Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Bērnība

 
Reitings 2
Reģ: 20.06.2022
Hey, problēma sekojoša. Man ir 20. Jau 3 gadus nedzīvoju ar vecākiem. Kamēr citi bērni bērnībā priecājās par to, ka vecāki viņus kaut kur aizveda uz foršu vietu vai uzdāvināja ko foršu, pateica ko jauku tikmēr mans bērnības vislielākais prieks bija par to, ka vecāki jau veselas 30minūtes nav skandalējuši mājās. Strīdi bija katru dienu, visus 17 gadus cik tur dzīvoju. Tika plēsti trauki, skaļas bļaušanas, apsaukāšanas utt. Un kad vecāki pēc sava strīda bija dusmīgi, tad vienmēr izgāza dusmas arī uz mani, lai gan es biju tikai mierīgs, nevainīgs bērns. Es nekad nebiju apskauta, sabučota, man nekad nebija pateikts kas jauks, bet tagad man ir puisis, kurš ir nereāli mīļš lieliskā ģimenē audzis, bet es neesmu pieradusi pie tik mīļas attieksmes un tāpēc man ir grūti to mīļumu sniegt viņam. Nezinu ko darīt
20.06.2022 12:38 |
 
Reitings 236
Reģ: 01.01.2020
Šie ņēmās tāpēc, lai mājās, vai dzīvoklī nekas nebūtu jādara.
Tāpēc, ka darīt šie neko negrib.
Iet runa par kaut kādiem saimnieciskajiem darbiem un tā.
Nu,
nezinu man sakāptu spiediens no bļaušana kā tādas.
20.06.2022 12:45 |
 
Reitings 2
Reģ: 20.06.2022
woman_wonderland @ 20.06.2022 12:43
https://forums.dieviete.lv/forums/topic/223678-problemas-gimene/ atkal tu?

Tikko izlasīju. Nē, tā ir 17 gadīga meitene ar citu situāciju, bet man ir 20 un es līdz 17 gadiem dzīvojusi biju pie vecākiem, tāpēc varbūt Tev šķita līdzīgi
20.06.2022 12:47 |
 
Reitings 184
Reģ: 13.06.2022
Jā, ir tādi cilvēki, kuriem ir grūti sniegt mīļumu otram attiecībās, ja viņi nav iepriekš to saņēmuši ģimenē, jo viņi vienkārši nav pieraduši pie mīļuma. Bet domāju, ka ja Tu izstāstītu šo puisim, tad viņš Tevi atbalstītu un ar laiku Tu pierastu pie mīļuma sniegšanas. Viss būs labi😊
20.06.2022 13:07 |
 
Reitings 44
Reģ: 30.05.2013
Hey!
Tas, ka Tu apzinies, ka nespēj saņemt mīļumu jau ir puse no uzvaras. Tavs prāts neizmainīsies vienas dienas laikā, pat ne mēneša vai gada. Iesaku tev pavadīt vairāk laika ar drauga ģimeni un radiem! Galvenais nepaliec tāda pati kā vecāki, kurus redzēji un tad jau viss sastādies savās vietās. Cilvēks ir būtne, kas spēj diezgan labi pielāgoties jauniem apstākļiem, un ja Tev priekšā būs labs paraugs, tad tas notiks, bet pēc kāda laika. Esi atvērta un nelaid prātā negācijas. Protams, esi arī vērīga un nelaid garām saraknos karodziņus(ja tādi ir), bet kopumā uzņem sevī tikai to, kas padara tevi labāku!
20.06.2022 13:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits