Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

laiks otram un laiks sev

 
Reitings 315
Reģ: 14.08.2020
Sveikas!
Esmu attiecībās pāris mēnešus(apmēram 3) un laikam esmu tik ļoti iemīlējusies, ka zaudējusi jebkādu laika izjūtu. :D Man ir diez gan iekavēti skolas darbi, daudz darbu ārpus - jānopērk dāvana mammai, jānopērk vakarkleita sev uz vienu pasākumu, jāpierakstās pie friziera un manikīra meistara, jāsakopj māja uc. Un pa vidu tam attiecības.
Neizklausās traki, bet es par viņu domāju 24/7, tādēļ nevaru sakoncentrēties mācībām, neko nevaru... tiekamies mēs nedēļā kādas 3-4 reizes, viņš uz mazāk nav ar mieru, es arī gribu biežāk, bet saprotu, ka nevaru plānot savu dienu... pēc tikšanās ar viņu esmu pāris metrus virs zemes, jūtos apčubināta, aplaimota un prāts nenesas darīt mājas darbus vai mācīties... man ir ļoti grūti tā nedēļas vidū pārslēgties no tikšanās uz vakara darbiņiem.. rezultātā es neko tad nedaru, kavēju laiku un radu sev stresu
Kā ir jūsu attiecībās? Cik bieži tiekaties? Uz cik ilgu laiku?
Kā runāt ar partneri par šo? Es esmu mēģinājusi teikt, ka varbūt varam nedēļas nogales pavadīt kopā, viņš saka, ka manis ļoti pietrūkst un nevar sagaidīt...
Saprotu, skan bērnišķīgi.. bet laikam esmu vēl ar rozajām brillēm un nevaru tā nedomāt, nodalīt..
09.05.2022 12:29 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Dzīvojat kopā. Atkritīs tā problēma.
09.05.2022 12:30 |
 
Patīk
Reitings 314
Reģ: 28.07.2021
Sākotnēji tikāmies 1-2 reize nedēļā, jo abiem bija darbs un studijas. Tagad dzīvojam kopā. Reāli laiku divatā izbaudām nedēļas nogalēs, bet līdz tām - vakaros abi kompīšos ieurbušies. Kopā ēdam.
Jums tās 3-4 reizes nedēļā noteikti varētu samazinot, vienkārši pasaki, ka tev ir patīkami un gribās tikties, bet tas izsit no sliedēm un varbūt var retāk, bet tikties uz ilgaku laiku, piemēram, nedēļas nogali pavadīt divatā.
Attiecībās TEV jādomā arī par sevi, nevis tikai kategorijās - draugam vajag daudz uzmanības, man jau arī patīk, piekāst skolu, piekāst privato dzīvi, es būšu ar viņu. Normālas attiecības nav tiaki laika pavadīšana kopā, bet arī pacietība, izaugsme, ieklausīšanās otrā
09.05.2022 12:33 |
 
Patīk
Reitings 314
Reģ: 28.07.2021
dzīvot kopā arī ir opcija, vismaz ieekonomējas laiks un otrs ir lielāko laiku pieejams
09.05.2022 12:34 |
 
Reitings 512
Reģ: 04.03.2016
Ja vien nav galīgi traki, es neieteiktu sākt dzīvot tik ātri kopā.
Ieteiktu kārtīgi saplānot savas dienas uz priekšu - nedēļu, kā tā izskatīsies un sekot līdzi visam cik vien iespējams. Kad mācies, ieteiktu sadalīt laiku kā "pomodoro" metodē.
09.05.2022 12:56 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Ja nu nekādi nevar un esat pielipuši kā līmes podi tad darāt tās lietas kopā. Ej meklētāju kleitu kopā ar viņu, satīri māju kopā - būs ātrāk un varbūt arī jautrāka. Uz manikīru arī var aizvest ja atraktīvs džeks.var taču piemēram izveidot plānu ka pirmdien 2 stundas kārto māju tad mācies, otrdien no sākuma aizej uz manikīru un tad pēc tam satiekamies un tā katru dienu. Ieplāno 1-2 h stundas savām lietām un tad tikties. Nav taču tik grūti.
09.05.2022 13:03 |
 
Reitings 413
Reģ: 06.02.2022
KKourtney @ 09.05.2022 12:56
Ja vien nav galīgi traki, es neieteiktu sākt dzīvot tik ātri kopā.
Ieteiktu kārtīgi saplānot savas dienas uz priekšu - nedēļu, kā tā izskatīsies un sekot līdzi visam cik vien iespējams. Kad mācies, ieteiktu sadalīt laiku kā "pomodoro" metodē.

Mēs kopā dzīvot sākām pēc 2.5 mēnešiem, neko sliktu tajā nesaskatu, abiem bija jaukāk, vieglāk, atkrita negulētās naktis, braukāšana turpu šurpu. Nu jau kopā 4to gadu esam. Protams, katram individuāli.😄
09.05.2022 13:08 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Attiecībās TEV jādomā arī par sevi, nevis tikai kategorijās - draugam vajag daudz uzmanības, man jau arī patīk, piekāst skolu, piekāst privato dzīvi, es būšu ar viņu. Normālas attiecības nav tiaki laika pavadīšana kopā, bet arī pacietība, izaugsme, ieklausīšanās otrā

Piekrītu šim.
Jā,tas iemīlēšanās periods un taureņi ir lielisks,bet nevar tā visu laiku plivināties pa gaisu,aizmirstot par visu pārējo dzīvē.
Ir jābūt laikam priekš sevis,savām lietām dzīvē.
Un jāmeklē kopīgi kompromisu,lai abiem ir ok 🙂
09.05.2022 14:15 |
 
Reitings 335
Reģ: 29.07.2020
Mācības nevajag atstāt novārtā. Ja netiec ar visu galā stingri nosaki šonedēļ man darba dienas vakaros ir jāmācās, jāuzraksta visi parādi un nebūs laiks tikties . Ja otrs būs normāls, tad sapratīs. Ja nē, tad viņam primāri ir interese kā viņam būs labāk.
09.05.2022 14:20 |
 
Patīk
Reitings 2675
Reģ: 08.05.2022
Kas tie par ieteikumiem sākt dzīvot kopā? Meitenes jūs nopietni? 😂 Reāli šis ir tas rozā periods, pirmie mēneši, iemīlēšanās, cilvēki pat noteikti nav iepazinuši viens otru pat 50%, bet te jau iesaka dzīvot kopā.
Autorei, šis ir tikai normāli, tas trakais un kaisles pilnais attiecību sākums, man prieks, ka jums ir tāda vilkme vienam pie otra, jūs satiekaties 3x nedēļa, tas ir pietiekami lai atlicinātu laiku mācībām un pārējām Tev svarīgajām lietām. Tev jāsaņemas un jābeidz domāt par viņu tik ļoti. Baigi labs ieteikums ne? 😂 ja Tev ir laiks uzrakstīt šeit forumā, tad ņem tagad telefonu rokā un piesakies pie friziera un manikīra, aizej un skarto to māju. Ja jūs satiksieties 1x nedēļā Tu juksi prātā, jo ilgosies pēc viņa, kas arī nebūs labi.
09.05.2022 14:34 |
 
Reitings 242
Reģ: 13.05.2021
Man bija attiecības pēdējā kursā un bija traki savienot visu, jo džeks gribēja daudz tikties. Es it kā arī, bet man tāpat kā tev - tas izsita no sliedēm. Tad studiju beigas biaj viena stresa, psihos uz viņu un citiem.
Tāpēc iesaku nospraust robežas. Pasaki - es varu satikties 2 reizes nedēļā, ma daudz darbu, piedod. Un tad kad satiekaties, tad reāli pavadiet laiku kopā un intersanti.
Dzīvot kopa... nu nezinu... šķiet, ka būs vairāk kašķu. 3 mēneši ir īss laika periods, es nevarētu ielekt kopdzuvē, jo tad tacu par tik daudz ko jadoma! Kā salāgot dienas režīmus, jābaro lieka mute(nu var jau būt, ka vīrietis pats gatavos, bet visbiezak pēc novērojumiem sieviete par to domā), kā neizbesīt otru utml. Man būtu gruti, bet varbur, ka ja nevar kaut vai sit nost bez otra, tas var meginat
09.05.2022 15:06 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Kvalitatīvās attiecībās, kurās vīrietis un sieviete drīkst būt un dzīvot paši sev, nav jāuztraucas par to, ka nevar saplānot manikīru, kā neizbesīt otru vai kurš gatavos.
Šis "nevaru nedomāt par viņu" ilgtermiņā ir ļoti neveselīgi gan attiecībām, gan pašai sev.
Kopā dzīvošanu gan tiešām izsaku rūpīgi izvērtēt. Prioritātei ir jābūt sev, tikai tad kādam citam. Iemīlēšanās ir ļoti forša lieta, paceļ vismaz 3cm virs zemes, taču tas neatceļ realitāti.
Esi gudra.
09.05.2022 15:27 |
 
Reitings 315
Reģ: 14.08.2020
Paldies par komentāriem!
Es saprotu, ka prioritāte jābūt sev, bet vienmēr paļaujos spiedienam, kad man uzraksta “man tevis ļoti pietrūkst, tiekamies?” Un es esmu centusies teikt, ka man jādara savas lietas, piedod. Viņš prasti saka, ka paspēšu, ka grib mani satikt. Un tā es pakļaujos.
Man laikam trūkst sava viedokļa, jo izdabāju citiem regulari, baidoties kādu aizvainot
09.05.2022 16:29 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
RedBull @ 09.05.2022 16:29
Paldies par komentāriem!
Es saprotu, ka prioritāte jābūt sev, bet vienmēr paļaujos spiedienam, kad man uzraksta “man tevis ļoti pietrūkst, tiekamies?” Un es esmu centusies teikt, ka man jādara savas lietas, piedod. Viņš prasti saka, ka paspēšu, ka grib mani satikt. Un tā es pakļaujos.
Man laikam trūkst sava viedokļa, jo izdabāju citiem regulari, baidoties kādu aizvainot

Vai tam puisim ir darbs,hobiji?
Pārāk daudz brīvā laika viņam, atšķirībā no Tevis,nav savu nodarbju.
09.05.2022 16:59 |
 
Reitings 315
Reģ: 14.08.2020
Annija35 @ 09.05.2022 16:59

Vai tam puisim ir darbs,hobiji?
Pārāk daudz brīvā laika viņam, atšķirībā no Tevis,nav savu nodarbju.

Viņs ir pašnodarbinātais. Diez gan elestīgi var plānot savu laiku. Studē neklātienē un diži arī neiespringst - teica, ka ir pāris parādi sakrājušies, bet tos pa naktīm kaut kad sarakstīs. Hobiji īsti nav.
Pašlaik es nestrādāju, bet man ir pēdējais gads bakalauros un mani ed nost tas bakalaura darbs + pēdējie eksāmeni, ka es vienkārši jutos nervozi un slikti, ja tik bieži man jātiekas, jāpārtrauc kaut ko darīt, jāpielāgojas.
09.05.2022 17:06 |
 
Reitings 59
Reģ: 09.05.2022
RedBull @ 09.05.2022 12:29
Sveikas!
Esmu attiecībās pāris mēnešus(apmēram 3) un laikam esmu tik ļoti iemīlējusies, ka zaudējusi jebkādu laika izjūtu. :D Man ir diez gan iekavēti skolas darbi, daudz darbu ārpus - jānopērk dāvana mammai, jānopērk vakarkleita sev uz vienu pasākumu, jāpierakstās pie friziera un manikīra meistara, jāsakopj māja uc. Un pa vidu tam attiecības.
Neizklausās traki, bet es par viņu domāju 24/7, tādēļ nevaru sakoncentrēties mācībām, neko nevaru... tiekamies mēs nedēļā kādas 3-4 reizes, viņš uz mazāk nav ar mieru, es arī gribu biežāk, bet saprotu, ka nevaru plānot savu dienu... pēc tikšanās ar viņu esmu pāris metrus virs zemes, jūtos apčubināta, aplaimota un prāts nenesas darīt mājas darbus vai mācīties... man ir ļoti grūti tā nedēļas vidū pārslēgties no tikšanās uz vakara darbiņiem.. rezultātā es neko tad nedaru, kavēju laiku un radu sev stresu
Kā ir jūsu attiecībās? Cik bieži tiekaties? Uz cik ilgu laiku?
Kā runāt ar partneri par šo? Es esmu mēģinājusi teikt, ka varbūt varam nedēļas nogales pavadīt kopā, viņš saka, ka manis ļoti pietrūkst un nevar sagaidīt...
Saprotu, skan bērnišķīgi.. bet laikam esmu vēl ar rozajām brillēm un nevaru tā nedomāt, nodalīt..

mums diemžēl savukàrt pàràk daudz sanàk atàluma atiecības.jo es esmu Rīgā,viņš-Minhenes iedzimtais.iepazinàmies,kad studiju laikā,Erasmus ietvaros gadu biju tur,izveidojàs atiecības,grūti bija kad atgriezos LV,bet par laimi viņam biznesa dēļ sanāk braukt uz LV samērā bieži.un arī man nopērk biļeti,lai pa reizei varu aizlidot pie viņa vīkendos.grūtākais bija civid ceļošanas ierob.laikā.aizpagājušnnedeļ bija LV un bildināja mani,tagad man sācies atvaļinājums un rīt lidoju pie viņa uz 11.d.kàzas dzersim LV-nākamvasar,bet pēc tam pārcelšos pie viņa
10.05.2022 12:48 |
 
Reitings 315
Reģ: 14.08.2020
Mēģināju parunāt ar viņu par šo visu lietu. Teicu, ka es nevaru tik bieži, darbi iekavēti, piedāvāja padzīvot pāris nedēļas ar viņu, jo tad nevajadzēšot braukāt šurpu turpu. Nezinu, mani pagaidām šī ideja neiepriecina. Es neesmu vēl gatava uzsākt kopdzīvi, pat ja pāris nedēļas. Gribas mieru, vientulību, izbaudīt laiku, gribas randiņot, bet ne sākt dzīvot kopā... es mīlu viņu, bet doma, ka tagad dzīvošu pie viņa, mani gan neuzrunā.
10.05.2022 17:28 |
 
Patīk
Reitings 314
Reģ: 28.07.2021
Tad nedzīvojiet kopā. Nezinu, manuprāt, attiecībās izlemj abi un ieklausās viens otrā. Tu rakstīji, ka tev pēdējais gads studijās, tev vajag atbalstu un laiku. Lai viņš atmet savu egoismu un nodrošina to. Protams, tauriņi vēderā abiem un viss skaisti, bet ja tu neesi gatava kopdzīvei(un es zinu to sajūtu, es sagāju kopā ar labu draugu, bet kopdzīvei biju gatava pēc apmēram pusgada, bet tas pie noteikuma, ka es šo cilvēku pat pazinu iepriekš, pirms sagājām), tad tu neesi.
Un kur problēma limitēt tikšanās? Labi, tev 3-4x nedēļā liekas par daudz. Ierosini 2x nedēļā, kamēr nokārto visu universitātē.
Man vispār īsti nepatīk nedēļas vidū izklaides, tagad dzīvojot kopā ar draugu, lielākoties reāli izbaudām viens otra sabiedrību nedēļas nogalēs, bet darba dienās katrs savos darbos. Man tā patīk, jo esmu cilvēks, kas nevar tā darīt gan to, gan to. Man patīk iedzert piektdienas vakarā, izbaudīt divvientulību, zinot, ka nākamā diena brīva un mauksim piedzīvojumos. Kad nedzīvojām kopā arī galvenokārt tikāmies nedēļās nogalēs, jo tā emocionāli patīkamāk.
10.05.2022 17:34 |
 
Patīk
Reitings 314
Reģ: 28.07.2021
Ko es ar to gribēju pateikt? Varbūt verts tā pamēģināt. Tu darba dienās esi darbos, nedēļas nogali pavadāt kopā kā saldo ēdienu. Vai arī reāli saplāno pa minūtēm dienu. Piemēram, tu ar viņu tiecies pēc 19 vakarā, bet līdz tam dari darbus un katru dienu tas kā salds noslēgums.
10.05.2022 17:36 |
 
Reitings 45
Reģ: 18.02.2021
Nepārcelies dzīvot pie viņa, bet paliec 1-3x nedēļā pa nakti, bet ar norunu, ka tu pie viņa varēsi mācīties netraucēti
10.05.2022 17:49 |
 
Patīk
Reitings 677
Reģ: 11.04.2019
Divus mēnešus pirms divpadsmitās klases eksāmeniem sapazinos ar savu pirmo simpātiju. Nemitīgi čati, tikšanās vakaros, nedēļas nogalēs, mūžīgā sapņainība un lidināšanās mākoņos. Eh, cik tas būtu bijis foršs laiks, ja paralēli nebūtu jāgatavojas eksāmeniem. Atceros, ka latviešu valodas eksāmenā jāraksta domraksts, bet es tik sapņoju. 😀
Man tā sapņainība un mūžīgā domāšana par otru cilvēku izzuda pati no sevis, vasarā kaut kā atkal atgāju realitātē.
10.05.2022 18:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!