Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Summersound

 
Reitings 87
Reģ: 04.04.2020
Sveikas. Vēlējos pajautāt cik, tad lielā kuplā skaitā brauksim uz festiņu, un vai tiešām šis gads būs tas foršākais pēc mūziķiem skatoties? Vai jūs esat bijušas, vai ir tā vērts un kādas bija izjūtas citos gados pēc šī festiņa? Vēl vēlētos saprast, vai ar teltīm nebija grūtības? Vai labāk izvēlētos palikt pie kāda? Un ar cik lielām izmaksām jūs rēķinaties?
30.06.2022 17:47 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Es apsveru domu braukt
30.06.2022 17:50 |
 
Reitings 1818
Reģ: 09.12.2021
Neciešu masu pasākumus.
30.06.2022 17:53 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Nu man šogad visos festivālos liekas, ka galīgi nav ko redzēt. Vieni un tie paši Latviešu mūziķi vai arī GenZ ārzemju.
30.06.2022 18:07 |
 
Reitings 52
Reģ: 08.06.2022
Šogad braukšu pirmo gadu, liela daļa no pieaicinātajiem mūziķiem man ļoti patīk, tādēļ ceru, ka pasākums arī būs izdevies.
Lai gan teltī neizvēlējos palikt, rezervēju dzīvokli, rezervācija šajos datumos ir ap 300€
30.06.2022 18:49 |
 
Reitings 623
Reģ: 07.09.2018
Gribēju pirmo reizi braukt, bet šogad nav īsti mūziķu, kas man patīk vai kuru dziesmas es daudz maz esmu dzirdējusi.
30.06.2022 20:15 |
 
Reitings 76
Reģ: 08.04.2022
Es biju uz pēdējo SummerSound. Tas bija fantastisks piedzīvojums, bijām 7 cilvēku kompānija. Mums bija lielā telts ar “divām istabām”, es tiešām iesaku! Nu, tas bija mans pirmais festivāls. Par telšu pilsētuņu pirmās domas - “kultūršoks + kā es te izdzīvošu 3 dienas???,” bet pie trokšņa, dīvainiem cilvēkiem, alkohola, zāles pīpētājiem utml. var ātri pierast. Tur tāds draudzīgs burbulītis bija beigās, ja kaut ko vajag jebkam vari pajautāt, visi draudzīgi (droši vien vielu ietekme to izskaidro). Vismaz tā bija mana pieredze. Vienai gan neiesaku kaut kur doties, vienmēr vismaz 1 draudzeni pie rokas, jo džeki tur daži labi ļoti izmisuši un velk pie sevis utml. Mūs neapzaga (bet notiek zagšanas utt.). Kad atbraucu mājās jutos bēdīga, jo tās 3 dienas bija tik piedzīvojumu, smieklīgu atgadījumu pilnas, ka pēc tam bija tāds tukšums. Satiekoties ar Summersound bariņu atmiņas tiek visu laiku pieminētas katrā satikšanās reizē. Ir tā vērts. Labāk telšu pilsētiņā, jo man liekas, ka tur var sajust to īsto festivālu. Pēc tam sapratīsi kāpēc.
* šogad es negribu braukt, jo man gribas, lai tās foršās atmiņas paliek un negribas sabojāt, ja, nu, šogad vairs nav tas + arī kompāniju neizdevās tā arī savākt. Iespējams nākamgad domāšu citādāk.
Ā, un, ja esi attiecībās varbūt vajag pārrunāt uzvedību utml., kas ir ok, kas nav, lai nav drāmas un sabojātas dienas, jo bieži varēja novērot nelaimīgus, dusmīgus pārus.
30.06.2022 20:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)