Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

ikdienas stress

 
Reitings 242
Reģ: 13.05.2021
Sveikas!
Vēlējos jautāt - kā cīnaties ar stresu?
Pašlaik esmu atsākusi darba gaitas, paralēli studijas notiek un tāds dienas ritms mani dzen stresā. Naktīs ceļos vairākas reizes. Studiju darbus nevaru uzrakstīt, jo ir trauksme. Varbūt kādai liksies, ka normāls dienas ritms, bet laika trūkums mani dzen stresā un ļoti negribas atsākt dzert nomierinošus medikamentus, tā kā tas bija kādreiz, jo pēc tam tas izraisa pieradumu.
Varbūt jums ir pieredze ar kādām CBD eļļām? Vai jebko ne medikamentozu? :D
22.04.2022 10:29 |
 
Reitings 418
Reģ: 16.03.2016
Kam tieši Tev trūkst laika? Iespējams, tad ir jāatmet kaut kādu darbu darīšana.
22.04.2022 10:39 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Radler, neesmu lietojusi, bet esmu dzirdējusi labas atsauksmes no speciālistiem par CBD eļļu. Vēl var padzert magniju, B grupas vitamīnus. Gala beigas liela nozīme ir tam ko dari brīvajā laika lai atpūstos. Stresu mazinošas ir ūdens nodarbības vai jogas.
Nomierinošie medikamenti ir dažādi. Adaptol skaitās viegls nomierinošs līdzeklis, ko var padzert neilgu laiku un nerada pieradumu. Bet ja arī to nevelies tad galvenais jautājums ir par to ka sava brīvajā laika atpūsties tā, lai atjaunotu līdzsvaru.
Darba un mācību apvienošana nav viegla lieta un var paaugstināt stresa līmeni.
Man ir divi darbi un stresu tieku gala tieši ar labas atpūtas plānošanu.
22.04.2022 10:48 |
 
Reitings 242
Reģ: 13.05.2021
29090 @ 22.04.2022 10:39
Kam tieši Tev trūkst laika? Iespējams, tad ir jāatmet kaut kādu darbu darīšana.

Es nezinu.
Vienkārši, kad atnāc no darba, pavadi dienu lekcijās/semināros, tad apziņa, ka atnākot mājās atkal jāmācās dzen stresā un tad es sāku pati satraukties un nevaru sakoncentrēties, jo domas šaudās. Es saprotu, ka pieauguši cilvēki tā dzīvo un studiju gadi jāizcieš dzelžainā režīmā, bet problēma tajā, ka man zemapziņā ir tāds stress, ka es nevaru sakoncentrēties uni darbiem un tad tie ielaižas un beigās lielāks stress
22.04.2022 11:11 |
 
Reitings 242
Reģ: 13.05.2021
Santa1992 @ 22.04.2022 10:48
Radler, neesmu lietojusi, bet esmu dzirdējusi labas atsauksmes no speciālistiem par CBD eļļu. Vēl var padzert magniju, B grupas vitamīnus. Gala beigas liela nozīme ir tam ko dari brīvajā laika lai atpūstos. Stresu mazinošas ir ūdens nodarbības vai jogas.
Nomierinošie medikamenti ir dažādi. Adaptol skaitās viegls nomierinošs līdzeklis, ko var padzert neilgu laiku un nerada pieradumu. Bet ja arī to nevelies tad galvenais jautājums ir par to ka sava brīvajā laika atpūsties tā, lai atjaunotu līdzsvaru.
Darba un mācību apvienošana nav viegla lieta un var paaugstināt stresa līmeni.
Man ir divi darbi un stresu tieku gala tieši ar labas atpūtas plānošanu.

jā, par to labu atpūtu būtu vērts padomāt, bet es esmu cilvēks, kurš nevar domāt un izbaudīt kaut ko labu, kad citā pasaulē sūdi. Tā jau bija agrāk, kad brīvdienās izdomājot padarīt kaut ko fun, man sākas pārmetumi iekšēji, ka man jāŗaksta kursa darbs, jāgatavojas kd un jādara citas lietas un tad nekas no atpūtas nesanāk. + es esmu arī diez gan liela perfekcioniste, tāpēc man visur gribas labāk, ja nesanāk, tad vēl ja neesmu gana ieguldījuies, tas ēd mani nost
22.04.2022 11:14 |
 
Reitings 273
Reģ: 13.10.2021
Radler @ 22.04.2022 11:14

jā, par to labu atpūtu būtu vērts padomāt, bet es esmu cilvēks, kurš nevar domāt un izbaudīt kaut ko labu, kad citā pasaulē sūdi. Tā jau bija agrāk, kad brīvdienās izdomājot padarīt kaut ko fun, man sākas pārmetumi iekšēji, ka man jāŗaksta kursa darbs, jāgatavojas kd un jādara citas lietas un tad nekas no atpūtas nesanāk. + es esmu arī diez gan liela perfekcioniste, tāpēc man visur gribas labāk, ja nesanāk, tad vēl ja neesmu gana ieguldījuies, tas ēd mani nost
man tā bija pirmajā studiju kursā. Pēc tam nāca nākamie gadi un bija tik pierasts, ka varēju visu pamest uz pēdējo brīdi un tad pa divām naktīm visu uzmaukt🤣
Bet tajā pirmajā studiju gadà vakaros gāju staigāt- vienkārši vazājos pa rajonu, tas palidzeja nomierinàties un salikt visu pa plauktiņiem.
22.04.2022 12:54 |
 
Patīk
Reitings 457
Reģ: 01.03.2015
Sveika jālieto Bgrupas vitamīni,magnēzijs
Tas palīdz+vit D obligāti, jo gandrīz katram tas trūkst arī simptomi kā tev
Kad dzīvoju Latvijā loti palīdzēja Nova passit tāds eleksīrs šķidrā veidā nerviem, ir arī labas tabletes miega dabīgās var jautāt aptiekā
Ļoti nāk miegs No CBD kapsulām Essens, esmu tur reģistrējusies ja vēlies viņas izstāstīšu uzraksti privāti
Kad bija pārslodze vienīgais no kā gulēju kā sista nevar dzert ja nav plānots likties gulēt gāž no kajam
22.04.2022 15:55 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits