Bezkaunīgi cilvēki

 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Sveiki!
Vēlējos parunāt par bezkaunīgiem cilvēkiem!
Kads jūsuprāt ir nekaunīgs cilvēks, un kāda jums ir bijusi pieredze /atgadījumi ar šādiem cilvēkiem,
sabiedrība jeb starp paziņām ?
Kā jūs cīnāties ar bezkauņām, kas atļaujas pārāk daudz (pārkāpj sarkanās līnijas robežas, saistībā ar jums)
Reaģejat mierīgi vai asi?
03.06.2022 22:31 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Tusnelda @ 05.06.2022 18:26

Ar naudas lietām bieži sanāk visādas nepatīkamas lietas. Kolēģe L., kura bezkaunīgi uzmācās ar piramīdu lietām, bija apcēlusi otru kolēģi, ka vajagot ieguldīt naudu, un būs liela peļņa. Tā ieķīlāja dzīvokli. Pēc gada piramīda nobruka. Dzīvoklis tika zaudēts. Kolēģe L. paziņoja, ka katrs pats pieņem lēmumus, un vispār viņai ar to organizāciju vairs nav nekāda sakara. Paiet kādi gadi 5, un kolēģe L. apceļ citu manu kolēģi ar lielās peļņas iespējām. Meitene atrunājas, ka nav brīvas naudas. Un tad seko priekšlikums: "Bet tu vari ieķīlāt māju!". Viss kolektīvs apstulba no tādas bezkaunības.

Tadi cilvēki ir neciešami.
06.06.2022 05:50 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Smaidulītee @ 05.06.2022 19:06
Iepriekšējā darbā savā vārda dienā atnesu 2 nelielas kūkas, domāju pacienāšu savus kolēģus. Kolēģi pateica, ka tik lētas kūkas neēd, lai piedāvāju kādam citam. Biju aizvainota. Bet priecājos, ka tajā darbā vairāk nestrādāju. Kopš šīs situācijas es izvērtēju vai nest cienastu vai nē.

Vai paši āpši vispār nopirka kūku jeb ko citu svētkos ? Jeb tikai gudri muldēja.?
06.06.2022 06:02 |
 
Reitings 176
Reģ: 31.03.2020
Wordrobe666 @ 06.06.2022 06:02

Vai paši āpši vispār nopirka kūku jeb ko citu svētkos ? Jeb tikai gudri muldēja.?

Daži kolēģi apsveica ar vārdiem svētkos, bet pārējie neko.
06.06.2022 06:34 |
 
Reitings 51
Reģ: 14.06.2019
Es personīgi bezkaunīgus cilvēkus kaut kā uzreiz sajūtu?! Ja tā var teikt. 😃 Pilnībā cenšos izvairīties no viņiem, ļoti nepatīkami ar tādiem komunicēt,viņi pilnībā ignorē, ko viņi pateiks, vai izdarīs. Bet bieži mēdz būt tā, ka dodu atbildi atpakaļ un tad aizverās. Stāvēt iedzītam stūrī uzskatu, ka arī nav pareizi,jā varbūt izvairīsies no konflikta, bet vēlāk viņi zinās, ka tu neko pretī nesaki un tad jau var turpināt kāpt uz galvas. Ir visādas situācijas bijušas, vairāk tiesa kolēģu vidū. Apmēram no sērijas "patinies malā, man taču vajag tagad". Tad vēl bija gadījums, ka uzzināja, ka man stundas likme pacelta, un traki pērās tur, lai gan procentuāli man bija augstāks tas cipars un tad beigās tas visiem bija jāizkladzina. Ciest nevaru, es personīgi no ražošanas, šobrīd domāju, ka ražošanā atpakaļ neatgriezīšos vispār. Lai gan dzīve rādīs un tad jau redzēs. 😃🤔🙄
06.06.2022 08:32 |
 
Reitings 51
Reģ: 14.06.2019
Tāpat bezkaunīgi manuprāt ir, ja esi aizņēmies naudu, tad atdod. Ja nevari tad vismaz pasaki, ka šobrīd nevaru un atdošu tiklīdz varēšu. Bet nē, vienkārši klusē un vispār izliekas, ka tu neko neesi devis. Jā labi, 10 eiro vai 20 piemēram. Nav daudz, bet nu vienalga, tu taču aizņēmies. Šo nekad nesapratīšu, jo esmu tas cilvēks, ja ir aizņēmies, tad arī atdodu tiklīdz man ir un jau pirmajā dienā kopš man tā nauda ir. Un tad vēl seko vēlāk jau, vai nevari aizdot?, pasaku ka man nav. Ja cilvēks nezin atdot pirmo,tad vairs nedodu 🤷‍♀️🙄
06.06.2022 08:38 |
 
Reitings 176
Reģ: 31.03.2020
LittleSun12 @ 06.06.2022 08:38
Tāpat bezkaunīgi manuprāt ir, ja esi aizņēmies naudu, tad atdod. Ja nevari tad vismaz pasaki, ka šobrīd nevaru un atdošu tiklīdz varēšu. Bet nē, vienkārši klusē un vispār izliekas, ka tu neko neesi devis. Jā labi, 10 eiro vai 20 piemēram. Nav daudz, bet nu vienalga, tu taču aizņēmies. Šo nekad nesapratīšu, jo esmu tas cilvēks, ja ir aizņēmies, tad arī atdodu tiklīdz man ir un jau pirmajā dienā kopš man tā nauda ir. Un tad vēl seko vēlāk jau, vai nevari aizdot?, pasaku ka man nav. Ja cilvēks nezin atdot pirmo,tad vairs nedodu ?‍♀️?

Pilnībā piekritīšu. Šādas situācijas man ir pāris reizes bijušas. Prasa, lai aizdodu naudu, ka atdos konkrētajā datumā, bet kad pienāk laiks atdot tad vai nu pazūd ar galiem vai arī izliekas ka nekas nav bijis.
Man mācība uz mūžu, naudu vairāk neaizdodu.
06.06.2022 09:12 |
 
Reitings 40225
Reģ: 20.07.2021
Par naudas aizdošanu. Par kolēģi L. jau rakstīju vakar. Ir vēl viens gadījums:šī aizņēmās diezgan lielu naudu no pazīstamas pensionāres, kura aizdeva savu sakrāto "zārka naudu". Pensionāre gan paprasīja parādzīmi, jo zināja L. gājienus ar tām piramīdām. Atdošana nenotika, tikai solījumi. Pēc tam pazuda vispār. Aizbrauca uz ārzemēm un tur apprecējās. Pēc 3 gadiem mana friziere saka, ka L. esot atpakaļ. Pensionāre priecājas, ka beidzot naudu dabūs atpakaļ, protams, ka klusums. Parādniece laikam cerēja, ka slimā pensionāre nomirs, un nekas nebūs jāatdod. Nu ko, iesaistījāmies visi, tika uzrakstīts iesniegums policijā, policija reaģē un pēc nedēļas parādniece ierodas ar tekstu, ka viņai bijis nozagts telefons, un tā visi sakari pazuduši. Labākais jau tas, ka parādniece bija pensionārītes draudzene, kura bieži tur braukāja pļāpāt un kafiju dzert. Beidzot nauda tika atdota. Paiet gads, un ir telefona zvans: Mīļā, vai nevari aizdot naudu, es taču zinu, ka tev ir! Šoreiz pensionāre pasūtīja "draudzeni". Pēc pusgada atkal zvana...un tā vairākas reizes, bet naudu vairs nedabūja. Lūk, cik tālu cilvēks aiziet bezgodībā un bezkaunībā.
06.06.2022 11:38 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
LittleSun12 @ 06.06.2022 08:32
Es personīgi bezkaunīgus cilvēkus kaut kā uzreiz sajūtu?! Ja tā var teikt. ? Pilnībā cenšos izvairīties no viņiem, ļoti nepatīkami ar tādiem komunicēt,viņi pilnībā ignorē, ko viņi pateiks, vai izdarīs. Bet bieži mēdz būt tā, ka dodu atbildi atpakaļ un tad aizverās. Stāvēt iedzītam stūrī uzskatu, ka arī nav pareizi,jā varbūt izvairīsies no konflikta, bet vēlāk viņi zinās, ka tu neko pretī nesaki un tad jau var turpināt kāpt uz galvas. Ir visādas situācijas bijušas, vairāk tiesa kolēģu vidū. Apmēram no sērijas "patinies malā, man taču vajag tagad". Tad vēl bija gadījums, ka uzzināja, ka man stundas likme pacelta, un traki pērās tur, lai gan procentuāli man bija augstāks tas cipars un tad beigās tas visiem bija jāizkladzina. Ciest nevaru, es personīgi no ražošanas, šobrīd domāju, ka ražošanā atpakaļ neatgriezīšos vispār. Lai gan dzīve rādīs un tad jau redzēs. ???

Es sākumā klusēju un pacietu visu ko tie bezkauņas man teica(jo jābūt taču pieklājīgam cilvēkam un bla bla) bet tad sapratu ka viņi neapstāsies , un vēlāk es pateicu visu ko domāju par viņu bezkaunību (diezgan agresīva toni) Labāk vēlāk nekā nekad ! 😀 Un tad viņi saprata kaa ar manim joku vairs nebūs !
06.06.2022 21:51 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Tusnelda @ 06.06.2022 11:38
Par naudas aizdošanu. Par kolēģi L. jau rakstīju vakar. Ir vēl viens gadījums:šī aizņēmās diezgan lielu naudu no pazīstamas pensionāres, kura aizdeva savu sakrāto "zārka naudu". Pensionāre gan paprasīja parādzīmi, jo zināja L. gājienus ar tām piramīdām. Atdošana nenotika, tikai solījumi. Pēc tam pazuda vispār. Aizbrauca uz ārzemēm un tur apprecējās. Pēc 3 gadiem mana friziere saka, ka L. esot atpakaļ. Pensionāre priecājas, ka beidzot naudu dabūs atpakaļ, protams, ka klusums. Parādniece laikam cerēja, ka slimā pensionāre nomirs, un nekas nebūs jāatdod. Nu ko, iesaistījāmies visi, tika uzrakstīts iesniegums policijā, policija reaģē un pēc nedēļas parādniece ierodas ar tekstu, ka viņai bijis nozagts telefons, un tā visi sakari pazuduši. Labākais jau tas, ka parādniece bija pensionārītes draudzene, kura bieži tur braukāja pļāpāt un kafiju dzert. Beidzot nauda tika atdota. Paiet gads, un ir telefona zvans: Mīļā, vai nevari aizdot naudu, es taču zinu, ka tev ir! Šoreiz pensionāre pasūtīja "draudzeni". Pēc pusgada atkal zvana...un tā vairākas reizes, bet naudu vairs nedabūja. Lūk, cik tālu cilvēks aiziet bezgodībā un bezkaunībā.

Nu ziniet es tādai kārtīgi sadotu un vēl nolamatu 5stavigos vārdos ja savādāk nesaprot bezsmadzene !
07.06.2022 00:33 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Smaidulītee @ 06.06.2022 09:12

Pilnībā piekritīšu. Šādas situācijas man ir pāris reizes bijušas. Prasa, lai aizdodu naudu, ka atdos konkrētajā datumā, bet kad pienāk laiks atdot tad vai nu pazūd ar galiem vai arī izliekas ka nekas nav bijis.
Man mācība uz mūžu, naudu vairāk neaizdodu.

Es savas personīgās mantas arī neaizdodu pat ne druadznem jo nekaunīgs sit augstu vilni man atļāvās pateikt bet tev jau to lietu vairs nevajadzēs kāpēc man tev būtu jādod atpakaļ ! Man nācās no rokām izraut savu mantu ārā !jo cilvēks ir vnk tik stulba ! Un vēl skaitījās labākā draudzene !
07.06.2022 00:35 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Tusnelda @ 06.06.2022 11:38
Par naudas aizdošanu. Par kolēģi L. jau rakstīju vakar. Ir vēl viens gadījums:šī aizņēmās diezgan lielu naudu no pazīstamas pensionāres, kura aizdeva savu sakrāto "zārka naudu". Pensionāre gan paprasīja parādzīmi, jo zināja L. gājienus ar tām piramīdām. Atdošana nenotika, tikai solījumi. Pēc tam pazuda vispār. Aizbrauca uz ārzemēm un tur apprecējās. Pēc 3 gadiem mana friziere saka, ka L. esot atpakaļ. Pensionāre priecājas, ka beidzot naudu dabūs atpakaļ, protams, ka klusums. Parādniece laikam cerēja, ka slimā pensionāre nomirs, un nekas nebūs jāatdod. Nu ko, iesaistījāmies visi, tika uzrakstīts iesniegums policijā, policija reaģē un pēc nedēļas parādniece ierodas ar tekstu, ka viņai bijis nozagts telefons, un tā visi sakari pazuduši. Labākais jau tas, ka parādniece bija pensionārītes draudzene, kura bieži tur braukāja pļāpāt un kafiju dzert. Beidzot nauda tika atdota. Paiet gads, un ir telefona zvans: Mīļā, vai nevari aizdot naudu, es taču zinu, ka tev ir! Šoreiz pensionāre pasūtīja "draudzeni". Pēc pusgada atkal zvana...un tā vairākas reizes, bet naudu vairs nedabūja. Lūk, cik tālu cilvēks aiziet bezgodībā un bezkaunībā.

Kāda draudzene, TE JAU VISS SKAIDRS, cilvēks kur sizliekas par labino un pielien izvilināt info no cilvēkiem jeb šajā gadījumā no pensionāres -
Mos mantojumu viņai atstās, ka nav bērnu jeb viņi neinteresējas par pensionāru.
Tur apakšā doma skaidrs ka tēlo draudzenei lai izmantotu. Tādas čūsku vecenes pa pilnam apkārt vazājas un tādas vajadzētu ar likumu sodīt lai sēž cietumā aiz restēm. Nevis uz brīvām kājām vaza pensionārus aiz deguna. 😀
07.06.2022 03:26 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
LittleSun12 @ 06.06.2022 08:38
Tāpat bezkaunīgi manuprāt ir, ja esi aizņēmies naudu, tad atdod. Ja nevari tad vismaz pasaki, ka šobrīd nevaru un atdošu tiklīdz varēšu. Bet nē, vienkārši klusē un vispār izliekas, ka tu neko neesi devis. Jā labi, 10 eiro vai 20 piemēram. Nav daudz, bet nu vienalga, tu taču aizņēmies. Šo nekad nesapratīšu, jo esmu tas cilvēks, ja ir aizņēmies, tad arī atdodu tiklīdz man ir un jau pirmajā dienā kopš man tā nauda ir. Un tad vēl seko vēlāk jau, vai nevari aizdot?, pasaku ka man nav. Ja cilvēks nezin atdot pirmo,tad vairs nedodu ?‍♀️?

Īpaša cilvēku suga un rase 😁
07.06.2022 03:32 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!