Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kāpēc tik neaktīvs studiju forums?

 
Reitings 112
Reģ: 21.06.2017
Labdien, sakarā ar to, ka nav iespējams no šeit esošajiem pārstāvjiem sagaidīt kādas atbildes, nolēmu izlasīt vecās diskusijas. Lasot sapratu, ka agrāk cilvēki bija aktīvāki un veidoja garākas foruma diskusijas. Tagad vispār nav aktivitātes, piemēram, tagad bija aktīvs iestāšanās laiks universitātēs, augstskolās u.c., bija jābūt sarunām te par to visu un tā, bet pēdējos gadus ļoti palicis kluss forums :( tas, protams, ir ļoti žēl. Agrāk vēl bija foršs forums LU studentiem, tur arī gadiem ilgi cilvēki rakstīja savus jautājumus, varēja iepazīties ar jaunajiem kursa biedriem, bet diemžēl, tā foruma vairs nav :( Savukārt, RSU vispār nav izveidots tāds forums, lai iepazītos ar jaunajiem kursabiedriem jau ātrāk kā studijas telpās.... ,tagad tas būtu īpaši nozīmīgi, jo pagaidām, kamēr nav Covid19 ierobežojumi, būtu jauki iepazīties ar jaunajiem kursa biedriem, kā ar cilvēkiem, nevis tikai kā ar konkurentiem vai vēl kas..... ,ļoti trūkst agrāko laiku. Jā, un nav īsti skaidrs, kāpēc ir pazudis tas LU forums, kas agrāk bija. :( Varbūt, ja kāds šogad ir iestājies RSU Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultātē, vēlas iepazīties un pirms studijām sazināties, jo draugu, paziņu nekad nevar būt par daudz. :)
24.07.2022 19:03 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Menora
Tādu nu laiki. Es arī nopietni apsvēru stāšanos RSU, bet, pēc interesējošu jautājumu iztirzāšanas, konstatēju, ka nav vērts, jo dиrs un ar uzpиrņiem ter0rizēs visus bez izņēmuma un man tādi piedzīvojumi dzīvē nav nepieciešami.
24.07.2022 20:02 |
 
Reitings 112
Reģ: 21.06.2017
BlackPill @ 24.07.2022 20:02
Menora
Tādu nu laiki. Es arī nopietni apsvēru stāšanos RSU, bet, pēc interesējošu jautājumu iztirzāšanas, konstatēju, ka nav vērts, jo dиrs un ar uzpиrņiem ter0rizēs visus bez izņēmuma un man tādi piedzīvojumi dzīvē nav nepieciešami.

Ceru es sapratu pareizi par ko ir runa tavā komentārā :D Bet nu mani tas neuztrauc. Gribēju vienkārši sakomunicēt ar kādu, kurš arī ir iestājies. :)
24.07.2022 20:07 |
 
Reitings 1934
Reģ: 28.04.2019
Izskatās, ka studiju tēma zaudējusi aktualitāti forumā. Un vēl tas, ka vajag vairāk aktīvu cilvēku forumā, cosmo laikos daudz bija. Tagad studenti viens otram pieseko soctīklos, tvīto, bezjēdzīgus TikTok taisa. Man pašai būtu interesanti palasīt par student life, bet maz kā.
24.07.2022 20:51 |
 
Reitings 1934
Reģ: 28.04.2019
Izskatās, ka studiju tēma zaudējusi aktualitāti forumā. Un vēl tas, ka vajag vairāk aktīvu cilvēku forumā, cosmo laikos daudz bija. Tagad studenti viens otram pieseko soctīklos, tvīto, bezjēdzīgus TikTok taisa. Man pašai būtu interesanti palasīt par student life, bet maz kā.
24.07.2022 20:52 |
 
Reitings 112
Reģ: 21.06.2017
sla @ 24.07.2022 20:52
Izskatās, ka studiju tēma zaudējusi aktualitāti forumā. Un vēl tas, ka vajag vairāk aktīvu cilvēku forumā, cosmo laikos daudz bija. Tagad studenti viens otram pieseko soctīklos, tvīto, bezjēdzīgus TikTok taisa. Man pašai būtu interesanti palasīt par student life, bet maz kā.

Piekrītu, un pēc jaunākajiem forumiem var saprast, ka cilvēki paliek arvien vairāk noslēgtāki....... principā būtu jāmainās, bet tieši tas gremdē visu lv situāciju da jebkurā nozarē, situācijā..., līdz ar to ļoti žēl, ka bez šī foruma vecajiem ierakstiem nav nekā jaunāka... un nekādi tik toki vai twiteri neaizvietos normālu forumu... žēl, ļoti žēl...., vienīgi, kas bija cosmo laiki? principā jau maz te kas mainījies, vienīgi vecais foruma skats bija foršāks, bet labi, ka vispār forums palicis un var palasīt vecās diskusijas, savādāk, vispār nekur nevar izlasīt viedokļus...., kā arī varbūt ir kas zināms, kāpēc pazuda lu forums? tas arī agrāk bija populārs un aktīvs, nebija tā, ka tur būtu gadiem klusums, bet vienā brīdī viņu likvidēja...,interesanti, kas tam bija par iemeslu.... ,ļoti žēl veco laiku šajā sakarā ...
24.07.2022 20:58 |
 
Reitings 1934
Reģ: 28.04.2019
BlackPill @ 24.07.2022 20:02
Menora
Tādu nu laiki. Es arī nopietni apsvēru stāšanos RSU, bet, pēc interesējošu jautājumu iztirzāšanas, konstatēju, ka nav vērts, jo dиrs un ar uzpиrņiem ter0rizēs visus bez izņēmuma un man tādi piedzīvojumi dzīvē nav nepieciešami.

Pievienojos. Es biju gatava studēt, bet pirms ieviesa kodus, jau pašapziņā zināju, ka ja sākšu studēt, tad tā būs nauda vējā, jo sāksies šī piespiedu vakcinācija. Un tā arī notika, nemaz nebrīnijos, tik žēl, ka studēšu vēlāk, vai pat citā valstī. Un mēsla kovidu arī nedabūju. :D Diemžēl veselam cilvēkam valsts aizliedza studēt vai strādāt.
24.07.2022 20:58 |
 
Reitings 112
Reģ: 21.06.2017
kā arī, agrāk bija jauks saits novertestudijas.lv tas arī ir likvidējies. Viss, kas ir nepieciešams, ar lielu potenciālu, viss pazūd, likvidējās. Ļoti žēl, ka vairs tā portāla nav, nevar uzzināt absolventu domas par studijām, kuras tie ir beiguši, lai turpmākie studenti zinātu uz ko iet, vai vienkārši uzzinātu informāciju...,sanāk, ka tagad absolventiem nav iespējams publiski novērtēt studijas, nerunāju par anketām, kuras studiju laikā ir obligāti jāaizpilda, lai atļautu kārtot eksāmenus, tās neviens nevērtē, bet bija jauki, ka bija tāds saits, kur reāli publiski varēja izteikt savas domas un novērtēt ar atzīmi studijas, kuras tika pabeigtas.
24.07.2022 21:02 |
 
Reitings 1934
Reģ: 28.04.2019
Menora @ 24.07.2022 20:58

Piekrītu, un pēc jaunākajiem forumiem var saprast, ka cilvēki paliek arvien vairāk noslēgtāki....... principā būtu jāmainās, bet tieši tas gremdē visu lv situāciju da jebkurā nozarē, situācijā..., līdz ar to ļoti žēl, ka bez šī foruma vecajiem ierakstiem nav nekā jaunāka... un nekādi tik toki vai twiteri neaizvietos normālu forumu... žēl, ļoti žēl...., vienīgi, kas bija cosmo laiki? principā jau maz te kas mainījies, vienīgi vecais foruma skats bija foršāks, bet labi, ka vispār forums palicis un var palasīt vecās diskusijas, savādāk, vispār nekur nevar izlasīt viedokļus...., kā arī varbūt ir kas zināms, kāpēc pazuda lu forums? tas arī agrāk bija populārs un aktīvs, nebija tā, ka tur būtu gadiem klusums, bet vienā brīdī viņu likvidēja...,interesanti, kas tam bija par iemeslu.... ,ļoti žēl veco laiku šajā sakarā ...

Bija Latvijas Cosmopolitan žurnāls, kas vispār bija forši laiki. Cosmo forumā bija visas aktuālās tēmas, studijas, attiecības, sekss, mode utt. Forums bija atklātāks, informātīvāks, cilvēki bija aktīvi. Priekš tiem laikiem, dizains bija ok, bet tagad forumu būtu jāuztaisa modernāku. Šobrīd Didrihsonu tēma ir top, bet žēl, ka ne kaut kas cits, kas varētu noderēt pašiem lietotājiem.
24.07.2022 21:06 |
 
Reitings 112
Reģ: 21.06.2017
sla @ 24.07.2022 20:58

Pievienojos. Es biju gatava studēt, bet pirms ieviesa kodus, jau pašapziņā zināju, ka ja sākšu studēt, tad tā būs nauda vējā, jo sāksies šī piespiedu vakcinācija. Un tā arī notika, nemaz nebrīnijos, tik žēl, ka studēšu vēlāk, vai pat citā valstī. Un mēsla kovidu arī nedabūju. :D Diemžēl veselam cilvēkam valsts aizliedza studēt vai strādāt.

nu es gan esmu vakcinējusies, gan visu kursu izvakcinēju, gan arī balstvakcīnu...,domāju, ka gan jau izdomās vēl 4.vakcīnu...... ,tāpēc priekš manis tā nav problēma...,problēma ir tajā, kapēc tiek aiztaisītas nepieciešamas interneta vietnes kā novertestudijas.lv vai lu tas forums... :D bet nu ok, kā jau ir tā ir....
24.07.2022 21:07 |
 
Reitings 112
Reģ: 21.06.2017
sla @ 24.07.2022 21:06

Bija Latvijas Cosmopolitan žurnāls, kas vispār bija forši laiki. Cosmo forumā bija visas aktuālās tēmas, studijas, attiecības, sekss, mode utt. Forums bija atklātāks, informātīvāks, cilvēki bija aktīvi. Priekš tiem laikiem, dizains bija ok, bet tagad forumu būtu jāuztaisa modernāku. Šobrīd Didrihsonu tēma ir top, bet žēl, ka ne kaut kas cits, kas varētu noderēt pašiem lietotājiem.

Pilnībā piekrītu! Didrihsoni, manuprāt, tiešām nav tā tēma par ko forumus spridzināt :D jo ko tur jaunu uzzināsi...,neko vairāk kā dzeltenajos laikrakstos :D
24.07.2022 21:10 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Es nemācos tad ko man izdomāt stāstu lai ierakstītu? Vnk šajā forumā ir palikuši troļļi un sievietes kuram vairāk rūp butterfly. Un domāju jaunākai paaudzei tādi forumi pat prātā nenāk, vai arī ja nāk tad reddit formā.
Un es arī īsti nesaprotu to vēlmi iepazīt pirms studiju sākuma. Aiziesi klātienē un runāsi, iepazīsi. Chill
24.07.2022 21:23 |
 
Reitings 112
Reģ: 21.06.2017
YaeMiko @ 24.07.2022 21:23
Es nemācos tad ko man izdomāt stāstu lai ierakstītu? Vnk šajā forumā ir palikuši troļļi un sievietes kuram vairāk rūp butterfly. Un domāju jaunākai paaudzei tādi forumi pat prātā nenāk, vai arī ja nāk tad reddit formā.
Un es arī īsti nesaprotu to vēlmi iepazīt pirms studiju sākuma. Aiziesi klātienē un runāsi, iepazīsi. Chill

Pārāk Jūs daudz ko nesaprotiet. Tāda tipiska latvieša atbilde. Interneta burkšķis. :D :D :D :D var jau arī nekomentēt ja kas nepatīk.
24.07.2022 21:35 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
Vienkārši šeit varbūt ir maz 18 gadnieču? Aktīvās komentētājas jau ar diplomiem kabatā.
24.07.2022 22:15 |
 
Reitings 112
Reģ: 21.06.2017
Kitijaaaa @ 24.07.2022 22:15
Vienkārši šeit varbūt ir maz 18 gadnieču? Aktīvās komentētājas jau ar diplomiem kabatā.

Protams, tas viss var būt...,bet es vairāk interesētos par maģistra studijām...,diezvai tur būs 18 gadnieces. Kā arī derētu jau bijušās studentes. Bet nu kā ir tā ir. Paldies, tiem, kas uzrakstīja. ;)
24.07.2022 22:19 |
 
Reitings 930
Reģ: 14.10.2017
Teikšu godīgi - parasti šādi jautājumi ir par plašām tēmām un man personigi ir slinkums rakstīt super garās atbildes. Uz visiem šiem jautājumiem atbildes ir atrodamas citos un/vai uzticamākos avotos. Visās universitātēs ir cilvēki, kuri ir atbildīgi par šo jautājumu izklāstīšanu potenciālajiem stidentiem. Var meklēt arī cilvēkus, kuri ir studējuši un uzjautāt sev svarīgos jautājumus. Es pati personīgi esmu tā darijusi.
Man citreiz, palasot šo forumu un jautājumus, kuri tiek šeit jautāti, rodas jautājums par cilvēku spēju vai nespēju patstāvīgi atrast informāciju.
24.07.2022 22:34 |
 
Reitings 112
Reģ: 21.06.2017
mollia @ 24.07.2022 22:34
Teikšu godīgi - parasti šādi jautājumi ir par plašām tēmām un man personigi ir slinkums rakstīt super garās atbildes. Uz visiem šiem jautājumiem atbildes ir atrodamas citos un/vai uzticamākos avotos. Visās universitātēs ir cilvēki, kuri ir atbildīgi par šo jautājumu izklāstīšanu potenciālajiem stidentiem. Var meklēt arī cilvēkus, kuri ir studējuši un uzjautāt sev svarīgos jautājumus. Es pati personīgi esmu tā darijusi.
Man citreiz, palasot šo forumu un jautājumus, kuri tiek šeit jautāti, rodas jautājums par cilvēku spēju vai nespēju patstāvīgi atrast informāciju.

Nav tikai tā, ka būtu tur entie jautājumi par studijām, jo kā tādi var rasties, ja mēs visi būsim 1.kursā maģistros. Vairāk būtu interesanti sapazīties ārpus studijām, jo studiju laikā jau tam visam nebūs laika. Labi sapratu, neviens neko nesaprot un ir baigi kritiski te, tāpēc, labi, paldies, par atbildēm. Jauku vakaru.
24.07.2022 22:40 |
 
Reitings 430
Reģ: 22.07.2021
Agrāk vēl bija foršs forums LU studentiem, tur arī gadiem ilgi cilvēki rakstīja savus jautājumus, varēja iepazīties ar jaunajiem kursa biedriem, bet diemžēl, tā foruma vairs nav

Jā, LU forums bija jauks, žēl, ka nolikvidēja. Atceros, kā pati pēc vidusskolas beigšanas stresoju, vai tikšu budžetā izvēlētajā programmā, jo viens eksāmens bija nolikts ne tik labi, kā gribētos. Tad nu uzjautāju LU forumā, kur mani nomierināja, ka ar maniem rezultātiem joprojām izskatās pat ļoti cerīgi.
pēc jaunākajiem forumiem var saprast, ka cilvēki paliek arvien vairāk noslēgtāki.......

Šis ir tikai likumsakarīgi, jo vārda brīvība iet mazumā. Piemēram, es nemaz nevēlos šajā forumā rakstīt, tieši ko un kad esmu studējusi - man šis ir anonīms forums.😁
24.07.2022 23:03 |
 
Reitings 112
Reģ: 21.06.2017
Trojas zirgs @ 24.07.2022 23:03

Jā, LU forums bija jauks, žēl, ka nolikvidēja. Atceros, kā pati pēc vidusskolas beigšanas stresoju, vai tikšu budžetā izvēlētajā programmā, jo viens eksāmens bija nolikts ne tik labi, kā gribētos. Tad nu uzjautāju LU forumā, kur mani nomierināja, ka ar maniem rezultātiem joprojām izskatās pat ļoti cerīgi.
Šis ir tikai likumsakarīgi, jo vārda brīvība iet mazumā. Piemēram, es nemaz nevēlos šajā forumā rakstīt, tieši ko un kad esmu studējusi - man šis ir anonīms forums.?

nezinu, īsti ko tur slēpt par to studēšanu...... ,bet nu katram savs...
24.07.2022 23:07 |
 
10 gadi
Reitings 466
Reģ: 14.04.2013
Sveikas!
Iestājos RSU neklātienē, man ir 30+, tāpēc visu novērtējot būšu tur līdz mirklim, kad liks vakcinēties vel pret ko izņemot kroņa slimību (tam vel varētu piekrist), un tā kā jau runā pat to pērtiķu gripu un ka viss jau esot sapirkts, tad rēķinos, ka manas studijas ilgs mēnesi. 🤣🤣
25.07.2022 13:36 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Šeit ir maz lietotāju, tāpēc nav jēgas uzdot jautājumu par kādu specifisku studiju programmu, jo ir maza iespēja, ka kāds šeit kāds tajā būtu studējis. Lielāka jēga ir jautāt universitātes darbiniekiem, kuri izstāstīs labāk un aktuālāku informāciju. No pieredzes saku, ka reizēm students atnāk un stāsta tādus brīnumus, ko saklausījis no citiem, ka man vienalga bija jāstāsta viss no jauna. Tas nav uzbrauciens, bet tikai ieteikums. Ar kursabiedriem iepazīsies, kad sāksi studēt. Protams, katram citādāk, bet man kursabiedri nebija tas, kas uztrauca. Bakalaurā jā, bet maģistrantūrā vispār bija vienalga.
25.07.2022 14:27 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!