Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vīrietim nepatīk suns

 
Reitings 3
Reģ: 14.04.2022
Ko jūs domājat par vīriešiem, kuriem nepatīk suņi? Nav runa par bailēm no rejošiem suņiem, bet draudzīgiem, mīlīgiem. Situācija: puisis dzīvo vēl pie vecākiem privātmājā, bet ignorē pats savu suni. Kad ieteicu sunim iedot kādu našķi, viņš tiešā tekstā pateica: "Man nepatīk suņi". Bet suns vidēja auguma, draudzīgs, redzams, ka ilgojas pēc uzmanības, grib lai padauzas... Jūsu domas un pieredze? 😟
14.04.2022 07:21 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Visi cilvēki taču nav vienādi,kādam patīk suņi,kādam ne visai.
Puisis skaidri pasaka,ka nepatīk suņi,kāpēc ir jāspiež viņam iemīlēt suni?
14.04.2022 07:54 |
 
Reitings 749
Reģ: 14.05.2019
Linda Bū @ 14.04.2022 07:21
Ko jūs domājat par vīriešiem, kuriem nepatīk suņi? Nav runa par bailēm no rejošiem suņiem, bet draudzīgiem, mīlīgiem. Situācija: puisis dzīvo vēl pie vecākiem privātmājā, bet ignorē pats savu suni. Kad ieteicu sunim iedot kādu našķi, viņš tiešā tekstā pateica: "Man nepatīk suņi". Bet suns vidēja auguma, draudzīgs, redzams, ka ilgojas pēc uzmanības, grib lai padauzas... Jūsu domas un pieredze? ?
es esmu 100% suņu cilvēks, tāpēc gribētu lai arī otram cilvēkam patīk suņi. Tāpēc viens no maniem likumiem ir, ka es nebūtu kopā ar cilvēku, kuram nepatīk suņi, jo tad mums vienkārši nesaskan. 😀 Protams, nevar likt tagad puisim izrādīt mīlestību pret suni un to sagaidīt, ja viņš tāds cilvēks nav. Tas drīzāk beigtos ar viņa agresiju pret suni nevis tā, ka viņš to iemīl.
14.04.2022 07:57 |
 
Reitings 749
Reģ: 14.05.2019
Bet tiešām nespied mīlēt.. Cilvēki ir dažādi. Beigās vēl nomušīs suni, lai tik nebūtu piespiedu kārtā jāaiztiek viņš..
14.04.2022 07:59 |
 
Reitings 3
Reģ: 14.04.2022
Es neuzskatu, ka jāmīl suņi vai jāņemas, bet jāizturas ar cieņu 😮 Man pašai nav suns, bet mammai ir un vairākām draudzenēm arī, un viņu mājās tomēr izturas draudzīgāk. P. S. Mani arī besī suņu saimnieki, kuri uzbāžas ar savu suni un aizejot ciemos kā galveno izklaidi piedāvā sava mīluļa apjūsmošanu.
14.04.2022 08:10 |
 
Reitings 1231
Reģ: 14.01.2022
Tas ir viņa suns vai vecāku?
Nu ja nepatīk tas suns, tad vnk ar cieņu, bez grūstīšanās un lamāšanās. Pie tam dzīvojot vecāku mājā kaut kādai cieņai ir jābūt.
No cilveka kam nepatīk nevajag prasīt tur spēlēties un tēlot mīlestību
Man personīgi ar šādiem cilvēkiem nav pa ceļam.
Lūk tam Āgenskalna sīkā vecākiem vajag sadot pa muti, kas ļauj to suni tā mocīt. Pa fb ceļo posts un Degpunkta bija
14.04.2022 08:16 |
 
Reitings 508
Reģ: 25.10.2012
Tās kas saka, ka nebūtu kopā ar cilvēku kam nepatīk suņi, nu wtf? Ja džekam negaršo makaroni, bet jums garšo, tad arī nebūtu kopā? Starp nepatīk un riebjas ir atsķirība. Nu ucinieties gan saviem suņiem, priekš kam jums vajag, lai obligāti otrs to dara? Vot, ja džekam suņi riebtos tā, ka viņš tiem dara pāri, tad ir cits stāsts.
Man piemēram, nav tā, ka patīk vai nepatīk suņi, ir suns - ok, nav suns arī ok. Bet kā jau te iepriekš minēja, tie saimnieki, kas ar savu suni uzbāžas un ciemos ļauj tam dancot pa galdu, it kā tas būtu klāts viņam, un cūkoties, tie gan man besī nevis suns.
14.04.2022 08:54 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Man arī ne visai patīk suņi, bet ja kādam citam ir,tad izturos neitrāli vai neeju klāt. Man vienkārši bail ka iekodīs, jo ir bijusi pieredze ka suns jā mīļš, mīļš un tad pēkšņi iekož.
Galvenais lai nesit, nelamā un izturas ar cieņu.
Ja tu esu iespaidojusies no inspirational quote, ko var lasīt facebook , ka cilvēki kuriem nepatīk suņi ir psihopāti, vai viņiem kaut kas vainas, tās nu gan ir muļķības
14.04.2022 09:05 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Lūk tam Āgenskalna sīkā vecākiem vajag sadot pa muti, kas ļauj to suni tā mocīt. Pa fb ceļo posts un Degpunkta bija

Tur bērns jāved pie psihologa, ja tā izturas pret dzīvniekiem no bērnības, tad pastāv iespēja ka ir apspiestas dusmas un novirzes uz vardarbību. Gan jau vecākiem nesaskaņas un bērns savu stresu izgāž uz dzīvnieku, vai vecāki paši tā izturas pret suni.
Kā arī Latvijā vēk aiz vien ir cilvēki kuri uzskata, ka mājdzīvnieks ir manta un ar to var darīt ko grib, kaut vai sist.
14.04.2022 09:09 |
 
Reitings 10663
Reģ: 18.08.2014
Nu šis ir stulbi spriest par cilvēku, jo viņam suņi nepatīk. Man arī nepatīk, varbūt ne gluži nepatīk, man ir vienalga. Varu iedot ēst, iziet pastaigā ar kāda cita suni, savu nekad neiegādātos, jo neesmu vienkārši sajūsmā. Un manam draugam ļoti patīk suņi un mums tas pilnīgi nekā attiecībās netraucē, jo man nav iebildumu pret suni kā tādu, viņš par viņu rūpējas, spēlējas, kopā ejam pastaigā. Es esmu kaķu cilvēks.
Sev to esmu saistījusi ar to ka esmu introverts cilvēks, bet suņi tomēr tādi uz komunikāciju, uzmanību vērsti vairāk ir tāpēc domāju, ka mani īpaši viņi neuzrunā.
14.04.2022 09:10 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3737
Reģ: 31.10.2010
Nevar prasīt, lai otram momentā iepatiktos tas, kas gadiem nepaticis. Varbūt ar laiku vīrieša domas mainīsies. Bet man būtu svarīgi, lai pret manu suni izturētos ar cieņu-nespārdītu, negrūstītu, nekādi nezākātu, utt.
Plus jāņem vērā, ka ja attiecības kļūst nopietnākas un nonāk līdz dzīvošanai kopā, tad var gadīties, ka suņa nemīlētājam būs jāizpalīdz - jāpabaro suns, jāizved ārā vai pie vetārsta, utt, ja saimniekam kādreiz nesanāk laika. Ja tā ir problēma, tad nu nekā, nebūs pa ceļam.
14.04.2022 09:10 |
 
Reitings 10663
Reģ: 18.08.2014
Tās kas saka, ka nebūtu kopā ar cilvēku kam nepatīk suņi, nu wtf? Ja džekam negaršo makaroni, bet jums garšo, tad arī nebūtu kopā? Starp nepatīk un riebjas ir atsķirība. Nu ucinieties gan saviem suņiem, priekš kam jums vajag, lai obligāti otrs to dara? Vot, ja džekam suņi riebtos tā, ka viņš tiem dara pāri, tad ir cits stāsts.
Man piemēram, nav tā, ka patīk vai nepatīk suņi, ir suns - ok, nav suns arī ok. Bet kā jau te iepriekš minēja, tie saimnieki, kas ar savu suni uzbāžas un ciemos ļauj tam dancot pa galdu, it kā tas būtu klāts viņam, un cūkoties, tie gan man besī nevis suns.

Piekrītu 👍
14.04.2022 09:14 |
 
Reitings 1934
Reģ: 28.04.2019
Es arī nemīlu suņus, kaut arī lielāko daļu dzīves piespiedu kārtā nācās dzīvot, jo vecāki ņēma. Nu tur neko nevar darīt, un domāju, ka tam arī nevajadzētu būt šķērslim attiecībās.
14.04.2022 09:18 |
 
Reitings 438
Reģ: 21.01.2021
Man arī nepatīk dzīvnieki, es tos vienkārši ignorēju. Pāri nedaru, protams, bet nespēlējos un ēst nedodu. Lai par tiem rūpējas viņu saimnieki
14.04.2022 09:27 |
 
Reitings 126
Reģ: 02.04.2022
Mans godīgais viedoklis - ar šaubām skatos pret katru cilvēku, kurš dzīvo mājās kopā ar dzīvnieku (vienalga, ka vecāku ņemtu) un neizrāda mīlestību vai vismaz draudzīgu attieksmi pret radībiņu. Ja - kā rakstīji - neiedod kārumu reizi pa reizei, nepaspēlējas, pat ja redzams, ka dzīvniekam ļoti pietrūkst uzmanība. Šādi cilvēki man asociējas ar cilvēkiem, kuri neredz tālāk par savu degungalu. Un nav runa par to, vai patīk vai nepatīk suņi. Runa ir par to, kāds cilvēks esi, un vai esi gatavs izrādīt draudzību un rūpes citiem, kaut mazākiem vai citādākiem.
14.04.2022 09:29 |
 
Reitings 438
Reģ: 21.01.2021
Aurora22 @ 14.04.2022 09:29
Mans godīgais viedoklis - ar šaubām skatos pret katru cilvēku, kurš dzīvo mājās kopā ar dzīvnieku (vienalga, ka vecāku ņemtu) un neizrāda mīlestību vai vismaz draudzīgu attieksmi pret radībiņu. Ja - kā rakstīji - neiedod kārumu reizi pa reizei, nepaspēlējas, pat ja redzams, ka dzīvniekam ļoti pietrūkst uzmanība. Šādi cilvēki man asociējas ar cilvēkiem, kuri neredz tālāk par savu degungalu. Un nav runa par to, vai patīk vai nepatīk suņi. Runa ir par to, kāds cilvēks esi, un vai esi gatavs izrādīt draudzību un rūpes citiem, kaut mazākiem vai citādākiem.

Nu lai cik tas ļoti kādam nepatiktu, suns vai kaķis nav cilvēks. Es ar cieņu izturos pret cilvēkiem, dzīvniekus ignorēju. Nu nevaru es sevi piespiest mīļoties ar suņiem, man nepatīk viņu smaka, siekalas un viss pārējais
14.04.2022 09:35 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Un kaķi patīk?
14.04.2022 09:36 |
 
Reitings 126
Reģ: 02.04.2022
Pama @ 14.04.2022 09:35

Nu lai cik tas ļoti kādam nepatiktu, suns vai kaķis nav cilvēks. Es ar cieņu izturos pret cilvēkiem, dzīvniekus ignorēju. Nu nevaru es sevi piespiest mīļoties ar suņiem, man nepatīk viņu smaka, siekalas un viss pārējais

Es nezinu, vai kādam nepatīk tas, ka suns vai kaķis nav dzīvnieks (kā rakstīji). Tā tomēr ir realitāte : ). Manas ziņas doma vairāk bija - novērtē un ar laipnību izturies pret kādu sev blakām, pat ja tas nav cilvēks. Un nē, tas nenozīmē, ka jāņemas ar dzīvnieku 24/7.
14.04.2022 09:41 |
 
Patīk
Reitings 1750
Reģ: 24.05.2019
Es nebūtu kopā ar cilvēku, kas nemīl dzīvniekus, mums vienkārši nebūtu pa ceļam.
Neapgalvoju, ka tie uzreiz ir psihopāti, man ir draugi, kas nemīl dzīvniekus un komunikācija ir laba, bet es nespētu dzīvot kopā ar tādu cilvēku. Tomēr kaut kāds empātijas trūkums tur ir.
14.04.2022 10:01 |
 
Reitings 508
Reģ: 25.10.2012
Es nebūtu kopā ar cilvēku, kas nemīl dzīvniekus, mums vienkārši nebūtu pa ceļam.
Neapgalvoju, ka tie uzreiz ir psihopāti, man ir draugi, kas nemīl dzīvniekus un komunikācija ir laba, bet es nespētu dzīvot kopā ar tādu cilvēku. Tomēr kaut kāds empātijas trūkums tur ir.

Man pret dzīvniekiem nav iebildumu, bet arvien vairāk pārliecinos, kāds sviests darās galvās lielai daļai mūsdienu meiteņu.
Tas būtu apmēram tāpat kā teikt, ka nekad nebūtu kopā ar meiteni, kas ikdienā neskrien. Tas nekas, ka viņa varbūt citādi sporto, bet, ja jau neskrien, tādi cilvēki ir resni, vai nākotnē tiem ir nosliece uz aptaukošanos… 🤦🏻‍♂️
14.04.2022 10:11 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Linda Bū @ 14.04.2022 07:21
Ko jūs domājat par vīriešiem, kuriem nepatīk suņi? Nav runa par bailēm no rejošiem suņiem, bet draudzīgiem, mīlīgiem. Situācija: puisis dzīvo vēl pie vecākiem privātmājā, bet ignorē pats savu suni. Kad ieteicu sunim iedot kādu našķi, viņš tiešā tekstā pateica: "Man nepatīk suņi". Bet suns vidēja auguma, draudzīgs, redzams, ka ilgojas pēc uzmanības, grib lai padauzas... Jūsu domas un pieredze? ?
tas tiešām viņa suns? :D :D kaut kā neizskatās. drīzāk vecāki iegādājās un paši lai arī atbild par to.
14.04.2022 10:29 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits