Rihanna

 
Reitings 1933
Reģ: 28.04.2019
ASAP Rocky nokrāpa Rihannu, kas tulīt drīz dzemdēs viņu pirmo bērnu. Viņu grib visi pasaules vīrieši, viņa ir miljardiere, veiksmīga dziedātāja, bizneslēdija, un tik un tā ir vīrietis, kas ņem un nokrāpj. Ja jau Beyonce varēja nokrāpt viņas vīrs, sievieti kura ir ļoti skaista, viņas vīrs vispār diezgan neglīts, tad ko tur vēl domāt par parastajiem, vidusmēra cilvēkiem. Nevienam vīrietim nevar uzticēties, viņiem pie vienas vietas, arī ja ir viss dotais - ir ideāla seja, ķermenis, pašpārliecība, seksualitāte, nodarbošanās, nauda, slava. Tā kā nemaz nebrīnos, ka liela daļa sieviešu kļūst par bisex vai lesb, jo iespējams, ka sieviešu mīlestība ir visīstākā.
Ko jūs domājiet par visu šo? Vai piekrītat, ka vīrieši nekad nebūs apmierināti, arī ja iegūs visskaistāko sievieti pasaulē?
15.04.2022 20:44 |
 
Reitings 1933
Reģ: 28.04.2019
YaeMiko @ 15.04.2022 21:42
Kārtējo reizi sla vīrs/draugs laikam nepievērš uzmanību un tagad uzcepj tādu tēmu.

Nē, bet redzu, ka interesējies. :D man tēmu iedvesmoja tik tok, kur sievietes pateica, ka viņām nekad vairs nebūs uzticība vīriešiem dēļ tā, ka Rihannu nokrāpa.
15.04.2022 21:54 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Nē, bet redzu, ka interesējies.

nē es atceros tavu tēmu par to ka tu esi neapmierināta ka viņš iet ārā ar draugiem un tev vienai ar bērnu jāsēž mājās. Tā bija labā :D
15.04.2022 22:10 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Kā jau te minēja, konkrēti šīs laikam ir viltus ziņas, bet ne par to. Ja runājam par tām pašām slavenībām, jāatzīmē fakts, ka mums, parastajiem cilvēkiem, vispār nav ne jausmas, kādi ir šie cilvēki reālajā dzīvē. Jā, var likties, ka tās ir skaistas, veiksmīgas sievietes ar brīnišķīgu raksturu, taču jāatceras, ka mēs šos cilvēkus nepazīstam un viss, ko par viņiem zinām, ir tas, ko mums stāsta mediji, kuriem, protams, vairumā gadījumu būs izdevīgi konkrēto slavenību parādīt labākā gaismā nekā tas varbūt ir patiesībā. Esmu lasījusi, ka Beyonce reālajā dzīvē ir diezgan nepatīkams cilvēks, tas pats ir lasīts par tādām izslavētām skaistulēm kā Megan Fox, Christina Aguilera un citām. Līdz ar to mums nav ne jausmas kādas visas tās sievietes ir reālajā dzīvē un kā tur viss patiesībā bijis. Protams, tas neattaisno krāpšanu, jo uzskatu, ka, ja otrs cilvēks vairs nepatīk/nepievelk/kaut kas attiecībās vairs nav tā, kā tam vajadzētu būt, izšķiries un tad ej un tiecies ar ko vien vēlies, taču tā jau ir cita tēma. Tas, ko gribu pateikt, ir tas, ka mēs neviens nezinam, kas notiek citu cilvēku attiecībās un kādi ir iemesli krāpšanai, līdz ar to, manuprāt, nav pareizi spriest par to, ka, redz, krāpj tik skaistu un veiksmīgu sievieti, ja mums nav ne jausmas, kāda šī sieviete ir reālajā dzīvē. Redz, daudzi sākumā arī gan jau nesaprata ko nabaga Amber Heard nodarījusi Džonija Depam un par ko pelnījusi tikt fiziski iespaidota, līdz patiesība beidzot nāca gaismā un visa pasaule uzzināja kas īstenībā slēpjas aiz Amberas piemīlīgās sejiņas.
15.04.2022 22:18 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Es saprotu Tavu sāpi. Tīri cilvēcīgas Tavas vēlmes pēc uzticēšanās un uzticības. Pilnībā skaidrs.
Bet ja, nevajag pārāk iespringt prieks vīrieša. tieši, jo mazāk centies, jo labāk. Jācenšas ir vīriešiem, viņiem patīk to darit.. izskatu gan jākačā, bet tas jau arī liels mēra lai pašai forša sajūta
Es arī reizēm domāju, ka žēl, ka neesmu homo. Vienīgi tad būtu cita problēma - sabiedrības attieksme.
15.04.2022 22:51 |
 
Reitings 1933
Reģ: 28.04.2019
YaeMiko @ 15.04.2022 22:10

nē es atceros tavu tēmu par to ka tu esi neapmierināta ka viņš iet ārā ar draugiem un tev vienai ar bērnu jāsēž mājās. Tā bija labā :D

Par laimi, tas vairs nav aktuāli :)
15.04.2022 23:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits