Bērna disciplinēšana ar sišanu?!

 
Reitings 2067
Reģ: 26.11.2021
Sveiki, pienākusi kārta arī man prasīt “viedokli no malas”. Situācija tāda:
Mans bērns (3gv), mācās kopā ar diviem radu bērniem (4 un 5 gv) dārziņā. Nezinu, varbūt pasaulē eksistē bērni bez palaidnībām, bet.. ja radu bērni sāk mājās darīt kādas palaidnības, pie visām palaidnībām tiek vainots tikai mans bērns, ka dārziņā no mana bērna esot tas iemàcīts. Es jau gan, protams, oponēju, ka nevar būt, jo dārziņā ir vēl 20 citi, bet nē, radu bērnu māte vaino tikai manējo. Pēdējais gadījums ar slikto uzvedību bija vakardien. Manam bēram uz bd pakaļ atnācis tētis, bērns vēl negrib iet mājās, parāda tētim mēli un saka nē, nē. To visu redz radu bērni un vecākais radu bērns saka:” vajag iesist ar siksnu, kā to dara mans tētis”. Un šorīt, kad vīrs bd satika radu bērnu mammu, viņa tā arī teikusi, ka viņu vecākais bērns(5gv) vakardien dabūjis pa muti, jo rādījis mēli un atdarinājis mūsu (3gv) bērnu. Es saku, mēs mājās runājam un stāstam, ka tā nedrīkst, bet es savu bērnu nesitīšu! Mēs varam sakliegt un piedraudēt, bet vai tiešām ir jāsit? Radu bērnu vecāki, savu bērnu sišanu uzskata par normu, jo viņi nesaprotot ja vienreiz pasaka.. saka, ka mums izaugšot mežonis, bet viņu bērni bd esot eņģelīši.
Kāds ir jūsu “viedoklis no malas”. Tiešām visus bērnus vajag dauzīt par sliktu uzvedību? Tiešām tikai viens ir vainojams pie sliktas uzvedības? Man žēl to radu bērnu, par to, ka katru reizi viņus sit, par sliktu izvedību. Bet radiniece tikai uzbrēca:” kā gribu, tā audzinu savus bērnus un visār, kur tev ir pierādījumi, ka situ! Labāk audzini savu mežoni, kas rāda mēli!”
17.05.2022 11:27 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
Manam bērnam ir seši gadi un es NEKAD neesmu iesitusi. Ir bijuši simtiem mirkļi, kad es esmu izvesta no pacietības līdz maksimumam, bet nekad neesmu situsi un neuzskatu to par normu. Es domāju, ka Jums mazāk jāņem pie sirds ko saka radu bērnu vecāki un ja kādreiz ko aizrāda, aizbāžat muti, lai nemaisās kur neprasa un viss. Žēl apzināties, ka ir bērni kurus mājās sit.
17.05.2022 11:32 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits