Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Radās jautājums

 
Reitings 184
Reģ: 13.06.2022
Man radās jautājums. Kad jūs iepazīstaties ar jauniem cilvēkiem (gan ar sievietēm, gan ar vīriešiem) kas ir tas vizuālajā tēlā, kas jūs atbaida un kas ir raksturā/attieksmē kas jūs atbaida? Gan vīriešos, gan sievietēs.
13.06.2022 18:52 |
 
Reitings 4122
Reģ: 01.03.2022
Rupja valoda un valodas stils kopumā, žestikulācija. Tas cik sakopts ir cilvēks. Kā sevi pasniedz. Drēbju stāvoklis. Kopts kopskats vai kā no miskastes izvilcies par visu vienalga.
13.06.2022 18:55 |
 
Moderators
Reitings 4627
Reģ: 13.11.2016
Te citā tēmā bija piemērs, ka vīrietis nav fiziski pievilcīgs, jo netīra zobus. Higiēnas normu neievērošana, arī smēķēšana, manās acīs vīrieti padara pavisam nepievilcīgu.
13.06.2022 18:56 |
 
Reitings 64
Reģ: 30.10.2021
Mani visvairāk atbaida puņķis bārdā un kaka uz deguna. Un īstenībā, ja tā padomā, tad arī apgrieztais variants. Un arī dubultais variants, ka kaka ir gan uz deguna, gan bārdā. Es nezinu, kā kaut kas tāds vispār var rasties, bet ja es to redzu, es ar Tevi negribu pārmīt ne vārda, ja netīra Tev bārda. Un/vai deguns. Visur citur nedaudz šaizes gan ir absolūti pieņemami. Tāda ir dzīve.
13.06.2022 18:59 |
 
Reitings 139
Reģ: 13.06.2022
Gan sievietēs, gan vīriešos mani atbaida tas, ja ir nekopti nagi, nemazgāti mati, netīras drēbes vai traki saburzītas drēbes, nepatīkama smarža, higiēnas neievērošana. Raksturā - divkosīgums, iedomīgums, baumošana, rupjības, nepieklājīgums
13.06.2022 18:59 |
 
Reitings 116
Reģ: 10.06.2022
Ja nevar elementāri sevi sakopt - nomazgāties, sakopt nagus, izmazgāt zobus, tad nu tas ir liels fuj. Nepatīk vulgāri, nepieklājīgi cilvēki
13.06.2022 19:04 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Liekais svars/izskats meitenēm.
13.06.2022 19:31 |
 
Patīk
Reitings 2084
Reģ: 22.05.2019
Ja neievēro elemtāru higiēnu,netīrs apģērbs,nekopts izskats.
Atbaida arī vulgārie, bravūrīgie un nepieklājīgie.
13.06.2022 20:52 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
''Atbaida'' nekopts izskats un nepieklājīga uzvedība
14.06.2022 09:02 |
 
Reitings 512
Reģ: 04.03.2016
Atbaida attieksme, kad cilvēkam acīmredzami sakāpusi debesīs pašpārliecinātība. Nepatīk, ja cilvēks jokojot aizskar kādu citu. Pārāk vulgāri, skaļi, nekopti cilvēki.
14.06.2022 12:30 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Nepatīk skaļi, iedomīgi cilvēki. Par to ārējo izskatu mazāk vai vairāk vienalga.
14.06.2022 12:34 |
 
Reitings 15
Reģ: 18.05.2022
Nevaru atrasties viena telpa ar cilvekiem, kuru milakais temats ir vini pasi, un kas visu laiku partauc, runa par virsu. Vai ari parlieku paparliecinati cilveki.
Izskata zina - nekartigi cilveki, kas staiga nevizhiga paskata, netiriem nagiem vai ari sievietes, kas ir parlieku daudz izmantojusas kosmetiku, tadas, kuram ir pieaudzetas skropstas pa pus seju. Viriesos, man personigi nepiesaista parak siiki, isi, tievi, un nekad nevaretu satikties ar cali, kas aiz katra varda lamajas vai kam smird elpa. Ka ari nevaretu but ar virieti kas regulari dzer vai smeeke.
14.06.2022 20:10 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Laimuciiits @ 13.06.2022 18:52
Man radās jautājums. Kad jūs iepazīstaties ar jauniem cilvēkiem (gan ar sievietēm, gan ar vīriešiem) kas ir tas vizuālajā tēlā, kas jūs atbaida un kas ir raksturā/attieksmē kas jūs atbaida? Gan vīriešos, gan sievietēs.

Pirmkārt, runāšu tikai par tām lietām, kuras cilvēks ir spējīgs ietekmēt, citādi šai diskusijai var potenciāli būt pretējs efekts cerētajam.
"Atbaida" attiecībā uz sievietēm interpretēšu kā - nešķiet piemērotas ilgtermiņa attiecībām, jo tas nebūt nenozīmē, ka es obligāti ar tādiem cilvēkiem vispār nekomunicētu. Sievietes: vizuālajā tēlā atbaida tetovējumi, pīrsingi, krāsoti mati (ja es par to uzzinu), pilnībā ar grimu nomālēta seja, elementāras higiēnas neievērošana un liekais svars. Attieksmē: fэministiski uzskati, augstprātība, nepacietība, neiecietība, elementāru analizēšanas spēju trūkums, seksuāla izklaidība un vīrišķība.
Attiecībā uz vīriešiem "atbaida" interpretēšu kā - nešķiet piemēroti draudzībai/sadarbībai. Vīrieši: vizuālajā tēlā atbaida elementāras higiēnas neievērošana un ēdiena drupačas bārdā (ja tāda ir), kad esam publiskā vietā. Attieksmē: fэministiski uzskati, augstprātība, nepacietība, neiecietība, elementāru analizēšanas spēju trūkums, sievišķība.
14.06.2022 20:57 |
 
Reitings 248
Reģ: 08.11.2021
Ja es redzu kādu vīrieti stāvam dzerot kafiju un smēķējot, pilnīgi šermurmuļus uzdzen, vēl it īpaši, ja izskalo muti ar kafiju, brrr😅😖
14.06.2022 21:16 |
 
Reitings 2067
Reģ: 26.11.2021
Profesionālais kretīnisms- skatos mutē un vērtēju zobus, cik “tīra” dikcija, valoda kā tàda, balss tembrs. Vai runā rupji un vulgāri vai prot izteikties.
14.06.2022 21:16 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Atbaida - netīrība pret sevi un apkārtējo vidi, ja vārdi neatbilst darbiem un izlikšanās par to, kas tu neesi.
14.06.2022 21:53 |
 
Reitings 23
Reģ: 13.05.2022
Ja cilveekam ir liekais svars tas uzreiz paraada ka vins ir nekopts, jo cmoon var aiziet uz zaali un nomest to svaru un veel pumpas , reaali ir tik daudz liidzeklu lai tiktu valaa no pumpaam . Veel man besii ka redzu daudzus, kuri vairaakus gadus staigaa vienaa apgeerbaa , man skolaa bija skolotaaja, kurai visus gadus bija viens un tas pats dzemperis. Ok, saprotu, ka ne visiem ir nauda, bet nu dzemperi jaunu jau var atlauties . Nu veel nepatiik nepatiikama smaka no cilveeka , netiiri nagi gan sievieteem gan viiriesiem un veel sievietei ja ir nenolakoti nagi , reaali var aiziet uz salonu sakopt nagus vai vnk maajaas nolakot
15.06.2022 11:44 |
 
Reitings 184
Reģ: 13.06.2022
Renaatiite @ 15.06.2022 11:44
Ja cilveekam ir liekais svars tas uzreiz paraada ka vins ir nekopts, jo cmoon var aiziet uz zaali un nomest to svaru un veel pumpas , reaali ir tik daudz liidzeklu lai tiktu valaa no pumpaam . Veel man besii ka redzu daudzus, kuri vairaakus gadus staigaa vienaa apgeerbaa , man skolaa bija skolotaaja, kurai visus gadus bija viens un tas pats dzemperis. Ok, saprotu, ka ne visiem ir nauda, bet nu dzemperi jaunu jau var atlauties . Nu veel nepatiik nepatiikama smaka no cilveeka , netiiri nagi gan sievieteem gan viiriesiem un veel sievietei ja ir nenolakoti nagi , reaali var aiziet uz salonu sakopt nagus vai vnk maajaas nolakot

Skumji, ka Jūs esat apdalīta ar intelektu. Ja jums nepatīk liekais svars, tad tā ir gaumes lieta, bet saukt lieko svaru par nekoptu ir absurdi. Es gadu atpakaļ pirms notievēšanas svēru 100+kg, bet tas nenozīmē, ka es biju nekopta. Man bija gan kopti nagi, gan tīri mati, tīras, izgludinātas drēbes, izmazgāti zobi, tīrs ķermenis. Tas, ka cilvēkam ir liekie kilogrami nenozīmē, ka viņš ir nekopts. Nekopti var būt gan slaidie, gan apaļie, tas nav atkarīgs no svara. Un ne visiem ir iespēja aiziet uz zāli un ne visi var notievēt, jo ir cilvēki ar slimībām. Ir stulbi domāt, ka visi apaļie rij tonnu ar bulciņām. Un pumpas arī nav nekoptības pazīme. Pumpas ir no veselības problēmām. Nekoptība ir - netīri mati, netīri zobi, neizgludināts, netīrs apģērbs, slikta smarža, netīri nagi, netīrs ķermenis. Un kāda nozīme cik cilvēks bieži pērk apģērbu? Ja apģērbs ir tīrs un izgludināts, tad nav nozīme, cik vecs tas apģērbs ir. Un nagiem ir jābūt vienkārši tīriem, nagu laka neliecina par sakoptību. Tieciet galā ar savu pašvērtējumu, mīļā.
15.06.2022 11:52 |
 
Patīk
Reitings 685
Reģ: 11.04.2019
Man ļoti nepatīk, ja iepazīstoties, cilvēks izliekas par to, kas viņš patiesībā nav. Skolas laikos arī es, iepazīstoties ar svešiem cilvēkiem, "mētāju pirkstiņus", lai domā, ka esmu "kruta", bet laika gaitā jau viss nāca gaismā, ka esmu pelēkā pele, kuru patiesībā nekad neviens neievēro. Ja jūtu, ka cilvēks jau pašā sākumā tēlo, mēģinu izvairīties.
Par ķermeņa īpatnībām esmu nedaudz vienaldzīga. Man arī ir lielais svars, pumpaina seja, mugura un šad tad man šķiet, ka ar tādiem pat saskan labāk. Katrā ziņā, ar rupjiem cilvēkiem man nav pa ceļam. Varu piekrist arī citu meiteņu komentāriem.
15.06.2022 12:23 |
 
Reitings 116
Reģ: 10.06.2022
Laimuciiits @ 15.06.2022 11:52

Skumji, ka Jūs esat apdalīta ar intelektu. Ja jums nepatīk liekais svars, tad tā ir gaumes lieta, bet saukt lieko svaru par nekoptu ir absurdi. Es gadu atpakaļ pirms notievēšanas svēru 100+kg, bet tas nenozīmē, ka es biju nekopta. Man bija gan kopti nagi, gan tīri mati, tīras, izgludinātas drēbes, izmazgāti zobi, tīrs ķermenis. Tas, ka cilvēkam ir liekie kilogrami nenozīmē, ka viņš ir nekopts. Nekopti var būt gan slaidie, gan apaļie, tas nav atkarīgs no svara. Un ne visiem ir iespēja aiziet uz zāli un ne visi var notievēt, jo ir cilvēki ar slimībām. Ir stulbi domāt, ka visi apaļie rij tonnu ar bulciņām. Un pumpas arī nav nekoptības pazīme. Pumpas ir no veselības problēmām. Nekoptība ir - netīri mati, netīri zobi, neizgludināts, netīrs apģērbs, slikta smarža, netīri nagi, netīrs ķermenis. Un kāda nozīme cik cilvēks bieži pērk apģērbu? Ja apģērbs ir tīrs un izgludināts, tad nav nozīme, cik vecs tas apģērbs ir. Un nagiem ir jābūt vienkārši tīriem, nagu laka neliecina par sakoptību. Tieciet galā ar savu pašvērtējumu, mīļā.

Pilnībā piekrītu Tev. Ir visādi kompleksainie cilvēki, kuri uzskata, ka apaļi cilvēki laikam dušu neapmeklē un automātiski apaļi cilvēki ir neglīti. 😄 Neesmu nekad redzējusi skaistu un laimīgu cilvēku, kurš apsaukātu otru svara dēļ. Svara dēļ otru izsmej parasti dzīves neapmierinātie, kuri paši izskatās kā izdirstas jāņogas, tāpēc savus kompleksus izgāž uz citiem. Gan apaļie, gan tievie cilvēki ir skaisti, tikai gaumes katram ir atšķirīgas un kā vispār kāds var pateikt "Tu esi pārāk resna vai Tu esi pārāk kaulaina". Katra cilvēka svars ir viņa darīšana
15.06.2022 12:28 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Laimuciits
Un ne visiem ir iespēja aiziet uz zāli un ne visi var notievēt, jo ir cilvēki ar slimībām. Ir stulbi domāt, ka visi apaļie rij tonnu ar bulciņām.

Nezinu nevienu maratona skrējēju, kurš būtu resns. Par pārējiem punktiem varētu piekrist.
15.06.2022 12:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)