Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kontracepcija

 
Reitings 169
Reģ: 20.06.2015
Lietoju hormonālo kontracepciju jau labu laiku. Šomēnes (~2-3ned pēc pēdējām mr) sāka vilkt vēderu un neliela smērēšanās. Uztaisīju testu un tur ir ļoti blāva svītriņa. Kamēr neesmu tikusi pie ginekologa, lai to apstriprinātu, vai drīkstu turpināt dzert kontracepciju? Vai tā es nevaru nodarīt pāri auglim? Baidos, ka tests kļūdains un, ja pārtraukšu lietot, tad tiešām palikšu stāvoklī :D
01.08.2022 20:34 |
 
Reitings 930
Reģ: 14.10.2017
Blāva strīpiņa visticamāk nozīmē grūtniecību.
Kontracepcijas lietošanas instrukcijā noteikti jābūt punktam par šo. Ja ir šaubas tad var taču kādu dienu arī nenodarboties ar seksu. Turklāt Gulbja labaratorijā var nodot grutniecības testu asinīs un miers un dievs, nākošajā dienā vai pat vakarā jau atbilde.
01.08.2022 21:05 |
 
Reitings 169
Reģ: 20.06.2015
protams, bet vispār uztrauc, vai tās tabletes nevar kaitēt mazajam, jo es viņas esmu līdz šodienai dzērusi
01.08.2022 21:16 |
 
Reitings 2157
Reģ: 10.04.2022
Nu bet pāris dienas var arī nedzert kontracepciju, aizej nodod testu uz grūtniecību. Ja būs negatīvs tad turpini lietot tabletes. Tas ka neiedzer 2-3 dienas, neko nemaina tavā ķermenī, kontracepcija tā pat strādā. Pirms mr kad izdzer tableti, tev jau arī nākamajā dienā nesākas mr, bet gan 3 dienā pēc pēdejas tabletes. Takā nomierinies par to tablešu dzeršanas ievērošanu.
01.08.2022 21:20 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)