Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Hematoma grūtniecības sākumā.

 
Reitings 6
Reģ: 28.01.2022
Sveikas. Vēlējos dzirdēt jūsu pieredzes ar hematomu grūtniecības laikā. Šobrīd esmu grūtniecības 7 nedēļā. Pirms nedēļas sākas minimālā smērēšanas, uztaisot grūtniecības testu divas svītriņas. Vēlāk sazinājos ar savu ārsti kas teica lai atbraucu uz slimnīcu uztaisīt Usg . Usg viss labi , bērns ir dzemdē un sirsniņa pukst . Ielika slimnīcā uz novērošanu
Slimnīcā sākas nu jau lielākā asiņošana, biju aizgājusi pie ārstes lai apskata vai viss labi. Ārste nelaipna tobrīd bija, paskatoties uz bērnu teica ka tu jau bērns izdalās. Uzstāju lai tomēr paskatās Usg kur apstiprinajas ka viss labi. Jautājums, cik ilgi jums turpinājās tā asiņošana? Un vai ir iespēja ka rezultāts tomēr var būt pozitīvs? Jo nu šobrīd liekas ka pie šīs asiņošanas nekā laba nav gaidāms bet tomēr vēl ceru
01.05.2022 16:14 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Man nav ieteikumu, bet vienkārši tev gribēju novēlēt spēku, veselību un izturību. ❤
01.05.2022 16:25 |
 
Reitings 2067
Reģ: 26.11.2021
Sveika! Man otrās grūtniecîbas sākumā, 6. Nedēļā arī bija asiņošana. Vēl tagad acīs stāv rakstīts “paliela atslāņošanās zona (3*4cm)”, no ārstes izraksta. Teica, ka visticamāk “iztīrīsies” un būs super sāpīgas mēnešreizes, jo laiciņš mazs.. asiņoja precīzi vienu momentu. Cēlos kājās no krēsla un jutu, ka asinis izplūst… Steigšus devos pie ginekoloģes un viņa veica apskati. Vairāk asiņošanas nebija, varbūt nedaudz smērējās. Krasi samazināju darba apjomu, ievēroju mierīgu režīmu, daudz pārdomāju-kāpēc tā..? pēc 2 nedēļām ārste usg apskates laikā plikšķina acis un prasa “kur pazudusi hematoma!? Vasarā manam skaistajam, gudrajam, brīnišķīgajam brīnumiņam būs gadiņš! ☺️
Viss notiks tā kā tam jānotiek,saglabā mieru, apstājies, piedomā par labāko.
01.05.2022 16:36 |
 
Reitings 1024
Reģ: 20.05.2013
Sveika! Var būt pozitīvs iznākums, ir ļoti daudz stāstu dzirdēti kad ar stiprām asinošanām bērniņš ir. Galvenais mieru un ļoti saudzīgu režīmu. Lai viss izdodās!
01.05.2022 16:37 |
 
Reitings 6
Reģ: 28.01.2022
Hematoma nav liela tik vien 4mm. Bet tā asiņošana gan , jau pāris dienas . Šobrīd ievēroju gultas režīmu, un pieceļoties tas asins arī vairāk iznak, reizēm iznāk arī kāds asina receklis kuru toreiz ārstei ieraugot pateica ka tur jau ir bērns kas izdalās. Rīt iešu nodot Hcg analīzes vismaz savam sirdsmieram
01.05.2022 16:44 |
 
Reitings 438
Reģ: 21.01.2021
Ir cerība uz labu iznākumu. Ir bijusi agrīna asiņošana grūtniecības sākumā, gultas režīms, biju uz slimības lapas gandrīz visu grūtniecību. Bērns vesels. Pēdējā grūtniecībā arī no sākuma teica, ka nedos nekādus medikamentus, jo ne visas grūtniecības jāglābj. Bija asiņošana, problēmas ar augļa olu. Bet noturējās un viss kārtībā. Tikai tās asiņošanas vēlāk var izraisīt problēmas ar placentas "piedzimšanu".
Es teiktu, ka jānomaina ārsts. Lai vai cik slikti man tā situācija neizskatījās pēdējā grutniecībā, visi komentāri no ārsta bija iejūtīgi un laipni.
01.05.2022 16:59 |
 
10 gadi
Reitings 214
Reģ: 13.05.2011
Turies!Man ari ar pirmo mazuli bija hematoma.Un noteikti nomaini arstu,ja ir iespeja!
01.05.2022 21:19 |
 
10 gadi
Reitings 214
Reģ: 13.05.2011
Ā,slimnica tā arste bija..Nu skaidrs.Loti reti,kad slimnicas ir ok attieksme.
01.05.2022 21:20 |
 
Reitings 2031
Reģ: 21.02.2015
Protams, ka ir cerības! Daudzām mēdz asiņot… Priecājies, ka ir sirdspuksti. Uzjautā, vai dzemdes kakls ir ciet. Varbūt Tev jāpalieto gepretrix vai duphaston tādā gadījumā. Lai viss veiksmīgi! :) saudzē sevi, daudz atpūties
01.05.2022 21:35 |
 
Reitings 6
Reģ: 28.01.2022
Ārste kura tā izteicās nebija gan mana , bet slimnīcas. Manai dakterei attieksme ļoti laba . Zāles šobrīd lietoju gepretix , vitamīnu C , magni un folijskābi. Rīt došos uz Hcg analīzēm ceru ka tur rezultāti būs labi.
01.05.2022 21:57 |
 
Reitings 438
Reģ: 21.01.2021
Chiepaa @ 01.05.2022 21:57
Ārste kura tā izteicās nebija gan mana , bet slimnīcas. Manai dakterei attieksme ļoti laba . Zāles šobrīd lietoju gepretix , vitamīnu C , magni un folijskābi. Rīt došos uz Hcg analīzēm ceru ka tur rezultāti būs labi.

Ā, skaidrs. Nu slimnīcā tā ir, Gaiļezerā divas reizes biju un abas reizes briesmīga attieksme.
Pie HCG uztaisi arī progesterona analīzes, ārstei noderēs
01.05.2022 22:05 |
 
Reitings 126
Reģ: 10.02.2022
Chiepaa @ 01.05.2022 16:14
Sveikas. Vēlējos dzirdēt jūsu pieredzes ar hematomu grūtniecības laikā. Šobrīd esmu grūtniecības 7 nedēļā. Pirms nedēļas sākas minimālā smērēšanas, uztaisot grūtniecības testu divas svītriņas. Vēlāk sazinājos ar savu ārsti kas teica lai atbraucu uz slimnīcu uztaisīt Usg . Usg viss labi , bērns ir dzemdē un sirsniņa pukst . Ielika slimnīcā uz novērošanu
Slimnīcā sākas nu jau lielākā asiņošana, biju aizgājusi pie ārstes lai apskata vai viss labi. Ārste nelaipna tobrīd bija, paskatoties uz bērnu teica ka tu jau bērns izdalās. Uzstāju lai tomēr paskatās Usg kur apstiprinajas ka viss labi. Jautājums, cik ilgi jums turpinājās tā asiņošana? Un vai ir iespēja ka rezultāts tomēr var būt pozitīvs? Jo nu šobrīd liekas ka pie šīs asiņošanas nekā laba nav gaidāms bet tomēr vēl ceru

Man beidza asiņot ap 9.nedēļu. Progesterona līmenis arī bija par zemu. Varu ieteikt Vasaraudzes klīniku, man bija ļoti laba pieredze tur. Bija ne tikai šī problēma un tā bija jau otrā grūtniecība, kas draudēja izbeigties īsā laika periodā.
01.05.2022 22:20 |
 
Patīk
Reitings 10842
Reģ: 27.01.2021
Man draudzenei hematoma arī parādījās agrīni, kaut kur 8. nedēļa. Asiņoja drausmīgi, hematoma gandrīz tikpat liela kā bērns, pusi grūtniecības strikts gultas režīms, bet mazuli saglabāja ♡ aug mazs brīnumiņš tagad
01.05.2022 22:55 |
 
Reitings 6
Reģ: 28.01.2022
Progesterona līmenis arī bija nedaudz pa zemu. Rīt arī uztaisīšu to lai redzētu vai ir pacēlies.
01.05.2022 22:56 |
 
Patīk
Reitings 457
Reģ: 01.03.2015
Domāju tagad arī daudz kas atkarīgs no tevis miers un nekādi stresi, lai viss nokārtojas un mazulīte aug veselā ❣💗💝💞💕💖
Uzraksti ik pa laikam kā jums iet 🙏🙏🙏
02.05.2022 00:36 |
 
Reitings 30
Reģ: 27.06.2020
Sveika!
Man rit nu jau 12.nedēļa. man hematomu konstatēja 6.nedēļā,kad arī aiztraucos uz slimnīcu līdz ar pirmajiem smērējumiem,nelielem bet tomēr uztraukums bij liels.Atklāja,ka bērniņam viss labi.smērējās līdz pat 12nedēļai.Bet dzemdes kakls bij slēgts un mazajam viss labi. Ar šo nedēļu tikai hematoma uzsūcās un par laimi nekādu asins smērēšanos nav.Arī man bija pazemināts nedaudz progesterons-katru vakaru lika ievadīt ultrogest,kas uztur un paceļ progesteronu(recepšu zāles). Un ir bezrecepšu- Rutinovit C kas palīdz uzsūkties hematomai un nostiprina sieniņas. :)
Turies! ❤
03.05.2022 22:34 |
 
Reitings 30
Reģ: 27.06.2020
+ man zināma dakterīte stāstija,ka tagad daudzām grūtniecēm it īpaši pēc kovid esot asiņošanas,bet ar grūtniecību viss ir kārtībā,dzimstot veseli bērniņi.
Asiņošanu var izraisīt arī hormonu disbalanss(tikai varbūtība). 🙈Bet arī man grūtniecības sākums bijis pilns raizēm,uztraukumu un 2 pirmie mēneši uz slimības lapas,jo bija jāievēro strikts miera režīms.
03.05.2022 22:41 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!