināts", patiesībā kādam ir sīknauda.

Kādiem vēl miljardiem. Pietiek pilnīgi ar to, ka esi turīgs uz Latvijas fona, kas, manuprāt, nav nemaz tik grūti sasniedzams. Tā pat arī kad bija lielā karantīna ar covid. Tu domā Latvijā, tiem kuri bija turīgi, dzīve baigi izmainījās? Protams ka nē. Tāpēc arī esmu 100% pārliecināts, ka būs tā pat, kad sāksies kāda cita huiņa.
06.08.2022 13:10 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
GhostGG @ 06.08.2022 12:46
Nu reali tas jau draud tikai "zemajam slānim" (pašam nepatīk lietot šo apzīmējumu, bet īsti nezinu kā savādāk definēt to), pārējiem, kuri financiāli ir labi nodrošināti, nekas īsti nemainīsies.

Top 1% pasaules turīgāko cilvēku ir bagātāki nekā pārējie 99%. Tavuprāt, pat ja mēs pieņemtu, ka tu esi miljonārs, tu būtu drošībā? Ar to es domāju, ka kaut kādiem miljardieriem arī miljonāri var likties "zemais slānis". Neesi apsvēris tādu varbūtību? Tas, kas tev var likties "finansiāli nodrošināts", patiesībā kādam ir sīknauda.
06.08.2022 12:56 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Nu reali tas jau draud tikai "zemajam slānim" (pašam nepatīk lietot šo apzīmējumu, bet īsti nezinu kā savādāk definēt to), pārējiem, kuri financiāli ir labi nodrošināti, nekas īsti nemainīsies.
06.08.2022 12:46 |
 
Reitings 930
Reģ: 14.10.2017
Nekā neskatos uz šiem "procesiem", jo manā "pasaulē" nenotiek pat puse ko tu aprakstiji. Acīmredzot, dzīvojam dažādās pasaulēs. Tavējā pat pieslēgts internets 🤭
06.08.2022 12:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits