Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dzirkstelīte

 
Reitings 11
Reģ: 28.09.2019
Sveikas, meičas.
Kā var dabūt atpakaļ dzirkstelīti attiecībās ?
Tā vien šķiet ka galīgi jau ir pazudusi, gribas dabūt atpakaļ. 💥
24.04.2022 19:24 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Izrauties no ikdienas/rutīnas.
Pavadīt laiku divatā-randiņi un romantika,kaut ko jaunu pamēģināt,lai ir jaunas emocijas🙂
Kā bija attiecību sākumā noteikti nesanāks,bet jāmēģina.
24.04.2022 19:41 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Uzinstalē Tinderi
24.04.2022 20:00 |
 
Reitings 13
Reģ: 17.12.2021
Aldis15 @ 24.04.2022 20:00
Uzinstalē Tinderi

Oi! Kāds Tu dohlijs spickrāns! 😂
24.04.2022 21:24 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Delvey @ 24.04.2022 21:24

Oi! Kāds Tu dohlijs spickrāns! ?

🤣🤣🤣
25.04.2022 09:38 |
 
Reitings 45
Reģ: 18.02.2021
Pēdējā laikā arī esmu ar šo saskārusies un daudzi draugi arī.. :( liekas, ka daudzās attiecībās "pavasara depresija" iestājusies.
Īslaicīgi piešķirsi attiecībām dzirksteli ar pikantām ziņām darba laikā, skaistu apakšveļu un tādām lietām. Pa to laiku, kamēr ir dzirkstelīte, saplāno braucienu ārpus pilsētas, lai izrautos no ikdienas un apkārtējiem cilvēkiem :) bet tādu dzirksteli dabūt, kā attiecību sākumā, nezinu, vai ir iespējams dabūt :(
ja kādam ir vēl kādi ieteikumi, labprāt paklausīšos
25.04.2022 09:41 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
chikaaa1 @ 25.04.2022 09:41
Pēdējā laikā arī esmu ar šo saskārusies un daudzi draugi arī.. :( liekas, ka daudzās attiecībās "pavasara depresija" iestājusies.
Īslaicīgi piešķirsi attiecībām dzirksteli ar pikantām ziņām darba laikā, skaistu apakšveļu un tādām lietām. Pa to laiku, kamēr ir dzirkstelīte, saplāno braucienu ārpus pilsētas, lai izrautos no ikdienas un apkārtējiem cilvēkiem :) bet tādu dzirksteli dabūt, kā attiecību sākumā, nezinu, vai ir iespējams dabūt :(
ja kādam ir vēl kādi ieteikumi, labprāt paklausīšos

Man ir pārliecība, ka bieži vien attiecības izjūk tieši dēļ tā, ka cilvēki ir pārliecināti par to, ka dzirkstele visos kopdzīves gados būs un tai jābūt tādai kā sākumā. Sāk sevi šaustīt par to, ka neizjūt to, ko izjuta sākumā un viņiem liekās, ka kaut kas nav kārtībā. Protams, par skaistu veļu, seksu un citiem brīžiem nevajag aizmirst, bet jāpatur prātā, ka nekur nav teikts un ar likumu ierakstīts, ka sajūtas arī pēc pieciem gadiem būs tādās kā pirmajā, tas ir normāli, ka tā nav.
25.04.2022 09:44 |
 
Reitings 45
Reģ: 18.02.2021
Man ir pārliecība, ka bieži vien attiecības izjūk tieši dēļ tā, ka cilvēki ir pārliecināti par to, ka dzirkstele visos kopdzīves gados būs un tai jābūt tādai kā sākumā.

Jā, protams, ka tā ir, nevar salīdzināt emocijas pirmajos randiņos un pēc 5 gadiem kopdzīvē. Bet tāpat ir nepieciešams izrauties no tās rutīnas, tikai reizēm ir grūti izdomāt kā to izdarīt, jo liekas, ka viss jau ir bijis un viss jau ir darīts.
Bet laikam visgrūtāk ir, kad pienāk tie krīzes posmi attiecībās, kuriem daudzi pāri netiek pāri :(
25.04.2022 09:49 |
 
Reitings 38
Reģ: 18.04.2022
chikaaa1 @ 25.04.2022 09:41
Pēdējā laikā arī esmu ar šo saskārusies un daudzi draugi arī.. :( liekas, ka daudzās attiecībās "pavasara depresija" iestājusies.
Īslaicīgi piešķirsi attiecībām dzirksteli ar pikantām ziņām darba laikā, skaistu apakšveļu un tādām lietām. Pa to laiku, kamēr ir dzirkstelīte, saplāno braucienu ārpus pilsētas, lai izrautos no ikdienas un apkārtējiem cilvēkiem :) bet tādu dzirksteli dabūt, kā attiecību sākumā, nezinu, vai ir iespējams dabūt :(
ja kādam ir vēl kādi ieteikumi, labprāt paklausīšos
Ar skaistu apakšveļu attiecības nesaglābt. Kad lasu līdzīgus padomus, tā vien gribas pajautāt, kā tad jūs ikdienā dzīvojat. Apspurušās trusenēs, un vienīgās īsziņas: iznes miseni, nopērc maizi un pienu? Nu tad nav brīnums, ka dzirkstelīte pazūd.
25.04.2022 09:49 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
Saulessvece @ 25.04.2022 09:49
Ar skaistu apakšveļu attiecības nesaglābt. Kad lasu līdzīgus padomus, tā vien gribas pajautāt, kā tad jūs ikdienā dzīvojat. Apspurušās trusenēs, un vienīgās īsziņas: iznes miseni, nopērc maizi un pienu? Nu tad nav brīnums, ka dzirkstelīte pazūd.

Tad pretī ir jautājums, Tu ikdienā katru dienu velc garās zeķes, zeķturus un seksam paredzēto veļu, piemēram?
25.04.2022 09:55 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Par šo arī aizdomājos atceroties attiecibas kuras ilga 7 gadus… toreiz biju jauna un dzirksteles apdzišana likas nopietna problēma. Un tāpēc aizdomājos, varbūt jo vecāki paliekam, jo vieglāk ir pieņemt to, ka tā notiek? Es ceru, ka tā būs :D
25.04.2022 10:16 |
 
Reitings 45
Reģ: 18.02.2021
Tad pretī ir jautājums, Tu ikdienā katru dienu velc garās zeķes, zeķturus un seksam paredzēto veļu, piemēram?

Tas būtu bezjēdzīgi, jo tad arī tas kļūtu par pieradumu. :D
25.04.2022 10:20 |
 
Reitings 248
Reģ: 08.11.2021
Es domāju, ka dzirksteli var atgriezt atpakaļ "randiņu laiks", tā seksīgā veļa palīdzēs tikai vīrietim, vīrieša acīm! Vilkt jau protams var, bet, ja man kā sievietei būtu pazudusi dzirkstele, diez vai tā veļa manī raisītu kādas emocijas,bet katram savs, nestrīdos!
Vajag noorganizēt kopīgu braucienu kaut kur, vai arī pastaigāt uz "randiņiem".
25.04.2022 11:10 |
 
Reitings 508
Reģ: 25.10.2012
Vispār mani vienmēr smīdina visāda “seksīgo veļu” pieminēšana pie attiecību problēmu risinājumiem. Arī visādos žurnālu rakstos, internetā un kur tik nē tas bieži tiek pieminēts, tikai lieta tā, ka šos rakstus un padomus dod sievietes.
Man kā džekam vispār nemaz nepatīk visādi tur zeķturi, garas zeķes utt., tieši otrādi, plika miesa ir daudz seksīgāka un patīkamāka.
Sievietes tai veļai piešķir pārlieku lielu nozīmi, ja vien visu laiku nestaigājat vecās omīgās apenēs, tad džekiem būtībā vienalga, cik jums tā veļa izcakināta un grezna, tāpat mērķis ir maksimāli ātri jūs no tās atbrīvot. 😁
Vot ja, teiksim kāda izbraukuma laikā pēkšņi atklātos, ka zem kleitiņas jums vispār nekāda veļa nav, tas drīzāk dotu daudz lielāku efektu nekā jūsu aizkaru materiāla veļa. 🤭
25.04.2022 16:04 |
 
10 gadi
Reitings 2585
Reģ: 04.01.2013
Man pavasaris vienmēr ir asociējies ar šķiršanās laiku. Pagājušogad izšķīrās 3 man zināmi pāri, tostarp es pati pēc 4,5 gadiem. Mans draugs ar draudzeni pēc 6 gadiem un vēl viens, kuriem kopābūšana bija jau 8 gadus.
Ja gribi saglabāt attiecības, tad otram arī jājūt, ka kaut kas nav kārtībā. Nevar būt tikai viena puse, kas mēģina izsmelt ūdeni no grimstošas laivas. Es savās attiecībās ļāvu visam slīkt, apzinājos, ka kādreiz tas notiks, jo nebija jēgas. Arī mans draugs to pašu darīja.
Paziņas, kuri bija kopā 6 gadus - meitene dzīvoja dzīvi, mēģināja nākt pretī, draugs līda no ādas ārā, bet tāpat bieži vien pierādījās, ka uzmeta savējo.
Nuuu... grūti teikt. Varbūt esmu kkāda attiecību pesimiste uz doto brīdi, bet domāju, ka saglabāt attiecības var tikai tad, ja abi jūs to apzinaties un cīnāties par to. Ja no vienas puses nekā nav, tad let it sink.
25.04.2022 16:18 |
 
Reitings 3
Reģ: 16.01.2021
Vispār mani vienmēr smīdina visāda “seksīgo veļu” pieminēšana pie attiecību problēmu risinājumiem. Arī visādos žurnālu rakstos, internetā un kur tik nē tas bieži tiek pieminēts, tikai lieta tā, ka šos rakstus un padomus dod sievietes.

+++
26.04.2022 14:49 |
 
Reitings 45
Reģ: 18.02.2021
Bet tas ir pirmais, kas nāk prātā :D protams, arī kopīgs izbrauciens, lai izrautos no ikdienas, bet ko tad vēl? :D
Tas ka pazūd tā dzirkstelīte, uzreiz nenozīmē, ka attiecības ir norakstītas, vienkārši rutīna no kuras vajag izrauties
26.04.2022 17:43 |
 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
Man ir pārliecība, ka bieži vien attiecības izjūk tieši dēļ tā, ka cilvēki ir pārliecināti par to, ka dzirkstele visos kopdzīves gados būs un tai jābūt tādai kā sākumā.

Jā. Un smieklīgi man liekas, ka pēc 2 gadiem vairs nav "dzirksteles". Ko tad darisiet pēc 5, 10, 15 gadiem?? Pēc viena vai vairākiem bērniem? Es ar vīru kopā esmu 12 gadus, ilgāki rutīnas un retu jebkādas tuvības brīžu periodi ir bijusi pirms/pēc bērnu piedzimšanas. Nesen vēl nosmējāmies, ka uz randiņu tiksim, kad jaunākais sāks iet dārziņā :D nu labi, varbūt drusku ātrāk sanāks, bet par diennakti divatā tuvākajā laikā nevar būt ne runas. Tāpēc attiecības nevar tikai uz seksa un pievilkšanās aspekta būvēt. Jābūt arī kam citam pamata, lai tos rutīnas periodus izturētu bez izmisuma par zudušo dzirksteli. Man dzirkstelītes iedegšanai pietiktu ar iespēju dienu izrauties kaut kur bez bērniem un veltīt laiku viens otram bez mazajiem cilvēkiem mūsu mājā, par gultu pat nerunājot :D
26.04.2022 22:41 |
 
Reitings 308
Reģ: 21.02.2021
Aleksandrs @ 25.04.2022 16:04
Vispār mani vienmēr smīdina visāda “seksīgo veļu” pieminēšana pie attiecību problēmu risinājumiem. Arī visādos žurnālu rakstos, internetā un kur tik nē tas bieži tiek pieminēts, tikai lieta tā, ka šos rakstus un padomus dod sievietes.
Man kā džekam vispār nemaz nepatīk visādi tur zeķturi, garas zeķes utt., tieši otrādi, plika miesa ir daudz seksīgāka un patīkamāka.
Sievietes tai veļai piešķir pārlieku lielu nozīmi, ja vien visu laiku nestaigājat vecās omīgās apenēs, tad džekiem būtībā vienalga, cik jums tā veļa izcakināta un grezna, tāpat mērķis ir maksimāli ātri jūs no tās atbrīvot. ?
Vot ja, teiksim kāda izbraukuma laikā pēkšņi atklātos, ka zem kleitiņas jums vispār nekāda veļa nav, tas drīzāk dotu daudz lielāku efektu nekā jūsu aizkaru materiāla veļa. ?

Piekritīšu, ka veļa neko daudz neuzlabos. Bet vispār attiecībās kā tādās, kur nav runa par attiecību glābšanu, piemēram, manam vīrietim ļoti patīk dažāda, izcakināta veļa, un visādas zeķes utt. Laikam cik vīriešu, tik viedokļu.
26.04.2022 22:41 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Anne Shirley @ 26.04.2022 22:41

Jā. Un smieklīgi man liekas, ka pēc 2 gadiem vairs nav "dzirksteles". Ko tad darisiet pēc 5, 10, 15 gadiem?? Pēc viena vai vairākiem bērniem? Es ar vīru kopā esmu 12 gadus, ilgāki rutīnas un retu jebkādas tuvības brīžu periodi ir bijusi pirms/pēc bērnu piedzimšanas. Nesen vēl nosmējāmies, ka uz randiņu tiksim, kad jaunākais sāks iet dārziņā :D nu labi, varbūt drusku ātrāk sanāks, bet par diennakti divatā tuvākajā laikā nevar būt ne runas. Tāpēc attiecības nevar tikai uz seksa un pievilkšanās aspekta būvēt. Jābūt arī kam citam pamata, lai tos rutīnas periodus izturētu bez izmisuma par zudušo dzirksteli. Man dzirkstelītes iedegšanai pietiktu ar iespēju dienu izrauties kaut kur bez bērniem un veltīt laiku viens otram bez mazajiem cilvēkiem mūsu mājā, par gultu pat nerunājot :D
Tāpēc 10x apdomājiet vai jums tiešām vajag/gribās bērnu..
27.04.2022 11:18 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Aldis15 @ 27.04.2022 11:18
Tāpēc 10x apdomājiet vai jums tiešām vajag/gribās bērnu..
mēs jau 10x sapratām, ka tu negribi un tev nevajag, aldi. liecies mierā ar tiem bērniem un precībām katrā tēmā.
27.04.2022 11:27 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)