Vīrietis fiziski nepiesaista.

 
Reitings 12
Reģ: 04.06.2022
Sveikas!
Situācija sekojoša - iepazinos ar vienu vīrieti internetā, personība un raksturs viņam ir vienkārši 11/10. Kādu laiku parunājām, šausmīgi iepatikās viņš ar savu raksturu, respektu pret sievietēm un attieksmi vispārīgi. Mēnesis ir pagājis, bieži tiekamies, bet ir uznākusi problēma - viņš mani fiziski nepiesaista. Viņa izskats man nedod nekādu dzirkstelīti kā tas ir bijis iepriekš.
Man tā nav bijis, ka fiziski nepiesaista, bet mentāli piesaista. Negribu arī zaudēt viņu.
Vai ir kādas idejas, kā to dzirkstelīti fiziski var dabūt atpakaļ? Vai arī to īsti nevar panākt?
04.06.2022 17:30 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
MieraVējos
Krisa Preta galvenais trūkums bija liekais svars. Līdzko viņš no tā atbrīvojās, viņa seksuālā tirgus vērtība ievērojami palielinājās. Protams, neesmu tik kompetents kā Wheat Waffles šajā jautājumā, taču, ja man būtu jādod sava atbilde, tad domāju viņš ir kaut kas pa vidu starp 7 un 8. Viņa augums ir 1,88m, kas ir milzīgs pluss. Tāpat deguns, kā arī ausis ir simetriski. Viņa mīnusi ir maisiņi zem acīm, rievas uz pieres un nedaudz "atkāpušies" mati. Taču nedrīkst aizmirst, ka viņš ir kinozvaigzne, kas arī ietekmē viņa pievilcību sieviešu "acīs".
06.06.2022 14:31 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
BlackPill @ 06.06.2022 13:50

Seja, augums, pirkstu garums būtu pirmās lietas, kas "nāk" prātā.

Ar kādām meitenēm tu tiecies, ja pirkstu garums kādai šķiet būtisks? 😀
Seja un augums, manuprāt, ir labojamas lietas.
Bet hei, vai tad vispār kāda dēļ kaut ko ir jālabo, ja vien pašam nav kaut kādi kompleksi un gribas kaut ko mainīt?
06.06.2022 14:39 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
MieraVējos @ 06.06.2022 14:17

Rezumē - vīriešiem un sievietēm, kuru izskats ir zem 7, ir jāsāk sevi cienīt un jāpamet otra puse, jo otra puse viņus izvēlējās tikai tādēļ, ka 7-10 baļļu cilvēki bija nesasniedzami. Attiecības un ģimene ir domātas tikai skaistajiem, slaidajiem un bagātajiem.

Zemāk nosūtu tev tavas tēzes labojumu! Aizstāvēšana būs parīt! Ģērbies svinīgi, bet ne nepiedienīgi svinīgi!
Rezumē - vīriešiem kuru izskats ir līdz 7 (ieskaitot), ir jāsāk sevi cienīt un jāignorē savas vienaudzes, kuras viņus daudzu gadu garumā turēja rezervē un savus labākos gadus izniekoja "izskrienoties" jeb lēkājot no viena Riharda d@ikta uz nākamo. Mūsdienās "attiecības" un "ģimene" ir domāti tikai skaistajiem un bagātajiem.
MieraVējos out!
06.06.2022 14:40 |
 
Patīk
Reitings 2067
Reģ: 22.05.2019
@ BlackPill
Strādāt ar sevi nenozīmē tikai izskata/stila un finanšu uzlabošana,tas ir arī darbs ar destruktīviem uzskatiem un aizspriedumiem. Daudzu lietu uztvere var mainīties pēc tā.
06.06.2022 14:43 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
.Eksperte. @ 06.06.2022 14:39

Ar kādām meitenēm tu tiecies, ja pirkstu garums kādai šķiet būtisks? ?
Seja un augums, manuprāt, ir labojamas lietas.
Bet hei, vai tad vispār kāda dēļ kaut ko ir jālabo, ja vien pašam nav kaut kādi kompleksi un gribas kaut ko mainīt?

Izlikšos, ka neredzēju šo komentēru no tava puses. Jūs pašas (kosmietes) vēl pirms krietna laika apspriedāt, cik daudz pievilcīgāki ir vīrieši ir gariem pirkstiem, salīdzinot ar tiem, kuriem tie ir īsi. Tak seko līdzi notikumiem! Tiešām man tev viss jāpasniedz kā uz paplātes?
06.06.2022 14:44 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Annija35 @ 06.06.2022 14:43
@ BlackPill
Strādāt ar sevi nenozīmē tikai izskata/stila un finanšu uzlabošana,tas ir arī darbs ar destruktīviem uzskatiem un aizspriedumiem. Daudzu lietu uztvere var mainīties pēc tā.

Tur jau tā lieta, ka man agrāk nebija "destruktīvu uzskatu" un aizspriedumu. Es pie tiem nonācu pēc neskaitāmiem atraidījumiem un ar dedukcijas metodes palīdzību.
06.06.2022 14:46 |
 
Reitings 507
Reģ: 05.08.2021
BlackPill @ 06.06.2022 14:40

Zemāk nosūtu tev tavas tēzes labojumu! Aizstāvēšana būs parīt! Ģērbies svinīgi, bet ne nepiedienīgi svinīgi!
Rezumē - vīriešiem kuru izskats ir līdz 7 (ieskaitot), ir jāsāk sevi cienīt un jāignorē savas vienaudzes, kuras viņus daudzu gadu garumā turēja rezervē un savus labākos gadus izniekoja "izskrienoties" jeb lēkājot no viena Riharda d@ikta uz nākamo. Mūsdienās "attiecības" un "ģimene" ir domāti tikai skaistajiem un bagātajiem.
MieraVējos out!

Es nespēju iedomāties, kāpēc meitenes negribētu draudzēties ar čaļiem, kuri attiecības un pievilcību reducē uz kaut kādu punktu skalu un čaļus, uz ko ir greizsirdīgi, sauc par Rihardiem 😂 ka arī - ko tu domā ar jēdzienu "savus labākos gadus"?
Tā kā izklausies pēc zinātāja, vari izskaidrot, kāpēc inceli tik ļoti uzvelkas par kaut kādu izskata punktu vērtējumu? Man liekas, ka normali cilvēki to beidz darīt ap to laiku, kad pamatskolā beidz taisīt atmiņu klades 😂
06.06.2022 14:47 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
teberebe
ko tu domā ar jēdzienu "savus labākos gadus"?
Parasti tas ir līdz tam brīdim, kad sieviete "ietriecas mūrī" jeb, kad viņas tirgus seksuālā vērtība sāk ievērojami kristies. Taču, vienkāršošanas labad, teiksim, ka tas ir vecums robežās no 18 līdz 25 gadiem.
Tā kā izklausies pēc zinātāja, vari izskaidrot, kāpēc inceli tik ļoti uzvelkas par kaut kādu izskata punktu vērtējumu?
Nu nezinu. Varbūt tā paša iemesla dēļ, kāpēc jūs savos 18-25 tik ļoti pošaties uz tikšanos ar kārtējo RIhardu.😂
06.06.2022 14:54 |
 
Reitings 76
Reģ: 16.05.2022
Rezumē - vīriešiem kuru izskats ir līdz 7 (ieskaitot), ir jāsāk sevi cienīt un jāignorē savas vienaudzes, kuras viņus daudzu gadu garumā turēja rezervē un savus labākos gadus izniekoja "izskrienoties" jeb lēkājot no viena Riharda d@ikta uz nākamo.

Un kā ar tām '''vienaudzēm'', kuras meklē attiecības, jo agrāk neviens nepievērsa uzmanību, jo viņas bija pārāk kautrīgas? Daļa ir arī tādas.
06.06.2022 15:04 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
BP kāpēc Tu negribi kaut vai izklaidēties ar tām kuras "siena sen paņēmusi" 35+
Viņām libido augšā, nereti man izmaksā, brauc uz randiņu ar savu auto, sex ir kā minimums 2 randiņā, skaidri zin ko vēlas.
06.06.2022 15:15 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
MieraVējos @ 06.06.2022 15:04

Un kā ar tām '''vienaudzēm'', kuras meklē attiecības, jo agrāk neviens nepievērsa uzmanību, jo viņas bija pārāk kautrīgas? Daļa ir arī tādas.

Jautājumi profesoram tikai par papildu samaksu.
Tu gribi padiskutēt par kaut kādām anomālijām, kuras parādās reizi 100 gados?
06.06.2022 15:24 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Aldis15 @ 06.06.2022 15:15
BP kāpēc Tu negribi kaut vai izklaidēties ar tām kuras "siena sen paņēmusi" 35+
Viņām libido augšā, nereti man izmaksā, brauc uz randiņu ar savu auto, sex ir kā minimums 2 randiņā, skaidri zin ko vēlas.

Tāpēc, ka es to uzskatu par sevis necieņu, jo iekšēji labi apzinātos, ka viņas to darītu tikai sava opciju trūkuma dēļ. Tavu nostāju arī var saprast: regulārs sekss un zināmas ērtības, bet man, personīgi, tas būtu nepieņemami.
06.06.2022 15:28 |
 
Reitings 76
Reģ: 16.05.2022
Tu gribi padiskutēt par kaut kādām anomālijām, kuras parādās reizi 100 gados?

Ikdienā pārsvarā komunicēju ar eksakto jomu sievietēm. Viņas pat nekrāso nagus un matus, kur nu vēl cita veida basic uzlabojumus. Grūti iedomāties, ka viņas ir brīvas, jo pārgulējušas ar 50 vīriešiem :D
Palūkojies ārpus Instagrama un skaistumkopšanas skolu/kursu absolvenšu rindām.
06.06.2022 15:38 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
MieraVējos @ 06.06.2022 15:38

Ikdienā pārsvarā komunicēju ar eksakto jomu sievietēm. Viņas pat nekrāso nagus un matus, kur nu vēl cita veida basic uzlabojumus. Grūti iedomāties, ka viņas ir brīvas, jo pārgulējušas ar 50 vīriešiem :D
Palūkojies ārpus Instagrama un skaistumkopšanas skolu/kursu absolvenšu rindām.

Tak izšķiries - tu gribi runāt par karjeristēm vai par kautrīgajām, jo tās ir divas pilnīgi atšķirīgas būtnes. Ja tu gribi parunāt par kautrīgām karjeristēm, tad tādas anomālijas ir novērojamas ārkārtīgi reti.
5-10 vīrieši arī skaitās.
Es neesmu reģistrējies Instagramā un mani neinteresē kaut kādu skolu absolventi.
06.06.2022 15:50 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
BlackPill @ 06.06.2022 15:28

Tāpēc, ka es to uzskatu par sevis necieņu, jo iekšēji labi apzinātos, ka viņas to darītu tikai sava opciju trūkuma dēļ. Tavu nostāju arī var saprast: regulārs sekss un zināmas ērtības, bet man, personīgi, tas būtu nepieņemami.
Kādas opcijas Tu piedāvā lai ar Tevi gribētu tikties izskatīgas 18-25 gadīgās.
06.06.2022 15:54 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Kāpēc jūs mierinat BP, ka viņam nav taisnība un viss ir labāk ka vins doma?
Lai taču doma, ka viss slikti ja tā viņam patīk.
BP Tu vari dabūt 30+ gadīgas? Tu šeit besi gan 20+, gan 30+ sievietēm, tāpēc izredžu Tev nav ne uz vienam, ne otram. Nevajag dzīvot ilūzijas, ka 30+ Tevi neatraidīs
Tu nodirs sievietes, ka viņas neskatās uz tiem vīriešiem kuriem 5 balles, bet pats noraksti 30+ gadīgas sievietes. Ar ko tad esi labāks par Tevis minētajam sievietēm ja pats esi tāds pats norakstītajs?
Tev sanāk sāpe tieši par to, ka nevari dabūt ļoti jaunu meiteni
06.06.2022 15:58 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
BP grib to ko viņš nevar dabūt - tāpēc besās..
06.06.2022 16:06 |
 
Reitings 76
Reģ: 16.05.2022
Tak izšķiries - tu gribi runāt par karjeristēm vai par kautrīgajām, jo tās ir divas pilnīgi atšķirīgas būtnes. Ja tu gribi parunāt par kautrīgām karjeristēm, tad tādas anomālijas ir novērojamas ārkārtīgi reti.

Cik esmu ievērojusi, finanšu, mārketinga u.tml. jomu karjeristes ir tās nekautrīgās. Tās, kurām ir matemātikas, ķīmijas, IT izglītība, pārsvarā ir ļoti neuzkrītošas un klusas. Un nezinu, vai viņas pat var saukties par karjeristēm tikai tādēļ, ka izvēlas sēdēt laboratorijā vai rakstīt algoritmus.
06.06.2022 16:07 |
 
Reitings 430
Reģ: 22.07.2021
Ja tu gribi parunāt par kautrīgām karjeristēm, tad tādas anomālijas ir novērojamas ārkārtīgi reti.

Precizējošs jautājums AktivētajaiOglei - vai tu dzīvo Latvijā?
Ja jā, izklausās, ka tikko nokriti no Mēness.
06.06.2022 16:09 |
 
Reitings 76
Reģ: 16.05.2022
Kāpēc jūs mierinat BP, ka viņam nav taisnība un viss ir labāk ka vins doma?

Es nemierinu, vienkārši izskatās, ka viņam kautrīgas un pelēkas meitenes bez lielas seksuālās vēstures neinteresē tieši tāpat kā skaistām meitenēm neinteresēja viņš. Viņš laikam ienīst skaistās meitenes par to, ka viņas šķiro partnerus pēc pievilcības tieši tāpat, kā to dara viņš ar meitenēm. Ja gribētu, jau sen būtu izveidojis attiecības ar kādu kautrīgu meiteni, kurai babņiku uzmanība gāja garām. Tak paskataties, kā viņš runā par sevi necienošiem vīriešiem, kuri izveido attiecības ar apaļīgām meitenēm. Gan jau necienīgi ir veidot attiecības arī ar meitenēm, kurām ir pumpas, riņķi zem acīm, lielas ausis utt. Bet viņš, kā vīrietis, šķirot meitenes drīkst, bet skaistajām meitenēm šķirošanas opciju dot nevar.
06.06.2022 16:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits