Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Agnese Fit Body. Jā vai nē?!

 
Reitings 75
Reģ: 15.04.2015
Sveikas! Nekādīgi nevaru izlemt par Agneses Graudumas Fit Body izaicinājumu 😀
Nezinu vai ir vēlme tērēt 55 eiro tikai par receptēm, jo ja pareizi saprotu mentora atbalsta īsti nav, tikai iedotas receptes un jāseko līdzi
Ir tā vērts? Jo 55 eiro tā diezgan sālīti 😀
Ja kāds grib pirkt kopā, labprāt 😄
08.05.2022 12:54 |
 
10 gadi
Reitings 2574
Reģ: 04.01.2013
Pūre @ 08.05.2022 12:54
Sveikas! Nekādīgi nevaru izlemt par Agneses Graudumas Fit Body izaicinājumu ?
Nezinu vai ir vēlme tērēt 55 eiro tikai par receptēm, jo ja pareizi saprotu mentora atbalsta īsti nav, tikai iedotas receptes un jāseko līdzi
Ir tā vērts? Jo 55 eiro tā diezgan sālīti ?
Ja kāds grib pirkt kopā, labprāt ?
Sviests 55 eiro maksāt, lai stāvi visu laiku pie plīts.
Labāk iegādājies par to summu 1-3 mēnešus sporta zāles abonementu (kā kurā zālē cenas) un sporto :) Būsi ieguvusi vēl pacilājošu garastāvokli. Viss ir tik vienkārši, ja ievies ikdienā vairāk dārzeņu (kaut vai aizstājot vienu maltīti ar makaroniem/kartupeļiem/rīsiem, tā vietā izvēloties dārzeņus). Kaloriju deficīts = - kilogrami.
Šie maratoni pelna uz muļķīšiem, kuri neko nesaprot vai ir viegli ietekmējami. Un ko tu darīsi pēc šī maratona?
+ apskaties apakšā - ĒDIENKARTE INDIVIDUĀLI SASTĀDĪTA NETIEK. Are you kidding me? Pa 55 eiro nopirkt kkādu s*du, kur beigās būs viss tas, kas tev negaršo?
08.05.2022 15:20 |
 
Reitings 234
Reģ: 16.08.2017
Mana māsa ir nopirkusi tik daudz dažādus maratonus, bet zaudējusi nav nevienu kg.
Nav to vērts. Tur dāmas iesaistās vēl dažados maratonus un visu laiku tikai maksā. Mani dzen stresā kaut kādas konkētas maltītes un stāvēšana pie plīc. Ok, viss atkarīgs no tavas ikdienas. Sporto darot jebko - ej, skrien, vingro.
Bet ja tev liekas, ka tieši šis maratons tev palīdzēs būt sistēmā kaut kādā un tieši tas palīdzēs nomest svaru, oki. Bet arī jautājums,ko pēc šī maratona...
08.05.2022 15:32 |
 
Reitings 72
Reģ: 24.04.2021
Es ar iesaku labak par so naudu sapirkt veseligakus produktus un sportot nevis pirkt maratonus. Sportot var ari bez sporta zalem - velo, skriet , youtube ir visadi vingrojumi
08.05.2022 17:18 |
 
Reitings 3056
Reģ: 12.07.2021
Vienu reizi nopērc un pamēģini. Man bija vērts jau no viena šī izaicinājuma. Ja visu tur ievēro un sporto, rezultāti ir noteikti!
08.05.2022 19:28 |
 
Reitings 31
Reģ: 16.10.2019
Es viņas programmu noteikti nepirktu, manuprāt, pasniedz/iemāca nepareizas attiecības ar ēdienu.
Sekoju viņai IG, pirms kāda laika bija uzdots jautājums, ja nu negaršo viņas receptes, uz ko atbilde bija - tu vēl tātad neesi gatava tievēt. Protams, vārds vārdā neatceros, bet doma tāda, nevis tev pielāgos ēdienkarti, bet ēd, ko norāda. Tad labāk iztērēt to naudu ejot pie trenera, kas arī ieteiks kā optimalizēt ēdienkarti.
08.05.2022 19:46 |
 
Reitings 624
Reģ: 06.11.2021
Tad jau labāk kāds Instagram @Taukless maratons. Cena ap €20, ir atbalsta grupas, tiešraides ar uztura speciālistiem un psihologiem. Trenera vingrinājumi, dažādi video utt. No receptem var izvēlēties daudz variantu atbilstoši gaumei un laikam, bet protams atkarīgs no paša cilvēka. Šie maratoni parasti izdodas ja tiešām ir motivācija 😀
08.05.2022 20:58 |
 
Reitings 29
Reģ: 15.08.2014
Pirms gada pieteicos. Nepatika, ka jāmet ārā pēc tam ēdiens, jo, piemēram, receptē prasītas pāris olīvas, pārējās nav, kur likt. Šajā vietā, kur dzīvoju, uz svara nopirkt nevarēju. Polārmaize divas šķēles- pārējās nav kur likt. Ledusskapis pilns, nauda iztērēta, bet ēdiens jāpērk vēl papildus. Attieksme no viņas bija briesmīga. Iebilst vai pajautāt kaut ko nav iespējams- uzreiz atcērt un izslēdz komentēšanas iespējas. :D Tā vietā tagad eju uz sporta zāli un jūtos daaaudz labāk. :D
09.05.2022 11:01 |
 
Patīk
Reitings 314
Reģ: 28.07.2021
Es neesmu piedalījusies viņas maratonā, bet ir iznācis pamēģināt vienu recepti. Tortiljas no lēcām vai kaut kā tā. Pirmkārt, baigi cakarigi. Otrkart, ne man, ne kadam citam gimene negarsoja tas vispar. Nu ja man jāstāv pie plīts, taisot veselīgi, kours nav garsigs, tad kapex man to?
Un veselīgi var est savadak - kaut vau kviešu tortilku nomainot uz pilngraudu, trekno saldo krējumu uz augu bāzes vai liesajiem, fri kartupelus uz vārītiem utml. Nevis est to, kas nav garsigi, domājot ka vesleigi.
Ir veselīgas receptes, kas ir garsigas un tadas es atzīstu, bet nebus - ja gribi tievet, ed sakostiem zobiem to ko tev dod
09.05.2022 11:07 |
 
Patīk
Reitings 314
Reģ: 28.07.2021
Nezinu vai tā pat, bet tik toka ir agnesefitbody, tur ir receptes.
Ja, es izmantoju tik toku receptēm :D
09.05.2022 11:09 |
 
10 gadi
Reitings 2574
Reģ: 04.01.2013
Naktsputns @ 09.05.2022 11:09
Nezinu vai tā pat, bet tik toka ir agnesefitbody, tur ir receptes.
Ja, es izmantoju tik toku receptēm :D
Īstenībā vienā diskusijā bija pieminēts, ka 80% no receptēm , kas ir tajā maratonā, viņa ir publicējusi publiski. Tad kāda jēga? Ja patīk naudu izsviest - droši :D
Vispār brīnos par to, ka nesastāda katram cilvēkam individuāli ēšanu par tādu cenu. Tad jau labāk pie trenera nopirkt uztura plānu, kas izmaksā + - 40 eiro
09.05.2022 16:22 |
 
Reitings 2067
Reģ: 26.11.2021
AnnaStokholm @ 08.05.2022 20:58
Tad jau labāk kāds Instagram @Taukless maratons. Cena ap €20, ir atbalsta grupas, tiešraides ar uztura speciālistiem un psihologiem. Trenera vingrinājumi, dažādi video utt. No receptem var izvēlēties daudz variantu atbilstoši gaumei un laikam, bet protams atkarīgs no paša cilvēka. Šie maratoni parasti izdodas ja tiešām ir motivācija ?

Es arī, pēc otrās grūtniecības veiksmīgi “izgāju” Taukless maratonu (3 nedēļas). Tā kā visas receptes ar roku biju pierakstījusi kladē, nākošās 3 nedēļas ēdu tāpat kā maratonā. Rezultātā- esmu savā pirms divu grūtniecību svarā.( otrajā grūtniecībā pieņēmos par 17kg) Nekas nav nācis atpakaļ, bet jāsaka godīgi- neriju kā cū*a. Nezinu, ja štopētu visu pēc kārtas, droši vien nāktu atpakaļ kg. Bet tā kā skatos ko lieku mutē, viss super! Receptes- manām garšas kārpiņām IDEĀLAS! Piemēram, vienas pusdienas bija: 2 kartupeļu pankūkas (ceptas bez eļļas) + 100g biezpiens ar 1 ēdamkaroti grieķu jogurta un visādiem zaļumiem (dilles, loki, pētersīļi utt). Nu vnk perfekti garšīgi un sātīgi! 👍 vīrs pat ēda un slavēja 😁
09.05.2022 16:50 |
 
Reitings 1282
Reģ: 13.09.2021
Ļoti neatsaucīga, nemotivējoša . Grupā tagad ap 200 cilvēku. Iesaku pameklet ko citu
09.05.2022 17:35 |
 
10 gadi
Reitings 375
Reģ: 29.01.2009
Esmu pirkusi 2 Agneses maratonus. Bet kà jau te meitenes minèja-ļoti specifiskas daudzas receptes,pèc kuràm produktu atlikums stàv nelietots. Agneses attieksme ir diezgan augstpratiga,jautajumus labàk neuzdot un atbalstu no viņas paśas negaidìt. Receptes visàm vienàdas,nekas netiek pielàgots,bet ir dotas dażas papildus produktu maiņu iespèjas. Ir dażas receptes,kuras esmu saglabajusi savà èdienkartè,jo garśo. Bet nu tà pa lielam 2 dienas pec kàrtas èd vienu un to paśu un tà katru nedèļu. Vai pirktu atkal un ieteiktu citiem-visticamàk,ka nè
09.05.2022 20:44 |
 
Reitings 438
Reģ: 21.01.2021
Tieši par šo neko nezinu, esmu citā programmā un ļoti labi tievējas bez sportošanas. Es gan ik pa brīdim ēdu visādas "neatļautās" lietas, ja pieturētos pie ēdienkartes, būtu vēl labāk. Man patīk tas, ka pašai nav jādomā, ko ēst. Ja pats var un grib saplānot sev 5 ēdienreizes dienā visu sabalansējot, tad nav vērts iesaistīties
09.05.2022 21:25 |
 
Reitings 857
Reģ: 23.04.2014
Es arī ilgi domāju pirkt vai nē. Beigās nenopirku. Man arī nepatiktu tas, ka paliek puse no ēdiena un tas nav ieklauts nākamajās maltītēs. Risinājums ēst tad divas dienas identisku ēdienu, nekāda vaina, ja tā padomā. Bet nepirku tāpēc, ka “a ko pēc maratona?” kā jau te minēja. Vai tāda edienkarte būtu kā daļa no jaunā dzīvesstila? Man liekas nav viena veida kā nomest liekos kg. Kādam der intervālā badošanās, kādam kcal skaitīšana. Man tas ir kcal skaitīšana, tāpēc vislabāk man šķiet ir vienkārši pašai iemācīties, kā pareizi ēst sabalansēti,cik daudz un ko driikst, un tad arī pa dzīvi ar tām zināšanām ēst, nevis katru reizi stingri pēc ēdienkartes. Lai gan kā sākuma spēriens pa pakaļu tas noteikti der, motivētu turpmāk ēst pareizi. Receptes viņai vismaz izskatās garšīgas, es tā ēstu.
10.05.2022 17:13 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!