Attiecības ar otru pusi kuram ir bērni

 
10 gadi
Reitings 2235
Reģ: 27.02.2011
Vīrietis ar bērnu. Izmalta tēma, bet man bija interesanta diskusija ar kādu sievieti, kurai nav bērnu, un ļoti uzstājīgi uzskaitīja kāpēc neveidotu attiecības ar vīrieti, kuram ir bērni, sāku aizdomāties un kaut kur daļēji piekritu.
Man ir bērni, veseli 2, un tiešām ir grūtāk menedžēt laiku, ļoti jāizanalizē otra personība, mērķi, lai negadās sāpināt bērnus.
Kā ar jums?
12.04.2022 18:20 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Nu tad novēlu neveidot ģimeni ar kukū sievietēm vai vismaz prast attiecibas izbeigt civilizēti. Varbūt vīrietis ir kukū, ja sieviete vēlas pasargāt bērnu. Pagale viena nedeg.
13.04.2022 19:03 |
 
Reitings 248
Reģ: 08.11.2021
Chikitita @ 12.04.2022 18:20
Vīrietis ar bērnu. Izmalta tēma, bet man bija interesanta diskusija ar kādu sievieti, kurai nav bērnu, un ļoti uzstājīgi uzskaitīja kāpēc neveidotu attiecības ar vīrieti, kuram ir bērni, sāku aizdomāties un kaut kur daļēji piekritu.
Man ir bērni, veseli 2, un tiešām ir grūtāk menedžēt laiku, ļoti jāizanalizē otra personība, mērķi, lai negadās sāpināt bērnus.
Kā ar jums?
viss atkarīgs no tā, kādas vīrietim ir attiecības ar savu bērnu. Mana bērna tēvs vispār neinteresējas un netiekas ar savu bērnu, tik cik apsveic dzimšanas dienā un viss. Tā kā viņa jaunajai draudzenei nav nekādu problēmu, ka viņam ir bērns😀
13.04.2022 19:54 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Forele123 @ 12.04.2022 19:14
Neveidotu attiecības ar vīrieti, kuram ir bērns. Pati savus negribu, kur nu vēl paciest citu. Un vēl viņam tad būtu jāsazinas ar bērna māti utt, nevajag man liekas klapatas.

Pilnībā piekrītu... Es ar neiešu paciest svešu mātīšu piekabes... Tikai dēļ vīrieša.. Nav tā vērts... Un par to neviens nemaksā...
28.04.2022 04:02 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Miaa @ 12.04.2022 21:27
Pati, kopš sevi atceros, vienmēr esmu zinājusi, ka bērnus nevēlos. Šajā ziņā joprojām nekas nav mainījies. Līdz ar to, ņemot vērā to, ka pati bērnus nevēlos, vienmēr teicu, ka nekad netikšos ar vīrieti, kuram ir bērni. Ne tikai tāpēc, ka negribētu lai man būtu jāiesaistās kāda bērna dzīvē, bet arī tāpēc, ka, kā tolaik teicu, ja reiz vīrietis kaut kādā dzīves momentā ir izjutis vēlmi pēc bērniem un kļuvis par tēvu, man ar tādu cilvēku nekad nebūs pa ceļam, jo pati tādu vēlmi neesmu jutusi nekad. Bet, kā saka, cilvēks plāno, Dievs dara. Tā nu sanāca, ka dzīve mani saveda kopā ar vīrieti, kuram ne tikai ir bērns, bet kurš arī ir tas, kurš šo bērnu audzina, un, lai gan attiecības ar bērna māti ir palikušas draudzīgas, ir šādi tādi apstākļi, kuru dēļ tieši vīrietis ir tas pie kura šis bērns dzīvo un tieši vīrietis ir tas, kurš pilnībā audzina bērnu. Jā, dzīve ir mainījusies, bet, man par pārsteigumu, noteikti ne uz slikto pusi. Tieši otrādi. Iepazīšanās ar bērnu notika ļoti lēnām, pakāpeniski, bet tagad jau ir panākts tas moments, kad varam atpūsties trijatā un bērns mani uztver kā tēta draudzeni, ne vairs tikai kā kaut kādu nepazīstamu tanti, kura viņam grib atņemt tēti (sākumā tā bija, jo bērns vēl salīdzinoši mazs, bet tomēr arī pietiekami liels, lai saprastu kas un kā). Neskatoties uz to, ka bērns visu laiku ir ar mums un līdz ar to daudz laika pavadām kopā, tomēr spējam visu izkārtot arī tā, lai sanāktu laiku pavadīt arī divatā. Nekad nebiju domājusi, ka būšu tādās attiecībās, bet, man par lielu pārsteigumu, viss ir forši. Un, jā, protams, lielu lomu visā spēlē jūtas. Manā gadījumā tā ir liela mīlestība. Un, ja ir mīlestība, tad līdz ar to mainās domas par daudzām lietām par kurām agrāk teicu, ka "es jau nekad".
jjjj
28.04.2022 04:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits