Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Klubi

 
Reitings 356
Reģ: 07.07.2020
Sveikas!
Vēlējos jautāt - kada ir jūsu attieksme pret iešanu uz klubiem, kad cilveks ir attiecībās?
Es nezinu, varbut esmu pārāk greizsirdiga, bet man nepatik, ka mans puisis iet uz klubiem. Tas nav parak biezi, 1-2 reizes menesi aiziet ar draugiem... lielakoties tie vina draugi ir brīvi, dazi ir aiznemti, bet ir saubas par vinu attieicbam, jo mans puisis ir stāstijis, ka tur vina draugs, kuram ir meitene meklējis vakara izklaidi, jo principa attiecibas vinam ir diez gan vājas paslaik un zaudet nav ko, varot palaist pa kreisi... mani tas diez gan nosokeja, jo esmu cilveks, kurs nekas nepiedotu krāpšanu un uzskata, ka tas ir zemiski ta darit... mans puisis teica, ka nu vins tads nav, bwt draugam tur sarezgiti viss attiecibas, tapec lai nes nedomaju par citiem..
Es nezinu, nu labi, pienemsim, ka sarezgiti, bet nevaru iedomaties kapec jabut attieicbas ar cilveku, ja tev ir vēlme vinu krāpt. Nevieni apstakli to neattaisno. Man tada zina skiet vienkarsi - gribi krāpt, tad nemoki cilveku, pasaki, ka nebus un ej mekle vienas nakts sakarus vesels, nevis esot attiecibas...
Un sis stasta no puisa puses, ka ir bijis vina draugam un saprptu, ka mana puisis pat sadu ricibu kaut kada mera aizstāv, dara mani bažīgu... mes esam kopa gandriz 4 menesus paslaik, tas ir maza laika periods, bet ja nu nakotne pastiprinās kašķi un vins izlemj spert sānsoli?
Mezinu, bet tagas katru reizi par to domaju, kad vins pasaka - aiziesu ar draugiem uz klubu
22.05.2022 14:48 |
 
Reitings 356
Reģ: 07.07.2020
Varbūt esmu paranoiska vai kā, jo indikāciju no viņa puses sānsoļiem nav un vienīgās bazas ir par to, ka viņš par sava drauga pieredzi stāsta tā it kā tas būtu “not big deal”, esot attiecibas paflirtet ar citām, jo attiecibas ir sarežģījumi...
22.05.2022 14:50 |
 
Patīk
Reitings 2674
Reģ: 08.05.2022
Kādēļ nevarat iet kopā uz klubu? Mans draugs vienmēr mani grib ņemt līdzi uz barčiku vai ballīti .. Man nebūtu patīkami, ja manējais vēl atbalstītu šādu laišanu pa kreisi, ja attiecībās ir problēmas. Tad iedomājies, jums sanāk biežāk strīdi un šis nolemj aiziet uz klubiņu un atrast kur nolaist tvaiku..jo viņam taču tas šķiet ok.
22.05.2022 14:58 |
 
10 gadi
Reitings 2574
Reģ: 04.01.2013
Meitenex @ 22.05.2022 14:50
Varbūt esmu paranoiska vai kā, jo indikāciju no viņa puses sānsoļiem nav un vienīgās bazas ir par to, ka viņš par sava drauga pieredzi stāsta tā it kā tas būtu “not big deal”, esot attiecibas paflirtet ar citām, jo attiecibas ir sarežģījumi...
Tu esi viņam teikusi, ka tev tas nepatīk? Kāda bija viņa rīcība/attieksme pretī, ja jā?
22.05.2022 15:02 |
 
Reitings 356
Reģ: 07.07.2020
Lukreecija @ 22.05.2022 15:02
Tu esi viņam teikusi, ka tev tas nepatīk? Kāda bija viņa rīcība/attieksme pretī, ja jā?

Esmu. Viņš teica, ka saprot, ka esmu greizsirdīga, bet tam nav pamata, jo viņa domas ir tikai par mani un nevienu citu nevajag. Ka ejot tikai lai dotu padomu draugiem kā sakoļīt, iedzertu un laba kompānija pavadītu laiku.
Un la attiecība uz to aiŅemto draugu, tur ir sarežģīta situācija, viņien attiecības iet uz izjukšanu, meitene nav nekāda svētā arī, bet negribot citu cilveku dzives detalizeti izklāsīt.
Es uzticos viņam, bet nezinu, tā viņa attieksme, ka vins praktiski atbalsta(nu labi ne gluzi atbalsta, bet pienem kā normu), liekas savāda... jo lai gan es nezinu kas viņa draugam notiek attiecībās, tomēr pat ja viss ir traki, tas domāju, ka sānsoļi nav risinājums. Ne kā atriebība, ne ka citadi. Ja tik slikti - jāšķiras
22.05.2022 16:24 |
 
Reitings 356
Reģ: 07.07.2020
Lorra @ 22.05.2022 14:58
Kādēļ nevarat iet kopā uz klubu? Mans draugs vienmēr mani grib ņemt līdzi uz barčiku vai ballīti .. Man nebūtu patīkami, ja manējais vēl atbalstītu šādu laišanu pa kreisi, ja attiecībās ir problēmas. Tad iedomājies, jums sanāk biežāk strīdi un šis nolemj aiziet uz klubiņu un atrast kur nolaist tvaiku..jo viņam taču tas šķiet ok.

Man īsti nepatīk klubi un tādas lietas. Īpasi, ja tur džeku kompānija. Draudzenes man tuvas ir kādas 2, bet tās ir attiecībās un uz klubiem neietu, ne ar savien draugiem, ne vienas, tāpēc man nav gluži kāds ko paņent līdzi un negribas justies liekajai kompānijā, kue esmu vieniga meitnee
22.05.2022 16:26 |
 
Reitings 248
Reģ: 08.11.2021
Meitenex @ 22.05.2022 16:26

Man īsti nepatīk klubi un tādas lietas. Īpasi, ja tur džeku kompānija. Draudzenes man tuvas ir kādas 2, bet tās ir attiecībās un uz klubiem neietu, ne ar savien draugiem, ne vienas, tāpēc man nav gluži kāds ko paņent līdzi un negribas justies liekajai kompānijā, kue esmu vieniga meitnee
es savu vīrieti vienu ar džekiem uz klubu nelaistu. Piedevām, tu klubā esi kopā ar savu vīrieti, kam tev draudzeni?
22.05.2022 16:29 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Divreiz mēnesi uz klubu ir daudz par biezu, nebūtu ok… pāris reizes gada ja neņem mani līdzi būt ok. Bet man nekad nav bijis, ka mani neņemtu līdzi
22.05.2022 16:30 |
 
10 gadi
Reitings 2574
Reģ: 04.01.2013
Santa1992 @ 22.05.2022 16:30
Divreiz mēnesi uz klubu ir daudz par biezu, nebūtu ok… pāris reizes gada ja neņem mani līdzi būt ok. Bet man nekad nav bijis, ka mani neņemtu līdzi
Jā, vieglāk ir , ja uzaicina un tu pati negribi nekā , kad vispār neaicina.
Viņš tevi ir aicinājis līdzi kādreiz? @Autore?
22.05.2022 16:46 |
 
Reitings 356
Reģ: 07.07.2020
Lukreecija @ 22.05.2022 16:46
Jā, vieglāk ir , ja uzaicina un tu pati negribi nekā , kad vispār neaicina.
Viņš tevi ir aicinājis līdzi kādreiz? @Autore?

Tā tajā kompānijā - nē, nav piedāvājis. Bet ir teicis, ka ja es velos, mes varam kuru vakaru aiziet. Bet nu man nav dizi vēlmes speciali iet, vienkarsi greizsirdība, kad aiziet ar draugiem., bet lai speciali iet divata ar mani - nav vajadziba
22.05.2022 17:33 |
 
Reitings 76
Reģ: 16.05.2022
Veido attiecības ar kādu, kas uz klubiem nestaigā, tad nevajadzēs ne mocīt sevi, ne pārvērsties par zāģētāju un mocīt otru.
22.05.2022 18:45 |
 
Reitings 194
Reģ: 22.02.2022
Varbūt neuzskata, ka 4mēn ir baigi nopietni, lai tu tiktu baigi jau ńemta vērā
22.05.2022 19:09 |
 
Reitings 15
Reģ: 04.02.2022
Nu es noteikti iebilstu :D, šobrīd neesmu attiecības un uz klubiem retu reizi aizeju, pēc redzētà un zinošā saku - tur apgrozās daudz vīrīešu, kuri ir laimīgā laulībā un ar maziem bērniem mājās, bet alkohols un jaunas meitenes dara savu.
Visas attiecības uz to momentu tiek aizmirstas
22.05.2022 19:10 |
 
Reitings 413
Reģ: 06.02.2022
Man nav iebildumu, ja draugs kādreiz ar savējiem iziet kaut kur ārā, lai vai daļa no viņiem ir brīvi vīrieši.
Arī pati ik pa laikam aizeju ar draudzenēm padejot.
Uzticos cilvēkam un uzskatu, ka ja būs vēlme, tad nokrāps arī bez kluba...
22.05.2022 19:36 |
 
Reitings 356
Reģ: 07.07.2020
Lalooo @ 22.05.2022 19:36
Man nav iebildumu, ja draugs kādreiz ar savējiem iziet kaut kur ārā, lai vai daļa no viņiem ir brīvi vīrieši.
Arī pati ik pa laikam aizeju ar draudzenēm padejot.
Uzticos cilvēkam un uzskatu, ka ja būs vēlme, tad nokrāps arī bez kluba...

Es saprotu un pirms attiecībām domāju tiesi tāpat, bet tie stāsti par viņa draugu, kuram “sarzģīta situācija, vēlme laist pa kreisi utml” man zemapziņa rada bailes, ka attiecībām ejot uz prieksu, esot dienam, kad viss nav skaisti un rožaini, viņs varētu neapzinati alkohola ietekme uc nolaist... es uzticos, bet vienkarsi laikam bail, ja nu tas notiek? Vai pietiks dušas man pateikt?
Jo tas ir tas, ko es nekad nepiedotu.
22.05.2022 19:44 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Meitenex @ 22.05.2022 19:44

Es saprotu un pirms attiecībām domāju tiesi tāpat, bet tie stāsti par viņa draugu, kuram “sarzģīta situācija, vēlme laist pa kreisi utml” man zemapziņa rada bailes, ka attiecībām ejot uz prieksu, esot dienam, kad viss nav skaisti un rožaini, viņs varētu neapzinati alkohola ietekme uc nolaist... es uzticos, bet vienkarsi laikam bail, ja nu tas notiek? Vai pietiks dušas man pateikt?
Jo tas ir tas, ko es nekad nepiedotu.

Ja Tu esi izstāstījusi viņam,kā jūties par šo situāciju,ja viņam ir svarīgas Jūsu attiecības,tad uzvedībai būtu jāmainās.
Draugs izklaidēties uz klubiem var iet arī viens,vnmēr nevajag draugu baru līdzi 😁
Bet Tev ir jātiek galā ar savām aizdomām,ka viņš ir tāds pats,kā viņa draugs,tā Tu sačakarēsi gan sev nervus,gan Jūsu attiecības.Tu viņam neuzticies,jo pieļauj domu,ka viņš var nokrāpt.
22.05.2022 20:43 |
 
Reitings 171
Reģ: 13.05.2020
Es tev uzrakstīju privāti
22.05.2022 22:28 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits