Krišnas iedomīgi?

 
Reitings 380
Reģ: 09.05.2022
Sveikas, man pārdomas un labprāt dzirdētu viedokļus , jo varbūt kļūdos. Stāsts par Kuģu ģimeni , sekoju līdzi skatos un domāju, vai tiešām tur nav dubultie standarti, jo no vienas puses askēze , piezemētiba utt , bet pretī kuģa dārgie kaudzēm apavi, sievas kleitas no 100 EUR uz augšu , apple datori pulksteņi un varētu skaitīt un skaitīt… tāpat rāda bērnu ballīti un stāsta , ka redz ejot uz krišnu ballītēm viss labi un bērni skatoties visu tikai par un ap krišnu bet mūsu parasti bērni skatoties spaidermenus un citus jokaiņus (manuprāt šis ir iedomīgi teikt , varbūt tieši bērniem skalot smadzenes un nerādīt neko ārpus savas sektas liekas slimāk) Ienākt ballītē un teikt ka fu par laimi uz galda nav līķu (vai šis nav iedomīgi un nepieklājīgi ? ) nu pats tak ir ēdis gaļu un ja citi respektē viņa ēšanas kultūru tad lūdzu respektē citus arī. Es vēl varētu uzskaitīt izteicienus un uzvedību kas neiet kopā manuprāt ar krišnaītu dzīvošanu un to piezemētību kādam pēc būtības ja jau Tu tik traki sludini un tici vajadzētu būt. Vai es kļūdos un kaut ko nezinu par Krišnaītu dievību ticību tam un kultūru kā tam vajadzētu izskatīties , bet manuprat tomēr ne tik augstprātīgi .
13.06.2022 20:42 |
 
Reitings 380
Reģ: 09.05.2022
woman_wonderland @ 14.06.2022 09:00
Zuziii, nu tu jau arī. no viena uģa kuģa spried par pārējiem un krišnaītu ticību kā tādu? arī diez ko skaisti un gudri nav no tavas puses. atrodi kādu citu no kā ''iedvesmoties'' vai paskatīties kā tur norit visas štelles. uģis ir viens no populārākajiem slavētājiem tur, bet nav jau vienīgais.

Varbūt nepareizi izteicos ok nav visi tādi , vet viņš grozi kā gribi Latvijā ir Krišnu seja un pats teica ka vienā sērijā ka bez maz galvenais un braukāja ar tīri jaunu/dārgu bembi meklēt sev zemi kur būvēt māju Krišnām , tādēļ uzskatu , ka viņam vajadzētu runāt bez nosodījuma un ievadīt savā ticībā ar pamatojumu . Ar agresiju nekad nepanākt neko labu ( pasakot ka fui Tu jau sliktāks jo līķus ēd vai Tavam bērnam sudainas ballītes jo spidermens nevis Krišnas tēma )
14.06.2022 12:19 |
 
Reitings 380
Reģ: 09.05.2022
Kā vispār viņa bērni taisās funkcionēt Latvijas sabiedrībā jo būsim reāli mēs neesam tie pieņemošākie un skolā ar palagu aptītu ap vidukli diez ko citi bērni nepieņems , tādēļ es atbalstu var kalpot Dievam un rīkoties atbilstoši bet nevajag būt divkošiem un tajā pat laika taisīt Lāča pakalpojumu bērnam jo diez vai spēs nez cik paaudzes dzīvot izolācijā maskačkā .
14.06.2022 12:21 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
nu tas bmw jau nav viņa un beigās vispār nesapratu vai kuģis nolika tās tiesības vai nē?
zemei kādus sponsorus piesaistīs. es viņa izteicienus uztveru kā viņa humoru, kurš nudien ir citādāks. tādi kā ļaunie jociņi uģa kuģa gaumē :D
14.06.2022 12:26 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Zuziii @ 14.06.2022 12:19

Varbūt nepareizi izteicos ok nav visi tādi , vet viņš grozi kā gribi Latvijā ir Krišnu seja un pats teica ka vienā sērijā ka bez maz galvenais un braukāja ar tīri jaunu/dārgu bembi meklēt sev zemi kur būvēt māju Krišnām , tādēļ uzskatu , ka viņam vajadzētu runāt bez nosodījuma un ievadīt savā ticībā ar pamatojumu . Ar agresiju nekad nepanākt neko labu ( pasakot ka fui Tu jau sliktāks jo līķus ēd vai Tavam bērnam sudainas ballītes jo spidermens nevis Krišnas tēma )

Bet tā jau ir ar visu reliģiju lielajām galvām. Parādi kādu lielās baznīcas mācītāju kurš brauc ar vecu mašīnu un dzīvo pieticīgi. Lien politikā, taisa biznesus un atmazgā naudu caur baznīcu. Viņiem visiem ir dubultie standarti. Kamēr māca saviem sekotājiem būt pieticīgi paši dara pretējo un ir apsēsti ar dieva kompleksu. Tikai savu viedokli uzskata par pareizo un lai gan saka ka dievs ir mīlestība un pieņem visus, bet visu laiku izstumj citādos.
14.06.2022 12:29 |
 
Reitings 106
Reģ: 20.04.2022
Kādreiz pazinu krišnaītu, pilnīgu pretstatu Uģim Kuģim. Tiešām, piezemētu, pieklājīgu cilvēku, kas nekad neizteicās par līķiem uz galda vai supervaroņiem ballītēs. Šajā gadījumā, problemātisks ir cilvēks nevis ticība.
14.06.2022 13:26 |
 
Reitings 380
Reģ: 09.05.2022
zumzums @ 14.06.2022 13:26
Kādreiz pazinu krišnaītu, pilnīgu pretstatu Uģim Kuģim. Tiešām, piezemētu, pieklājīgu cilvēku, kas nekad neizteicās par līķiem uz galda vai supervaroņiem ballītēs. Šajā gadījumā, problemātisks ir cilvēks nevis ticība.

Es tikai ceru ka kādreiz pienāks tas brīdis kad Krišnas aizrādīs Kuģim lai nezākā viņu ticību ar savu augstprātību un to nenormālo kičošanos cik šis svarīgs un īpašs . Man viņu vietā būtu kauns jo negribētu lai nes tautās par manu ticību ko galīgi pretēju . 🤦🏽‍♀️
14.06.2022 14:00 |
 
Reitings 336
Reģ: 29.07.2020
Zuziii @ 14.06.2022 12:21
Kā vispār viņa bērni taisās funkcionēt Latvijas sabiedrībā jo būsim reāli mēs neesam tie pieņemošākie un skolā ar palagu aptītu ap vidukli diez ko citi bērni nepieņems , tādēļ es atbalstu var kalpot Dievam un rīkoties atbilstoši bet nevajag būt divkošiem un tajā pat laika taisīt Lāča pakalpojumu bērnam jo diez vai spēs nez cik paaudzes dzīvot izolācijā maskačkā .

Viņa bērni mācīsies mājmācībā.
14.06.2022 14:05 |
 
Reitings 380
Reģ: 09.05.2022
Labi lai vai kā ko viņš dara mājās un kā uzvedas un runā vienalga , bet publiski izteikties nievājoši un ejot ciemos uzvesties augstprātīgi tā teikt kā viņš pats sevi gribētu redzēt krišnaītu sūtnim nu nav pareizi . Bija gadījies iemaldīties vienā no tā saucamajām sektām kā prieka vēsts un pat tur mācītājs runāja muļķības ka sieva ir vīra kalpone bez maz bet pat to mācēja pastāstīt no bībeles viņu ticības prizmas utt nu tā bez augstprātības un riebīgās frāzēm (protams tas ir garām un izrauts no konteksta ) bet jā man liekas ka viņš pats nesaprot to ticību pie kuras pieder zin ka ar acīm nevar ēst un tik maļ vienu un to pašu a paskaidrot kādēļ nejēdz . Tā jau saka ja Tu saproti lietu kādu Tu to mācēsi paskaidrot vienkāršā valodā un kuģis par savu ticību nejēdz paskaidrot tikai aizvaino citus ar dzēlībām .
14.06.2022 17:21 |
 
Reitings 106
Reģ: 20.04.2022
Pašas dāmas glorificēja Kuģi, nebaidoties saviem vīriem stāstīt, ka sieviete ir dieviete, kas jāciena, kam nevajag uzkraut mājas darbus, kas jāpadara laimīga ar vārdiem utt. Un ko mēs redzam patiesībā? Uģis Kuģis pats ir pretstats tam, ko viņš sludina.
Nedomāju, ka viņš neizprot savu ticību. Drīzāk vienkārši ir nepieklājīgs.
14.06.2022 18:11 |
 
10 gadi
Reitings 1908
Reģ: 23.04.2011
Ja tieši par Kuģi, tad es biju šokā, ka viņš nevar paskatīties uz savu sievu, kad viņa zīda bērnu. Wtf?
14.06.2022 21:26 |
 
Reitings 380
Reģ: 09.05.2022
kuuuuka @ 14.06.2022 21:26
Ja tieši par Kuģi, tad es biju šokā, ka viņš nevar paskatīties uz savu sievu, kad viņa zīda bērnu. Wtf?

Šis arī likās dīvaini, jo tur es tā saprotu nekāda sakara ar ticību viņam reāli tas liekas fui krūts barošana , bet kas jādara tas jādara, tā no viņa varēja saprast . Saprastu ja plikumu būtu bet kad viņa parka baroja tur ne grama plikuma nav un redz sievietēm šis process būtu jāslēpj un jānolien stūrī lai neviens neredz nav ko te propogandēt publisku krūts barošanu utt likās nu gan skarbi …
14.06.2022 21:55 |
 
Reitings 984
Reģ: 09.08.2014
Zuziii @ 14.06.2022 21:55

Šis arī likās dīvaini, jo tur es tā saprotu nekāda sakara ar ticību viņam reāli tas liekas fui krūts barošana , bet kas jādara tas jādara, tā no viņa varēja saprast . Saprastu ja plikumu būtu bet kad viņa parka baroja tur ne grama plikuma nav un redz sievietēm šis process būtu jāslēpj un jānolien stūrī lai neviens neredz nav ko te propogandēt publisku krūts barošanu utt likās nu gan skarbi …

Es to sēriju tik pa ausu galam dzirdēju, bet viņš salīdzināja ar govi. Sorry, viņš ir pilnigs dolbajobs.
14.06.2022 22:02 |
 
Reitings 380
Reģ: 09.05.2022
aija93 @ 14.06.2022 22:02

Es to sēriju tik pa ausu galam dzirdēju, bet viņš salīdzināja ar govi. Sorry, viņš ir pilnigs dolbajobs.

Tieši tā un izskatījās ka viņš meklēja atbalstu sievā, ka no sērijas vai ne sievietei jānolien stūrī kad dara to preteklību - baro ar krūti ) un sieva tāda samulsusi “nē nu nav jau speciāli jālien visiem acīs , tāda nezin ko atbildēt …😖
14.06.2022 22:13 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
zumzums @ 14.06.2022 13:26
Kādreiz pazinu krišnaītu, pilnīgu pretstatu Uģim Kuģim. Tiešām, piezemētu, pieklājīgu cilvēku, kas nekad neizteicās par līķiem uz galda vai supervaroņiem ballītēs. Šajā gadījumā, problemātisks ir cilvēks nevis ticība.

.
17.06.2022 04:39 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
zumzums @ 14.06.2022 13:26
Kādreiz pazinu krišnaītu, pilnīgu pretstatu Uģim Kuģim. Tiešām, piezemētu, pieklājīgu cilvēku, kas nekad neizteicās par līķiem uz galda vai supervaroņiem ballītēs. Šajā gadījumā, problemātisks ir cilvēks nevis ticība.

Viņam, ir sava taisnība par to visu ,bet pārējiem cilvēkiem,kas nav līdzīgi viņam nepatīk tas ,kas atšķiras no pelēkās masas ,šajā gadījumā viņa izteicieni !
17.06.2022 04:55 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits