Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Auto vadīšana un veselības problēmas

 
Reitings 48
Reģ: 17.06.2022
Situācija tāda, ka cilvēks (pirmspensijas vecuma, ap 60), iespējams kādu veselības problēmu dēļ slikti vada auto, bet dara to katru dienu. Ļoti izklaidīgs, neuzmanīgs, avārijas situācijas ir ikdiena, reālas avārijas ir 2-3 gadā, pārsvarā sīkas, bet viena nopietna un vēl viena ļoti nopietna ar cietušiem- pats un pasažieris (tas gan viegli). Bet nav mācība arī pēc tās, brauc kā braucis. Iespēju robežās tuviniekiem melo un avārijās savu vainu noliedz.
Man ir bail par to cilvēku un arī par apkārtējo drošību. Šķiet, ka viss ir tikai laika jautājums, kad tas notiks, man būs pārmetumi- kāpēc nerunāju par to. Bet mācīt cilvēku tādos gados arī man negribas, uztvers ne tā.
Ko darīt - runāt vai nē un kā?
29.06.2022 20:15 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Protams, ka runāt ar to cilvēku. Vienalga cik gadu,, ja apdraud apkārtējo un savu drošību tad ir kaut kas jāsaka. Nav ko kautrēties un saki. Tas būtu tā pat kā kādam atļaut braukt dzērumā.
Tāpēc jau uz ielām ir tādi kā tas kurš iebrauc maratona laikā uz ceļa vai tas kur nobrauca cilvēku uz Lāčplēša ielas krustojuma un pat nepamanīju.
29.06.2022 20:25 |
 
Reitings 48
Reģ: 17.06.2022
Esmu runājusi tikai caur puķēm- varbūt tev nevajag uzņemties tik daudz, piekopt mierīgāku dzīvesveidu utt., jo pārsvarā brauc darba dēļ, lai nopelnītu vai izpalīdzot citiem- ko aizvest, atvest. Kad zvanu, vienmēr pajautāju vai nav pie stūres, jo arī tas niķis ir. Nezinu kā vēl runāt, lai neaizvainotu.
29.06.2022 20:36 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3721
Reģ: 31.10.2010
Mazāk domāt par aizvainošanu un atņemt mašīnu, lai tiepšam nesanāk mūža nogali pavadīt cietumā, kad kādu nāvējoši notrieks.
29.06.2022 20:46 |
 
Reitings 10693
Reģ: 05.03.2020
Šī ir tik sāpīga tēma. Mums pagalmā ir tieši tāds pats kadrs, tikai viņam ir 87 vai jau 88 gadi!!! Apskrāpē mašīnas visiem, labi, ja uzreiz pamana, mūsu tai skaitā bija cietusi, esam pildījuši saskaņoto, esam citam kaimiņam teikuši, ka viņā arī iebrauca (vēl viens saskaņotais), bet cilvēks nekā - turpina braukt un pat nesaprot, ka kādam rada neērtības (jāvaktē, kad sāk kustēties), jo viņš jau fiziski vairs neredz/nejūt, ka saskaras ar citām mašīnām. Es nesaprotu, kā viņam ir izieta veselības pārbaude un kas to ir iedevis.
Parkošanās ir vesela izrāde, var tukšā pagalmā krietnu pusstundu turp šurp braukāt līdz noparkosies. Runāt nav jēgas, ir runāts gan mierīgā, gan agresīvā tonī - tas ir krievu opis, kuram pašam ir savs viedoklis par visu un arī atvainoties par sabojātu mašīnu viņš nemaz neprot.
29.06.2022 21:38 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits