Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Attiecības ar otru pusi kuram ir bērni

 
10 gadi
Reitings 2230
Reģ: 27.02.2011
Vīrietis ar bērnu. Izmalta tēma, bet man bija interesanta diskusija ar kādu sievieti, kurai nav bērnu, un ļoti uzstājīgi uzskaitīja kāpēc neveidotu attiecības ar vīrieti, kuram ir bērni, sāku aizdomāties un kaut kur daļēji piekritu.
Man ir bērni, veseli 2, un tiešām ir grūtāk menedžēt laiku, ļoti jāizanalizē otra personība, mērķi, lai negadās sāpināt bērnus.
Kā ar jums?
12.04.2022 18:20 |
 
Reitings 106
Reģ: 07.04.2022
Kamēr 20 gadīga meitene par šo var daudz un dikti filosofēt, 35+ vecuma sieviete diezin vai to varēs atļauties, jo tajā vecuma grupā ir ļoti maz brīvu vīriešu bez bērniem kā tādu.
12.04.2022 18:37 |
 
Reitings 984
Reģ: 09.08.2014
DaigaTaiga @ 12.04.2022 18:37
Kamēr 20 gadīga meitene par šo var daudz un dikti filosofēt, 35+ vecuma sieviete diezin vai to varēs atļauties, jo tajā vecuma grupā ir ļoti maz brīvu vīriešu bez bērniem kā tādu.

Ja vēl tam 35+ nav ne bērnu, ne normālu attiecību bijis, tad jau tas vien ir 🚩
12.04.2022 18:48 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3681
Reģ: 31.10.2010
Es veidotu attiecības pie noteikuma, ka man nebūs jāiesaistās šo bērnu audzināšanā. Ja bērniem ir sava māte un es tur ņipričom, tad viss ok. Ja vīrietis ir vienīgais bērnu vecāks un man būtu jākļūst par pamāti, tad nē.
12.04.2022 18:50 |
 
Reitings 312
Reģ: 29.04.2021
Neveidotu attiecības ar vīrieti, kuram ir bērns. Pati savus negribu, kur nu vēl paciest citu. Un vēl viņam tad būtu jāsazinas ar bērna māti utt, nevajag man liekas klapatas.
12.04.2022 19:14 |
 
Reitings 508
Reģ: 25.10.2012
Interesanti, vai, ja džeks šitā pateiktu kā Minelūše, arī sievietes vēsā mierā uz to parakstītos, vai arī tomēr džeks būtu cūka un egoists?
12.04.2022 19:16 |
 
10 gadi
Reitings 2605
Reģ: 29.01.2009
Aleksandrs @ 12.04.2022 19:16
Interesanti, vai, ja džeks šitā pateiktu kā Minelūše, arī sievietes vēsā mierā uz to parakstītos, vai arī tomēr džeks būtu cūka un egoists?

Jo vīriešiem ir tendence nogrūst bērnu kopšanu uz sievietes pleciem, ir tā māte vai nē.
12.04.2022 19:25 |
 
Reitings 984
Reģ: 09.08.2014
Minelūše @ 12.04.2022 18:50
Es veidotu attiecības pie noteikuma, ka man nebūs jāiesaistās šo bērnu audzināšanā. Ja bērniem ir sava māte un es tur ņipričom, tad viss ok. Ja vīrietis ir vienīgais bērnu vecāks un man būtu jākļūst par pamāti, tad nē.

Šis vispār ir diezgan neiespējami. Nu labi, tur var neaudzināt utml, bet laiku jau tāpat vajadzētu pavadīt ar bērnu, tad arī tomēr gribētu, lai tevi un tavu viedokli arī respektē. 😉
12.04.2022 19:36 |
 
Reitings 401
Reģ: 16.03.2022
Bērni ir forši. Cik tad tas laiciņš, kad viņi ir mazi? Galvenais- uzturēt normālas attiecības, nedot neprasītus padomus, atbalstīt, ja lūdz.
Tas taču forši, kad pēc gadiem visi kopā tiekās svētkos, dzirdēt labus vārdus savā virzienā.
Manai draudzenei meitas ļoti ciena savu mātes vīru. Viņš vienmēr viņas atbalstījis, ir arī pateicis ko stingrāku. Ar īsto tēvu arī labas attiecības.
Galvenais jebkurā situācijā saglabāt skaidru prātu un siltu sirdi.
12.04.2022 20:03 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
IceCream @ 12.04.2022 19:25

Jo vīriešiem ir tendence nogrūst bērnu kopšanu uz sievietes pleciem, ir tā māte vai nē.

Ir daļa,kas ir citādāk audzināti.
Kad šķīros ar meitas tēti,mēs vienojāmies,ka bērns būs pie abiem vecākiem,lai vai kas,bērnu mūsu nesaskaņas nedrīskt ietekmēt,meitai ir vajadzīgi abi vecāki.
Un tā arī ir,meita dzīvo gan pie viena,gan pie otra.
12.04.2022 20:18 |
 
10 gadi
Reitings 2605
Reģ: 29.01.2009
Annija35
Es biju domājusi, ka uz "jaunās" pleciem. Bieži ir redzēta tā, ka pieskata māte, tad tēvs paņem sev, atdod tai nākamajai un pats, aidā, savās darīšanās.
12.04.2022 20:58 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Pati, kopš sevi atceros, vienmēr esmu zinājusi, ka bērnus nevēlos. Šajā ziņā joprojām nekas nav mainījies. Līdz ar to, ņemot vērā to, ka pati bērnus nevēlos, vienmēr teicu, ka nekad netikšos ar vīrieti, kuram ir bērni. Ne tikai tāpēc, ka negribētu lai man būtu jāiesaistās kāda bērna dzīvē, bet arī tāpēc, ka, kā tolaik teicu, ja reiz vīrietis kaut kādā dzīves momentā ir izjutis vēlmi pēc bērniem un kļuvis par tēvu, man ar tādu cilvēku nekad nebūs pa ceļam, jo pati tādu vēlmi neesmu jutusi nekad. Bet, kā saka, cilvēks plāno, Dievs dara. Tā nu sanāca, ka dzīve mani saveda kopā ar vīrieti, kuram ne tikai ir bērns, bet kurš arī ir tas, kurš šo bērnu audzina, un, lai gan attiecības ar bērna māti ir palikušas draudzīgas, ir šādi tādi apstākļi, kuru dēļ tieši vīrietis ir tas pie kura šis bērns dzīvo un tieši vīrietis ir tas, kurš pilnībā audzina bērnu. Jā, dzīve ir mainījusies, bet, man par pārsteigumu, noteikti ne uz slikto pusi. Tieši otrādi. Iepazīšanās ar bērnu notika ļoti lēnām, pakāpeniski, bet tagad jau ir panākts tas moments, kad varam atpūsties trijatā un bērns mani uztver kā tēta draudzeni, ne vairs tikai kā kaut kādu nepazīstamu tanti, kura viņam grib atņemt tēti (sākumā tā bija, jo bērns vēl salīdzinoši mazs, bet tomēr arī pietiekami liels, lai saprastu kas un kā). Neskatoties uz to, ka bērns visu laiku ir ar mums un līdz ar to daudz laika pavadām kopā, tomēr spējam visu izkārtot arī tā, lai sanāktu laiku pavadīt arī divatā. Nekad nebiju domājusi, ka būšu tādās attiecībās, bet, man par lielu pārsteigumu, viss ir forši. Un, jā, protams, lielu lomu visā spēlē jūtas. Manā gadījumā tā ir liela mīlestība. Un, ja ir mīlestība, tad līdz ar to mainās domas par daudzām lietām par kurām agrāk teicu, ka "es jau nekad".
12.04.2022 21:27 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Piekritu Miaa par visiem 100%. Protams, pēc iespējas izvairītos no vīrieša ar bērnu, bet ja būtu liela mīlestība tad riskētu meginat ko veidot. Vienīgi iespēja tikt līdz tai mīlestībai visai maza. Bet attiecibas vispār man liekas neveselīgi izvirzīt nelauzamus atlases kritērijus. Ja vien nav patērētāja attieksme uz attiecībām. Man pašai varbūt ir tikai dažas lietas pie kuram strikti pieturos un pārejas dzive var ieviest korekcijas. Tāpēc brīnos par tiem kas izvēlas partneri tīri pēc check-lista.
12.04.2022 22:22 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Vīram ir 2 bērni, taču neesmu pamāte. Lielā mērā daudz kas ir atkarīgs kādas ir otras puses ar bijušo un bērniem.
13.04.2022 08:45 |
 
Reitings 146
Reģ: 29.07.2020
Lielākā daļa sieviešu, kas ir pat ar bērniem pašas, vēlas sev vīrieti blakus bez bērniem :)
Reti kura sieviete spēj saturēt sevi, nesaskatīt konkurenci, greizsirdību. Tāpat lielākā daļa runā par to, ka "ar mani jau tā nenotiks", "man nav pieņemams šis un tas", līdz brīdim - kamēr pašas nonāk tādā situācijā. Jebkurš normāls vīrietis nemeklē bērnam "māti", jo tāda jau viņam ir, atsevišķos gadījumos varbūt, ka protams nav, bet būtībā cik pieredze, sievietes vēlas, lai vīrieši uzņemas audzināšanu, atbildītu utt, arī pret saviem bērniem. Grūtāk ir, kad tas mazais 5 gadīgais knēvelis pēc wc nemazgā rokas vai nenolaiž ūdeni, met konfekšu papīrus uz zemes un "grūsta māti", tad tā čābīgāk :) Ir protams izņēmumi, kur mātes nemeklē attaisnojumus "es audzinu viena". Vairums tos bērnus kā tādu mantu uztver, tiklīdz ir "jādod bērns" īstajam tēvam un nespēj pārkāpt pāri savām emocijām, lai bērnam būtu abi vecāki.
Kas attiecas uz pieņemtajām normām: "es viņu piedzemdēju, man taisnība". Tad skumji skaudra patiesība ir par to, ka Latvijā "brīvdienu tēvs" ir norma. Var palasīt rakstu šeit: "https://www.rsu.lv/aktualitates/vai-vientulie-tevi-ir-tikai-brivdienu-izklaidetaji"
Savukār tēvam "vinnēt" biežāku saskarsmi ir grūti un sarežģīti, sieviešu pasaule, tas tā kā Rīgas bāriņtiesā % sadalījums, ja visā bāriņtiesā strādā 1 vīrietis un pārējās sievietes, tad arī tādas ir izredzes 1 - 100.
Varbūt novirze no tēmas, visdrīzāk, ka novirze no tēmas, bet es gribēju ar to pateikt, ka valsts un nereti mātes rada šādu situāciju, kur tēvs dzenas pakaļ bērnam, savukārt "nenormālas" mātes tur tēvu pavadiņā, caur kuru kontrolē tēvu, neļauj viņam dzīvot un veidot normālas attiecības. Protams ir arī normālas sievietes, kas saka - "brauc, ņem bērnu kad vēlies", ir arī tēvi, kas savukārt neinteresējas par bērnu, katrs citādāks un individuāls, bet lielākā daļa ir normāli cilvēki, līdz brīdim, kamēr rodas iespēja "izčakarēšu tēvu".
Es kā vīrietis noteikti varu dot padomu sievietēm - noteikti neveidojiet ar vīrieti attiecības, zinot, ka ir bērns, ja nav vēlme tikt pāri grūtībām un izprast vīrieti. Nereti normālas sievietes uzzinot ko dara citas sievietes ar bērna tēviem, paliek sirmas. :)
Un uzrakstot šo, domāju, varbūt nevajadzēja rakstīt, bet nu, lai iet jautra trešdiena :)
13.04.2022 10:13 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
woman_wonderland @ 13.04.2022 08:45
Vīram ir 2 bērni, taču neesmu pamāte. Lielā mērā daudz kas ir atkarīgs kādas ir otras puses ar bijušo un bērniem.
domāju otras puses attiecības ar bijušo un bērniem
13.04.2022 10:16 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
aija93 @ 12.04.2022 18:48

Ja vēl tam 35+ nav ne bērnu, ne normālu attiecību bijis, tad jau tas vien ir ?
Tev ir taisnība - jo esmu 35 un bez bērniem.
Sieviete 35+ bez bērniem = mērķtiecīga, kas zin ko grib.
Vīrietis 35+ bez bērniem = lupata kas izvairās no atbildības, kaut kas nav ar viņu kārtībā.
13.04.2022 10:58 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
aija93 @ 12.04.2022 18:48

Ja vēl tam 35+ nav ne bērnu, ne normālu attiecību bijis, tad jau tas vien ir ?

Nu nav obligāti jābūt bērniemm līdz 35g.
Citi velta sevi karjerai,lai nostabilizētos dzīvē un tikai tad veido ģimeni.
13.04.2022 11:08 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
Santa1992 @ 12.04.2022 22:22
Piekritu Miaa par visiem 100%. Protams, pēc iespējas izvairītos no vīrieša ar bērnu, bet ja būtu liela mīlestība tad riskētu meginat ko veidot. Vienīgi iespēja tikt līdz tai mīlestībai visai maza. Bet attiecibas vispār man liekas neveselīgi izvirzīt nelauzamus atlases kritērijus. Ja vien nav patērētāja attieksme uz attiecībām. Man pašai varbūt ir tikai dažas lietas pie kuram strikti pieturos un pārejas dzive var ieviest korekcijas. Tāpēc brīnos par tiem kas izvēlas partneri tīri pēc check-lista.

Jāsaka tā, es labāk veidoju attiecības ar vīrieti kuram ir bērns un kurš to audzina vai vismaz dala audzināšanas laiku uz pusēm ar mammmu, nevis tāds, kuram ir bērns, bet viņš nepiedalās vispār audzināšanā. Es vienu brīdi sāku tikties ar vīrieti, kad tuvāk jau iepazināmies, pateica, ka viņam ir meita, bet dzīvo ar mammu otrā LV pusē, ar meitu kontaktu nav, nesatiekās, jo redz māte bija kukū un tur grūti būtu bijis cīnīties. Man, savukārt,tieši šāds variants bija kā sarkanais karogs. Kā tu vari pamest savu bērnu, pat ja otra puse ir kukū uz saskarsmi, tas taču tavs bērns, TAVS.
Tādā ziņā, es labāk ņemtu variantā ar bērnu. Man pašai arī ir bērns, bet jāsaka, ka baigi negribētos vīrieti ar bērnu, bet ja sanāktu, tad tādu ar vienu, nevis veselu bariņu.
13.04.2022 11:14 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Domāju, ka vīrietim ar bērniem drusku jāaizdomājas vairāk un jāuzņemas atbildība par to, ka ja māte cenšas ierobežot komunikāciju ar abu kopīgiem bērniem tad tam noteikti ir vairāk iemeslu nekā vienkārši “sieviete ir kukū”.
13.04.2022 14:55 |
 
Reitings 146
Reģ: 29.07.2020
ja māte cenšas ierobežot komunikāciju ar abu kopīgiem bērniem tad tam noteikti ir vairāk iemeslu nekā vienkārši “sieviete ir kukū”.

kurš izlemj, ka sieviete nav kukū? Bērna interesēs ir ar abiem vecākiem uzturēt līdzvērtīgu kontaktu, nevis ierobežot. Saskarsmes tiesības ierobežo ar tiesas lēmumu tikai un vienīgi pēc bāriņtiesas atzinuma. Ne bērna māte izdomāja "tā būs labāk".
13.04.2022 17:22 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!