Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Psihiatrija un speciālisti

 
Reitings 2
Reģ: 27.04.2022
Hey .:)
Ilgi mēģināju noformulēt domas , lai padalītos ar sajūtām , bet neiznāk...
Iespējams variet pastāstīt par savām pieredzēm Rīgā ar psihiskās veselības ārstēšanu ... interesē pilnigi viss, sākot vien no tā kā to uzsākt ārstēt un pie kā .
Ļoti gaidīšu jūsu atsaucību . ♡
27.04.2022 12:18 |
 
Reitings 994
Reģ: 08.05.2014
Terapeitu noteikti atrast nav viegli, jo ne ar visiem izveidojas kontakts. Jārēķinas ar to, ka pie valsts speciālistiem diemžēl vizītes ir ļoti īsas un bieži vien neizdodas nemaz pilnībā izstāstīt savu situāciju vai sajūtas. Privātajā sektorā parasti ir pavisam citādāk
Nezinu kādu tieši pieredzi vēlies dzirdēt, bet vairāk esmu par privātajām praksēm (lai gan saprotu, ka tas ir dārgs prieks), jo tur vairāk iedziļinās problēmās un ir vairāk laika
Par medikamentiem arī tas nav tik vienkārši atrast ‘pareizos’ un arī pie diagnozes nav tik nemaz tik viegli. Tas prasa daudz laika un jārēķinās ar to, ka problēmas nepazūd pēc vienas vizītes. Daudziem tās var būt 10 vizītes, kad sāk just uzlabojumus, dažiem nedēļas un dažiem mēneši. Ļoti individuāli un atkarīgs no problēmām
27.04.2022 12:25 |
 
Reitings 2
Reģ: 27.04.2022
Jā ..uz valsts apmaksātiem var necerēt ... ilgi jāgaida tas gan . :(
Varbūt ziniet kādas privātas klīnikas un kādu jauku speciālistu ?
(jo esmu gatava sāk ārstēties tulīt un tagad...)
27.04.2022 12:32 |
 
Reitings 994
Reģ: 08.05.2014
Lauretta iesaku apzvanīt arī poliklīnikās un apjautāties par valsts psihiatriem, tur dažreiz īsākas rindas
Kur meklē - Rīgā?
27.04.2022 13:37 |
 
Reitings 5944
Reģ: 29.03.2022
Varu ieteikt Uldi Veitu, psihiatrs, pieņem Rīgā, ja nemaldos Āgenskalnā, man radinieks iet pie viņa. Reāli iedziļinās problēmās, vizīte laikam ilgst 40 vai 60 min, tā ir privātprakse, attiecīgi vienas vizītes izmaksas ir ap 50 eiro, nezinu īsti precīzi. Ar spēcīgiem un atkarību izraisošiem medikamentiem arī neaizraujas (rozā receptes). 😉
27.04.2022 15:24 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Sandra Purviņa, pieņem gan Stradiņos, gan privātpraksē (šeit ātrāk var tikt) google var atrast kontakuts. Psihiatre/farmakoloģe. Radiniekam ir veģitatīvā distonija, tāda diezgan nopietna, cik zinu ka ir apmierināts.
28.04.2022 10:46 |
 
Reitings 36
Reģ: 03.09.2017
Iesaku vēl painteresēties uz kādām tēmām konkrētais psihoterapeits specializējas. Es gāju pie M.Dubavas, viņa specializējas uz bērnu, pusaudžu problēmām un bērnības traumām pieaugušajiem. Ļoti jauka un iejūtīga daktere.
28.04.2022 14:33 |
 
Reitings 1809
Reģ: 17.03.2022
Tā kā te ir tēma, paprasīšu arī kontaktus.
Man terapijā psiholoģe pateica,ka mana trauma ir diez gan nopietna un ilga (10+ gadus) un nespēj man palīdzēt. Pati,protams,biju pārsteigta par šādu atbildi no psihologa, taču tagad saprotu,ka ja nerisināšu visu to,tad labāk nebūs. Varbūt kāda privāti var atrakstīt kādu speciālistu, kurš spēj palīdzēt bērnības traumu situācijās (konkrēti seksuāla rakstura) vai kurai ir pieredze līdzīgā situācijā.
28.04.2022 14:39 |
 
Reitings 36
Reģ: 03.09.2017
Hermia @ 28.04.2022 14:39
Tā kā te ir tēma, paprasīšu arī kontaktus.
Man terapijā psiholoģe pateica,ka mana trauma ir diez gan nopietna un ilga (10+ gadus) un nespēj man palīdzēt. Pati,protams,biju pārsteigta par šādu atbildi no psihologa, taču tagad saprotu,ka ja nerisināšu visu to,tad labāk nebūs. Varbūt kāda privāti var atrakstīt kādu speciālistu, kurš spēj palīdzēt bērnības traumu situācijās (konkrēti seksuāla rakstura) vai kurai ir pieredze līdzīgā situācijā.

Diemžēl psihologs nav tas speciālists, kas var atrisināt tik dziļas problēmas. Vajadzīgs psihoterapeits.
Vari painteresēties par to pašu Maiju Dubavu, ar citiem ārstiem man pieredze nav bijusi. Bet ņem vērā, ka psihoterapija ir garš process un darbs ar sevi. Viņa ieteica nākt uz konsultācijām 1-2x nedēļā, bet tas ir samērā dārgs prieks, kas man nebija pa kabatai 😕
28.04.2022 15:06 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits