Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Aneirima

 
Reitings 11
Reģ: 04.01.2021
Sveikas, mana problēma, man divus gadus atpakaļ konstatēja aneirismu galvā 3mm lielu. Ārsts teica, ka ir jānovēro. Pašlaik man nedēļu ļoti sāp galva, nepalīdz nevienas zāles, un galva bieži sareibst un jūtos kā karuselī, man nav bijušas tādas sajūtas, un nelaba dūša. Vai tas varētu norādīt uz to, ka aneirisma varētu būt palikusi lielāka? Vai arī ir plīsusi? Varbūt kādai ir bijusi pieredze ar šādu problēmu, un vai man jādodas pēc iespējas ātrāk uz slimnīcu? Uzņemšanā teica, ka man netaisītu MG, bet kā tad , lai es uzzinu , kas man notiek ar to aneirismu?
08.04.2022 19:03 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Ja būtu plīsusi tad nedēļu apkārt nestaigātu.
Ej pie speciālista kas noteica diagnozi vai cita un tas iedos nosūtījumu magnētisko rezonansi. Ja pa valsts naudu gribi tad ko sākumā pie ģimenes ārsta.
Vai vispār zini plīsušas aneirismas simptomus lai zinātu kad zvanīt NMP?
08.04.2022 19:33 |
 
Reitings 11
Reģ: 04.01.2021
YaeMiko @ 08.04.2022 19:33
Ja būtu plīsusi tad nedēļu apkārt nestaigātu.
Ej pie speciālista kas noteica diagnozi vai cita un tas iedos nosūtījumu magnētisko rezonansi. Ja pa valsts naudu gribi tad ko sākumā pie ģimenes ārsta.
Vai vispār zini plīsušas aneirismas simptomus lai zinātu kad zvanīt NMP?
Es lasīju, ka ja ir pat maza asiņošana un nav vēl līdz galam plīsusi, tad ir pat jūtami šādi veida simptomi. Nezinu ko domāt, dzīvē ir bijušas daudzas dažādas izjūtas, un daudz ārsti, tāpēc varu paciest jebkāda veida sāpes, tāpēc nesaprotu cik nopietni man varētu būt, zinu ka jātiek uz MR, bet nezinu, kur ātrāk, viss pilns, paliek tikai privātās klīnikas, uzņemšanā mani laikam neviens negaida ☹️
08.04.2022 21:01 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Uzņemšana ir neatliekamos gadījumos. Tā neva vieta kur ātrāk tikt pie pakalpojuma.
Rindas uz valsts vietām ir garas 3 mēneši. Ej pa maksu vai caur speciālistu uz stacionāru un tad varbūt paņems, bet no sākuma tev vajag pie vismaz kāda ārsta aiziet.
09.04.2022 10:22 |
 
Reitings 11
Reģ: 04.01.2021
YaeMiko @ 09.04.2022 10:22
Uzņemšana ir neatliekamos gadījumos. Tā neva vieta kur ātrāk tikt pie pakalpojuma.
Rindas uz valsts vietām ir garas 3 mēneši. Ej pa maksu vai caur speciālistu uz stacionāru un tad varbūt paņems, bet no sākuma tev vajag pie vismaz kāda ārsta aiziet.
Mans gadījums ir neatliekams, jo liela iespēja , ka operācija būs jātaisa, un aneirima ir ar laika degli, ja viņa ir liela, tad jebkurā momentā var plīst, un tad vairs neviena garā rinda nogaidītā nespēs glābt.
09.04.2022 12:33 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits