Sofia Stuzhuk

 
Reitings 4
Reģ: 25.06.2022
Ko domājat par Sofijas šķiršanos ar latvieti? Viņs bija precējies?
25.06.2022 18:19 |
 
Reitings 3178
Reģ: 08.09.2015
Es teikšu arī, ka tā naudas summa ir izdomāta, mēs neesam tā taupīgākā ģimenīte, uz 3 bērniem tērējam daudz, privātā skola, dārziņi, treniņi, ēšanai naudu netaupam, par dzīves vietu aiziet paliela summa, izbraucieni, apģērbs katru mēnesi kādam kaut kas janopērk, tad vēl manas visas sieviešu padarīšanas, nu daudz dažādi izdevumi vēl plusā, ārsti, ja vajadzīgi, apdrošināšanas utt., bet mums summa pietuvinās 10tk mēnesi, tad nezinu, kur viņa vēl pamanās iztērēt 5-10tk vairāk. No otras puses, man jau liekas, ka mana ģimene ir izšķērdīga, tad tur vispār trūkst vārdu, kaut gan izklausās tomēr pēc kaut kādas fantāzijas, lai paspīdētu mēdijos.
24.04.2023 11:49 |
 
Reitings 205
Reģ: 05.04.2023
Man viņa liekš dīvaina būtne. Visu laiku bāž tik iekšā es pēc 4 dzemdībām stundu dienā vingroju.
Pat ārsti neļauj slodzi kādu laiku kamēr organisms atpūšas saiet vietās.
Dzemdības taču nav aiziet uz kino.
Un vēl man liekas būs kāda treniņu programma, slaida dienu pēc dzemdībām.
24.04.2023 11:58 |
 
Reitings 3061
Reģ: 29.12.2022
Bambusiks @ 24.04.2023 11:58
Man viņa liekš dīvaina būtne. Visu laiku bāž tik iekšā es pēc 4 dzemdībām stundu dienā vingroju.
Pat ārsti neļauj slodzi kādu laiku kamēr organisms atpūšas saiet vietās.
Dzemdības taču nav aiziet uz kino.
Un vēl man liekas būs kāda treniņu programma, slaida dienu pēc dzemdībām.
kāpēc tu domā,ka viņa ko darīs ar ārsta rekomendācijām? Te mēs visu par visu izprasam ārstam,bet viņa klausās savu ķermeni🤣🤣 nav jau ne vainas,tikai viņa ir aizgājusi galējībās. Viņa pilnīgi dzīvo savā pasaulē un savā burbulī. Man agrāk viņa ļoti patika, katru storiju klausījos ar interesi, bet jau labu laiku es skatos un nesaprotu, kas un kad viņai tā izskaloja smadzenes? Viņai par visu,kas notiek ir kaut kāds savs kosmiskais skatījums,kuru saprot manliekas tikai viņa.
Bet vismaz beidzot Antona meitiņu sākusi ģērbt līdzīgi kā savējos vai pat vienādi apģērbj, savādāk tā nabadzīte vienmēr kā pieklīdenis skraidīja.
24.04.2023 12:09 |
 
Reitings 87
Reģ: 20.04.2023
magdalena333 @ 24.04.2023 11:49
Es teikšu arī, ka tā naudas summa ir izdomāta, mēs neesam tā taupīgākā ģimenīte, uz 3 bērniem tērējam daudz, privātā skola, dārziņi, treniņi, ēšanai naudu netaupam, par dzīves vietu aiziet paliela summa, izbraucieni, apģērbs katru mēnesi kādam kaut kas janopērk, tad vēl manas visas sieviešu padarīšanas, nu daudz dažādi izdevumi vēl plusā, ārsti, ja vajadzīgi, apdrošināšanas utt., bet mums summa pietuvinās 10tk mēnesi, tad nezinu, kur viņa vēl pamanās iztērēt 5-10tk vairāk. No otras puses, man jau liekas, ka mana ģimene ir izšķērdīga, tad tur vispār trūkst vārdu, kaut gan izklausās tomēr pēc kaut kādas fantāzijas, lai paspīdētu mēdijos.
man tas pats. Tiešām manas ģimenes tēriņi ir lieli. Jo uzturu diezgan daudz cilvēku savā lokā,bet vienalga nekad nav bijusi šāda summa. Pat treknajos gados ar māju Jūrmalā un baseinu. Tad vai nu ir ļoti cītīgi jāceļo.
24.04.2023 14:56 |
 
Reitings 6002
Reģ: 17.03.2023
Kas viņai ir ka mūžīgi raud. Lai aiziet pie psihologa un saved savu galvu kartībā, pēdējā laikā sākusi runāt kaut kādus pilnīgos murgus.
24.04.2023 22:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits