Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Fitness Ķengaragā

 
Reitings 2
Reģ: 02.05.2022
Sveiki!
Esmu students, kurš samērā neilgu laiku dzīvo Rīgā, Ķengaraga rajonā.
Labprāt vēlētos uzsākt treniņus kādā no Ķengaraga vai tuvākās apkārtnes fitnesa klubiem. Vēlētos spēka, izturības un stājas uzlabošanas treniņus.
Iepriekš esmu nodarbojies ar florbolu, biju vārtsargs.
Esmu lasījis atsauksmes par Lemon gym, Tornado fitness, Balance.
Varbūt kāda/kāds var ieteikt labu fitnesa klubu pēc personīgās pieredzes, ja ir kāds treneris, kuru ieteiktu, tad es arī būtu pateicīgs.
02.05.2022 22:50 |
 
Reitings 413
Reģ: 06.02.2022
Ķengaraga apkārtnē varu ieteikt treneri Edgaru Braži. Trenē arī tenisistus, vieglatlētus u.tt. Nav kārtējais treneru kursiņu izgājušais čalis, kurš sēž uz steroīdiem.
Trenē,vismaz agrāk trenēja Maskavas ielas lemon, bet tā zāle salīdzinoši sūdīga. Zinu, ka viņam treniņi pieejami arī ārā, svaigā gaisā. Ok ir jaunais Akropoles lemons, vienīgi darbdienu vakaros pārbāzts.
02.05.2022 23:02 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Varu piedāvāt brīvdabas treniņus praktiski jebkurā Rīgas rajonā. Esmu sertificēts fitnesa treneris ar nepilnu 20 gadus fitnesa paša pieredzi un 8 gadu darba pieredzi.
Sīkāk pie sarakstes PM
03.05.2022 05:52 |
 
Reitings 668
Reģ: 10.03.2022
kabans @ 03.05.2022 05:52
Varu piedāvāt brīvdabas treniņus praktiski jebkurā Rīgas rajonā. Esmu sertificēts fitnesa treneris ar nepilnu 20 gadus fitnesa paša pieredzi un 8 gadu darba pieredzi.
Sīkāk pie sarakstes PM

Tāds profesionālis, ka jau gadiem jāmango klienti sieviešu forumā. Sen bij jābūt savam klientu lokam pa 20 gadiem, nokačātais āzi.
04.05.2022 10:17 |
 
10 gadi
Reitings 3035
Reģ: 13.11.2011
Ķengaraga apkārtnē varu ieteikt treneri Edgaru Braži. Trenē arī tenisistus, vieglatlētus u.tt. Nav kārtējais treneru kursiņu izgājušais čalis, kurš sēž uz steroīdiem.
Trenē,vismaz agrāk trenēja Maskavas ielas lemon, bet tā zāle salīdzinoši sūdīga. Zinu, ka viņam treniņi pieejami arī ārā, svaigā gaisā. Ok ir jaunais Akropoles lemons, vienīgi darbdienu vakaros pārbāzts.

Vai tu zini kāda ir cena pie Edgara? Es tieši staigāju uz Ķengaraga lemon, man tur patīk labāk kā akropolē, jo ir daudz mazāk cilvēku, vienīgais tur nav grupu nodarbības.
04.05.2022 11:56 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits