Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Škiršanās... jā/nē?

 
Reitings 87
Reģ: 13.05.2022
Esmu laikam soļa attālumā lai izšķirtos. Esam kopā 4 mēnešus, bet problēmas nezūd jeb mums ir dažāda uztvere par to, kas ir mīlestība. Viņš ir finansiāli turīgāks nekā es un tāpēc savas rūpes vairāk izrāda caur materiālām lietām(kas man NAV svarīgas), sagaidot, ka ja viņš izmaksā restorānā, tad es pretī varētu uzkopt, izglidināt drēbes vai mājas darbus. Man nav grūti, kopā nedzīvojam. Bet tā apziņa, ka otrd attiecibas uztver kā darījumu - es tev kaut ko, Tu man. Nezinu, man laikam uztvere citādāka - man gribas darīt no sirds, piemeram, man nejautā, bet es sagatavoju vakariņas, noperku ikdeina mazu dāvaniņu utml. Un es negaidu, ka tagad man par to pretī būs kaklarota vai jauna lūpu krāsa. Man liekas dabiski, ka tā ir beznosacījumu mīlestība, nevis gaidīšana pretī.
Tāpat man nepatīk, ka man uzspiež savu gribu. Šīs ir manas pirmā attiecības ub 4 mēnesi skiet tāpat maz, tāpēc man nepatik doma par dzīvošanu kopā, bet viņš visādi censas panākt, lai es palieku pie viņa biežāk.
Tāda sajuta, ka manam viedoklim ir 0 vērtība, jo katru reizi, kad es pasaku, ka, piemeram, negribu palikt vai negribu brsukt tusēt. Viņs prasa iemeslu.. bet iemesls ir jau tāds, ka man nav vēlēšanas taja bridi darīt to konkreto lietu. Cilvecigi gribas, piemeram, pavadit vakaru vienatnē vai atpusties ar serialu, nevis tusina. Tas viņam nepatīk un saka - tas nav pamatojums, parasti ja cilvēks negrib ir dziļāka iemesls. Stāsti. Varbut es tev riebjos?
Taapt ari vins grib visu zinat par manu gimeni, draugiem, pilnigi visu lidz detaļai. Bet ir personīgas lietas ar kuram neesmu gatava vel dalīties, bet vins to neuztver, domājot, ka attieicbas otram jastasta pilnigi viss.
Kopuma loti daudz indikācijas, ka nav pa celam mums. Es jutos kā Amerikāņu kalninos. Vienu bridi viss ir super. Nakamja bridi es jūtos skumji, nomāktā un nelaimīga, jo saprotu, ka kārtējo reizi manu viedokli nenemam vera un kārtējo reizi esam “strīdā”
Grūtākais, ka tās ir manaa pirmās attiecības. Un es viņam esmu pieķērusies, bet jo ar vien biezak man ir jāraud, jo biezak aizdomājos, ka varbut laiks pielikt punktu. Izsāpēt šo. Un aizmirst...bet ja pec tam nožēlošu?
02.06.2022 22:34 |
 
Reitings 576
Reģ: 02.07.2018
Marry, and you will regret it; don’t marry, you will also regret it; marry or don’t marry, you will regret it either way. Laugh at the world’s foolishness, you will regret it; weep over it, you will regret that too; laugh at the world’s foolishness or weep over it, you will regret both.

Sērens Kirkegors
Nedomā par to, ko vēlāk nožēlosi vai nē, klausi savai intuīcijai. Tev iekšā jau ir viss izlemts, pēc 4 mēnešiem šāda situācija un tu jau to aprakstot, skaidri uzraksti, ka tev tas nav ok. Klausi savai iekšējai balsij.
02.06.2022 22:40 |
 
10 gadi
Reitings 2674
Reģ: 29.01.2009
Ja nav, tad nav. Netērē ne savu, ne viņa laiku. Šķiries.
4 mēneši ir īss laiks un labi, ka tik ātri arī esi sapratusi, ka tomēr nē (pēc teksta spriežot).
02.06.2022 22:41 |
 
Reitings 506
Reģ: 05.08.2021
Izklausās, ka jums galīgi nav komunikācijas. Nav normāli, ka tev vienai jācieš un jāraud. Esat mēģinājuši par šīm tēmām runāt? Varbūt apskatieties mīlestības valodas un pārrunājiet, kura jums katram atbilst? Izklausās, ka jums katram is cita un jūs nezināt viens otra.
Protams, no malas otra attiecības neiekāpsi, bet bez labas komunikācijas nekas pats no sevis neatrisināsies. Un, ja partneris negrib par to atklāti runāt, tad šis ne pie kā nenovedīs. Tu tikai turpināsi klusumā gruzīties, līdz vairs neizturēs.
4 mēneši nav daudz, un, ja tu nejūties vēl tā, ka negribi dzīvot kopā, tad neignorē pati savas vajadzības!
Par dāvanu pirkšanu - apskaties tādu terminu love bombing, varbūt tas atbilst tavai situācijai? Ja tā ir, tad laidies lapās.
Un pēdējais, protams, katram pārim ir citādi, bet 4 mēnešos vajadzētu vēl būt rozā brillēm, nevis strīdiem un asarām!
02.06.2022 22:44 |
 
Reitings 746
Reģ: 14.05.2019
Piekrītu. Ja nejūties tagad laimīga ir divi varianti - aprunāties, pielāgoties vienam otram vai šķirties.
02.06.2022 22:46 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Šķiries!
02.06.2022 22:49 |
 
Reitings 87
Reģ: 13.05.2022
Esam meģinājuši runāt, bet es nevaru. Vienmēr gribas raudāt, kad iesāku sarunu... esmu teikusi, ka man nepatīk, ka mani pakļauj. Viņš teica, ka “būtu paklausīgāka, tad būtu labāk gan tev, gan mums. Es domāju par tevi ub mums”. Bet kā viņš var zināt kā man ir labāk?? Un man vispār nepatik doma par paklausīšanu. Es neesmu sunītis.
Es esmu emocionāla un bieži vien mans garastāvoklis strauji mainās, es atzīstu. Bet man nepatīk, ja man liek darit kaur ko pret manu gribu vai taisnoties. Esmu teikusi, ka bieži vien iemesls ir “ es negribu darīt to x lietu”. Tur nav dziļākās domas. Nav dziļāku argumentu. Protsms, reizem jaiet uz kompramisu, bet ne jau katrs solis man jāpamato - piemēram, kāpēc es braukšu šovakar mājās, ja var palikt pa nakti pie viņa; kāpēc es nevēlos iet uz pasēdēšanu, ja ir iespēja iepazīt jaunus cilvēkus utml.
Mezinu, škiet, ka es nejutos gana komfortabli ar viņu. Viņs man saka - tev biežāk jārunā ar mani, par savām emocijām utml, jāstāsta kas tevi nomāc, bet tajā pat laikā neizskatās, ka ir ieinteresets uzklausīt. Es esmu šausmīgi emocionāla. Man daudz kas izsauc emocijas. Piemēram, rakstot bakalauru man bija daudz “kritumi”, kad gribējās padoties utml. bija grūti, es viņsm rskstīju, ka man nekas nesanāk, man stress utml. Ta vietā lai atbalstītu, saņēmu pārmetumus par to cik var čīkstēt. Un kopumā ta par visu - viņs ir ieinteresets tikai dzīvē komunicēt, bet ja piezvanu/uzrakstu, tad beigās saņēmu pārmetumus, ka es pārspīlēju vai čīkstu. Bet tad nevajag teikt, lai es uzticos... jo man gribas lia mani uzklausa, ne tikai priekos, bet arī bēdās... ir līdzās.
Painteresējas par mani ikdienā... nevis ka tas ierasti ir, ka es raktu pirmā un viņš tikai saka “ja tev manis pietrūkst, brauc pie manis, nevis raksti whatsappa”.
Nezinu, man ir sajūta, ka nekas te nesanāks... ir foršie mirkļi, bet ir brīži, kad gluži rauj uz pusēm un gribas pielikt punktu...
02.06.2022 23:21 |
 
10 gadi
Reitings 2654
Reģ: 29.01.2009
būtu paklausīgāka
Wut?
Ar šo jau viss nav izteikts?
Es par sevi domāju, esmu pieaudzis cilvēks, ar savu izveidotu vērtību sistēmu, hobijiem, draugiem, dzīvesstilu. Man ir labi dzīvot tā. Kāpēc man tagad būtu viss jāpārkārto cita cilvēka vēlmēm? Kas tas ir par iemeslu? Ko tas cilvēks tādu dod, lai es iemanītu savu dzīvi pret viņa vēlmēm?
02.06.2022 23:39 |
 
Reitings 506
Reģ: 05.08.2021
Sātana iemiesojums @ 02.06.2022 23:21
Esam meģinājuši runāt, bet es nevaru. Vienmēr gribas raudāt, kad iesāku sarunu... esmu teikusi, ka man nepatīk, ka mani pakļauj. Viņš teica, ka “būtu paklausīgāka, tad būtu labāk gan tev, gan mums. Es domāju par tevi ub mums”. Bet kā viņš var zināt kā man ir labāk?? Un man vispār nepatik doma par paklausīšanu. Es neesmu sunītis.
Es esmu emocionāla un bieži vien mans garastāvoklis strauji mainās, es atzīstu. Bet man nepatīk, ja man liek darit kaur ko pret manu gribu vai taisnoties. Esmu teikusi, ka bieži vien iemesls ir “ es negribu darīt to x lietu”. Tur nav dziļākās domas. Nav dziļāku argumentu. Protsms, reizem jaiet uz kompramisu, bet ne jau katrs solis man jāpamato - piemēram, kāpēc es braukšu šovakar mājās, ja var palikt pa nakti pie viņa; kāpēc es nevēlos iet uz pasēdēšanu, ja ir iespēja iepazīt jaunus cilvēkus utml.
Mezinu, škiet, ka es nejutos gana komfortabli ar viņu. Viņs man saka - tev biežāk jārunā ar mani, par savām emocijām utml, jāstāsta kas tevi nomāc, bet tajā pat laikā neizskatās, ka ir ieinteresets uzklausīt. Es esmu šausmīgi emocionāla. Man daudz kas izsauc emocijas. Piemēram, rakstot bakalauru man bija daudz “kritumi”, kad gribējās padoties utml. bija grūti, es viņsm rskstīju, ka man nekas nesanāk, man stress utml. Ta vietā lai atbalstītu, saņēmu pārmetumus par to cik var čīkstēt. Un kopumā ta par visu - viņs ir ieinteresets tikai dzīvē komunicēt, bet ja piezvanu/uzrakstu, tad beigās saņēmu pārmetumus, ka es pārspīlēju vai čīkstu. Bet tad nevajag teikt, lai es uzticos... jo man gribas lia mani uzklausa, ne tikai priekos, bet arī bēdās... ir līdzās.
Painteresējas par mani ikdienā... nevis ka tas ierasti ir, ka es raktu pirmā un viņš tikai saka “ja tev manis pietrūkst, brauc pie manis, nevis raksti whatsappa”.
Nezinu, man ir sajūta, ka nekas te nesanāks... ir foršie mirkļi, bet ir brīži, kad gluži rauj uz pusēm un gribas pielikt punktu...

Sorry, bet viņš izklausās pēc kontrolējoša dirsas. Tā kā tu teici, ka šīs ir tavas pirmās attiecības, es varu tikai pateikt, ka tā normālām attiecībām nav jāizskatās. Tas teikums par paklausīšanu ir vispār 🤮🤮🤮 sūti viņu dirst labi ātri. Un sagaidi, ka viņš kļūs ļoti laipns un mīlīgs un pirks tev dārgas dāvanais, lai tikai tu paliktu pie viņa, neiekrīti uz to.
02.06.2022 23:40 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
teberebe @ 02.06.2022 23:40

Sorry, bet viņš izklausās pēc kontrolējoša dirsas. Tā kā tu teici, ka šīs ir tavas pirmās attiecības, es varu tikai pateikt, ka tā normālām attiecībām nav jāizskatās. Tas teikums par paklausīšanu ir vispār ??? sūti viņu dirst labi ātri. Un sagaidi, ka viņš kļūs ļoti laipns un mīlīgs un pirks tev dārgas dāvanais, lai tikai tu paliktu pie viņa, neiekrīti uz to.

+++
02.06.2022 23:46 |
 
Patīk
Reitings 235
Reģ: 06.12.2021
4 mēneši un jau domas par šķiršanos? Tad labāk to izdarīt uzreiz.
Ja Tev neder, tad neder un viņam arī dosi ātrāk iespēju atrast sev piemērotu meiteni.
Man pēc Tava aprakstītā nekas traks neliekas no viņa puses. Arī piekrītu, ka labāk tikties dzīvē nekā čatoties un arī ļoti nepatīk čīkstētāji. Tākā puisi arī saprotu 😁
03.06.2022 01:30 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Seit jau ir runa par dominanci attiecības viņš jau no paša sākuma veļa tev parādīt kā viņš būs noteicējs un tu ļausi viņam dominēt.
Ja tevi apmierina šāds modelis tad okey, ja ne tad soryy neko ko varētu darīt lietas labā neredzu.
Izklausās pēc kāda narcisa arī.
Un attiecības savā ziņā arī ir nedaudz darījums.
Jo. Nekas nepastāv attiecības tikai no viena cilvēka.
Ja viņš tev dod rūpes un maigumu tev tad pats jādod pretī nevis savādāk.
03.06.2022 01:35 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Wordrobe666 @ 03.06.2022 01:35
Seit jau ir runa par dominanci attiecības viņš jau no paša sākuma veļa tev parādīt kā viņš būs noteicējs un tu ļausi viņam dominēt.
Ja tevi apmierina šāds modelis tad okey, ja ne tad soryy neko ko varētu darīt lietas labā neredzu.
Izklausās pēc kāda narcisa arī.
Un attiecības savā ziņā arī ir nedaudz darījums.
Jo. Nekas nepastāv attiecības tikai no viena cilvēka.
Ja viņš tev dod rūpes un maigumu tev tad pats jādod pretī nevis savādāk.

Ššš! Tu visu saki ļoti pareizi, tikai šeit ir viena problēma. Ja viņai tik maz vajag, lai šķirtos, tad viņas vieta ir nevis nopietnās attiecībās, bet gan "izskriešanās" pulciņā. Pie reizes puisis atbrīvosies no slēptās feministes. Uzskatu, ka vidējais vīrietis ir pelnījis kaut ko nedaudz labāku.
03.06.2022 02:41 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Ja tik mazā kopā būšanas laikā ir problēmas, tad nav vērts ilgāk marinēt šīs attiecības. Jums atšķiras uzskati par attiecībām un tas ir tikai normāli. Tagad vajag būt tai īstajai iemīlēšanās sajūtai, nevis raudāšanai. Ja tu raudi tagad, kas būs tālāk, kad, piemēram, dzīvosiet kopā?
03.06.2022 02:57 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
TimeToDream @ 03.06.2022 02:57
Ja tik mazā kopā būšanas laikā ir problēmas, tad nav vērts ilgāk marinēt šīs attiecības. Jums atšķiras uzskati par attiecībām un tas ir tikai normāli. Tagad vajag būt tai īstajai iemīlēšanās sajūtai, nevis raudāšanai. Ja tu raudi tagad, kas būs tālāk, kad, piemēram, dzīvosiet kopā?

Tas ka cilvēks ir iemīlējies nenozīmē ,ka vins papildus nevar raudāt un pardzivot par to, kas neapmierina (īpaši pirmajās attiecības ,kad vēl nav izpratnes) iemīlēšanās nav 100% jauko brīžu !
03.06.2022 03:01 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Sātana iemiesojums @ 02.06.2022 22:34
Esmu laikam soļa attālumā lai izšķirtos. Esam kopā 4 mēnešus, bet problēmas nezūd jeb mums ir dažāda uztvere par to, kas ir mīlestība. Viņš ir finansiāli turīgāks nekā es un tāpēc savas rūpes vairāk izrāda caur materiālām lietām(kas man NAV svarīgas), sagaidot, ka ja viņš izmaksā restorānā, tad es pretī varētu uzkopt, izglidināt drēbes vai mājas darbus. Man nav grūti, kopā nedzīvojam. Bet tā apziņa, ka otrd attiecibas uztver kā darījumu - es tev kaut ko, Tu man. Nezinu, man laikam uztvere citādāka - man gribas darīt no sirds, piemeram, man nejautā, bet es sagatavoju vakariņas, noperku ikdeina mazu dāvaniņu utml. Un es negaidu, ka tagad man par to pretī būs kaklarota vai jauna lūpu krāsa. Man liekas dabiski, ka tā ir beznosacījumu mīlestība, nevis gaidīšana pretī.
Tāpat man nepatīk, ka man uzspiež savu gribu. Šīs ir manas pirmā attiecības ub 4 mēnesi skiet tāpat maz, tāpēc man nepatik doma par dzīvošanu kopā, bet viņš visādi censas panākt, lai es palieku pie viņa biežāk.
Tāda sajuta, ka manam viedoklim ir 0 vērtība, jo katru reizi, kad es pasaku, ka, piemeram, negribu palikt vai negribu brsukt tusēt. Viņs prasa iemeslu.. bet iemesls ir jau tāds, ka man nav vēlēšanas taja bridi darīt to konkreto lietu. Cilvecigi gribas, piemeram, pavadit vakaru vienatnē vai atpusties ar serialu, nevis tusina. Tas viņam nepatīk un saka - tas nav pamatojums, parasti ja cilvēks negrib ir dziļāka iemesls. Stāsti. Varbut es tev riebjos?
Taapt ari vins grib visu zinat par manu gimeni, draugiem, pilnigi visu lidz detaļai. Bet ir personīgas lietas ar kuram neesmu gatava vel dalīties, bet vins to neuztver, domājot, ka attieicbas otram jastasta pilnigi viss.
Kopuma loti daudz indikācijas, ka nav pa celam mums. Es jutos kā Amerikāņu kalninos. Vienu bridi viss ir super. Nakamja bridi es jūtos skumji, nomāktā un nelaimīga, jo saprotu, ka kārtējo reizi manu viedokli nenemam vera un kārtējo reizi esam “strīdā”
Grūtākais, ka tās ir manaa pirmās attiecības. Un es viņam esmu pieķērusies, bet jo ar vien biezak man ir jāraud, jo biezak aizdomājos, ka varbut laiks pielikt punktu. Izsāpēt šo. Un aizmirst...bet ja pec tam nožēlošu?

Nožēlot var jebkuru lēmumu ,pat vispareizāko un to kas tev iznācis par labu !
Kā arī nožēlot var to ,ka tik ilgi paliki ar šo cilvēku kopā un izniekoji laiku ,kuru varēji labāk pavadīt ! Respektīvi no sērijas nožēlot, ka piedzimi Latvijā nevis Lietuvā !
03.06.2022 03:25 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Wordrobe666 @ 03.06.2022 03:01

Tas ka cilvēks ir iemīlējies nenozīmē ,ka vins papildus nevar raudāt un pardzivot par to, kas neapmierina (īpaši pirmajās attiecības ,kad vēl nav izpratnes) iemīlēšanās nav 100% jauko brīžu !

Nav 100% jauko brīžu, bet šajā gadījumā sliktie brīži ir lielākā daļa no laika, ko autore pavada attiecībās.
03.06.2022 04:33 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Abiem ir dažādi uzskati par attiecībām,ja runājoties nevar atrast kopsaucēju un kompromisu,nekas nesanāks.
Pēc stastītā vīrietis izklausās pēc kontrolējošā tipa,kas neņem vērā Tavu teikto,bet uzspiež savu,ir murgs ar tādu cilvēku veidot attiecības.
Par savām emocijām ir jāstāsta otram,bet arī ne viss,
vīrietis nebūs tas īstais,kam vajag raudāt vienmēr uz pleca par visu,viņš Tevi uzskatīs par mazu meiteni,kas netiek ne ar ko galā dzīvē.
Ieteiktu kārtīgi izrunāties,kā Tu redzi jūsu attiecības un vai jūs vēlaties vienu un to pašu,tas jau arī sapratīsi,vai varat turpināt attiecības.
03.06.2022 06:11 |
 
Patīk
Reitings 1744
Reģ: 24.05.2019
Tev nav jābūt nekādam objektīvi pamatotam iemeslam, lai izbeigtu attiecības, kurās nejūties komfortabli. Ko mēs vispār te apspriežam - hipotēku un 3 bērnus? Vai čali ar kontrolējošām tieksmēm, kuru tu tik tikko pazīsti. Just let it go.
03.06.2022 09:13 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
jūs vēl kopā? :D
03.06.2022 09:14 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Motherofdragons @ 03.06.2022 09:13
Tev nav jābūt nekādam objektīvi pamatotam iemeslam, lai izbeigtu attiecības, kurās nejūties komfortabli. Ko mēs vispār te apspriežam - hipotēku un 3 bērnus? Vai čali ar kontrolējošām tieksmēm, kuru tu tik tikko pazīsti. Just let it go.

💯👌
03.06.2022 13:40 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits