Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

īre ar izpirkuma tiesībām

 
Reitings 596
Reģ: 23.02.2022
Jāiet prom no esošās dzīves vietas un plānoju iegādāties dzīvokli ar izpirkuma tiesībām - interesē reāla pieredze.
07.05.2022 10:10 |
 
Reitings 1399
Reģ: 19.05.2016
Nopirku tādu pirms gadiem 10. Tev kaut kādi konkrēti jautājumi interesē? Tas ir diezgan dīvaini, bet es neesmu manījusi daudz tādu piedāvājumu un mēs uzreiz pagrābām, kad atradām. Tā noruna bija itkā maksāt īri kā pirmo iemaksu līdz var paņemt kredītu un izpirkt atlikumu, beigās mēs kredītu tā arī neņēmām, bija pirkšanas līgums reģistrēts zgr un mēs turpinājām maksāt summu mēnesī līdz kaut kādam datumam, kad skaitās, ka summa ir nomaksāta. Tas prasīja kopā kādus 7 gadus.
08.05.2022 08:27 |
 
10 gadi
Reitings 1282
Reģ: 07.12.2011
Mums pateica īre 800 eur mēnesī, 3istabu dzīvoklis,un kad iemācās,tad slēdz līgumu,ka izpērk to 3 gada laikā.
Sanāk,ka katru menesi pa 800+vēl jāatliek,lai izmaksātu. Dzīvokļa cena bija 160 000.
08.05.2022 12:20 |
 
Reitings 596
Reģ: 23.02.2022
Jupiter, man interesē visi riski. Jo šobrīd cik saportu ir tā, 2 gadus īrē, daļa summs aiziet iemaksā un daļa summas aiziet īrei. UN tad jādabon kredīts, ja nedabon, tad neko.
Man šobrīd periods dzīvē, ka nezinu ņemt bankas kred\tu vai ne.
09.05.2022 16:22 |
 
Reitings 1399
Reģ: 19.05.2016
Ieva333 @ 09.05.2022 16:22
Jupiter, man interesē visi riski. Jo šobrīd cik saportu ir tā, 2 gadus īrē, daļa summs aiziet iemaksā un daļa summas aiziet īrei. UN tad jādabon kredīts, ja nedabon, tad neko.
Man šobrīd periods dzīvē, ka nezinu ņemt bankas kred\tu vai ne.
Dzīvokļa pārdevēja dzīvo tepat stāvu augstāk un es diezgan uzticējos viņai un viņas māklerim caur kuru notika visa dokumentu kārtošana. Personiski man šķita, ka es sliktākajā gadījumā esmu vnk īrējusi kaut ko par kaut kādu summu, bet, līgums, kad tika noformēts, tika formēts pie jurista un nostiprināts zemesgrāmatā. Ar kredītu jā bija bail, ka nedabūšu - mazums kas bankai nepatīk, bet mēs beigās vienojāmies, ka nekāds kredīts netiek ņemts bankā un es turpinu maksāt viņai. Jo man šķiet, viņai bija arī bail, ka dzīvokli var atņemt banka un tas viņai galīgi nepatika. Vienīgais, ja Tev šķiet, ka tā summa, ko Tu tagad atdod par "īri" ir neadekvāti augsta. Tev ir kaut kādi iemesli baidīties, ka Tev kredītu nedos?
09.05.2022 20:18 |
 
Reitings 335
Reģ: 29.07.2020
Parasti jau ja ņem uz izpirkšanu, tad visu summu iet par izdzīvokļa izpirkšanu ne daļa daļa īre, daļa izpirkšana.
Lielākais risks, ja pārrēķina savas iespējas, vai arī uznāk kāda neparedzama situācija un nav vairs par ko maksāt izpirkšanas naudu par dzīvokli, jo tad pazaudē dzīvokli un nauda arī aiziet pa tukšo, jo visbiežāk par dzīvokļa izpirkšanu jāmaksā mēnesī lielāka summa nekā, ja īrētu tāpat.
09.05.2022 21:42 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits