Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Lombards zelta gredzenam

 
10 gadi
Reitings 932
Reģ: 21.10.2009
Sveikas! Sakritis tāds neforšs periods naudas ziņā. Domāju, ko darīt, varbūt varu ieķīlāt lombarda savu smuko zelta gredzeu ar maziem briljntiņiem.. pirmo reizi par ko tādu pat domāju, nezinu, kā tas notiek, kur man iet, kura labākā vieta šim utt. Labprāt pēc tam gredzenu dabutu atpakaļ, bet kādas vispār ir summas? Vai viņi izvērtē tikai zelta svaru vai arī citas īpašības?
Paldies, ja kāda padalīsies ar pieredzi!
29.04.2022 14:34 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Lombardā uz briljantiem viņi baigi neskatīsies, tad tev jāmeklē lombards ar novērtētāju. Parastajos lombardos skatīsies vairāk paša gredzena svaru.
Rēķinies ar to, ka par gredzenu baigos simtus nesaņemsi. Cik tam gredzenam ir svars? 1g, 2g?
Procedūra ir sekojoša, aiziesi uz lombardu, iedosi gredzenu, viņi nosvērs un pateiks tev cik viņi tev piedāvā naudu. Ja piekrīti, paraksti līgumu, viņi tev iedod naudu. Pēc mēneša tev šī nauda ar procentiem jāatdod. Ja neatdod naudu, gredzens paliek viņiem. Citi lombardi piedāvā katru mēnesi pagarināt līgumu, nezinu par kādām summām, droši vien atkarīgs no tā, cik tev iedod par gredzenu. Nu, ja, piemēram, saņemsi 100 eiro par gredzenu, tad jāatdod ar procentiem un, ja gribi pagarināt līgumu pēc mēneša, tad droši vien kādi 20 eiro. Kaut kā tā tas notiek.
Man ieteikums tev - labāk sameklēt papildus darbu, kaut vai ofisus tīrīt vai privātmājas, dzīvokļus. Nopelnīsi naudu un nevienam nebūsi parādā.
29.04.2022 14:46 |
 
10 gadi
Reitings 932
Reģ: 21.10.2009
Mīļš paldies Tev! svaru pati nezinu, bet nu nav milzenis, nav pats mazākais.. ok, tad par zīmolu un dizainu neviens vairāk nedos.. zinu, ka lombards nav risinājums, bet ir viens steidzams maksājums. :(
Es tiešām nākošnedēļ arī meklēšu steidzami papildus ienākumus, bet man ir maza meitiņa, un uz visu dienu bd nesanāks atstāt. Bet noteikti ko domāšu, līdz šim jau arī citādi izgrozījos, bet sanāca, ka pati aizdevu naudu cilvēkam, kas neatdod, un vēl bija plānoti šonedēļ citi ienākumi, kas arī kavējas.
Bet paldies milzīgs, šis deva stimulu tomēr piespiesties uz citiem paredzamiem papildusienākumiem.
29.04.2022 15:08 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
hanney @ 29.04.2022 15:08
Mīļš paldies Tev! svaru pati nezinu, bet nu nav milzenis, nav pats mazākais.. ok, tad par zīmolu un dizainu neviens vairāk nedos.. zinu, ka lombards nav risinājums, bet ir viens steidzams maksājums. :(
Es tiešām nākošnedēļ arī meklēšu steidzami papildus ienākumus, bet man ir maza meitiņa, un uz visu dienu bd nesanāks atstāt. Bet noteikti ko domāšu, līdz šim jau arī citādi izgrozījos, bet sanāca, ka pati aizdevu naudu cilvēkam, kas neatdod, un vēl bija plānoti šonedēļ citi ienākumi, kas arī kavējas.
Bet paldies milzīgs, šis deva stimulu tomēr piespiesties uz citiem paredzamiem papildusienākumiem.

Ja gredzens ir vērtīgs, tad jau jābūt ar visu sertifikātu kuru var uzrādīt lombardā, tas noteikti to vērtību palielinātu.
29.04.2022 15:17 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Sakritis tāds neforšs periods naudas ziņā. Domāju, ko darīt, varbūt varu ieķīlāt lombarda savu smuko zelta gredzeu ar maziem briljntiņiem..

Vieglāk nav paņemt kādu ātro kredītu,kas šķiet pirmo reizi ir bez procentiem?
29.04.2022 15:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits