Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Hašimoto

 
10 gadi
Reitings 299
Reģ: 31.08.2012
Šodien biju beidzot uz USG.
Usg atklāja Hashimoto
Simptomi man nekādi īsti nav. Tsh ir 0.012 (ļoti zems) un T4 ir normāls
Vai kāda ir ar šo saskārusies ? Kas tālāk būs? Tagad jāiet pie endokrinologa un jādzer būs laikam zāles
Cik zinu ka izārstēt to nevar. Vai tagad zāles būs jādzer visu atlikušo mūžu?
Ne pārāk tālā nākotnē plānoju ģimeni. Cik zinu ja ir šāda problēma tad ir grūti tikt pie bērna
Bet tas tā.
Mani vairāk uztrauc vai endo pateiks NU GRIEŽAM!!
Jo esmu kategoriski pret operāciju.
Padalaties ar savu pieredzi ja kāda vai kāds ir ar to saskāries
09.06.2022 21:38 |
 
Reitings 478
Reģ: 01.03.2016
Hašimoto lielākoties ārstē ar medikamentiem (levotiroksīnu), zāles gan būs jādzer visu mūžu. Operāciju pie hipotireozes (samazināta vairogdziedzera funkcija) īsti neveic. Viss būs kārtībā, protams, zāļu dzeršana katru dienu ir nepatīkama, bet ar laiku pierod.. Starpcitu, ar kādiem simptomiem sāki izmeklēt vairogdziedzeri?
09.06.2022 22:41 |
 
10 gadi
Reitings 299
Reģ: 31.08.2012
kādiem simptomiem sāki izmeklēt vairogdziedzeri?

Man simptomi nav vispār. Caur asinsanalīzēm tika netīšām atklāts pazemināts hormons kuru ražo vdz
Tad sākās visa tālākā izmeklēšana, papildus asinsanalīzes un tagad vēl sonogrāfija kurā arī pateica gala slēdzienu
10.06.2022 08:18 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Tak farmācijai ir izdevīgi cilvēkus uzsēdināt uz zālēm visu mūžu, un naudiņa tik ripo konta, i apdomā pirms sāc dzert ilgstoši kādas zāles, aizej pie citiem dakteriem pa konsultējies.
Tas nav joks.
10.06.2022 08:58 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Wordrobe666 @ 10.06.2022 08:58
Tak farmācijai ir izdevīgi cilvēkus uzsēdināt uz zālēm visu mūžu, un naudiņa tik ripo konta, i apdomā pirms sāc dzert ilgstoši kādas zāles, aizej pie citiem dakteriem pa konsultējies.
Tas nav joks.

Zini kas nav joks? Vairogdziedzera problēmas un no tā izrietošās sekas. Iet pie "alternatīvajiem ārstiem" un dzer dārgas zāļu tējas, ostīt eļļiņas nav tas pats kas farmācija?
Autorei- pie hipotireoze ļoti reti griež ārā. Varbūt simptomi tev nav, jo organisms vēl jauns un kompensē. Vēlāk var būt dažādas problēmas. Un tā nav nekāda big pharma , ja zāles lieto lai aizstātu organismā vielu kuru pats nespēj izstrādāt. Tad tik pat labi cukura diabēts un insulīns arī ir big pharma izdomājums.
10.06.2022 09:06 |
 
Reitings 67
Reģ: 10.03.2022
Sveika, ja vēl neesi bijusi pie endokrinologa, tad nesatraucies.
Man bija diezgan līdzīga situācija - asins analīzēs netīšām tika atklātas problēmas ar vairogdziedzeri, ģimenes ārsts nosūtīja uz papildus asins analīzēm un tad devos pie endokrinologa.
Man diagnozēja hašimoto tireoidītu. Rezultātā jādzer selēns, kas ir vienkārši vitamīni, biežāk jāpārbaudās un lielāka uzmanība šim būs jāpievērš, kad būšu bērniņa gaidībās.
Protams, ka nesaku, ka tā ir tava diagnoze, bet saku no pieredzes, ka jutos tāpat kā tu pirms endokrinologa apmeklējuma, bet ārsts tev noteiks papildus izmaeklējumus un veiks precīzu diagnozi, neesam ārsti, tāpēc nevajag uzstādīt sev diagnozes un satraukties pirms laika. Vēlu veiksmi!
10.06.2022 09:30 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Lietotajs009 @ 10.06.2022 09:30
Sveika, ja vēl neesi bijusi pie endokrinologa, tad nesatraucies.
Man bija diezgan līdzīga situācija - asins analīzēs netīšām tika atklātas problēmas ar vairogdziedzeri, ģimenes ārsts nosūtīja uz papildus asins analīzēm un tad devos pie endokrinologa.
Man diagnozēja hašimoto tireoidītu. Rezultātā jādzer selēns, kas ir vienkārši vitamīni, biežāk jāpārbaudās un lielāka uzmanība šim būs jāpievērš, kad būšu bērniņa gaidībās.
Protams, ka nesaku, ka tā ir tava diagnoze, bet saku no pieredzes, ka jutos tāpat kā tu pirms endokrinologa apmeklējuma, bet ārsts tev noteiks papildus izmaeklējumus un veiks precīzu diagnozi, neesam ārsti, tāpēc nevajag uzstādīt sev diagnozes un satraukties pirms laika. Vēlu veiksmi!

Taisnība.
10.06.2022 09:33 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits