Azartspēles

 
Reitings 25
Reģ: 19.11.2020
Sveiki!
Pirms pāris dienām uzzināju, ka mans puisis liek likmes. Sen jau bija tādas aizdomas, bet nebija pierādījumu. Tagad visu atradu caur epastu un sanāca ielogoties arī viņa kontā betsafe. Bija ļoti dziļa vilkšanās sajūta kaut gan jau nojautu, ka viņš to dara. Esam kopā trīs gadus. Viņam gandrīz katru mēnesi līdz algai pietrūkst naudas, nekur nevaram aizbraukt kopā, neko lielāku plānot kur nu vēl domāt par nākotni.
Pats trakākais, ka iepriekš es trīs gadus biju attiecībās kur puisis jau no paša sākuma slepus spēlēja un es pilnīgi neko nezināju līdz pēdējam kad sāka zvanīt parādu piedzinēji un viņam visa alga bija jāatdod par ātrajiem kredītiem. Es tagadējam puisim teicu par šo un, ka nekad vairs negribu to piedzīvot. Teicu, ka pamestu, ja viņš spēlētu azartspēles. Tagad esmu tik ļoti pieķērusies, man ir žēl, jo viss cits attiecībās ir jauki. Tomēr es saprotu ar ko tas var beigties, negribu, ka apprecamies, piedzimst bērns un es saprotu, ka varu paļauties tikai uz sevi. Nav drošības sajūtas.
Es tieši dienu pirms uzzināju, ka viņš spēlē biju teikusi, ka vajag apmaksāt komunālos, ieskaitīju pusi summas kā vienmēr, bet viņš saka, ka nav naudas uz konta. Bija pagājušas 2 nedēļas pēc algas. Es biju šokā un jautāju kāpēc tā, jautāju arī vai liek sporta likmes. Acīs skatoties meloja, ka nē. Tie nav bijuši vienīgie meli, bet nezinu vai kāds to visu lasīs, ja turpināšu.
Vai viņš ir pelnījis vēl vienu iespēju? Vai vispār pēc tam var atjaunoties uzticība un cieņa pret viņu? Baidos, ka iedošu iespēju, bet turpināšu dzīvot paranojā un nedrošībā.😔
Lūdzu padalieties ar pieredzi un viedokli.
31.05.2022 09:36 |
 
Reitings 2
Reģ: 03.06.2022
Pati kolēģes iedrošināta pamēģināju spēlēt. Vienreiz, otrreiz un aizgāja tā lieta. Vīram biju pastāstījusi, ka biju uzspēlējusi un laimēju vienā reizē 200€, otrreiz 200€, bet patiesībā nenjauta, cik bieži es spēlēju. Sapratu, ka ir par traku, ka esmu azartā. Atradu kaut kādu epastu, kas konkrētajā azarstpēļu lapā bija norādīts. Uzrakstīju epastu, paskaidrojot, ka esmu aizgājusi par tālu un vēlos, lai mans konts tiktu deaktivizēts un tieku bloķēta. Man par brīnumu, noritēja ļoti jauka komunikācija un rezultātš tiku nobloķēta, pareizāk sakot, mani personas dati tika nobloķēti uz 30 gadiem.
Par šo faktu biju piemirsusi un vēlējos latloto onlainā izspēlēt superbingo, ar jaundzimušā bērniņa dzimšanas datu cipariem(ja nu paveicas) 😄 rezultātā izleca paziņojums, ka man ir liegums uz azartspēlēm.
Ko ar to visu gribēju teikt - vari vīrietim ļaut izvēlēties, vai nu ņem, uzraksti epastu, ka vēlies tikt bloķēts azartspēlēm, vai ejam katrs savu ceļu. Ja cilvēks ciena sevi un otru, tad nav divu domu par viņa izvēli. 😊
03.06.2022 15:58 |
 
Reitings 25
Reģ: 19.11.2020
Blondīne @ 03.06.2022 15:58
Pati kolēģes iedrošināta pamēģināju spēlēt. Vienreiz, otrreiz un aizgāja tā lieta. Vīram biju pastāstījusi, ka biju uzspēlējusi un laimēju vienā reizē 200€, otrreiz 200€, bet patiesībā nenjauta, cik bieži es spēlēju. Sapratu, ka ir par traku, ka esmu azartā. Atradu kaut kādu epastu, kas konkrētajā azarstpēļu lapā bija norādīts. Uzrakstīju epastu, paskaidrojot, ka esmu aizgājusi par tālu un vēlos, lai mans konts tiktu deaktivizēts un tieku bloķēta. Man par brīnumu, noritēja ļoti jauka komunikācija un rezultātš tiku nobloķēta, pareizāk sakot, mani personas dati tika nobloķēti uz 30 gadiem.
Par šo faktu biju piemirsusi un vēlējos latloto onlainā izspēlēt superbingo, ar jaundzimušā bērniņa dzimšanas datu cipariem(ja nu paveicas) ? rezultātā izleca paziņojums, ka man ir liegums uz azartspēlēm.
Ko ar to visu gribēju teikt - vari vīrietim ļaut izvēlēties, vai nu ņem, uzraksti epastu, ka vēlies tikt bloķēts azartspēlēm, vai ejam katrs savu ceļu. Ja cilvēks ciena sevi un otru, tad nav divu domu par viņa izvēli. ?

Viņš jau sevi tur reģistrēja. Nezinu vai tas ir rādītājs, jo te arī ir daudz komentāru, ka tas nav šķērslis spēlēt.
03.06.2022 18:37 |
 
Reitings 2
Reģ: 03.06.2022
Whyagainfck @ 03.06.2022 18:37

Viņš jau sevi tur reģistrēja. Nezinu vai tas ir rādītājs, jo te arī ir daudz komentāru, ka tas nav šķērslis spēlēt.

Nu nezinu, es vairs nespēlēju. Ja vīrietim nestāstīs par alternatīvām, tad varbūt nāks pie prāta. :)
03.06.2022 23:19 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Pats trakākais, ka pensionāri spēlē automātus un nospēlē dzīvokli jeb pensiju, tādiem vajadzētu aizliegt spēlēt vispār no 60 gadu vecumā! Bet valstij jau nva izdevīgi tas tāpēc ļauj tik dragat
03.06.2022 23:52 |
 
Reitings 211
Reģ: 12.11.2017
Idejiski, visi superbingo ir tas pats, kas sporta likmes. Abos variantos 90% cilvēku zaudē naudu un maza daļa kaut ko vinnē.
Kas attiecās uz sporta likmēm, tad pats pa retam uzlieku, bet es arī ikdienā sekoju ļoti līdz sportam kā tādam, tapēc zinu uz ko lieku, bet tāpat visādi apstākļi izmainās un tie, kam vajadzēja uzvarēt, tomēr zaudē un zaudēju arī es.
Bet nē, es lieku ļoti reti, vairāk tīri intereses pēc.
Bet tie kas ir tiešām atkarīgi, viņi nemainīsies.
04.06.2022 19:36 |
 
Reitings 25
Reģ: 19.11.2020
KlaberLeng @ 04.06.2022 19:36
Idejiski, visi superbingo ir tas pats, kas sporta likmes. Abos variantos 90% cilvēku zaudē naudu un maza daļa kaut ko vinnē.
Kas attiecās uz sporta likmēm, tad pats pa retam uzlieku, bet es arī ikdienā sekoju ļoti līdz sportam kā tādam, tapēc zinu uz ko lieku, bet tāpat visādi apstākļi izmainās un tie, kam vajadzēja uzvarēt, tomēr zaudē un zaudēju arī es.
Bet nē, es lieku ļoti reti, vairāk tīri intereses pēc.
Bet tie kas ir tiešām atkarīgi, viņi nemainīsies.

Viņš arī ir ļoti zinošs dažādos sporta veidos, seko līdzi un saprot. Pats arī sporto. Iespējams, ka vēl nav tik traki un viss būs ok..
Kad jautāju kāpēc liek, tad teica, ka interesantāk skatīties tad.
04.06.2022 23:49 |
 
Reitings 15
Reģ: 18.05.2022
Goda vards nekad nesapratisu sievietes, kuram pasciena atlauj but kopa ar tadiem tirlinjiem, kam nesaiet nauda piemest pusi komunalajiem. Pasaulee tacu ir izveele!! Vai tiesam janem pirmais pretimnacejs? Neticu, ka sitadiem pabiraam ir superiga dvesele, harizma vai inteligence, vai vispar kaut kas labs.
Nesaku, ka jatiekas tikai ar miljonariem, bet ja man vecis pateiktu, ka vinam nav naudas pus komunalajiem, man skiet es fiziski izvemtos.
Un azarstpelu atkariba nav iemesls, tas vel jo vairak pastiprina faktu, ka JAAMUK kamer var.
05.06.2022 04:42 |
 
Reitings 211
Reģ: 12.11.2017
Whyagainfck @ 04.06.2022 23:49

Viņš arī ir ļoti zinošs dažādos sporta veidos, seko līdzi un saprot. Pats arī sporto. Iespējams, ka vēl nav tik traki un viss būs ok..
Kad jautāju kāpēc liek, tad teica, ka interesantāk skatīties tad.

Nē, viņš liek, jo domā, ka atgūs zaudēto.
Saproti, viņš nevar izbēgt no šī apļa, jo labi apzinās, cik daudz ir zaudējis un naivi cer, ka vinnēs.
Sportā vasara ir tukšais periods, tā ka tad točna neko nevinnēs.
05.06.2022 13:42 |
 
Reitings 17
Reģ: 05.04.2022
es aizgāju, vienīgais,ko nožēloju, ka ne ātrāk.
Bija pierunājis arī mani ātros kredītus ņemt,
. Es protams ņēmu, lai ir jumts virs galvas un nocenotās desas uz galda . necienu tādus azartniekus, kas neprot naudu taisīt, bet grib būt bagāti .
26.06.2022 01:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!