Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ausis

 
Reitings 13
Reģ: 08.06.2022
Čau! Jau pailgu laiku mani nomāc viena problēma. Man tāda sajūta, ka man ausī svilpo vējš 😄 Nezinu kā aprakstīt to skaņu, kas tur notiek, bet kreisajā ausī 24/7 ir kaut kāda tāda skaņa, visvairāk to es dzirdu klusumā un naktīs, kad dodos gulēt, skaņa baigi traucē. Pierakstījos pie LOR, bet baigi gara rinda, līdz augusta vidum jāgaida. Jums tā ir bijis ar ausi? Iedomājos varbūt tas no tā, ka man ir baigi liels austiņu klausīšanās stāžs un varbūt no tā izveidojušies sēra korķi, es nezinu.
P.s. Ik pa laikam no straujām kustībām man ir signāls ausī, tas mani vispār biedē
20.06.2022 12:18 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Nu iespēja ir daudz. Sākot ar ausu korķiem un beidzot ar to ka blakus ausīm asinsvados ir izveidojušās pangas un asinīm plūstot garām rada skaņu.
Noteikti gaidi LOR pierakstu un ar pašdarbību neaizraujies. Iebakstīsi sēra korķi vēl dziļāk vai dabūsi iekaisumu ausī. Vienīgi vari nopritk cerustop aptiekā un iepielināt un varbūt korķis iznāks. Man to ieteica LOR, ja ir tāda sajūta ka kut kas ausī, bet ausu kociņu nekāda gadījumā.
Man vienu laiku bija tāda kā jūras skaņa ausī pēc peldēšanas kura nepārgāja ilgu laiku. Aizgāju pie LOR un bija sēra korķis un ūdens no peldēšanās. Iztīrīja korķi, izrakstīja pilienus lai nerodas iekaisums.
20.06.2022 12:25 |
 
Reitings 13
Reģ: 08.06.2022
YaeMiko @ 20.06.2022 12:25
Nu iespēja ir daudz. Sākot ar ausu korķiem un beidzot ar to ka blakus ausīm asinsvados ir izveidojušās pangas un asinīm plūstot garām rada skaņu.
Noteikti gaidi LOR pierakstu un ar pašdarbību neaizraujies. Iebakstīsi sēra korķi vēl dziļāk vai dabūsi iekaisumu ausī. Vienīgi vari nopritk cerustop aptiekā un iepielināt un varbūt korķis iznāks. Man to ieteica LOR, ja ir tāda sajūta ka kut kas ausī, bet ausu kociņu nekāda gadījumā.
Man vienu laiku bija tāda kā jūras skaņa ausī pēc peldēšanas kura nepārgāja ilgu laiku. Aizgāju pie LOR un bija sēra korķis un ūdens no peldēšanās. Iztīrīja korķi, izrakstīja pilienus lai nerodas iekaisums.

Ausis labāk netīrīt ar ausu kociņu?
20.06.2022 12:28 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Amucis @ 20.06.2022 12:28

Ausis labāk netīrīt ar ausu kociņu?

Protams nē! Ausis jātīra tik tālu cik ieiet mazais pirkstiņš. Visi LORi lamājas par to ka tie kociņi nav ausīm domāti un padara visu tikai sliktāku.
20.06.2022 12:31 |
 
Reitings 3650
Reģ: 01.03.2022
Varbūt zirneklis migu ieperinājis
Pameklē varbūt ir citās vietās dakteri, kuri var pieņemt ātrāk. Pasaki, ka ir steidzami.
20.06.2022 12:59 |
 
10 gadi
Reitings 1165
Reģ: 18.08.2011
Tinīts, ausu korķis, vis kaut kas var būt.
20.06.2022 13:00 |
 
Reitings 184
Reģ: 13.06.2022
Dalia @ 20.06.2022 12:59
Varbūt zirneklis migu ieperinājis
Pameklē varbūt ir citās vietās dakteri, kuri var pieņemt ātrāk. Pasaki, ka ir steidzami.

Tā tas nestrādā pateikt "man ir steidzami un vienalga, ka citiem cilvēkiem arī vajag ārstu un man vienalga, ka ārsts ir aizņemts" 😄 Tāda ir skarbā realitāte, ka rindās ir jāgaida, ja vien nav mirstamā kaite. Un par zirnekli ir pilnīgas muļķības. Beidziet biedēt cilvēku
20.06.2022 13:05 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)