Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai tas nozīmē, ka mīlestība zudusi?

 
Reitings 33
Reģ: 31.07.2020
Sveikas. Vēlējos dzirdēt kāda cita viedokli par šo.. Baigi gari neizplūdīšu, bet situācija sekojoša - ar vīru esam kopā gandrīz 8 gadus, bet pēdējā laikā neesmu vairs īsti laimīga. Man ļoti daudz kas sāk kaitināt otrā, sāku piekasīties pie sīkumiem, kritizēt un lielāku uzmanību pievērst tam, kas nepatīk viņa rīcībās utt. Arī seksu vairs īsti negribas.. It kā jūtas ir, bet ja tā padomā, varbūt tas ir tikai pieradums?! Es nevaru saprast.. Ir sāpīgi no domas par šķiršanos, raudu jau otro dienu, bet iespējams tur lielāku lomu spēlē tas, ka negribu sāpināt otru cilvēku un žēl viņa. Tiešām grūti saprast savas jūtas...
Vai kādai bijis līdzīgi?
Tikai lūdzu bez negatīviem komentāriem, tā jau grūti pēdējās dienas...
10.06.2022 13:20 |
 
Reitings 3441
Reģ: 01.03.2022
Vai tas nozīmē, ka mīlestība zudusi?

Īsta mīlestība nepazūd. Varbūt romantika, kaisle, intriga pazūd, bet, ja mīl cilvēku, rūpes un gādība vienmēr paliks. Tomēr, tas nav iemesls kāpēc palikt attiecībās un būt nelaimīgai. Dzīve ir pārāk īsa, lai sevi tā mocītu Jūs varat iet šķirtus ceļus, bet tas nenozīmē, ka žēlums pazudīs. Ar laiku aizmirsīsies.
Katrā gadījumā, var jautāt forumā cik vien uziet jautājumus, bet ieklausies savā sirdī un mēģini izrunāties ar savu partneri. Ja jūti, ka jāiet, tad ej. Nemoki otru dzīvojot ar kādu, kurš viņu nenovērtē. Visi ir pelnījuši mīlestību.
10.06.2022 13:39 |
 
Reitings 33
Reģ: 31.07.2020
Dalia @ 10.06.2022 13:39

Īsta mīlestība nepazūd. Varbūt romantika, kaisle, intriga pazūd, bet, ja mīl cilvēku, rūpes un gādība vienmēr paliks. Tomēr, tas nav iemesls kāpēc palikt attiecībās un būt nelaimīgai. Dzīve ir pārāk īsa, lai sevi tā mocītu Jūs varat iet šķirtus ceļus, bet tas nenozīmē, ka žēlums pazudīs. Ar laiku aizmirsīsies.
Katrā gadījumā, var jautāt forumā cik vien uziet jautājumus, bet ieklausies savā sirdī un mēģini izrunāties ar savu partneri. Ja jūti, ka jāiet, tad ej. Nemoki otru dzīvojot ar kādu, kurš viņu nenovērtē. Visi ir pelnījuši mīlestību.

Centāmies arī izrunāties. Minēju tās lietas, kuras man pietrūkst, un tieši kādas viņa rīcības ir novedušas mani līdz tādam stāvoklim, bet viņš īsti neuzskata, ka ir jāmainās. Viņš ir tāds kāds ir, un tur neko darīt.. Arī, piemēram, speciālistu palīdzību viņš pieslēgt negrib, jo psihologus neuztver nopietni..
10.06.2022 14:00 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Šķiries!
10.06.2022 14:40 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Ūdensroze @ 10.06.2022 14:00

Centāmies arī izrunāties. Minēju tās lietas, kuras man pietrūkst, un tieši kādas viņa rīcības ir novedušas mani līdz tādam stāvoklim, bet viņš īsti neuzskata, ka ir jāmainās. Viņš ir tāds kāds ir, un tur neko darīt.. Arī, piemēram, speciālistu palīdzību viņš pieslēgt negrib, jo psihologus neuztver nopietni..

Ja cilvēks negrib neko mainīt savā uzvedībā/darbībās,tad diemžēl būs grūti ko uzlabot attiecībās.
10.06.2022 14:49 |
 
Reitings 234
Reģ: 16.08.2017
Vispār jau īstais cilvēks nepastāv, ar katru būs kāda problēma. Ir ļoti daudz jārunā un jāmācās runāt abiem. Varbūt laika gaitā viņš ir daudz piezīmes tev izteicis vai tādas īsas frāzes, kas bieži vien tomēr paliek kā aizvainojums, no tā rodas šī distancēšanās un to, ka partneri nevēlies. Varbūt arī pati esi izteikusies un nedevusi telpu viņam, kas nozīmē, ka viņš arī ir izbesīts un var pateikt ko nejauku. Kad mani apvaino, apsiež mani, vai neuzklausa, dusmojās ne pa ķeksi, tad man zūd otrā partnerī vīrišķība, es vairs neredzu nekādu vīrišķību un līdz ar to nevēlos seksuāli. Bet ja viņš galu galā nevēlās neko risināt, runāt vai dalīties ar to, kas viņam nepatīk, tad lai iet dirst. Tas ir tik stulbi teikt "es esmu tāds un viss" Tāpēc arī ir tik daudz nelaimīgu pāru.
10.06.2022 21:31 |
 
Reitings 33
Reģ: 31.07.2020
Meitene. @ 10.06.2022 21:31
Vispār jau īstais cilvēks nepastāv, ar katru būs kāda problēma. Ir ļoti daudz jārunā un jāmācās runāt abiem. Varbūt laika gaitā viņš ir daudz piezīmes tev izteicis vai tādas īsas frāzes, kas bieži vien tomēr paliek kā aizvainojums, no tā rodas šī distancēšanās un to, ka partneri nevēlies. Varbūt arī pati esi izteikusies un nedevusi telpu viņam, kas nozīmē, ka viņš arī ir izbesīts un var pateikt ko nejauku. Kad mani apvaino, apsiež mani, vai neuzklausa, dusmojās ne pa ķeksi, tad man zūd otrā partnerī vīrišķība, es vairs neredzu nekādu vīrišķību un līdz ar to nevēlos seksuāli. Bet ja viņš galu galā nevēlās neko risināt, runāt vai dalīties ar to, kas viņam nepatīk, tad lai iet dirst. Tas ir tik stulbi teikt "es esmu tāds un viss" Tāpēc arī ir tik daudz nelaimīgu pāru.

Zini, tu trāpīji desmitniekā, tieši tā arī ir bijis - tie visi sarkastiskie, melnie jociņi manā virzienā tomēr man ir radījuši ārkārtīgi lielu aizvainojumu laika gaitā, jo visu ņemu pie sirds. Tas ļoti ietekmējis arī manu pašvērtējumu. Cik reizes par to nav runāts... Arī tās pašas apspiešanas ko minēji, neuzklausīšanas un dusmošanās ne pa ķeksi utt. pilnīgi mūsu situācija, kas diemžēl arī laikam ir novedusi mani līdz šādam stāvoklim.
Paldies, vismaz tu mani saproti.
10.06.2022 22:06 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Ūdensroze @ 10.06.2022 22:06

Zini, tu trāpīji desmitniekā, tieši tā arī ir bijis - tie visi sarkastiskie, melnie jociņi manā virzienā tomēr man ir radījuši ārkārtīgi lielu aizvainojumu laika gaitā, jo visu ņemu pie sirds. Tas ļoti ietekmējis arī manu pašvērtējumu. Cik reizes par to nav runāts... Arī tās pašas apspiešanas ko minēji, neuzklausīšanas un dusmošanās ne pa ķeksi utt. pilnīgi mūsu situācija, kas diemžēl arī laikam ir novedusi mani līdz šādam stāvoklim.
Paldies, vismaz tu mani saproti.

Ir nepieciešamas stingras personīgās robežas,kuras otrs nevar tik viegli parkāpt.
Stingra iekšējā pārliecība,ka pret mani tā nevar izturēties.
Nevajag pieļaut necienīgu izturēšanos pret sevi.
10.06.2022 22:34 |
 
Reitings 234
Reģ: 16.08.2017
Jā, robežas nospraudīsi, ja nesāksi mesties viņam virsū par to, ka viņš nesaprot, bet distancēsies. Tajā brīdī, kad viņš tev pasaka ko nevēlamu, neatbildi. Ja paliek rupjš - aizej.
Varbūt arī viņš ir emocionāls, mēs nevaram zināt, jo redzam tikai tavu pusi. Tāpēc, ļoti jāņem vērā arī kā runā ar viņu. Es esmu atklāti draugam teikusi, ka viņu nevēlos, bet ne jau tāpēc, ka nemīlu, bet tāpēc, ka ir šie mazie teikumi, kas godīg sakot var aizvainot katru sievieti - vāju vai stipru, bet vienkārši sievieti. Sievietei jābūt ir sievietei. Ja vēlies izkratīt sirdi, bet viņš sāk tev muldēt kas tev jādara - viņš tevi vairs neuzklausa un tev tajā brīdī ir šoks un tāds stop un vilšanās. Ja viņš pieņem tevi, tavu garastāvokli, klausās varbūt garās bēdas, tad ar to pietiek, lai šis aizvainojums pazustu un tu uzreiz skatītos uz viņu kā reālu vīrieti. Bet savkārt viņam ir jāpaliek vienam tad, kad to redzi. Ja viņa sejā ir rakstīts - man viss besī, tad nejaucies, nerunā, viņš atnāks pie tevis pats. Mums sievietēm vajaga daudz blablabla, viņam to nevajaga. Tev jāturpina būt sievietei un viņam es novēlu saprast tevi, ieklausīties tevī. Dažreiz liekas, kāpēc nevar vienkārši paklausīties, visiem no tā pēc tam būtu vieglāk (it visā būtu vieglāk). Tam var sekot pārmetumi no viņa puses "tu mani nevēlies," "pareizi, mums jau tikai mēnesī reizi," "tu nekad neko negribi!"Diemžēl, šie teksi atgrūž vēl vairāk mūs un mēs ne soli nepietuvojamies.
Ir arī toksisi cilvēki, kas atrod tādus emocionālus un vājākus (šis nav īstais vārds) cilvēkus (es nesaku, ka esi vāja, bet otrs gan tā var tev likt justies). Te arī ir jautājums par sevis nemīlēšanu - diemžēl, šo vienai atrisināt ir ļoti grūti, te var nākt talkā psihoterapeits. Arī draudzene var nesaprast. Es ceru, ka viņš nav toksiskais, bet jūtu, ka runa par milzīgu aizvainojumu. Iesaku arī pāru terapiju. Ja jūti, ka šajā cilvēkā tiešām ir vērts ieguldīt enerģiju, laiku un ja mīlestība ir, tad var dažādas metodes pielietot. Esmu pati izgājusi cauri dažādām dzīves situācijām, arī sevis nemīlēšana. Vienmēr ir jāsaprot kādu iemeslu dēļ otra puse rīkojas,kā rīkojas - bieži vien dusmas ir vienīgais veids kā viņi runā, lai gan patiesībā problēma var pat nebūt tevī, bet viņā pašā. Karoč, ja jūti, ka nekas neiet jums tur, izrunājies ar viņu un pieņemat lēmumu. Atklāti pasaki, kas tev neapmierina, tikai nebļauj. Histērija arī visu sabojā, jo tajā brīdī otrs nolasa tikai negatīvas emocijas un vārdi ir citā plānā. Ja netiec galā, iesaku tomēr pie terapeita. Nav arī viņam jāsaka tas.
10.06.2022 23:21 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Ūdensroze @ 10.06.2022 22:06

Zini, tu trāpīji desmitniekā, tieši tā arī ir bijis - tie visi sarkastiskie, melnie jociņi manā virzienā tomēr man ir radījuši ārkārtīgi lielu aizvainojumu laika gaitā, jo visu ņemu pie sirds. Tas ļoti ietekmējis arī manu pašvērtējumu. Cik reizes par to nav runāts... Arī tās pašas apspiešanas ko minēji, neuzklausīšanas un dusmošanās ne pa ķeksi utt. pilnīgi mūsu situācija, kas diemžēl arī laikam ir novedusi mani līdz šādam stāvoklim.
Paldies, vismaz tu mani saproti.

Cilvēkam ir jābūt savam personīgajām pašvērtējumam par sevim, neatkarīgi tam, ko citi runas un teiks acis, vai aiz muguras -, vienalga, ko citi gudri runas, viņi vienmēr mēģinās tevi iedragāt un salauzt, tikai tu pati vari nolemt par sevim, kāda esi un kāda gribi būt, nav jāakceptē citu viedoklis, ka savējais.
11.06.2022 07:27 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Ūdensroze @ 10.06.2022 14:00

Centāmies arī izrunāties. Minēju tās lietas, kuras man pietrūkst, un tieši kādas viņa rīcības ir novedušas mani līdz tādam stāvoklim, bet viņš īsti neuzskata, ka ir jāmainās. Viņš ir tāds kāds ir, un tur neko darīt.. Arī, piemēram, speciālistu palīdzību viņš pieslēgt negrib, jo psihologus neuztver nopietni..

Negaidi uz otru cilvēku, pārmaiņas jāsāk ar sevim, Maini savu attieksmi pret šo situāciju un pārējo, tad varbūt, kas uzlabosies.
11.06.2022 07:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits