Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ilgas attiecības

 
Reitings 114
Reģ: 02.03.2022
Cik bieži vīrietis jums pieskaras, pasaka ko jauku vai romantisku, uzdāvina ziedus, apskauj utt?
Esmu ar vīru kopā vairāk kā 10 gadi. Esam vēl jauni, zem 30. Pieskārieni un viss pārējais ir tik maz, ka man ir grūti. Man bērns daudz vairāk pieskaras kā mans vīrs :(
Pieskārieni, skūpsti lielākoties tikai, kad ir sekss. Tā pa dienu varbūt kāds 1 apskāviens, buča un viss..
Esmu centusies pati ņemt un darīt, to uzlabot, bet tad pilnīgi ir sajūta, kā es uzbāztos...
Uzreiz no šī visa sajūta, vai otrs tiešām vēl mīl.. Kaut gan tā attiecības viss ir ok, tikai šis...
24.04.2022 12:42 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Ja vīrs ir bijis jau tāds no paša sākuma,tad viņš ir cilvēks,kuram tik ļoti nav vajadzīgi apskāvieni un mīļums.
Vai esi runājusi un stāstījusi viņam,kas Tev pietrūkst attiecībās?
Vīrietis nevar taču pats no sevis iedomāties,ka Tev trūkst kaut kas.
24.04.2022 13:30 |
 
Reitings 114
Reģ: 02.03.2022
Jā, ir runāts. Saka ka vienkārši negribas.
Bet tomēr vēl nesen bija vismaz kaut kādi pieskārieni nevis nekas...
Krāpt nekrāpj, jo ceļojam un ļoti daudz esam kopā
24.04.2022 13:37 |
 
Reitings 78
Reģ: 08.04.2022
Eniijaa @ 24.04.2022 13:37
Jā, ir runāts. Saka ka vienkārši negribas.
Bet tomēr vēl nesen bija vismaz kaut kādi pieskārieni nevis nekas...
Krāpt nekrāpj, jo ceļojam un ļoti daudz esam kopā
Kad esat kopā vai sarunas ir virspusējas - tikai par notiekošo vai arī ir tādas patiesas, dziļas un atvērtas, kur pastāstat viens otram kā jūtaties, kas nomāc utml.? Parasti zem tiem “vienkārši negribas” var būt kāds iemesls. Piemēram, pats nejūtas apmierināts ar sevi kaut kādā jomā un tas viņu nomāc un nav domas par tuvību ar Tevi. Iemesli var būt daudz un dažādi, un problēma var nebūt Tevī. Kādas šīs attiecības bija pirms šīs “atsvešināšanās?” Vai esi novērojusi vēl kaut ko bez šī?
24.04.2022 13:59 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Eniijaa @ 24.04.2022 13:37
Jā, ir runāts. Saka ka vienkārši negribas.
Bet tomēr vēl nesen bija vismaz kaut kādi pieskārieni nevis nekas...
Krāpt nekrāpj, jo ceļojam un ļoti daudz esam kopā

Tad ir jāmēģina saprast,kas un kādi apstākļi ir mainījušies jūsu dzīvē,ka vīrs ir tā mainījis savu attieksmi.
Tāpat vienkārši tas nenotiek.
Pieprasīt no otra nevar to,kas tev trūkst,var tikai runāt un stāstīt savas izjūtas un emocijas.
24.04.2022 14:06 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits