Greizsirdība, sāpes, es nezinu (?)

 
Reitings 58
Reģ: 21.03.2019
Man ir vienkārši izmisums, es nezinu ko darīt. Es gribu saprast vai es esmu stulba un nenormāla un vaina ir manī, un man ir jāmeklē palīdzība, vai tas tiešām nav normāli.
Mans draugs dejo tautas deju kolektīvā, bet tiek veidoti arī uzvedumi, kuri jau vairs nav parastas latvju tautu dejas, bet tādi seksuāli izjusti priekšnesumi ar pieskārieniem, skatieniem utml.
Un man tik ļoti sāp šie pieskārieni un paliek pretīgas sajūtas jau vien iedomājoties, un nu arī redzēju video no šīm “tautas dejām” un vienkārši iet ciet, man vienmēr ir licies, ka tā var tikai vīrieša sieviete nevis random citas sievietes.
Es protams esmu greizsirdīga, bet liekākas laikam ir sāpes par to, ka kāda var to pašu ko es manam cilvēkam un es vienkārši tagad histēriski raudu un nezinu ko darīt.
Tas viss ir atrunāts 101 reizi, ka tās ir tikai dejas utt, bet es to redzu citādāk un liekas mani nesaprot neviens.
Man vienkārši ir pretīgi tādas lietas. Ja kāda pārdzīvo par instagram bilžu laikošanu, tad jau es drīkstu par kaut ko fizisku.
08.04.2022 08:32 |
 
Reitings 78
Reģ: 08.04.2022
.Eksperte. @ 08.04.2022 16:21

Es dzirdēju, ka zeme ir plakana. Pārbaudīt nevaru, tapēc stāstīšu to citiem.
Bet par tematu runājot. Jā, nevajag liegt otram to, kas sirdij tuvs. Es saprotu, ka tev nepatīk. Vienkārši katram savs ceļš. Jo dejot viņš sāka pirms jūsu attiecībām. Ja tu nodarbotos,piemēram, ar make up un tavam vīrietim besītu otu kaudzes, tu taču nepamestu savu sirdslietu. Nu stulbs salīdzinājums, bet ideja skaidra.
Parunājies ar viņu. Bet tā mierīgi un paprasi, kā viņam šķiet, kādi ir iespējamie varianti lai viņš nepazaudē savu hobiju un tev nebūtu grūti noskatīties.
Jā, es piekrītu par hobiju “atļaušanu,” tāpēc jau viņš to turpina darīt. Es vairāk par to sadzīvošanu, laikam jāpiesakās pie psihologa parunāties par to visu, ticu, ka iemesls ir manī kaut kas no iepriekšējām attiecībām ar neuzticību utml.
08.04.2022 16:32 |
 
Reitings 78
Reģ: 08.04.2022
mollia @ 08.04.2022 16:11
Nu šajā gadījumā nav obligāti jābūt neparliecinātai par sevi, lai justos slikti, ka partneris dejo un pieskaras citai sievietei, bet neko labu arī nevar ieteikt. Būtu stulbi savu untumu dēļ partnerim aizliegt attīstīt savu hobiju. Un ja ir tik grūti tad varbūt jāiet katram savs ceļš. Tikai tad jāpadomā par to kā strādā ārsti, piem., fizioterapeiti, masieri, fitnesa treneri utt., kam ir saskarsme ar pretējā dzimuma cilvēkiem. Tad jau puse cilvēku nevarētu būt precejušies vai attiecībās.
Jā, es vairāk meklēju veidus, kā ar šo sadzīvot un mainīt sevī to, kas šādas emocijas izraisa. Un par tām profesijām - tas tomēr būt fizioterapeitam ir darbs, tas ir drusku citādāk (vismaz manā izpratnē), jo ir ienākumu avots, taču dejas ir hobijs. Darbs tomēr pelna iztiku, lai varētu izdzīvot, hobijs dod prieku, kas arī svarīgi. Nu pretrunas šajā visā veidojas.
08.04.2022 16:37 |
 
Reitings 78
Reģ: 08.04.2022
Bjork @ 08.04.2022 11:44
iedomājies, kā ir deju partnerēm? Jaātskatās ejot pa ielu, lai pēkšņi nedomā acis kāda izskrāpēt. ?
gluži citus apdraudēt nevēlos, jo sajūtas, kas manī nav saistītas ar agresiju vai pret konkrētu cilvēku, bet vairāk bēdīgumu par situāciju kopumā. (:
08.04.2022 16:39 |
 
Reitings 930
Reģ: 14.10.2017
Jā, es vairāk meklēju veidus, kā ar šo sadzīvot un mainīt sevī to, kas šādas emocijas izraisa. Un par tām profesijām - tas tomēr būt fizioterapeitam ir darbs, tas ir drusku citādāk (vismaz manā izpratnē), jo ir ienākumu avots, taču dejas ir hobijs. Darbs tomēr pelna iztiku, lai varētu izdzīvot, hobijs dod prieku, kas arī svarīgi. Nu pretrunas šajā visā veidojas.

Kāda starpība, aptaustīt kādu par naudu vai par brīvu? Tad nemaina faktu, ka cilvēki pieskaras viens otram.
Neredzu jēgu sevi mainīt tikai otra hobija dēļ. Izmainīt sevi šādā situācijā ir ļoti grūti. Tik pat labi vari grozīties kā gribi bet beigās tapat sevi pieķersi pie domas ka esi greizsirdīga.
Godīgi sakot, ja es būtu tavā vietā tad es šķirtos jo ticu ka būtu kāds ar kuru tev nevajadzētu mainīt sevi un nebutu jābut greizsirdīgai jo cilvēkam nebūtu specifisks hobijs jo jāpiekrīt ka dejošana ir tāds nedaudz intīms hobijs ņemot vērā ka mani paziņas kuri ir dejojuši kolektīvos ilgu laiku beigas ir apprecējušies ar savu deju partneri un es nezinu kāds ir bijis viņu attiecību statuss pirms tam.
08.04.2022 17:19 |
 
Reitings 930
Reģ: 14.10.2017
Tas ko es gribēju teikt ir tas ka kāda jēga sevi mocīt tikai dēļ vienas dejošanas..
08.04.2022 17:21 |
 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
Laikam runa par Daiļradi, ja?
Lai nu kā, vnk liecies mierā. Dejas ir dejas. Neej skatīties ja nevari izturēt. Ja būs gājējs pa kreisi aizies arī bez visām seksigajam tautas dejām.
09.04.2022 23:12 |
 
Reitings 78
Reģ: 08.04.2022
Anne Shirley @ 09.04.2022 23:12
Laikam runa par Daiļradi, ja?
Lai nu kā, vnk liecies mierā. Dejas ir dejas. Neej skatīties ja nevari izturēt. Ja būs gājējs pa kreisi aizies arī bez visām seksigajam tautas dejām.
Nē, daiļradei manās acīs viss ok, skaisti un pieņemami, kolektīvs atrodas ārpus Rīgas, nav tik populārs un atzīstams, vairāk lokāls, vnk pilsētā mēdz notikt pasākumi ar tematiku, kur tiek veidoti šie speciālie priekšnesumi.
un izlasot visu un izrunājoties, nomierinoties viss tomēr nav tik slikti vnk kaut kāds sabrukums uznāca
paldies visiem, kuri atbildēja! būs labi :))
10.04.2022 01:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits