Kārtot pēc: jaunākā, vecākā

Aerogrila jeb Air Fryer receptes

Reitings 259
Reģ: 12.04.2018
Čau, meitenes!
Nu jau aerogrils kļuvis aprunātāks, un arī interneta dzīlēs arvien vairāk receptes var atrast, ja labi grib, taču vēršos pie jums ar jautājumu - ko tad gatavojat?
Priecāšos, ja atstāsiet zem šī raksta receptes, idejas, un tēma kalpos kā lieliska vieta, kur iegriezties, lai smeltos gatavošanas idejas.
Pati esmu pat cepeti cepusi, cīsiņi mīklā arī izdevās superīgi! Taču prasās vēl kaut ko interesantāku bez tā un frī, kartupeļu daiviņām, vistiņām. Āa, vēl lazanja manā kontā, tā arī bija ļoti laba!
18.06.2022 22:32 |

Reitings 304
Reģ: 27.02.2022
Keksiņi (parasti cepju uz zemākās temperatūras nekā norādīts), cepumi ar šokolādes gabaliņiem, citronu kūka. Viss atkarīgs no tā cik lielas ietilpības ierīce. Man ieiet 20 cm apaļā kūku panna. Receptes no interneta kā kuru reizi.
Esmu mēģinājusi taisīt picas, bet kaut kā apakšā mīkla neizcepjas, varbūt neesmu uzlikusi pareizo režīmu.
18.06.2022 23:41 |

Reitings 459
Reģ: 04.03.2016
Man ir jautājums - kā jūs zināt uz cik grādiem cept? Vai liekat tādus, kādus liktu ja ceptu cepeškrāsnī?
25.06.2022 11:17 |

Kārtot pēc: jaunākā, vecākā

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!

vairāk  >

Aptauja

Vai Tu atbalsti iespēju uzdot jautājumus dažādu jomu speciālistēm šeit pat forumā?
  • Jā, laba ideja
  • Nē, nevajag
  • Nezinu, nav viedokļa