Pirmās attiecības, mīlestiba

 
Reitings 361
Reģ: 07.07.2020
Šodiien garastāvoklis par to padomāt :)
Cik gados jums bija pirmās attiecības? Un cik ilgi ilga? Vai sapazīstinājāt ar vecākiem vai iztikāt?
Kāds bija šķiršanās iemesls?
05.05.2022 23:16 |
 
Reitings 438
Reģ: 21.01.2021
BlackPill @ 07.05.2022 11:32

Nu es jau neapgalvoju, ka sievietēm bija viegli izvēlēties sev piemērotu partneri. Kāpēc, tavuprāt, tika izdomāti randiņi?
"Viņai arī gribējās". Šeit, zināmā mērā, arī uzskatāmi parādās sakritības ar mūsdienu trīsdesmitgadīgo sieviešu domāšanu, kur viņas ir gatavas samierināties, lai tikai izpildītu savu bioloģisko funkciju.

Es par to, ka tas laiks, par ko tu saki, ka pirmās attiecības bija arī vienīgās, nebija tāpēc, ka atrada labu partneri vai lielo mīlu, bet gan sabiedrības spiediena rezultāts. Protams, bija arī laimīgi pāri, bet ļoti daudz bija arī nelaimīgu attiecību.
07.05.2022 11:38 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Pama @ 07.05.2022 11:38

Es par to, ka tas laiks, par ko tu saki, ka pirmās attiecības bija arī vienīgās, nebija tāpēc, ka atrada labu partneri vai lielo mīlu, bet gan sabiedrības spiediena rezultāts. Protams, bija arī laimīgi pāri, bet ļoti daudz bija arī nelaimīgu attiecību.

Nu par mūsdienām jau nu noteikti bija daudz labāk. ASV pirms vairākiem gadiem tika veikts pētījums, ka mūsdienu sievietes ir nelaimīgākas nekā viņas bija divdesmitā gadsimta septiņdesmitajos gados. Lūk, arī visa informācija, kas mums ir nepieciešama.
Par vardarbību. Parasti vīrieši sāk to lietot tikai, kad sieviete viņus jau ir emocionāli "izvedusi". Tāda emocionālā vardarbība no sieviešu puses ir bijusi visos laikos un neviena sieviete vēl nekad par to nav bijusi sodīta. Vēl jo vairāk, daudzi vīrieši tādu vardarbību cieš daudzu gadu garumā. Tā, ka ja tu 5-10 gadu garumā katru dienu vīrieti apsaukātu un rīkotu skandālus, kā arī sistu ar cepešpannu pa galvu, tad nebrīnies, ka vīrietis var arī neizturēt. Es, protams, neatbalstu tādu rīcību, bet tā nu tas ir...un vēlreiz atkārtošos, ka tā ir bijusi problēma visos laikos, tā ka nevajag man te mēģināt "aizmālēt acis". Mūsdienu sievietes pat ar visu "meklēšanu" nevar atrast sev partneri savas hipergāmijas, izlaidības un principu dēļ, bet tu man mēģini "iesmērēt" kaut kādu vardarbību...
07.05.2022 12:06 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
BlackPill
Tas vnk atdzīsti, ka tev grauž, ka šīs izlaidīgās sievietes negrib tevi. Varu derēt, ka tu neateiktos no kādas, jaunas, izlaidīgas sievietes gultā. Tad tu dziedātu citu dziesmu :)
07.05.2022 12:22 |
 
Patīk
Reitings 314
Reģ: 28.07.2021
BlackPill @ 07.05.2022 12:06

Nu par mūsdienām jau nu noteikti bija daudz labāk. ASV pirms vairākiem gadiem tika veikts pētījums, ka mūsdienu sievietes ir nelaimīgākas nekā viņas bija divdesmitā gadsimta septiņdesmitajos gados. Lūk, arī visa informācija, kas mums ir nepieciešama.
Par vardarbību. Parasti vīrieši sāk to lietot tikai, kad sieviete viņus jau ir emocionāli "izvedusi". Tāda emocionālā vardarbība no sieviešu puses ir bijusi visos laikos un neviena sieviete vēl nekad par to nav bijusi sodīta. Vēl jo vairāk, daudzi vīrieši tādu vardarbību cieš daudzu gadu garumā. Tā, ka ja tu 5-10 gadu garumā katru dienu vīrieti apsaukātu un rīkotu skandālus, kā arī sistu ar cepešpannu pa galvu, tad nebrīnies, ka vīrietis var arī neizturēt. Es, protams, neatbalstu tādu rīcību, bet tā nu tas ir...un vēlreiz atkārtošos, ka tā ir bijusi problēma visos laikos, tā ka nevajag man te mēģināt "aizmālēt acis". Mūsdienu sievietes pat ar visu "meklēšanu" nevar atrast sev partneri savas hipergāmijas, izlaidības un principu dēļ, bet tu man mēģini "iesmērēt" kaut kādu vardarbību...

Nu man vardarbība nebūtu pieņemama pie jebkādiem apstākļiem. Ja uz mani paceļ roku - jābēg. Tā nav cieņa. Un izved arī vīrieši. Kaut vai elementari izmētājot netīrās zeķes pa dzīvokli, nenoliekot vietā to, ko paņem utml. Sieviete nav mājkalpotāja. Principāli kašķēties ir cits jautājums, bet parasti adekvāts cilvēks princopa pēc nekaškējas. Un ja sieviete ir kašķīga, tad tur arī parasti irkāds iemesls - par maz uzmanības, trūkst cieņas utml. Es nesaku, ka vīrieši ir sliktie, arī sieviete var nerūpēties par attiecībām un būt pēdējā šmara, bet tad ir opcija - izšķirties, ja jau izturēt nevar, nevis iekausīt sievu, jo viņa tev krīt uz nervien
07.05.2022 12:33 |
 
Patīk
Reitings 314
Reģ: 28.07.2021
Nezinu, manuprāt, attiecības balstas uz savstarpēju cieņu un mīlestību un tev attiecībā nav jāmaina otrs vai pašam jāmainās, jo otrs tā grib. Pilnveidoties ir cits iemesls, iemācīties rūpēties, cienīt utml, bwt attiecība nav jānodarbojas ar pārraudzināšanu. Tāpēc jau cilvēki tiekas gadu, 2, varbut pat 5 un saprot, ka kaut kas nav. Manuprat, tas ir normāli, nevis visu dzīvi dzīvot ar vienu partneri, būt nelaimīgai, bet galvenas visai sabiedrībai parādīt, ka “paveicies”
07.05.2022 12:36 |
 
Patīk
Reitings 314
Reģ: 28.07.2021
Naktsputns @ 07.05.2022 12:36
Nezinu, manuprāt, attiecības balstas uz savstarpēju cieņu un mīlestību un tev attiecībā nav jāmaina otrs vai pašam jāmainās, jo otrs tā grib. Pilnveidoties ir cits iemesls, iemācīties rūpēties, cienīt utml, bwt attiecība nav jānodarbojas ar pārraudzināšanu. Tāpēc jau cilvēki tiekas gadu, 2, varbut pat 5 un saprot, ka kaut kas nav. Manuprat, tas ir normāli, nevis visu dzīvi dzīvot ar vienu partneri, būt nelaimīgai, bet galvenas visai sabiedrībai parādīt, ka “paveicies”

Bet nu nevajag pārprast! Es neesmu par partneru nomaiņu un neskaitāmām šķiršanās scēnām. Es esmu par to, ka līdz spert soli - precēties, tev jābūt pārliecībai, ka tas ir īstais cilvēks. Varbūt tā ir pirmā mīlestība, varbūt 7tā, tam nav nozimes
07.05.2022 12:38 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
GhostGG @ 07.05.2022 12:22
BlackPill
Tas vnk atdzīsti, ka tev grauž, ka šīs izlaidīgās sievietes negrib tevi. Varu derēt, ka tu neateiktos no kādas, jaunas, izlaidīgas sievietes gultā. Tad tu dziedātu citu dziesmu :)

O! Sarkanās tabletes kungs arī ir ieradies.
Protams, ka neatteiktos, ja viņa apgalvotu, ka nav slima ne ar vienu STS, bet atšķirība ir tā, ka es ar viņu neveidotu ilgtermiņa attiecības. Tādām sievietēm ir milzīgas grūtības izveidot emocionālo saikni ar vīrieti un viņām vēl līdzi "velkas" daudz traumu no iepriekšējām attiecībā/seksuālajiem sakariem. Man tādi piedzīvojumi nav nepieciešami.
07.05.2022 12:39 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
O! Sarkanās tabletes kungs arī ir ieradies.
Protams, ka neatteiktos, ja viņa apgalvotu, ka nav slima ne ar vienu STS, bet atšķirība ir tā, ka es ar viņu neveidotu ilgtermiņa attiecības. Tādām sievietēm ir milzīgas grūtības izveidot emocionālo saikni ar vīrieti un viņām vēl līdzi "velkas" daudz traumu no iepriekšējām attiecībā/seksuālajiem sakariem. Man tādi piedzīvojumi nav nepieciešami.

Nu labi, tad es īsti nesaprotu, kāpēc tevi tas uztrauc? Es sapratu, ka tev ar 30 gadniecēm, izlaidīgām, vientuļām mātēm, nav un nebūs pa ceļam. Tad kur problēma sev atrast sievieti, kura, pēc tavām domām, nav izlaidīga, dzīvo visu mūžu celebātā, gaidot tieši TEVI, kurš atņems viņai "nevainību"? :D Man liekas jocīgi, ka tu par to tik ļoti streso un centies šīs sievietes pārmācīt, skolot, kaunināt, par vīriešu izvēlēm, lai gan pašā saknē tu tādas nemaz sev negribētu. Tas ir tā pat kā, piemēram, ja tev vispār negaršo āboli, tu arī dusmojies un gānies, kāpēc āboli ir negaršīgi? 😕
07.05.2022 12:58 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
GhostGG @ 07.05.2022 12:58

Nu labi, tad es īsti nesaprotu, kāpēc tevi tas uztrauc? Es sapratu, ka tev ar 30 gadniecēm, izlaidīgām, vientuļām mātēm, nav un nebūs pa ceļam. Tad kur problēma sev atrast sievieti, kura, pēc tavām domām, nav izlaidīga, dzīvo visu mūžu celebātā, gaidot tieši TEVI, kurš atņems viņai "nevainību"? :D Man liekas jocīgi, ka tu par to tik ļoti streso un centies šīs sievietes pārmācīt, skolot, kaunināt, par vīriešu izvēlēm, lai gan pašā saknē tu tādas nemaz sev negribētu. Tas ir tā pat kā, piemēram, ja tev vispār negaršo āboli, tu arī dusmojies un gānies, kāpēc āboli ir negaršīgi? ?

Necenšos nevienu mainīt. Tas, ko es rakstu, drīzāk, ir tām jaunajām un naivajām meitenēm, kuras šajā forumā kādreiz ieblandās un kuras ir ļoti viegli ietekmējamas. Es jau tev iepriekš atbildēju, ka es nevaru apvainoties un/vai dusmoties uz sievietēm par kaut ko. Savā dzīvē tik daudz jau esmu pieredzējis, ka zināmā mērā esmu kļuvis nejūtīgs pret daudzām lietām. Agrāk jā - ļoti pārdzīvoju un iespringu pat par mazākajiem sīkumiem/neveiksmēm, bet ar laiku viss mainās.
07.05.2022 13:11 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Ā nu es saprtatu. Būtībā, tu esi, tas patiesības un gaismas nesējs, kurš cenšās paglābt un pasargāt jaunās un naivās sievietes no, tavuprāt, nepareizām dzīves izvēlēm, lai vēlāk nebūtu viņām jādzīvo vientulībā ar 10 kaķiem? To arī gribēju uzzināt.
07.05.2022 13:34 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
GhostGG @ 07.05.2022 13:34
Ā nu es saprtatu. Būtībā, tu esi, tas patiesības un gaismas nesējs, kurš cenšās paglābt un pasargāt jaunās un naivās sievietes no, tavuprāt, nepareizām dzīves izvēlēm, lai vēlāk nebūtu viņām jādzīvo vientulībā ar 10 kaķiem? To arī gribēju uzzināt.

Nu, re! Pat tu saprati...
Ja vēl pārstāsi ticēt laumiņām, tad tev jau būs arī kaut kāda virspusēja izpratne par dzīvi.
07.05.2022 13:43 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Aldis15 @ 06.05.2022 13:46
4 mēnešus gaidīt sex : o ko jūs darijāt divatā visu to laiku, man tāds jautājums? Bijā attiecībās, bet nedzīvojāt kopā? Vai gulējāt atsevišķi? Tu gultā, viņš uz dìvāna (4 mēneši)

Izklausās xka tavas attiecības, bija tikai uz seksu balstītas...
07.05.2022 22:46 |
 
Reitings 772
Reģ: 23.08.2016
Meitenes, neatbildiet tiem inceliem. Žēl, ka atkal piedrazo interesantu diskusiju.
Mana pirmā Love bija 21 gados. Kopā bijām vien piecus mēnešus, jo puisis izrādījās klasisks jāklis. Man gan bija radījis tādu iespaidu, ka ir ļoti atklāts, godīgs un nekad nemelotu. Pat ja gribētu citu meiteni, godīgi pateiktu un mani aiz deguna nevazātu. Aha 😅
Sirds sāpēja šausmīgi un likās, ka vairs nekad nevienu nespēšu mīlēt. Par laimi, tik traki gluži nebija un pēc pusgada iepazinos ar citu. Tomēr teikšu, ka pirmā pieredze radīja trust issues.
Atskatoties, nekāda mīlestība tur nebija un arī puisis nebija gluži Dieva dāvana. Rozā brilles un intīmās attiecības nospēlēja daudz lielāku lomu. Ar vecākiem neiepazistinaju, jo nebija 100% ticība mūsu attiecību nākotnei - un labi, ka tā.
Pagājuši gandrīz 4 gadi, kontaktu neuzturu, bet iedomājos ik pa laikam. Teiktu, ka ir dabiska interese par to, kā veidojas viņa dzīve, jo kādu laiku tomēr bijām ļoti tuvi. Sazinājusies neesmu, jo nevēlos līst tur atpakaļ.
08.05.2022 00:20 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Varbūt tiešām varētu sākt ignorēt tos inceļus un kompleksainos. Varbūt paliks garlaicīgi un aizvaksies paši :D
08.05.2022 00:42 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Santa1992 @ 08.05.2022 00:42
Varbūt tiešām varētu sākt ignorēt tos inceļus un kompleksainos. Varbūt paliks garlaicīgi un aizvaksies paši :D

Nu tad arī ignorē nevis piedrazo diskusijas ar saviem nekam nederīgajiem komentāriem!
08.05.2022 01:19 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Pirmās spēcīgās jūtas manī dzima 17 gadu vecumā. Tolaik uzskatīju, ka tā ir mana pirmā mīlestība. Ilgus gadus nevarēju to cilvēku izmest no sirds un prāta. Tagad, kad atskatos atpakaļ uz to, kas bijis, saprotu, ka tās bija ļoti spēcīgas simpātijas, kaisle, kaut kādā ziņā, iespējams, pat apmātība, bet nekas vairāk. Bet ar to cilvēku es nekad pat nebiju attiecībās, jo jūtas bija vienpusējas un viņš nekad tā arī nebija ieinteresēts izveidot kaut ko nopietnu. Līdz ar to par tādām pirmajām nopietnajām attiecībām varu saukt attiecības, kuras uzsāku 20 gadu vecumā. Sākumā, protams, rozā brilles un tauriņi vēderā, bet pēc tam, kad rozā brilles nokrita, sapratu, ka attiecībām nav nākotne, jo, ja neskaita krāpšanu, kuru piedevu, cilvēkam bija pamatīgas problēmas ar alkohola lietošanu. Pirmoreiz pie manis ciemos, lai iepazītos ar manu mammu, viņš atbrauca piedzēries. Drīz pēc tam attiecības vienkārši nomira dabiskā nāvē, jo biju pret to cilvēku zaudējusi jebkādu cieņu un jūtas. Kad aizgāju, kādu brīdi turpinājās morāls terors, īsziņas ar draudiem, ka, ja neatgriezīšos, izdarīs pašnāvību un ko tik vēl ne. Bet tagad, cik zinu, joprojām sveiks un vesels, tikai ar tām pašām problēmām, kuru dēļ mūsu ceļi šķīrās. Nenožēloju, ka tā, jo no manas puses tā nebija mīlestība.
Varbūt skanēs neticami, taču tikai tagad, 30 gadu vecumā, es pirmoreiz dzīvē izjūtu mīlestību. Līdz šim biju bijusi uz kaisli, iekāri balstītās attiecībās, biju izjutusi spēcīgas simpātijas, pat apmātību, apsēstību. Taču tādu īstu, dziļu, patiesu mīlestību - nekad. Tā nu var teikt, ka mans mīļotais cilvēks ar kuru tagad esmu attiecībās un kuru satiku būdama jau 30 gadus veca, ir mana pirmā mīlestība.
08.05.2022 02:23 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
BlackPill @ 08.05.2022 01:19

Nu tad arī ignorē nevis piedrazo diskusijas ar saviem nekam nederīgajiem komentāriem!

Lūdzu aiztaisies.
08.05.2022 06:55 |
 
Reitings 416
Reģ: 06.03.2022
Sisties, pisties tas nav grēks, tas ir mīlestības spēks 😁
08.05.2022 07:24 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
.Eksperte. @ 08.05.2022 06:55

Lūdzu aiztaisies.

Paldies, bet pieklājīgi noraidīšu piedāvājumu! Mani neinteresē pagraba ekspertu viedoklis.
Pievienojos Santai un pavēlu tev vairs neatbildēt uz manis rakstīto! Tu tikai velti tērē manu laiku...
08.05.2022 09:51 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Wordrobe666 @ 07.05.2022 22:46

Izklausās xka tavas attiecības, bija tikai uz seksu balstītas...
Uz ko citu var vēl balstīt? Sex ir nr. 1
Priekš kā cita vīrietim ir vajadzīga GF?
08.05.2022 12:19 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!